Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Vakegérke válasza potyautas (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, akkor most figyu.
Anno ez volt a jelszavam: Ha kedd, akkor Vakegérke.
Úgy is volt, hiszen azonnal megjelentek az írások a címlapon, belőlem meg dőltek a történetek. Aztán sokkhatásként ért személyes tragédiám, így "elnémultam".
Közben a portál vezetése (nagyon helyesen) úgy döntött, hogy szűri a címlapon megjelenő "remekműveket", és csak az jelenhet meg, amelyik tényleg értéket hordoz. Amelyik nem megy át a rostán, azt a főszerkesztő áthelyezi a személyes blogba. Nem vész el, csak nem lesz hivalkodó.

Nézd, bármennyire termékeny szerző vagy, lesz ám alkotói szünet, válság. Jó nagy luk támad a megjelenések közt.

Nyomasd a címlaposokat. A személyesben megjelenteket is átültetném a helyedben, az eredetit pedig törölném. Igaz, elvesznek a hozzászólások is, de valljuk be, kilenc hozzászólás nem igazán mutatja írásod valódi értékét. Márpedig ennyi a csúcs.

Hallgass rám, kérlek. Szóval az eddigi személyesek címlaposra ültetése, továbbiak sorsa egyértelmű. Majd a főszerkesztő dönt, hogy melyik mikor, milyen színben, milyen illattal.
Amit csinálsz, az többet ér annál, hogy ketrecbe zárd.

És hogy dicsekedjek is.
Azt hiszem én voltam az első, és talán az utolsó, akinek egyszerre két írása is olvasható volt a címlapon. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.