Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ALI_G


ALI_G
veterán

hi!

az 5 perc után ingyen beszélgetés pannon hálózatba nem ingyenes szolgáltatás? Csak mert mindenkinek kérés nélkül aktiválták (amennyire tudom).

(#2) #41635072 válasza ALI_G (#1) üzenetére


#41635072
törölt tag

Mától nem.

Amúgy én is ezen a szolgáltatóváltáson filóztam több napig, bújtam a weboldalakat, ártáblázatokat, de nekem a pannon praktikum csomag éri meg a legjobban, hát maradtam is náluk. Már csak valami normális netcsomag kéne normális áron.

(#3) Cyberslider válasza ALI_G (#1) üzenetére


Cyberslider
őstag

De igen, a promóciós szolgáltatás. Ami Január 2.-án megszűnik. Onnantól ~ 600Ft/hó a havi időszaki díjja.

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#4) ALI_G válasza Cyberslider (#3) üzenetére


ALI_G
veterán

600 / hó? akkor jó lenne azonnal lemondanom, mert úgy se használom.
Ha a neten nem lehet lemondani :F akkor fel kéne hívjam valamelyik számon a pannont? gondolom ma nem vennék fel. (melyik menüpontban tudom lemondani?)

(#5) ALI_G válasza #41635072 (#2) üzenetére


ALI_G
veterán

net csomag nekem is jó lenne, csak nem tudom melyiket érné meg.

(#6) #41635072 válasza ALI_G (#4) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nekem sikerült tegnap a pannonline-on lemondani. :U
A mostani net csomagok közül nekem csak az 500MB-s érné meg, csak arra 2 év a hűség. Vodánál van olyan, hogy 1GB-s fél évig 1500, utána meg 3000Ft. Ez egy évre 27000Ft. Nekem ez még így sem nagyon éri meg. :U

[ Szerkesztve ]

(#7) Cyberslider válasza ALI_G (#4) üzenetére


Cyberslider
őstag

Megpróbálhatod a pannononline-on lemondani, lehet csak nekem nem ment :D

Amúgy 1220-on (ügyfélszolgálat, pannon mobilról díjmentes) lemondhatod a szolgáltatások - ügyintéző kapcsolása menüpontban. Felveszik.

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#8) ALI_G válasza Cyberslider (#3) üzenetére


ALI_G
veterán

pannonline-on hol találom ezeket a szolgáltatásokat? szegény oldal lassú és értelmetlen :(

esetleg a firefox-ot nem szereti?

[ Szerkesztve ]

(#9) Cyberslider válasza ALI_G (#8) üzenetére


Cyberslider
őstag

Pannonline - Szolgáltatásinformációk - (Mobilszámnál tovább gomb..) - és ott, az aktív szolgáltatások alatt.
Elvileg kettő van, egy promociós 0Ft, és egy havidíjas, ami időzített.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#10) #41635072 válasza Cyberslider (#9) üzenetére


#41635072
törölt tag

Elég az időzítettet törölni. ;)
Ezt tegnap megtettem, és ma jött az sms, hogy törölték végleg.
Amúgy te mire jutottál? Maradsz pannonos?

(#11) Cyberslider válasza #41635072 (#10) üzenetére


Cyberslider
őstag

Valszeg igen, macerás váltani, előtte le kéne telefonálni mert az összeget nem lehet átvinni, stbstb.. Éshát a többi se jobb. Vodáról is rosszakat hallottam mostanában. "Állítólag" ott is bannak burkolt áremelések, meg mindenféle kavar, nameg persze jutalom :D 1-2 Ft-ért meg tényleg értelmetlen váltani.

Ezt is lenyelem, mint minden mást.. Csak dühítő, főleg hogy közben csökkentésről cikkeznek.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#12) ALI_G


ALI_G
veterán

telefonáltam és mivel én üzleti előfizető vagyok, így holnap 0:00-kor automatikusan megszűnik a szolgáltatás.
korrekt, vajon aki nem üzleti előfizetős most megszivatják?

(#13) Cyberslider válasza ALI_G (#12) üzenetére


Cyberslider
őstag

Telefonon nekem is deaktiválták. Nem volt gond.
Aki elfelejti, nos az magára vessen :U

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#14) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Én abban a szerecsés helyzetben vagyok hogy a telómhoz van mind3 szolgáltatótol kártya, igyha valamelyik felb****a az agyam csak átcserélem másikra :D

Amugy a pannon megemelte egyik telefonunk percdijat 70/70-re 35/70-ről. Bementem megkérdezni hogy ezt hogy gondoltak hogy nem szolnak.. Persze ők megjelentették a népszava 8. oldalán balra lent 5 pontos betűmérettel...

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#15) PHM


PHM
addikt

Nos, ha valaki esetleg a Vodafone-on gondolkodna, ne tegye.
A bónuszösszeg ugyanis ott is megszűnt.
Tavaly december 4.-én töltöttem fel a kártyám.
Bankautomatáról, 12500 Ft-tal, mert így 15 ezret írnak jóvá az egyenlegemen.
Gondoltam én...
Persze nem kaptam pluszban egy büdös vasat sem.
Felhívtam az ügyfélszolgálatot, aholis közölték, hogy ez a bónusz megszűnt.
December 3.-ától. - Anyád! :(((
Egyébként pedig úgy vettem észre, hogy a percdíjak is emelkedtek valamicskét.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#16) Cyberslider válasza PHM (#15) üzenetére


Cyberslider
őstag

Ez igy van, de nem csak a bankfeltöltésnél szünt meg a bónusz? Tehát ha kártyát veszel akkor jár?

Azért ez sem gyenge.... :(

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#17) #41635072


#41635072
törölt tag

Jah, tegnapelőtt vettem észre, hogy pannonnál van bónuszprogram, és most fél évig ingyen kapom a páratlanszám opciót, azaz fél áron, 19,5Ft-ért beszélgethetek 1 valakivel. ;)

(#18) haris


haris
őstag

Az írás végén található linkről.

"Januártól újabb lépcsőjéhez érkezik a mobilvégződtetési díjak lefaragása."

Vagyis a mobilozás nem lesz olcsóbb, itt a vezetékesről mobilra indított hívásokról szól a cikk. Mielőtt linkelsz valamit, azért értelmezd az ott leírtakat.

BUÉK mindenkinek!

(#19) PHM válasza Cyberslider (#16) üzenetére


PHM
addikt

Legjobb tudomásom szerint a kártyás feltöltésre már régen nem jár bónusz.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#20) PHM válasza haris (#18) üzenetére


PHM
addikt

A mobilvégződtetési díj bármely más hálózatból indított hívásra vonatkozik,
tehát az idegen mobilhálózatokra is.
Tehát elméletileg ennek csökkenésével olcsóbbnak kéne lennie az
idegen mobilhálózatokba indított hívásoknak.
Elméletileg...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#21) Cyberslider válasza PHM (#20) üzenetére


Cyberslider
őstag

Ráadásul a cikk alapján éppen most, január elsejével csökkentek a mobilvégződtetési díjak.
Ennek ellenére emeltek.

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#22) ngabor2


ngabor2
nagyúr

nem baj, majd jön az nhh, és 2millió forintra jóóóól megbírságolja (3 év múlva) a pannont. hurrá, nyertünk :U vagy mégse? miért nem lehet ezeket a kedves szolgáltatókat egyszer normálisan orcánilleszteni, hogy elmenjen a kedvük a trükközéstől, és végre normális, összehoasonlítható, kiszámítható számlázást és díjakat vezessenek be? nem egy n+1. szolgáltató kell ide, hanem normális szabályozás, ami biztosítja, hogy a jónép is jól járjon, és ez a szolgnak is megérje. mert ez utóbbi is fontos: ha nem éri meg neki becsületesen szolgáltatni, akkor trükközni fog: automatikusan aktivált, de lemondható extra szolgáltatás, amit vagy észreveszel, vagy se. és ez utóbbi lesz a gyakoribb, a sokszor 600ft meg igen szép összeg. nagyobb, mint a büntetés, és a hírnevükön is igen rövid ideig tartó "csorba" esik. hisz az ő botlásukról mindenki elfeledkezik, mikor jön a másik szolg botránya.

hogy a hívásvégződtetési díjak csökkennek, az egy dolog. annyit jelent, hogy ki kell találni egy újabb ideológiát, ami miatt magasan lehet tartani az árakat, esetleg emelni is lehet. hisz kevesebb lesz a bevétel! (ja, hogy a kiadás is... arról erősen és mélyen hallgatni kell!)

a t. vásárlót addig fogják átverni ilyen dolgokkal, amíg hagyja magát. és nagyon úgy tűnik, hogy mi, mármint nem mi, hanem az "átlag átlagfelhasználó" semmit nem tesz az ellen, hogy átverjék, csak morog magában. azt meg már megszoktuk.

(#23) tildy válasza ALI_G (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Ott és akkor is mondták, meg neten is fenn volt, hogy január 2ig ingyenes, utána havidíjjas.
2. holnaptól szűnik meg az ingyenesség
3. akkor engedte most nekem törölni ezt a kedvezményt, ha a holnapig érvényes ingyenes változatát is törlöm.
Ekkor eltűnt a holnaptól fizetős rész is. Ennyi.
Tehát a mai nap nekem így ment : neten is lemondható, de előtte törölni kell a promóciós ingyenest is

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) Cyberslider válasza tildy (#23) üzenetére


Cyberslider
őstag

Tildy, nekem nem ment se firefoxban, se ie-ben. 2 számra se :( Aztán telefonáltam be és mondtam le. Persze lehet hogy éppen valami adatbázishiba volt.

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#25) #41635072


#41635072
törölt tag

Ma jött anyám telefonjára egy sms, hogy páratlanszám szolgáltatását lemondtuk. :F
Nézek, hogy mi a fakk...
Sose aktiváltam nála. :F

(#26) ollie


ollie
MODERÁTOR

A PannonOnline-t mindenki felejtse el! Engem is megszivatott már, mikor lemondtam egy kiegészítő szolgáltatást online, és azt jelezte, minden rendben. 2 hónap után kiderült, hogy mégsem törlődött a szolgáltatás.

***

(#27) ALI_G válasza Cyberslider (#13) üzenetére


ALI_G
veterán

én nem kaptam SMS-t a deaktiválásról :F pedig már kellett volna.

(#28) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez egy ilyen sport :(((

Én voltam már mind3 szolgáltatónál, feltöltőkártyás koromban a Pannon volt a legbarátibb, bár ma lehet, hogy a T-Mob már jobb.
Előfizetés pedig opció-függő, de én ott is a Vodát szavaznám meg. Akad egy-két használható csomag. És persze akad egy-két átb@szás is, de hol nem...

Net szintén a Voda, havi ~6000Ft, és korlátlanul. Sajnos vagy nem sajnos vezetékless, de ez sem feltétlen baj. Ha kapnak 2 év hűséget, akkor még egy elég fasza kis modemet is hozzádvágnak. (elméleti 1 Megabyte maximum letöltési sebességgel... hangsúlyozom elméleti, de még így sem rossz, azt kell mondjam)
Egyetlen hátránya a Vodának, a lefedettség nem tökéletes, de ez lehet, hogy azért tűnt fel, mert az egyik hely, ahol mennie kéne Pilisszentlászlón van, ahol szar a Voda :DDD

szerk.: mielőtt valaki kérdezi, igen ez az a Vodanet, amiről írtak IT-n... a korlátlanság behatárolt :C :(( de havi 5 és 10 giga elérése azért igen nagy feladat p2p és hasonlók nélkül... amire meg kitaláltam, hogy az uccsó 2 napig kihúzom 8 gigával teszem azt, és utána gőzerővel 0-24 download, ami csak kell... velem nem csesznek ki ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29) #41635072 válasza hoffman_ (#28) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nekem csak mobilra kéne net 1G-s de én sokallom érte azt az évi 27K-t. :U

(#30) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Vajon a T-Mobil emelt? Mert karácsonyi SMS-t küldtek... :)

(#31) azbest


azbest
félisten

ott kéne fogást találni rajtuk, hogy ha ünnepi üdvözlő sms-t / újabb (drágább) csomagra váltást reklámozó sms-t ki tudnak küldeni, akkor az ügyfelet negatívan érintő változásról (pl díjemelés) is tudnának :W

(#32) hoffman_ válasza #41635072 (#29) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ohh, értelek... én is szeretnék valami net-félét csiszolni a mobilra, de én is ezzel küzdök.... havi 2000k alatt nem akad használható net :(

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Bocs, evribodri, de jól rakom össze a képet?
Mindenkinek felmetn ez az 5 perctől 0 forint opció a prepaid kártyájára, ha akarta, ha nem? És holnaptól ezért 600 pénzt kérnek havonta, HA NEM MONDOD LE?

Jól értem?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) hoffman_ válasza Bog (#33) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én nem vagyok érintett ugyan, de az elhangzottak alapján igen...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35) Tom5 válasza Bog (#33) üzenetére


Tom5
addikt

Igen, sajnos jól érted :(

(#36) okib4100


okib4100
aktív tag

With all due respect, de:

-ad 1: tudtommal a "promóciós 5 perc után nulla" szolgáltatás külön volt bekapcsolható, ezt onnan tudom, h az akció ideje után nekem még 1 hónapig futott a fizetős (most nem ide tartozik miért) és utána álltam át az ingyenesre. ergo valszeg akinek korábban nem volt, annak nem kapcsolódott be magától.

- ad 2: a pannon kártyás ciklus rendszere valóban egy katasztrófa (röviden arról van szó, h minden kártyás simhez tartozik egy fordulónap, és a megrendelt havidíjas szolgáltatás csak addig a napig érvényes, a teljes benne foglalt adatmennyiséget stb. le tudod ugyan használni, de az egész havi díjat levonják) ----> ergo ha 8-án van a fordulónap, és 6-án megrendelsz egy havidíjas vmit, használhatod kemény 2 napig a teljes havidíjért

- ad 3: a fenti két változás (feltöltőkártya címlet módosulás, és díjemelés) közül az első tudtommal júliusban jött be, aztán valamikor ősszel csak hálón belülire korlátozták a feltöltőkártyás bónuszt, a díjemelések pedig dec elején voltak (ez utóbbit onnan tudom, h ennek hatására került a meglévő sim húgom nevére, és került djuice smart díjcsomag aktiválásra - ezt amúgy mindenkinek ajánlom akinek van 26 alatti ember a családjában - jan 31-ig még előfizethető)

szóval az újévi meglepetés enyhén szólva túlzó.

más kérdés, h finoman szólva nem rajongok a magyar mobilszolgáltatókért

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#37) Tom5


Tom5
addikt

2.-án lemondtam ezt az 5-perc után 0 FT-os csomagot pannononline-on.
Kiírták, hogy a szolgáltatást 14.-én kikapcsolják. Ma jött az sms a deaktiválásról.
Nekem sikerült. "Egy jó pont" a pannonnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.