Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kövezzetek meg, de nekem ez tetszik. Az ára pedig akkor is jó, ha itthon kb 170 ezer Ft lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) 30z.Samu válasza Csapoati (#1) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is bejövős, pedig nem vagyok Android fan. :)

Sic Parvis Magna

(#3) Nimda


Nimda
addikt

A tesztekre kíváncsi lennék. Ahogy a hazai árazásra is, a kisebbik modell bőven kiszolgálna évekig.

(#4) bzoley


bzoley
veterán

Kicsit kellett volna még várnom a telefonom cseréjével. Hosszú ideje ez az első, amit számomra használhatónak tűnik, és még ki is néz valahogy.

(#5) Crafter32


Crafter32
őstag

Nekem nagyon nem szimpatikus a zöld dizájn.

(#6) sellas


sellas
tag

Nem értem a koncepciót. Gamer? MobilÍ? Ennyiért simán kapsz PS4-et. Sőt, konkrétan gamer asztali PC-t is szinte összetudsz állítani, vagy nem is szinte, ha nem a legújabb játékokkal akarsz játszani.

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#7) Danex válasza sellas (#6) üzenetére


Danex
addikt

Buszon nehezen tudod a többit használni :U

Amúgy érdekesen hangzik, Mi8 volt eddig a kiszemelt, a Poco kiszállt a versenyből, hogy csak IPS kijelző.

Most úgy néz ki egyesítették a Poco 4000-res akksiját, a Mi8 amoled kijelzőjével, már csak a Mi Mix-re vagyok kiváncsi.

(#8) Kasya


Kasya
nagyúr

Alakul. Ez mar valami!

(#9) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Elég jónak tűnik a cucc... kérdés:

Van olyan mi mix 2s-hez is használható "gamepad" ami könnyen működik és lehet vele pubg, vagy fortnite játékokkal játszani és kompatibilis is? Itt ugye írták, hogy lesz hozzá balkezes cucc, meg a képen látszik, hogy kétoldalas is... nem játszok olyan sokat, de időnként jó lenne, ha nem a mobil képernyőjén kellene szenvednem amíg ki nem lőnek...:D

(#10) kbyte1024 válasza Csapoati (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Amikor ugyanezt írtam nekem beraktak egy képet,ahol halálra köveztek egy tagot :D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) tipuka


tipuka
addikt

csináljon normális fotókat és nyertek egy vevőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) alevan válasza sellas (#6) üzenetére


alevan
őstag

És rejtsem el a PS4-et az irodában, amikor épp 2 órát kell várjak amíg kapok munkát (túl ügyesen dolgozok :O ). A buszon mibe nyomom be a gamer PC-t? PS Vita halott, 3DS-t otthon szeretem használni (first world problems).

Van igény ezekre az ezközökre.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#13) Mamuska


Mamuska
őstag

Már csak a 120Hz-es kijelző hiányzik, de fasza. :)

(#14) Mr.Silkó válasza sellas (#6) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én sem értem a koncepciót, nyugi, de nyilván nem is mi vagyunk a célközönség.

(#15) johnny500 válasza alevan (#12) üzenetére


johnny500
tag

Mostanában nem ültem buszon. Olyan jó ott játszani? :) Amúgy ezt az érvet sokszor szoktam olvasni. Tényleg szoktak az emberek játszani a buszon?

(#16) milkabrams válasza johnny500 (#15) üzenetére


milkabrams
őstag

2 vagy 3 éve láttam valakit azzal a madaras játékkal játszani, de lehet hogy csak az almás mobiljával akart menőzni. Úgy 5 percig bírta. Aki olyan függő, hogy nem bírja ki a buszon vagy munkahelyen játék nélkül, esetleg ellátogathatna valami orvoshoz.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#17) tixem


tixem
addikt

Mégis milyen játékok azok amik igénylik a gémer mobilságot? Én a Note 8-cal is tudok játszogatni, de valahogy a Oneplus 3-mal és a Mate 9-cel is sikerült elindítani az engri bördzöt...

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#18) Danex válasza johnny500 (#15) üzenetére


Danex
addikt

Mióta kijött a HeartStone, PUBG, Fortnite a mobilra elég nagy piaca lett a mobil játékoknak.

Fortnite-ot pl az első 3 hétben több mint 15 millió ember telepitette Androidra úgy, hogy a Store-ból el sem érhető, azt hiszem napi szinten hoz millió$-os bevételt

(#19) INGJOKE válasza Danex (#18) üzenetére


INGJOKE
veterán

Letöltöttem én, ha már a xiaomira lehetett, de engem nem győzött meg sokkal job a pubg...:D

(#20) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Végre egy telefon, amivel lehet villogni. Szó szerint. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) nozs23 válasza milkabrams (#16) üzenetére


nozs23
addikt

Igazad van, sokkal jobb, ha bámul ki a fejéből, mintha játszana.
Neked nem mindegy, hogy valaki játékra, olvasásra, zenehallgatásra, videózásra (...stb.) használja a telefonját?

"Ellátogathatna orvoshoz..."

Szőrnyű, rosszindulatú magyaros hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

(#22) pusszycat válasza milkabrams (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én voltam a múltkor valami orvosnál,de éppen egy madaras játékkal játszott. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#23) hemaka


hemaka
nagyúr

Mobilon jatszani... rip a szemeknek

(#24) Csapoati válasza hemaka (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, sokkal jobb, ha csak olvasgatsz a mobilon, vagy egyéb dolgokra használod a kijelzőjét... oh wait!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) milkabrams válasza nozs23 (#21) üzenetére


milkabrams
őstag

Tök mindegy, de ahhoz nincs szükség ilyen bazári gamer szutykokra. Játékhoz pont a gamer fejesek a legrosszabbak.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#26) Kasya válasza tixem (#17) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Note és az S szeria mondjuk pont elferne tudasban, tamogatottsagban a gamer palettan. Csak ok ezt nem hangsulyozzak.

(#27) joey04


joey04
titán

Nem vagyok akkora gamer, hogy külön gamer mobil kelljen, de nagyon tetszenek, és örülök, hogy ilyenek is piacon vannak, mert általában csúcsteljesítmény, nagy telep és extra hűtés jellemzi őket, ráadásul kinézetben is a megszokottól picit eltérőt szoktak hozni. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) khron78


khron78
őstag

Én a 20 gigás verziót várom!

(#29) Dhampir


Dhampir
félisten

Akkor irány a Lurdy! :D

Vajon hány normális boltban lesz kapható? :F

(#30) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A legnagyobb probléma továbbra is az, hogy Androidra továbbra sem készülnek olyan játékok, amelyekért érdemes lenne ilyen készüléket készíteni/venni.

[ Szerkesztve ]

(#31) Wesder


Wesder
félisten

Jó lenne màr felfogni hogy a "Gamer" csak marketingfogàs...
Ez egy szimpla csúcsmobil némi extràval és egyedi kinézettel. Senki nem mondta hogy ezzel jàtszani kell. :U

Ez lesz a következő mobilom.
Remélem a LED értesítés kijelzésre jó lesz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) tixem válasza Kasya (#26) üzenetére


tixem
addikt

Erről beszélek. És valahogy a Samsung (és még sok más gyártó) nincs rászorulva, hogy ráakassza a gémer címkét a termékeire, mert anélkül is eladják azok magukat. Egy Note vagy S széria meg le sem süllyed ilyen szintekig, ez a ledes villódzó csicsa ca. 15 éves korig felállítja a cerkát, utána benő az ember feje lágya.

Biztos, hogy lesz Samsung gémer mobil is, nem mondom, hogy nem. Az ilyen divathullámokat amiből pénzt lehet facsarni úgyis mindenki meglovagolja, de egyelőre ezek a gémernek beállított termékek gyakorlatilag semmi pluszt nem adnak egy Oneplus 6, nemsokára 6T-hez vagy egyéb más közönséges S845-ös mobilhoz képest.

Maximum annyit, hogy jutányos áron kaphat az ember 4000-es akkuval szerelt, immár amoledes telefont ami mindezekért cserébe úgy néz ki, mint egy búcsús céllövölde játéktelefonja.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#33) #81733120


#81733120
törölt tag

Jó lesz ez. :K

(#34) lolal


lolal
senior tag

Nem értem ezt a "gamer" mobil kifejezést, mikor egy erősebb Samu vagy LG, Pixel is simán futtatja ezeket a játékokat. Maga a készülék belsőleg jónak tűnik, de a dizájn valahogy nekem olyan bazárinak tűnik. :U

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#35) Wesder válasza lolal (#34) üzenetére


Wesder
félisten

A jobb hűtés miatt lesz ez "Gamer".
Egyébként meg nem mindegy?
Megveszed aztàn max nem jàtszol vele, hanem hasznàlod minden màsra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36) Danex válasza lolal (#34) üzenetére


Danex
addikt

A különbség a gamer nem gamer között, hogy a nem gamer samsung, pixel stb 2x-es szorzóval árulják, illetve nagy terhelés alatt throttlingol(hatnak) hosszútávon, vagy szimplán már kellemetlenül melegednek.

Arról nem beszélve, hogy a komolyabb gamer készülékek (lásd razer) 120Hz-es kijelzővel, esetleg valós sztereóval érkeznek.

Ennek is megvan a piaca, nem kell lefikázni csak mert nem ugyan az a üveglap mint az összes többi. :U

(#37) Teal'C válasza sellas (#6) üzenetére


Teal'C
addikt

Ja és azt vidd magaddal :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#38) Doki42


Doki42
őstag

Nem vagyok gamer, de szerintem ütős lett. ✌️

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#39) mrThomi


mrThomi
addikt

Lényegtelen, ez a "csicska" miui rendszert csak utálni tudom... folyamatos applikácio összeomlások, ujratelepítés segít csak

Nothing Phone (2a)

(#40) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Fura, hogy az embereknek ez bejon de a ROG vagy Razer Phone nem.

(#41) Wesder válasza mrThomi (#39) üzenetére


Wesder
félisten

Még szerencse hogy ezen nem MIUI fut. Legalàbb is névben nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42) INGJOKE válasza mrThomi (#39) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem semmivel sem omlik össze többszőr a miui, mint az iOS anno. Pedig még nincs is fent a jobb eu rom. 😀

(#43) Kasya válasza Danex (#36) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sok kulonbseg lehet egy gamer es "standard flagship" kozott.
pl:
- hutes (ebben az Asus vezet most talan)
- kiegeszitok tamogatasa (itt tobb elony is van jelenleg de a legkiemelkedobb a Samsung DEX, Asus extra huto, kontrollerek (bar az Ipega es Moga is lehet alternativa))
- 120hz kijelzo (csak epp jatek nem igen tamogatja meg a 60fps-t sem sokszor)
- hardveres szinten mindenbol a top
- szoftveres tamogatas (es itt verzik el a legtobb gyarto - Razer Game Booster, Samsung Game Tuner, Game Launcher, most a Xiaomi Shark)

- esetleg dual hangszoro es mar a jack-et is lehet emliteni kell
- nagyobb aksi, ram, rom es kijelzo (ez vica versa standard kell hogy legyen)

Tehat az aktualis flagship folott kell elhelyezkednie egy gamer telefonnak. Ha hardveresen nem is, de szoftveresen mast kell nyujtania. Ahogy a Samsung tette azt a Note szeriaval.

(#44) Kasya válasza tixem (#32) üzenetére


Kasya
nagyúr

Biztos vagyok benne, hogy a Samsung szvsz jovore kijon egy gamer telefonnal. Ket okbol is:

Mert nem akar a trendbol kimaradni, belefer a portfoliojaba

Valamint amint bejelentettek a gamer telefont tavasszal, a Samsung azzal a lendulettel csonkitotta meg a Game Tuner alkalmazasat. Ezzel elorevetitve, hogy bizonyos funkciok (screen dimming (aka HDR), resolution es macro settings, amik eddig elerhetoek voltak, egy masik keszuleken egyedileg lehessen csak elerheto. Azt kizartnak tartom, hogy a fenti hasznos funkciokat csak azert vettek ki, ahogy ok indokoltak, "program egyszerusitese vegett".

(#45) TpS válasza mrThomi (#39) üzenetére


TpS
őstag

Akkor nálam nem a "csicska" verzió van fent a miui-ból, mert ismeretlen az összeomlás, meg az ilyenek.

(#46) TpS válasza Kasya (#44) üzenetére


TpS
őstag

Látszik, hogy a piacon van igény rá, mert rendre jönnek ki a gyártók a 2. verzióval. Ebből nyilván a samu sem akar lemaradni, miért is tenné? Akinek tetszik megveszi, akinek nem, az meg továbblapoz, és nézegeti a nem gamer verzióit a gyártóknak, nincs oka panaszra senkinek, mert elég nagy a választék szerencsére minden szegmensben.

(#47) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

És pubdzsiben nem csalás ez a kontroller? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#48) gproject válasza Plazmacucci (#47) üzenetére


gproject
aktív tag

nem nagyobb, mint pc-rol/laptoprol jatszani BlueStacks szel

par honapja meg jatszottam a lineage 2 revolutionnel, ott is rengetegen nyomtak bluestacks segitsegevel, ami hatalmas elony csatakban

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#49) draco31


draco31
veterán

Hát csorog a nyál rendesen. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#50) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Valaki tényleg ennyire szeret játszani telefonon, hogy ezért venne ilyen telefont?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.