Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) janos666 válasza potyautas (#24) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt értettem, csak az ezek közti, konkrét munkaterületet nem láttam magam előtt. (Az épületet, udvart, vagy mit tudom én mi van ott, mert nem derült ki. :DDD) De sebaj, csak megjegyeztem.

Persze. Nekem is az a természetes, ha egy ajtót csak a kilincs nyit, nem a kulcsok. Sőt, otthon vidéken nem azért hagyom nyitva a kaput (már nem lakat, hanem szárnyait kihajtva...), mert lusta vagyok bezárni, hanem mert úgy szeretem, ha nyitva van...

Mondjuk az lehet itt a csavar, hogy elsősorban a "személyzet" részéről kaptad a pofonokat. Lehet, hogy a "gazdáik" kérésére viselkednek így (már ami a túlzott óvatosságot illeti), de lehet, hogy egyszerűen csak rád vetítik a zsörtölődésüket, amiért plusz teher vagy a számukra, és többet kell miattad dolgozniuk a fix bérükért (legyen ez akár mennyire minimális, de nekik nem lesz jobb az életük az általad elvégzett munka révén, szóval tisztán vesztesnek érzik magukat, hogy "felkavarod az életüket"), miközben az már nem a munkájuk része, hogy próbáljanak veled kedvesek lenni (vagy az lenne, csak elhanyagolják).
Valahol érthető is, ha egy portás inkább az orrod előtt is lakatra vágja a kaput, mint hogy véletlenül eltűnjön valami, és aztán őt vegyék elő.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.