Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) okib4100


okib4100
aktív tag

With all due respect, de:

-ad 1: tudtommal a "promóciós 5 perc után nulla" szolgáltatás külön volt bekapcsolható, ezt onnan tudom, h az akció ideje után nekem még 1 hónapig futott a fizetős (most nem ide tartozik miért) és utána álltam át az ingyenesre. ergo valszeg akinek korábban nem volt, annak nem kapcsolódott be magától.

- ad 2: a pannon kártyás ciklus rendszere valóban egy katasztrófa (röviden arról van szó, h minden kártyás simhez tartozik egy fordulónap, és a megrendelt havidíjas szolgáltatás csak addig a napig érvényes, a teljes benne foglalt adatmennyiséget stb. le tudod ugyan használni, de az egész havi díjat levonják) ----> ergo ha 8-án van a fordulónap, és 6-án megrendelsz egy havidíjas vmit, használhatod kemény 2 napig a teljes havidíjért

- ad 3: a fenti két változás (feltöltőkártya címlet módosulás, és díjemelés) közül az első tudtommal júliusban jött be, aztán valamikor ősszel csak hálón belülire korlátozták a feltöltőkártyás bónuszt, a díjemelések pedig dec elején voltak (ez utóbbit onnan tudom, h ennek hatására került a meglévő sim húgom nevére, és került djuice smart díjcsomag aktiválásra - ezt amúgy mindenkinek ajánlom akinek van 26 alatti ember a családjában - jan 31-ig még előfizethető)

szóval az újévi meglepetés enyhén szólva túlzó.

más kérdés, h finoman szólva nem rajongok a magyar mobilszolgáltatókért

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.