Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) joysefke válasza Lauda (#39) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A második hsz-ben van egy link, elolvastam és bár nyilván nem tudom ellenőrizni, hogy igaz-e, de számomra elég hihető ami benne van, mert összevág azzal amit 1-2 másik szereplő korábban kiteregetett.

Nem a hangosításra gondolok, hanem erre az ocsmány hátulról közelítésre, ahol azt sugallják a résztvevőnek, hogy még csak egy kicsit kell tenni, és már túljutott egy nagy akadályon, hogy ő tehetséges és lehet esélye stb. Hogy a résztvevőket ezzel a lelki nyomással ami az egyébként a TV műsor által gerjesztett álmokon és vágyakon talál fogást belekényszerítik olyan dolgokba, viselkedésbe, amit azok nem akarnak.

Ilyen például az, hogy a szereplő szájába adnak mondatokat, amelyek nem az ő fejében fogantak meg, karakterét nem mutatják be valósághűen, majd ezt ország világ előtt úgy tálalják, mintha Kis Pista szereplő ilyen lenne a valóságban. Vonatkozik ez öltözködésre, és mozgásra is. Stb. Sikamlós a pálya, mert úgy tűnik sehol nincs lefektetve, hogy pontosan mennyit kell vállalni, mennyire kell kurvának lenni, mennyire kell a saját jellemmel szembemenő dolgokat csinálni, hogy az ember kielégítse a saját kötelességét. Az pedig, hogy az egész 100%-ban megrendezett és a végkimenetel teljes mértékben irányított, azt nem dörgölik kellő határozottsággal a fiatalság arcába, akiknek pont a győzelem és a sztárság ígéretét adják.

Tehát én nem gondolom azt, hogy a éneklős műsor csak az eszközt adja, hogy valaki hülyét csináljon magából. Szerintem igen tevékenyen hozzá is járulnak.

Arról, hogy valaki hülyét csinál magából, csak az a valaki tehet.

Meg aki nyilvánosan ország világ előtt ez után még meg is alázza...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.