Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon irigylem őket... :DDD

(#2) wikings2 válasza Apika (#1) üzenetére


wikings2
őstag

Hát most van mire :D Trailer alapján talán visszakapunk egy kis 2-3 hangulatot annak ellenére, hogy a nézet marad olyan, amilyen :)
Jó lesz az :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3) G A M E R


G A M E R
csendes tag

A Resident Evil sosem jött be, de ez a Dragon's Dogma elég érdekesnek tűnik. Mondjuk jól csinálják, hogy egy új játékhoz kötik a már bevált és népszerű sorozat demóját. Lehet hogy sokkal több fog így fogyni belőle, mert megveszik a nagy resident rajongók.

(#4) bishoplogan válasza G A M E R (#3) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Pláne akiknek meg befog jönni a Reckoning, azok tuti megveszik.

(#5) maszi99


maszi99
őstag

Szeretjük az ilyen jellegű játékokat :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#6) Huma


Huma
addikt

Jónak tűnik. Gyühetne PC-re is.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Jó játéknak tűnik, az meg csak hab a tortán hogy ha aznap megveszi valaki még RE demót is kap.

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

azt a gagyi izét, amiből láttunk 10 percet?

CoD 347. része, umbrella logóval, külső nézetből :o :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a "mosómedveváros-hadművelet" videója volt :) ...re6 más lesz: nekem meg odaadhatnák ajándékba a demót, úgyis júli3-án van a szülinapom :DDD ...ez az utolsó szalmaszál, amibe kapaszkodni merek re-el kapcsolatban

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.