Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) KubanitoS válasza D1Rect (#48) üzenetére


KubanitoS
veterán

Miért is? A tőzsdén hatalmasakat lehet ám bukni is. Ki tudja, hogy egy jelenlegi piacvezető cég egyáltalán meg lesz-e 300 év múlva?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#52) icemad válasza bambano (#40) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Basszus tényleg a Metal Hurlant Chronicles volt az... Köszönöm. :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#53) UnA válasza KubanitoS (#51) üzenetére


UnA
Korrektor

Nem szokta kirakni a szmájlit, óvatosan csak... ;)

(#54) KISDUCK válasza zone (#50) üzenetére


KISDUCK
addikt

LoL még transzformerszt is játszik. :) Ahogy nézem a filmipart hamar otthagyta, imdb-n nincs valami sok creditje, én csak a Csillagkapuban láttam, de ott nem érheti panasz a játékát.

(#55) bul07 válasza Eastman (#41) üzenetére


bul07
nagyúr

Egyik kedvenc filmem, bár elsőnek a moziban nem jött be annyira de azóta már vagy 20x megnéztem

Visszatérve a témához

Igen lehetnek buktatók, de az első lépés az a lehetőség megléte után, hogy belevágjon e az ember igen vagy nem.
Én belevágnék alakul ahogy alakul alapon.

Az hogy mennyi a túlélés esélye ki tudja előre
Ki tudja mennyire lesz fejlett az a társadalom, de lehet az ellenkezője is hogy egy filmes példát említsek, lehet hogy ilyen világ lesz Neon City
Már annak kockázata van hogy valaki ki megy az utcára :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56) Hieronymus válasza bul07 (#55) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Azt gondolom, nem lenne sikertörténet egy ilyen időutazás.
Ha valaki 4-5 évesként tenne egy időutazást, ezért még nem szocializálódott a saját korához, jó eséllyel lenne képes alkalmazkodni a teljesen megváltozott, hibernáció utáni környezethez. A felnőttek esetében már sokkal nehezebb lenne a beilleszkedés.

Stallone filmje a pusztító (1983, Demolition Man ), pontosan ezen a gondolatmenet alapul. A hibernáció ez esetben nem lehetőség, hanem büntetés. De a végeredményen nem változtat.
A felélesztés után azonnal jelentkeznek a szocializációs eltérések.
Ide tessék kattintani.: https://www.youtube.com/watch?v=ipg7MNGrvgg

Biztosan van köztünk néhány fórumozó aki 1982-ben már fiatal felnőtt volt. Ha onnan közvetlenül kerülne át 2022-be, fel sem tudná dolgozni a változás mértékét. Mivel folyamatában élte meg a változásokat, látszólag alkalmazkodott a változásokhoz. Látszólag, mert másként gondolkodik, mint egy mai fiatal felnőtt.

De hibernáció sem szükséges. A néhány évvel ezelőtti menekült hullámban érkezetteknek hasonló problémákkal küzdenek. Ugyan úgy akarnak élni, mint ahonnan jöttek. De Európa nem egy második otthon számukra, csak egy élhető terület.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#57) Eastman válasza Hieronymus (#56) üzenetére


Eastman
őstag

...azt leszámítva, ha sivár pusztaság fogadná a kedves ébredezőt...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#58) Somatom válasza Hieronymus (#56) üzenetére


Somatom
veterán

"Ha onnan közvetlenül kerülne át 2022-be, fel sem tudná dolgozni a változás mértékét."
82 -ben kezdő tini voltam, de arra határozottan emlékszem, hogy a fiúk lányokra vágytak, a lányok fiúkra, a szivárvány pedig az égen volt. Láttam a folyamatos átalakulást, de így sem igazán tudok hozzászokni. Nem akarom tudni, hogy ebből mi lesz 100 év múlva. :N

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#59) icemad válasza Somatom (#58) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

+1 :C :R
Szívemből szóltál, minden szóval egyetértek.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#60) bambano válasza Somatom (#58) üzenetére


bambano
titán

nem értem, mit raplizol.
1903. óta van Harley-Davidson.
2022-t írunk :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#61) Somatom válasza bambano (#60) üzenetére


Somatom
veterán

Ez is benne van a pakliban. Én motoros klubok között éltem az utóbbi 35 évemet. Tény, hogy zárt világ, ahol bizonyos dolgokban más az értékrend, de a férfi, az férfi, a nő pedig nő. Nem kellenek írások, férfiember adott szavának súlya van és a vitákat férfi módra illik rendezni. Láttam gyerekeket ilyen szellemben felnőtté válni és mind egészséges gondolkodású lett.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#62) Hieronymus válasza Somatom (#58) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez az. Időutazás nélkül is belefutunk az eltérő szocializálódás problémájára. Nem kell ezt tetézni hibernálással. Néhány napig biztosan érdekes lenne nézelődni. De nem lehet menettéri jegyet váltani. Ha nagy a baj nincs visszaút.
A gondolatmenetedhez visszatérve. Én lexarom. Nem az én dolgom, hogy a szomszéd kivel fekszik egy ágyba. Addig toleráns vagyok, amíg engem békén hagynak.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#63) Somatom válasza Hieronymus (#62) üzenetére


Somatom
veterán

Vágom. Én is próbálom nyugtatni magamat azzal, hogy egy buzi férfipár (vagy mi), az tulképp két szabad nőt jelent, de akkor sem jó látvány.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#64) UnA válasza Somatom (#61) üzenetére


UnA
Korrektor

"... és a vitákat férfi módra illik rendezni."

Ez sem egyértelmű... volt kb. húszéves koromban egy nézeteltérésem egy másik sráccal, aki szerint én le akarok csapni a barátnőjére (nem), de ő meg akart verekedni a lányért (én nem). Ezt hogyan rendezted volna? ;)

(#65) Somatom válasza UnA (#64) üzenetére


Somatom
veterán

Vmi nem stimmel. Ha neked nem kell a lány, akkor nem érte verekedtek. Ergo a srác verekedni akart veled, amihez a lány csak ürügy volt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66) bkercso


bkercso
nagyúr

Az ember képes a hibernálódásra. Szóval a lehetőség adott! :DD :DD

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#67) #90088192 válasza bambano (#46) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nem kellene a csészealjat csak úgy random helyeken parkolni, lehet segítene ezen a problémán. ;]

(#68) #90088192 válasza UnA (#64) üzenetére


#90088192
törölt tag

Férfi módra karddal vagy pisztoly párbajra hívta az ellenfelét, ez a Somatom kolléga csak ilyen "buzis" verekedésben tud gondolkodni, Milyen lealacsonyitó az igazi férfi számára, pont mint a birkózás két meztelen férfi egymást szorongatja. ;]

(#69) Vaze válasza #90088192 (#68) üzenetére


Vaze
őstag

neee :DDD :DDD :DDD

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#70) Vaze válasza bkercso (#66) üzenetére


Vaze
őstag

video alatti hozzaszolok egyike:
I and my thirteen years old son both have 4/min. It's so relaxing to have conscious breathing
4x kellene levegot vennem 1 perc alatt,tuti en is idoutazo lennek,csak annyi kulonbseggel hogy en a tulvilagra utaznek es eleg hamar :DDD

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#71) #90088192 válasza Vaze (#69) üzenetére


#90088192
törölt tag

Deeeeee :DDD

Különben, a jelenlegi helyzetünket előre vetítette a múltbeli prekoncepcionk, arról milyen az "ideális" társadalom.
Nagyon lassan jutottunk el oda ahol vagyunk, mert nehéz ezen túllépni.

Vagyis a leírtak alapján arra számítok, hogy a jövőben sem tudunk a birtoklási vágyon túllépni, amit az eszetlen haracsolassal kombinálva folytatunk.

Mi lesz belőle kb lényegtelen, nagy változás nem hinném.

Ettől függetlenül Mindig érdekes a megszokott hülyeségek helyett új hülyeséget látni. :DD
Érdekelne.

(#72) Vaze


Vaze
őstag

Hogy a temahoz is irjak valamit,ha lehetne ilyen hibernalast ''kerni'' en max 20 evet mennek elore,(de ezt is kb 20 ev mulva kernem,persze csak akkor ha megelem a kov 20 evet)de csak azert hogy lathassam a gyermekeim hogy boldogulnak az eletben....Semmi tobbet nem szeretnek... :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#73) Polllen válasza Vaze (#72) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ehelyett én max azt kérném, hogy 20 évvel hosszabbítsák meg az életem. +20 év egészségben jól jönne, főleg a végén, amikor már nyugdíjas vagyok. :DDD

Somatom
Attól, hogy nem beszéltetek róla ennyit, még ugyanúgy voltak melegek.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#74) Vaze válasza Polllen (#73) üzenetére


Vaze
őstag

En rizikozom,remelem a kov 20 evet meg megelem :DDD

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#75) Polllen válasza Vaze (#74) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azt én is remélem.

Amilyen társadalomban élünk, tuti valami olyasmi megoldás lenne, hogy az átlag ember választhat. Él ameddig él (kb 70-80 év) vagy élhet fix 100 évet. Akinek pedig sok pénze van, ameddig csak tud.

A hibernálásba csak akkor mennék bele, ha elkerülhetetlen lenne. Pl. űrutazás vagy egy kataklizma átvészelése. Amúgy minden itt van, ami a boldogsághoz kell.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#76) Kasya


Kasya
nagyúr

Kihagynám.

Az életemmel játszanék, ha egy cégre (államra?) bíznám magamat. Ki tudja mi történik a következő 20-200 évben. Egy háború miatt megsérül a kapszula, vagy technikai hiba következik be amit nem vesz észre az ügyeletes, esetleg sw hiba...stb.

Másik, hogy a mostani dolgokhoz vagyok szokva. Nem bitztos, hogy pár száz év múlva boldog lennék, ha egy idegen világba csöppennék és mind a beszédstílusom, mind a világismeretem xart se érne. Magyarul elveszett lennék. Kiengednek a kapszulából, aztán menj Isten hírével...mert gondolom fél éves-éves akklimatizálós programmal már nem készülne senki se...

Végül, de nem utolsó sorban szintén kockázat, hogy a befektetéseim megtérülnek-e addig, vagy a világ nem pusztul el, esetleg következik be más katasztrófa.

Ugyanakkor, ha egyedülélő, magyányos, életúnt ember lennék, simán belevágnék, mert "nincs vesztenivalóm".

PS: Meg azt se felejtsük el, hogy a hibernéciós technológia is fejlődne. Amire most azt mondod, hogy 100%, az tegyük fel, úgy is van (jelenlegi tudásunk szerint). De...10-20 év műlva kiderülhet, hogy csak 99%, vagy szervi elváltozást okozhat a kiolvasztás után, vagy rövidebb élettel számolhat a kiolvasztott pár száz év után, stb.

[ Szerkesztve ]

(#77) #90088192 válasza Kasya (#76) üzenetére


#90088192
törölt tag

Az életemmel játszanék, ha egy cégre (államra?) bíznám magamat.

Azzal játszol így is, hiszen ki vagy szolgáltatva, az állam olyan törvényeket hoz amit csak akar, akkor indít háborút amikor akar, a cégeken múlik az, hogy kapsz e kaját, a műtőben lesz-e világítás....

Most is csak egy sodródó porszem vagy, mint bárki más.. :R

(#78) kmisi99


kmisi99
addikt

Ha olyasmi szitu lenne mint a passangers című film, azaz hogy akkor kelnek fel mikor az "új föld"-höz érnek és az ő feladatuk gyarmatosítani berendezkedni, azonnal belemennék.

(#79) Somatom válasza Polllen (#73) üzenetére


Somatom
veterán

Van némi különbség a szobában, szép csendben buzulás és az Andrássy úton felvonulás között.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#80) Kasya válasza #90088192 (#77) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igaz, de azért az mégis csak nagyobb biztonságérzetet ad, hogy bármikor elmehetek a föld más részére, ha adott helyen gond van. Még akkor is, ha esetleg hamis biztonságérzet.

[ Szerkesztve ]

(#81) Polllen válasza Somatom (#79) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen, az első esetben az van, amit te akarsz, a másodikban meg nem és alkalmazkodni kell. Gondolom hatalmas áldozat, hogy évente egyszer elkerülöd az a környéket, amikor olyan rendezvény van, ami nem érdekel. Több is veszett Mohácsnál.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#82) Foglalt név válasza Somatom (#79) üzenetére


Foglalt név
addikt

Öregszel. Ahogy írtad a baj nem a beállítottsággal van, hanem annak a prezentálásával. A közerkölcsöd botránkozik meg, ahogy ez történhetne nem csak meleg párok miatt, de akár egy "megfelelő" testre húzott cicanacitól is.
Bezzeg, ha tik-tok-oznál eleget, akkor ilyen apróságok nem érnék el az ingerküszöböd. A kaktusz evés is 10 éve volt sláger. A mai fiataloknál már egy sima élveégetéssel sem tudod felhívni a figyelmet magadra, ha nem jó alatta a zene.
Meg is lehet bármit csinálni, anélkül, hogy bárki legalább a vállát megvonná, csak az ilyen vén szaroknak fő az agyuk tőle, mi meg majd kipusztulunk.

(#83) Narxis válasza Foglalt név (#82) üzenetére


Narxis
nagyúr

Neeeeeeeee, ne pusztuljatok ki! Akkor ki mondaná, hogy "Ezek a mai fiatalok...." ? :D

Thanos was right.

(#84) #90088192 válasza Somatom (#79) üzenetére


#90088192
törölt tag

Rossz maga a kérdés, hiszen ezen az alapon a Suffragette mozgalom és a felvonulás alatta, egy igazi nagy probléma volt akkoriban...mert ugye más otthon nőként létezni, vagy az utcán felvonulni.....

A helyes kérdés: egy felvilágosult társadalomban miért akarunk bárkit is másodosztályú emberként kezelni, és érte miért felvonulással lehet csak felhívni a figyelmet?

(#85) Syl válasza #90088192 (#84) üzenetére


Syl
nagyúr

Nagyon igaz. Az emberek nagy rész állítja magáról, hogy ő mennyire toleráns. Ám amikor a melegek például azt kérik, hogy házasság intézménye rájuk is vonatkozhasson (minden előnyével és hátrányával), azonnal beindul a hápogás.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#86) bkercso válasza Narxis (#83) üzenetére


bkercso
nagyúr

- Szörnyen öltöznek ezek a mai fiatalok... Nézze meg azt a fiút!
- De hisz' az a lányom.
- Ja, bocsánat! Nem tudtam, hogy maga az édesanyja.
- Én az apja vagyok.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#87) bambano válasza #90088192 (#84) üzenetére


bambano
titán

ha már ilyen súlyos politizálásba mentetek bele, ami ugye sérti a szabályokat, azért megkérdezném én is: miért kezeli a kisebbség másodosztályú emberként a többséget?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#88) Foglalt név válasza #90088192 (#84) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én egyáltalán nem vagyok toleráns, és nem korral jár, sose voltam.
Ezt a "másodosztályú" baromságot valaki felkapta 2 éve és mindent megpróbálnak ráhúzni.
Bár lehet nekem is be kéne állnom a sorba és felvonulni, hogy szüntessük meg azt, hogy a mozik megkülönböztetnek aszerint, hogy van-e jegyem vagy nincs! Milyen alapon tagadják meg a bejutásomat, csak azért mert az elveimmel ellenkezik, hogy ilyen papírom legyen!
A szüfrazsettség is jó példa, hogy mindig csak az érme egyik oldalát nézzük. Készült egy egész jó, objektív svájci film a témáról (a nyugati világhoz képest egész későn kaptak a nők szavazati jogot). Abban megjelenik az is, hogy a többlet jog, milyen többlet felelősséggel és teherrel jár. Erről ugye a többség némán szokott hallgatni, mert nem illik a közkántálásba.

(#89) #90088192 válasza bambano (#87) üzenetére


#90088192
törölt tag

Az emberi alapjogi kérdéseket nem szeretném a politikai oldalra sorolni, mert abból pont ez lesz, egy öncélúan felhasználható fegyver.
A logika hiba abban amit írtál, ott kezdődik, hogy a törvény előtt a 2 csoport NEM egyenrangú.
Az hogy mindkét csoportban van egy kupac idióta aki felsőbbrendű nézeteket vall, az nem releváns a kérdés megválaszolásban.

Vajon a sok hetero miért nem rendez hetero parádét?
Sosem gondolkoztak el ezen az emberek....

Részemről ennyi, ha gondolod privatban szívesen folytatom. :R

(#90) #90088192 válasza Foglalt név (#88) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor most azon megy a vita, hol húzzuk meg a határt?

Akkor az emberszabású majmokat is ide kell venni, hiszen 99% feletti a genetikai egyezés..... Az érem másik oldala ugye, és igen objektív.

(#91) bambano válasza #90088192 (#89) üzenetére


bambano
titán

amit írtam, azt nem kell leszűkíteni az lmbtq + hetero vitára.
sok témában, általánosan is úgy gondolom, hogy a kisebbség akar uralkodni a többség felett, és ettől nekem már herótom van.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#92) Polllen válasza bambano (#91) üzenetére


Polllen
nagyúr

Túlkompenzálnak a korábbi sérelmek miatt. Egyébként a kisebbség egy kis része akar uralkodni. Ahogy a többség nagyobbik része értelmes, így az adott kisebbség nagyobbik része is értelmes.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#93) #90088192 válasza bambano (#91) üzenetére


#90088192
törölt tag

Az megvan, hogy a kb 10E ember akarata érvényesül a többi 6mrd-al szemben?
Ennél jobb példa nincs rá.SZVSZ.
Mod: Annyi a különbség TE/többség szeretne abba a 10E-be tartozni...

[ Szerkesztve ]

(#94) Foglalt név válasza #90088192 (#93) üzenetére


Foglalt név
addikt

A maradék közel 2mrd-al mi a helyzet szerinted? ;]

(#95) Narxis válasza Foglalt név (#88) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért ez eléggé gyenge hasonlat...

#86 :D

Thanos was right.

(#96) #90088192 válasza Foglalt név (#94) üzenetére


#90088192
törölt tag

Azt nem tudom nekem az utolsó adat 6mrd :B
Most ránéztem és tényleg 7.7mrd. elnézést. :R
Nálunk is szaporodnak a nyulak, csak itt előnye is van, szép fényesen tartja a megevett ürülék a kutyák bundáját. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97) #90088192 válasza Syl (#85) üzenetére


#90088192
törölt tag

Én teljesen a házasság ellen vagyok, az eszkimó meg a feleségét is elcserélte egy másikra, azt mégis itt vannak. Nem is volt annyi unalmas estejuk, hogy hülye szabály könyveket írjanak... :DDD

(#98) Foglalt név válasza #90088192 (#90) üzenetére


Foglalt név
addikt

Felhoztad a másik tökéletes példát.
Adhatunk nekik is emberi jogokat, amiket aztán persze elég nehezen tudnak gyakorolni majd, így végeredményben rosszabbul járnak, de valami nagy neotudós verheti a mellét, hogy az ő érdeme (más kárára).
Persze nézhetjük onnan is, hogy annyira jó világban élünk, ahol már arra is jut idő és energia, hogy a 4 évesre macskafarkat operáljunk, mert tegnap megnézte a tom és jerry-t és ma ő cica. (Csak nem.)

(#99) Foglalt név válasza Narxis (#95) üzenetére


Foglalt név
addikt

Szerintem meg túl jól rímel az oltásikra lenyomott hisztire, ami a másik nagy ilyen "másodosztályú" áldozatkodás.

(#100) bambano válasza Polllen (#92) üzenetére


bambano
titán

lássuk, a húsevő életmód ellen tüntető vegánok milyen korábbi sérelmeket szenvedtek el?
kitúrták őket a sorból, ahol az észosztós ablakhoz sorakoztak?
a többség elsöprő része ostoba, hogy hagyja, hogy minden hülye uralkodjon rajta. ahelyett, hogy helyretenné az eszetleneket.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#101) #90088192 válasza Foglalt név (#98) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor csak a kék szemű szőke 190cm magas férfi az ember!

Ismerős??

Halál a többire mondta A H 1944 környékén..... A többit már ismerjük, a te álláspontod szerint még mindig ezen analógia szintjén állunk, hiszen Te döntöd el ki az ember.... Kinek mihez van joga....

Itt a baj, kezdete a vége még nem látszik, de lehet nem is lesz.

Ha egyéni szinten próbáltad volna megnézni a problémát, már rég rájöttél volna, hogy valójában pont emberként gondolkodnak, csak találtunk egy jó ürügyet megintcsak a társadalom felosztására, így a sok elme gyenge emberen könnyebb annak a 10E-nek uralkodnia, és közben meg ejjeneznek is hozzá a tömegek, milyen jó hogy hülyék vagyunk.

Szép teljesítmény na , nekik kell a többségnek lenni, és az akaratuknak érvényesülni. ;]
Minél tobba kiközösítés, annál jobbak vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#102) #90088192 válasza bambano (#100) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor most azt mondod te is hülye vagy, mert uralkodnak rajtad? ;]

(#103) bambano válasza #90088192 (#102) üzenetére


bambano
titán

ebben az értelemben igen.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#104) #90088192 válasza bambano (#103) üzenetére


#90088192
törölt tag

De azt mondtad, hogy a hülyék uralkodnak a hülyéken, hogyan tudod eldönteni melyik csoportba tartozol? :F

(#105) Foglalt név válasza #90088192 (#104) üzenetére


Foglalt név
addikt

Onnan, hogy te döntöd-e el, hogy a többi hülye mit csináljon. Mi ebben a nehéz :F

(#106) Hieronymus válasza #90088192 (#89) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Vajon a sok hetero miért nem rendez hetero parádét? Sosem gondolkoztak el ezen az emberek...."

Rossz a probléma megközelítése.

Egyrészt ami nem homo parádé, az automatikusan hetero parádé.
Másrészt a többségnek sohasem kell bizonyítani, hogy a többséghez tartozik.

A korábbi mozis példa sem jó. A mozijegy megvásárlása jogosít fel a film megtekintésére, nem a nemi identitás.
Létezik egy természetes szegregáció. Én nem megyek homoszexuális klubba. Ahova én megyek nem jönnek az említett klubba járók. De ennyi.

Ne essetek abba a hibába, mint Németországban a néhány évenként megrendezésre kerülő homo, pedo, gyerekzaklatási egyházi botrány. A papok gyerekzaklatása miatt, teljesen logikusan, felmondtak az egyház azonos nemet szerető alkalmazottainak. Érted a könyvelőknek, a házmesternek és a takarítónőknek. Ezek egyike sem kerül napi kapcsolatba a gyerekekkel. Zseniális megoldása a problémának. Most már a volt pápa is érintett lett a dologban. Hazudott és segített eltusolni a korábbi ügyeket.
Nyilván ebben a felállásba teljesen jogos az általános felháborodás. Ha a szomszéd az vagy más ismerősöd, akkor ne foglalkozz a nemi identitásával.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#107) bambano válasza Hieronymus (#106) üzenetére


bambano
titán

azt, hogy a progresszívek által ránkerőszakolt nemi identitással foglalkozni kell, azt egy mai cikk szerint már a végletesen ostoba usákok úszó szövetsége is belátta. [link]
akarhatsz nem foglalkozni vele, nem úszod meg.
heti ótvar szóviccünket hallották... :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#108) Foglalt név válasza #90088192 (#101) üzenetére


Foglalt név
addikt

Kezdjük kicsit keverni a szezont a f*szommal.
A bajszos nélkül, amelyik ha tükörbe néz és magával kezdi, most te sem éreznéd ilyen jól magad. Az hogy ehhez hányaknak milyen szenvedéseket kellett elviselni, azt a többség el sem tudja képzelni. Az obszcén szürrealitása a két VH-nak, hogy soha nem látott áldozatok árán, a legnagyobb előrelépést hozta a társadalmaiknak az azt követő időszakban.
Úgy érzem, hogy megszégyenítése az egésznek, mikor ilyen légből kapott álproblémákkal próbálják páran saját magukat kiemelni és elfoglalni, mint a kisfiam helikopter, vagy ültessünk orángutánokat az ENSZ-be, vagy chipet fecskendeznek belém az elnyomók; és ezt a 30-as, 40-es évekhez hasonlítani.

(#109) bambano válasza Foglalt név (#108) üzenetére


bambano
titán

a második világháborúnak egyetlen pozitívuma volt: hogy mi nyertünk.
semmiféle más pozitívuma nem volt, abba ilyet belelátni súlyos tévedés.
javaslom, menj a modkerbe és moderáltasd ki ezt a hszt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#110) Foglalt név válasza bambano (#109) üzenetére


Foglalt név
addikt

Tájékozatlanság?
A két világháború közvetlen hatásai és az alattuk hozott intézkedések miatt (új adónemek, állami fékek, szakszervezetek támogatása) szinte a világ összes országában a vagyoni egyenlőtlenség a pestisjárvány óta nem látott mértékben zsugorodott. Ennek megfelelően változtak a politikai erőviszonyok is, sok helyen az átlagember a földművelés kialakulásakor volt annyira jómodú a kornak megfelelően, mint a 70-es, 80-as években.
Ezenfelül rengeteg technikai és technológia újítás is megjelent, akárcsak a hidegháborús korszakban.
Persze tagadhatjuk ezt, de számomra ez megint az elesettek áldozatának bagatellizálása lenne.

(#111) Hieronymus válasza bambano (#109) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"a második világháborúnak egyetlen pozitívuma volt: hogy mi nyertünk."

A nyerteseknek nem kell jóvátételt fizetnie a győzteseknek. A győzteseket nem viszik málenkij robotra, véletlenszerű utcai begyűjtésekkel. És nem állomások kb. 47 éven keresztül megszállócsapatok a győzteseknél.

1944-ben mi egy olyan bot végén voltunk, aminek mind a két vége rossz oldal. Mi nem nyertünk.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#112) bambano válasza Foglalt név (#110) üzenetére


bambano
titán

ja, úgy csökkentették a vagyoni különbségeket, hogy akinek volt valamije, azt lebombázták vízszintesre.

az is marhaság, hogy az elesettek áldozatának bagatelizálása, mert nem az a helyes, ha bagatelizálod vagy kiemeled az áldozatukat, hanem az, ha nem haltak meg.

a társadalmi változások egyébként is megtörténtek volna, csak kisebb ütemben és normálisabban, nem kényszer vagy fegyver hatására.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#113) bambano válasza Hieronymus (#111) üzenetére


bambano
titán

rendben, átfogalmazom: az az egyetlen pozitívum, hogy nem a nácik nyertek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#114) #90088192 válasza Hieronymus (#106) üzenetére


#90088192
törölt tag

A két dolog nem függ össze, mármint a nemi identitás, és a bűnözői hajlam.
Az hogy eleve egy kihasználó gépezetben visszaélnek a hatalommal, hát nekem nem új dolog, az egészet be kell szántani.

(#115) #90088192 válasza Foglalt név (#108) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor nem érted magát már a problémát sem, ez már maga a probléma. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.