Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KAMELOT


KAMELOT
titán

Gépet küldjék már át nekem! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#2) maross


maross
veterán

ajjaj, lesz itt frocsi hogy mi ez az amd proci meg vga 6400 dollarert :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3) Segal


Segal
veterán

Ez így elég szellős felsorolás.
Meg ezen mi a brutális mert max a vga...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Egy újabb semmire való AMD, amiben az árat egyetlen hardver /ami amúgy nem rossz amd ide vagy oda/ teszi ki, ami nevetséges :))

Persze ingyen jöhet... Aprón örülnének az olcsón kínált hardvereknek :P

(#5) Sinesol: Nem hiszem. Nem véletlenül még a saját kártyáikat is Intel alapokkal mutatják be a bemutatókon :U

Ha nem is 4960X (mert játékra az bőven a felesleges kategória), egy 4770K (vagy inkább 4790K) jobban állna szerintem :K

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#5) Sinesol válasza Segal (#3) üzenetére


Sinesol
veterán

Hja érdekes.

Szebb lett volna egy 4960x ha mar brutalis gépröl van szó.. :DDD

Aki 295-öt vesz annak szerintem van penze ertelmes cpura is.

AMD Cpu egyaltalán kihajt bármit 280xtől felfelé?

[ Szerkesztve ]

(#6) Apollo_21 válasza maross (#2) üzenetére


Apollo_21
addikt

Kezdödik is:P

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#7) ice mat


ice mat
csendes tag

Elbírnám viselni így hirtelen :D :DDD

ice mat - nak beadja me mérne :D

(#8) deja vu válasza Sinesol (#5) üzenetére


deja vu
addikt

Tiszta szégyen ez a proci egy ilyen drága konfighoz. Én mondjuk röhögtem amikor az Amd i7 3930k-val mutatta be a 290/290x-et. :)

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#9) r-chee


r-chee
őstag

Azért ezeknél a "nyerjél brutál konfigot Faxbuk lájkkal" megmozdulásoknál ne felejtsük el a szabályzat 8-as pontjában lévő aláhúzott részt:

"The winners are responsible for all taxes, import duty and fees associated with receipt or use of a prize."

Vagyis a nyertes fizeti a nyereménnyel kapcsolatos adókat és a behozatali vámot meg miegymás.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10) Youri válasza r-chee (#9) üzenetére


Youri
veterán

ami ilyen érték mellett elég kövér összeg :)

RTX ON

(#11) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez már a sokadik ilyen játék, nyert valaha valaki bármit is? :D

Live-Die-Respawn

(#12) zseko válasza r-chee (#9) üzenetére


zseko
veterán

Megnyerem a konfigot és fizessek ~600e-et hogy behozhassam?? :Y Ott rothad akkor rajtuk... :((( Annyiból akkor már inkább valami értelmes dolgot veszek...

HR24.hu

(#13) Egon válasza oriic (#11) üzenetére


Egon
nagyúr

Jah, a sokadik játék, mint AMD alapon...
Ilyenkor mindig kettő kérdés motoszkál bennem:
1. Intel + nV miért nincs? Csak az AMD-s konfigok sorsolásának van hírértéke a ph-n? ;]
2. Miért mindig AMD-s konfigot sorsolnak? Talán azt nem veszik a népek? ;] :DDD

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#14) kpal


kpal
veterán

Ez vámos dolog ami gáz :W

Amúgy ha nyerek egy VGA-t Angliában arra is kell itthon fizetni valamit ,vagy Eu-n belül nem kell ?
(Sok Angol nyereményjátékba benne vagyok..)

[ Szerkesztve ]

(#15) KAMELOT válasza zseko (#12) üzenetére


KAMELOT
titán

Nem értem ezt nyereményért miért kell vámot fizetni? Baromság ez!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#16) Abu85 válasza Egon (#13) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Mass Luminosity és a Gaming Tribe már ezt megválaszolta korábban. Az NVIDIA és az Intel nem hajlandó támogatni hardverekkel a közösségüket.
Aki vezeti ezt a dolgot mondta, hogy amikor elérték az egymillió aktív usert, akkor újra próbálkoztak, de mindkét cég azt mondta, hogy most a mobilra fókuszálnak, és a desktop reklámozása nem fér bele. Azzal kapcsolatban lehetnek még tárgyalások, hogy legyenek mobil nyereményjátékok is, de a fő partnereik nem árulnak mobil termékeket. Mivel ezek a hardverek drágák, így csak a támogatókra számíthatnak.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#17) r-chee válasza zseko (#12) üzenetére


r-chee
őstag

Azért ha egy kábé másfél milkás cucc után fizetsz pölö 500K-t, marad egy misi, aznemrossz. Ha el akarod adni az egész cuccot, akkor pedig 7-800K körül vagy pluszban.
Legalábbis ha jól gondolom. Nyilván az az 500K nem árt, ha a vánkos alatt pihen már.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18) nakos1212


nakos1212
senior tag

én jelentkeztem.
ha bármelyik bejön amelyikre egyszer jelentkezek, akkor királyság, nyertem pár ennél kisebb dolgot idáig, pl ssd-t.

(#19) Gobbo válasza Sinesol (#5) üzenetére


Gobbo
csendes tag

Minél nagyobb a felbontás annál több kártya kell viszont a cpu igény nem(icsipicsit) növekszik, és 3 monitor egymás mellet elég nagy felbontás így igen, valószínűleg kihajtja. :K

(#20) jedis


jedis
senior tag

Be kell regisztrálni valami álnéven álcímmel, oszt kereshetik a vámjukat ! :)

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#21) nakos1212 válasza jedis (#20) üzenetére


nakos1212
senior tag

csak akkor te is keresheted a pc-det!

(#22) domos válasza Gobbo (#19) üzenetére


domos
senior tag

Tul gyenge az egyszalas teljesitmenye ehhez, 8 magot meg nem sok jatek hasznal ki. Persze ettol fuggetlenul nem fog akadni semmi, de lesz ott azert egy eleg szep CPU limit, meg ekkora felbontason is.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#23) chris-v válasza nakos1212 (#21) üzenetére


chris-v
senior tag

Ha EU-n belülről jön ez a gép, akkor nem kell se vámot, se áfát fizetni!
Ha EU-n kívülről jön, akkor ki kel fizetni a kereskedelmi vámtarifát, ami 0-12%-ig terjedhet, plusz a 27% áfát!

Amúgy 45 EUR-ig minden vám és áfa mentes, ha magánszemélytől jön a cucc, ha cégtől akkor 22 EUR-ig.

Mellékesen: rohadtul nem igazságos, hogy ajándék után is leszedik a vámot és az áfát! :((

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#24) jedis válasza BlackSoft (#4) üzenetére


jedis
senior tag

De mennyire igazad van!!!!! Az alábbi linken látszik is, hogy a 4960X min. tripla sebességet nyom játékok alatt, mint a 9590-es ! De ez minimum, ha már 3-szor annyiba kerül, mint a 9590-es ! Gondolom az olyan "KÉKVÉRŰ" gémereknek mint te, bőven megér +180 ropit, az a 10-15% plusz "frém/szec" játékok alatt ! Mivel ez egy kimondottan GAMER gép, és nem csak szintetikus teszteket futtatnak rajta , ahol dupla kört ver mindenkire a kék óriás, a gazdi a teszt végére, meg zsibbattra nyúzza a nyulat a gyönyörtől, hogy övé a TOPP masina !!! :Y :Y :Y :Y :U

http://www.extremetech.com/computing/170023-amd-vs-intel-the-ultimate-gaming-showdown-5ghz-fx-9590-vs-i7-4960x/2

:D
:D
:D
:D
:D
:D

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#25) jedis


jedis
senior tag

Jahh !

Amúgy múltkor sikerült kifognom, a legsz.rabb ár/értékű procit a hardveraprón !

dobozos FX-8350 2.5 év kiskergar. = 35 !!!!!!!!!

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#26) Sinesol válasza jedis (#25) üzenetére


Sinesol
veterán

Az az fx jo ar/érték arányú, az meg külön érdekes hogy tud kb annyit mint a cikkben szereplö cpu...ami mennyibe is kerül? ;] Gondolom nem 35k.

Amugy 4960x-et nem értem miert fikázod, meg hogy kékvérű gamer...szerintem ennek az eszmefuttataásnak onnantol nincs ertelme hogy a 295x2 az adott vga.

Ha már olyan vga-t vesz valakil akkor nem hiszem hogy tétel a 4960...vagy legalabbis kicsit röhejes ha egy 295x2-höz egy prosztó procit vesz az ember, amihez gondolom szigoruan 15k-s lap dukál. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Az a durva, hogy mindenki szinte panaszkodik. :D Régi mondás ugye: " Ajándék lónak... " Ha meg Intel proci lenne benn akkor tuti az nem tetszene valakinek, hogy pl.: Mért ASRock lap vagy nem tudom.
Én már csak ha megnyerném is instant adnám el darabokban, elég szépet lehetne vele kaszálni még adó után is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28) hardline


hardline
senior tag

Utáljátok nyugodtan, nekem így is megfelel.

(#29) nakos1212 válasza hardline (#28) üzenetére


nakos1212
senior tag

a bf lopta a neved, pereld be őket.

(#30) hardline válasza nakos1212 (#29) üzenetére


hardline
senior tag

Fel is háborodtam, de nincs jó ügyvédem :(

(#31) BlackSoft válasza jedis (#24) üzenetére


BlackSoft
addikt

Mintha valami olyasmiről magyaráztam volna, hogy nem 4960X, mert ku**vára semmi értelme játékok alá, nem fog többet adni, mint egy 4770K...

Nekem azért van X79-es platformom, mert dolgozom vele... Nem játékra veszek ilyen lapot/procit. Ha csak játszanék, akkor lenne egy 4770K-m meg egy 780-am (lehet 290x-em...).

A szoftverek miatt viszont, amikkel dolgozom, a 3930K-t cserélem most egy 3970X-re (a 3mb-tal több cache miatt), és 2db Titan jön a gépbe. Ez egyértelműen messze túl tesz a játékok igényénél. Nem is e-penis miatt használok ilyet, hanem mert nem mindegy, hogy 70 óra egy render, vagy csak 50 óra...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#32) Goblin12


Goblin12
őstag

Üdv,

köszi, hogy megosztottátok, részt vettem, majd kiderül. :R

(#33) ricshard444 válasza BlackSoft (#31) üzenetére


ricshard444
veterán

Nem csak játékosok vesznek erős gépeket?Olyan nincs :Y

;]

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#34) BlackSoft válasza ricshard444 (#33) üzenetére


BlackSoft
addikt

Egy dolog az erős gép :))

A túl erős már nem jó játékra :U (2 [vagy 4] xeon-nal, meg pár quadro-val mit kezdesz játéknál? szarabbul menne, mint negyed annyi befektetéssel)

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#35) mcs


mcs
veterán

Úgy legyen egyszer ötösöm a lottón, ahogy megéreztem a linkre menés előtt, hogy AMD FX-9590 fog szerepelni benne. :C

[ Szerkesztve ]

(#36) lived1986


lived1986
csendes tag

Brutálisan izmos pc.... hmmm
A héten jön a 4790k-m és a GTX 780-om.
Na az brutális lesz.

(#37) maross válasza hardline (#30) üzenetére


maross
veterán

Nekik van, ugyhogy hamarosan nicket kell valtanod :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38) phanze válasza maross (#37) üzenetére


phanze
aktív tag

Szivacs...:)

(#39) KAMELOT válasza jedis (#24) üzenetére


KAMELOT
titán

Érdekes ez a grafikon, mert nekem i7-4820K + 7970 van és 1440p-ben megy ULTRA-n 85FPS átlaggal!
Nem értem, hogy mehet 290X-el 1080p-ben csak 95FPS-el!?!?!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#40) Dexar007


Dexar007
veterán

Ez nekem mar tul eros.Felek,ki fogja csapni a biztositekot.

Give me your cum,bull!

(#41) #24650752 válasza Dexar007 (#40) üzenetére


#24650752
törölt tag

Höhö, vicces ezt olyan szájából hallani, aki 12 videokártyát hajtott egyidejűleg.

;]

[ Szerkesztve ]

(#42) Dexar007 válasza #24650752 (#41) üzenetére


Dexar007
veterán

;] Trollkodni mar csak szabad.

Egyebkent 16. :DDD

Give me your cum,bull!

(#43) jedis válasza Dexar007 (#42) üzenetére


jedis
senior tag

Oszt mit hajtottá vele ? 3db 4K-s moncsit ? Mennyit tolt a krájzisz 11520x2160-ba :) ?

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#44) remington2 válasza deja vu (#8) üzenetére


remington2
senior tag

Vigyázz, mert mindjárt jön valaki az AMDhardvertől Prohardvertől, aki jól megmagyarázza, hogy a szar valójában nagyon jó. Pld ATI85, akarom mondani AMD85, Abu85, egy hatszáz oldalas hozzászólásban :DDD

Egyébként meg persze, hogy nem veszik. Lehet vicceskedni az AMD-vel, de akinek komolyak a szándékai, az Intel + Nvidia. Nyugatabbra pénz is van rá, szóval ott eleve nem piac az AMD, meg a "olcsón kicsit szar, de legalább aránylag jó" hozzáállás. Max itt meg a szegényebb helyeken, harmadik világban van némi kis piacuk, de a normálisabbja ott is Intel+Nvidia párost vesz (ha jót akar önmagának).

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#45) kpal válasza chris-v (#23) üzenetére


kpal
veterán

Akkor hagyom az egészet , már kb 2 éve mindig benevezek a játékra , így marad Angol játékok igaz ott szerény Titan /Tiatn Z-ket sorsolnak :B legalább azok után nem kell fizetni .

(#46) chris-v válasza kpal (#45) üzenetére


chris-v
senior tag

Szerintem játssz nyugodtan, ráérsz majd akkor gondolkozni a vámon, ha megnyerted és jeleznek hogy fizetni kellene. :)
Egyébként sok minden átcsúszik. ;)

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#47) BlackSoft válasza remington2 (#44) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hát ezen a hsz-en kiégtem

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#48) Televan74 válasza remington2 (#44) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez egy kicsit erős így korán reggel.De hogy vidám legyen a arra ép jó volt. :DD
Nem minden fekete és fehér.AMD rossz, Intel + Nvidia jó. Eléggé érdekes felfogás.

A cikkhez: Már jó régen lehetett regisztrálni a sorsolásra.Én már meg is feledkeztem róla.Jó lenne már ha egyszer egy magyar vinné el a főnyereményt és logout bejegyzést készítene róla. :)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#49) deja vu válasza remington2 (#44) üzenetére


deja vu
addikt

"Vigyázz, mert mindjárt jön valaki az AMDhardvertől Prohardvertől, aki jól megmagyarázza, hogy a szar valójában nagyon jó. Pld ATI85, akarom mondani AMD85, Abu85, egy hatszáz oldalas hozzászólásban :DDD"
:DDD
Egyébként tök igaz amit írsz sajnos, nem független oldal a prohardver.

"Egyébként meg persze, hogy nem veszik. Lehet vicceskedni az AMD-vel, de akinek komolyak a szándékai, az Intel + Nvidia. Nyugatabbra pénz is van rá, szóval ott eleve nem piac az AMD, meg a "olcsón kicsit szar, de legalább aránylag jó" hozzáállás. Max itt meg a szegényebb helyeken, harmadik világban van némi kis piacuk, de a normálisabbja ott is Intel+Nvidia párost vesz (ha jót akar önmagának)."

Ezzel már nem teljesen értek egyet, azért elég jók az amd kártyák.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#50) Laja333 válasza remington2 (#44) üzenetére


Laja333
őstag

Ha a komolyan gondolás alatt benchmarkok futtatását érted, akkor igazad van, az intel jobb.
Minden esetre ez egy gamer PC, és mint fentebb is láthatod a tesztben nem volt számottevő különbség 9590 és 4960x között. De mégis volt, az ár.
A videókártya pedig a jelenleg vásárolható leggyorsabb kártya.
Innentől kezdve valahogy nem tudlak komolyan venni.
Egy AMD felajánlású gépbe miért vártok Intel procit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.