Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97) papa019 válasza kertsa (#96) üzenetére


papa019
senior tag

Én pont emiatt hagytam abba. :U Mint szerver admin, rengeteg csalót láttam folyamatosan és rövid idő alatt meguntam...

Nagyon jó kis közösségek voltak anno, amikor elkezdtem játszani még a COD2-vel (2007. január). Aztán ezek a közösségek kezdtek eltűnni, illetve ahogy jöttek a fiatalabbak, egyre jobban felhígult az egész. Eltűntek a jó kis szerverek, a maradék közül pedig a legtöbb vagy csalóval volt tele, vagy pedig oltották egymást állandóan.
Aztán jött a COD4, amivel szerintem végleg meghalt a public része a dolognak... Emlékszem a 4-ben magyar szerverre már fel sem mertem menni, mindig német szervereken játszottunk.
Majd lassan megunta az egész csapatunk a játékot és nagyjából két éve már senki sem codozik...

Anno egyébként voltak törekvések a scene egységesítésére, csak komolyabb támogatás híján nem sikerültek a próbálkozások.

Egy-két évig csak a warokat láttuk a játékban, aztán pár év múlva, amikor a normális public közösségek (szerverek) már megszűntek, akkor esett le, hogy sokkal jobban esik egy warok nélküli délután/este, amikor az ember csak szórakozik és beszélget a megszokott emberekkel, akik nap, mint nap fent voltak a szerveren. Mert ott nem volt csalózás, nem volt flame, mindenki ismert mindenkit... A régi szép idők... :O

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.