Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Lauda válasza joysefke (#41) üzenetére


Lauda
félisten

Erre szokták mondani, hogy aki kurvának áll ne csodálkozzon ha megb****ák. Senki sem kényszeríti őket rá. Tudják mit vállalnak. Aki azt állítja, hogy nem tudja, az véleményem szerint nem mond igazat. Én inkább ott látom a problémát, amire egyébként az alex is utalt, hogy a családnak, a barátoknak kellene megállítani a usert, hogy baszki ne égesd magad szénné. Ha minden jószívű marasztalás ellenére mégis menni akar, megint oda jutunk, ahonnan indultunk. Tudja mibe kezdett, szétégett? Magának csinálta.

Nézzük a szimonettát, természetesen a saját véleményem: Viszonylag jól néz ki, bár hozzá nem érnék. Hangja nincs, énekelni nem tud, megfelelő zenei hallása nincs. Beképzelt, nagyképű, jómodor nulla. Saját maga csinált hülyét magából egy komplett ország előtt.

(#52) .Szaki. válasza szupermacs (#50) üzenetére


.Szaki.
addikt

Pontosan így van! :R

(#53) joysefke válasza Lauda (#51) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nem értek egyet.

Azért mert valaki hülye, szerintem még nem kell hagyni hogy szervezetten kihasználják. Mint feljebb írtam elég rendes nyomásgyakorlás mehet a háttérben és mindig csak egyet kell lépniük a rossz irányba, mindezt úgy, hogy hazug módon a sikert lebegtetik a szemük előtt, amikor a műsor készítői pontosan tudják előre, hogy kiből nem lesz sztár.

Szimonetta:
Csupán ezt a produkcióját láttam, azt is interneten. Egyébként meg botfülű vagyok és ezt büszkén vállalom. Tehát ezek alapján:

Beképzelt, nagyképű, jómodor nulla.

Ezt viccen kívül honnan tudod? A mondatokat a szájába adták, hogy a nézők még kíváncsibbak legyenek, ha bukik még nagyobbat puffanjon. A véleményem pedig attól függetlenül hogy beképzelt bunkó vagy megtestesült jómodor és szerénység a versenyző ugyanúgy áll.

Hangja nincs, énekelni nem tud, megfelelő zenei hallása nincs.

Lehet.
Mióta 36 éves informatikus haverom, aki egy két éve elkezdte "magát megvalósítani" és egy magyar szöcskebrigád zenei producere lett, fellépésen ha nagyon részeg a tömeg néha félrelöki az énekest és saját maga is beáll énekelni. Na ő a legutóbbi házibulin mutatott egy profi hangjavító dobozt, ami valós időben egész hangmagasságra igazítja az éneket, beállítja a ritmust stb. Egész éjszaka azon ment a karaoke. Szóval azóta nem nagyon hiszek benne hogy a tizenkettő-egytucat popénekeseknek akár csak a töredéke is tudna komolyabban énekelni.

Innen már tényleg csak egy lépés, ha ezt a dobozt nem segítő hanem ártó szándékkal vetik be (nem mintha a versenyzők többsége nem égetné magát le már alapból a saját énekével). Ha véletlenül valaki épkézláb módon énekel el valamit, az sem fog eltalálni egyetlen hangjegyet sem.

Nem azt mondom, hogy tényleg ez történt, de a műsornak adott esetben érdeke lehet irányítani egy-egy produkció kimenetelét, főleg ha már előtte megágyaztak a nagy pofáraesésnek (öntelt mondatokat adnak korábban a versenyző szájába, jön egy de jó lenne végre egy jó produkciót hallani felvezetés előtte a zsűritől etc).

És attól függetlenül, hogy mennyire égette magát valaki le, nem kell adásban még sértegetni meg tovább gúnyolódni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#54) Lauda válasza joysefke (#53) üzenetére


Lauda
félisten

Ok, másként látod mint én.

(#55) joysefke válasza Lauda (#54) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ok, másként látod mint én.

Igen, nem akarok erkölcscsőszt játszani, mert én is könnyes szemekkel röhögtem végig évekkel ezelőtt YT-on a Mónika show meg a régi éneklős műsorok best of freak show-jait. Bár volt amit már akkor fájt nézni.És ha valami utca látványosság van, azt kifejezetten keresem és nem fogom vissza vigyoromat.

Mégis úgy gondolom, hogy az éneklős műsoroknak ezt a "tevékenyen biztosítsuk, hogy a versenyzők 95%-a ország világ előtt alaposan égesse le magát, aztán meg verbálisan még rúgjunk a földön fekvő emberbe minél nagyobbat" vonalát ezt ki kéne irtani. Nem csak azért mert engem zavar, igazából nem zavar közvetlenül, mert nem nézem ezt a szemetet, hanem azért mert társadalmilag károsnak tartom a más nyomorán nevetést. Nem engedném, hogy ez szervezett keretek között történjen. Biztos vagyok benne, hogy ha hatóságilag betiltanák az éneklős műsoroknak az alázás, meg freak show részeit, akkor is jutna program főműsoridőre.

[ Szerkesztve ]

(#56) tuki2200 válasza joysefke (#55) üzenetére


tuki2200
senior tag

Amig az emberek mas nyomorat nezik, elfelejtkeznek a sajatjukrol... ez kell a prolinak, hogy lassa ő okos, ő jobb mint a tobbi.. pl a debreceni sracot ismerem egyaltalan nem olyan, direkt oltoztettek be nagyszemuveges bohocnak, a vetelkedoknel is nem veletlen h az all az alku a legnezettebb, nem kell hozza semmi tudas csak szerencse. Ilyen a vilag..

(#57) szupermacs válasza tuki2200 (#56) üzenetére


szupermacs
veterán

Innen már csak egy lépés és szellemileg sérült, vagy más tulajdonáguk miatt elnyomott emberekből csinálnak pénzt és celebet. Oh, wait!
Ez nem gáz? A nemi erőszakot miért büntetik, ha az ilyen mentális és szellemi erőszakot meg pénzzel jutalmazzák? Ez az egész egy k@rva médiaprostitúció ami full legálban működik és nyomorult emberek reményéből csinál pénzt, az embereket még nagyobb nyomorba vagy megvetésbe taszítva. Persze, vannak benne "győztesek" akik a pénzért bármit elvállalnak (volt is egy műsor régebben, Pénzért Bármit címmel) de a többséget lelkileg tönkreb@sszák. Ezt a fröcsögő, otthon tespedő, unintelligens és gusztustalan, gyomorforgató tömeg pedig nézi és tapsol amikor kell (ahogy a stúdióban) ha kell, akkor pedig felmegy az internetre és ott önti ki digitálisan a reggel elfogyasztott kőműves actimelt és akciós parizert.
Ha valaki ennek asszisztál és azt mondja, hogy ez így jól működik, vagy azt mondja, hogy miért ne lehetne kihasználni, ha valaki hülye, akkor legközelebb elkapok egy kerekesszékes nőt és megadom neki amire sose vágyott, mivel ez van, nem tudott elfutni, így járt.
Azt hittem, hogy aki szellemileg nincs topon azt megóvjuk a rossz döntésektől és a f@szerdőtől amibe tátott szájjal belefut. Ezért vannak családsegítők, ezért vannak olyan alapítványok akik hajléktalanokon segítenek, olyan alapítványok akik az éhezőkön segítenek és sorolhatnám tovább. Persze a másik butasága nagyon humoros és Chaplin óta szeretjük a nálunk alacsonyabb értelmi vagy ügyességi szinten lévő embereket kinevetni, az egónknak és önbizalmunknak ez egy hatalmas fröccs, de akkor én szórakozni akarok down-kóros embereken is.

(#58) buherton válasza joysefke (#53) üzenetére


buherton
őstag

A kérdés, amit feszegetsz az igazából átírható arra, hogy engedjük-e az állampolgárnak, hogy hülye lehessen?

Személy szerint nem venném el a jogot senkitől sem, hogy hülye lehessen és hogy sok néző előtt csináljon magából hülyét.

Aki elhiszi - értem ezalatt az átlagos embert - , hogy bejut egy ilyen műsorba és aztán minden álma valóra válik, ő hatalmasat téved és ez a műsor ad neki egy komoly fejmosást, hogy az álom nem válik valóra csak úgy egy csapásra. Hogy sikeres legyen dolgozni kell, de sokat és keményen. Ezt kapta meg Szimonetta is. Aki ezeket a műsorokat megnyeri, ő neki komoly hátszele van. Az ismerettségi körömben is sokan élnek ilyen álom világban és nem látják, hogy a valóság az teljesen más.

Szimonetta szülei gyanakodhattak volna a turpisságra és kiállni a lányukért már a produkció előtt.

Csak egy keresztkérdés az ő produkciójához. Ha tényleg jól énekel, akkor a f.szbukos hszbe miért nem linkelt egy yt-s videót, amin szépen és tisztán énekel?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#59) buherton válasza szupermacs (#57) üzenetére


buherton
őstag

Hajdú Péter műsora megvan? :D Ott már sérült emberekből csináltak pénzt

"Panem et circenses" azaz kenyeret és cirkuszt. Mások nyomorán való szórakoztatás nem új keletű és vélelmezhetően amióta létezik az emberiség ez mindig is igaz volt. Ezen változtatni szerintem nem lehet. Elég csak az internet adó - már az elején látszódott, hogy azt hiszem a NAV vezérasszonyról akarták elterelni a népet - körüli botrányra gondolni. A magyar nép már azért lobbizott az RTL-nél, hogy karácsonykor a Reszkessetek betörők c. filmet játszák le, mert az RTL mást adott helyette.

Viszont kiszeretném hangsúlyozni, hogy ez _nem_ magyar sajátosság, hanem emberi sajátosság és jelen van a nyugati társadalmban. A legjobb példa, hogy a sajátgyártású műsorok licenszeit Nyugatról veszik.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#60) bkercso


bkercso
nagyúr

A feleségeitekkel tessék többet törődni és óvni őket a mocsoktól! :K Ők sem tömnek titeket zsíros és egészségtelen ételekkel, nem igaz-e? :)

szupermacs: Neked nincs annyi pénzed, hogy ezt megtehesd és pluszosan gyere ki belőle, ez a különbség.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.