Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) motorhead


motorhead
aktív tag

Remélem nem csúszok le róla,és elsők közt tudhatom magaménak ezt a kártyát. ;]

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#2) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Gazdag Vér Pistikék játékszere. :DDD Normális ember ennyiért komplett gépet vesz. :D

(#3) Erdei88


Erdei88
veterán

Remek ára van. Ebből majdnem kijön egy 580 Quad Sli

(#4) Silentfrog


Silentfrog
veterán

410 ezer egy videokártyáért....
Nem semmi.
Nem tudom én ennyi pénzért legalább látszolag/külsőleg/ különlegesebb kártyát várnék.

(#5) LackoMester


LackoMester
addikt

Az biztos durva egy kártya, és szinte ingyen van. :D

Fücsök 2 jó gépet.... ;)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

megvan az ideális kártya egy htpc-hez... tudtam már, miért vártam eddig :R fél kW-os fogyasztás: tökéletes

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) 5h4rK


5h4rK
tag

E-Penis novelo ..... :U

(#8) Fücsök007 válasza mephi666 (#6) üzenetére


Fücsök007
őstag

Ugyan már, htpch-hez ebből kettő való, 2KW-os táp mellett. :DDD

(#9) hackeeeee válasza 5h4rK (#7) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Inkább csak egyediség.. És ez van akinek megéri.. Ennyi. :)

Véleményem szubjektív...

(#10) #72042496


#72042496
törölt tag

Az a pár szerencsés, akinek sikerül lecsapnia rá?

Na ne. Az első Marsból is 1000 db készült és csak az nem vett olyat, aki nem akart. (Meg akinek nem volt rá pénze. :D)

(#11) --ka


--ka
senior tag

Reméljük, hogy azt a néhány darabot állami támogatás segítségével valami fizikai kutatóintézet vagy meteorológiai labor kapja - ott talán látom értelmét a számítási kapacitásának, "mezei" VGA-ként nettó felvágás.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#12) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem veszem meg, mert nincs rajta a Fatal1ty logó! ;] :P

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13) djculture


djculture
félisten

Nembaj majd öt év múlva megveszem egy 10 eurósért /ha még lesz :P /, mint nemrég dísznek a GeForce 7950 GX2-t.:)

[ Szerkesztve ]

(#14) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

409 900 forint huhuhuhuhuhuuuuu meleg ez piteee ;]

All→M8

(#15) Trava


Trava
tag

Az az igazi szerencse, hogy 410e kiadhat valaki érte.

(#16) sirzollee


sirzollee
tag

Veszek egyet magamnak,egyet az asszonynak,3-at 3 szomszédomnak,a maradék 995-öt meg csak úgy,hogy legyen,vagy mert eladom 125%os áron a haveroknak,vagy nektek :DDD de persze mindet segélyből,hisz valamiből élni is köll!

(#17) TESCO-Zsömle válasza Fücsök007 (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Normális ember autót nem vesz annyiért, amennyiért egyesek "tuningolják", mégse fújnak rájuk, mikor egy tuningolt autócsoda elhúz mellettük...

Nem értem én ezt...
Szgépre mitől snasszabb elkurni -értelmetlenül- hatalmas összegeket, mint autóra?

Akinek ez a hobbija, és pénze is van rá, az mitől lesz Vér István? :F

Nem az a VP aki szakértelem nélkül vásárol össze-vissza?

Nem hiszem, hogy bárki is venne egy ilyet anélkül, hogy tudná mi van a dobozban...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18) Muerte válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


Muerte
addikt

Én is így gondolom. Bármilyen hobbija is legyen vkinek ,ha azt profi módon űzi az bizony sokba van.

[ Szerkesztve ]

(#19) TomLion


TomLion
tag

Azért el bírnám viselni SLI-ben 3 db 3D képes projektorral... :DDD

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#20) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

RoG ... Mi köze a gémerekhez? Nem hogy egy gémer nem vesz ilyet, de normális ember sem....

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) todie


todie
tag

passzivba kene, de igy... ;]

(#22) Youri


Youri
veterán

Hazánkba is jut belőle pár darab, amihez 409 900 forintos bruttó ajánlott végfelhasználói áron juthat hozzá az a pár szerencsés, akinek sikerül lecsapnia rá.
Ez nem csak a sietségen fog múlni :D

RTX ON

(#23) fagy53


fagy53
nagyúr

Hol a sor vége?.... ;]

(#24) Zeratul


Zeratul
addikt

Az első 100 vásárlónak ajándék poroltóval.

[ Szerkesztve ]

(#25) Angel1981


Angel1981
veterán

A 12 éves, de egyébként hibátlanul működő Suzuki Swiftemnek ennyi a piaci ára vazze! :D:D:D

Egyébként szerintem a pár hónap múlva debütáló AMD Southern Island legerősebb 1 chipes megoldása közel ilyen teljesítményt fog nyújtani - kb. negyed ennyiért. ;]
Jó, tudom - presztízstermék a javából.
Ennek a megoldásnak egyébként szerintem 2-3 év múlva lesz létjogosultsága igazán, amikorra a dVGA-k már inkább történelemnek fognak számítani...

[ Szerkesztve ]

(#26) Sanya


Sanya
nagyúr

ennyiért veszek egy szakadt ladát, meg 500 liter benzint, s szerintem élethűbb, adrenalindúsabb lesz a grafika :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#27) Speed® válasza --ka (#11) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Állami támogatás segítségével = az adónkból..szerintem ne kapjanak ilyet.
Ha már ilyesmire van igény, egy sima 580 SLI feleennyiből összeépíthető..
Ennyiből még futná alaplapra is 980Xel meg 24G RAMmal..ez nevetséges.

(#28) patex1983


patex1983
őstag

"teljesen rézből készült bordák"
A képek alapján nem tűnnek annak...

X

(#29) sirzollee válasza Zeratul (#24) üzenetére


sirzollee
tag

+ ajándék mini paksi erőművel:),de az is lehet,hogy megkapod paksot is hozzá :DD

(#30) Fücsök007 válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


Fücsök007
őstag

Egy autó azért más, csak gondolj bele, hogy azt szinte mindenki megbecsüli mint értéket, hiába 10-15 millió dodó az ára egyes sportkocsiknak/retro luxuskocsiknak. :Y Akik ezeket veszik, azok befektetésként tekintek rájuk, és mindig el is tudják adni legalább annyiért amennyiért megvették! (És most nem vettem figyelembe, hogy használják is, mert az bizony élmény). :DD Gépeknél ez viszont nem áll fenn, mert csak pár% becsüli is valamire a gépeket, ráadásul idővel még ezeknek is csökken az ára, utánna meg elavul, és egy átlagembert nem érdekli, hogy Mars II a neve a grafikus kártyának. :N Itt fenáll egyébként az is, amit írtál: gazdag apuka aki nem ért a gépekhez, elmegy megvenni a legdrágább gépet a csemetéjének, és megveszi ezt, ez a kocsik esetében viszont nincs így. ;)

(#31) Daywalker válasza Sanya (#26) üzenetére


Daywalker
addikt

Vagy egy szakadt sportmotort:DDD Azzal meg pláne.

Youri: hát ne tudd meg, de vannak itthon is vásárlók, akinek a pénz nem számít. Ők már nagykerből kiemelik a nekik kellő darabokat:D

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#32) mghltm


mghltm
addikt

fizikazni jo lesz az amd apu melle, mas ertelmet nem latom ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#33) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

És van ami kihatja egyáltalán?

Mit is kéne ide írni?

(#34) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nagyon kíváncsi volnék, hogy ki az akinek megér egy VGA kb. 2000 dollárt és főleg, hogy mi ösztönzi ezeket az embereket egy ilyen szörnyeteg megvételére! Vajon mi járhat az ő fejükben? Ez még az USA-ban is extrém ár. Itthon biztos nem fog venni senki ilyet (már csak azért se, mert hazánkba valószínűleg csak pár darab fog jutni legfeljebb).

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#35) Youri válasza KisTopi95 (#33) üzenetére


Youri
veterán

Sandy Bridge E talán :U

RTX ON

(#36) T_Stark


T_Stark
őstag

Nem tudom ki ennek a célközönsége.
A fiatalak akik még sokat játszanak, esélytelen hogy meg tudják ezt venni.
Az idősebbek akiknek meg már telne rá esetleg, azok vagy egyáltalán nem játszanak, vagy csak olyan keveset ami miatt egyáltalán nem éri meg ennyit kidobni egy VGA-ra.
Vagy ha annyi idősen még mindig csak a játékokon jár az esze, akkor gratulálok az életéhez :DDD
Ezt max az olyan vérpistikéknek tudom elképzelni akiknek apuci milliomos...
Ez csak ASUS erőfitogtatásra jó, semmi többre...
Nekem pl féláron sem kellene.

(#37) Dany007


Dany007
veterán

"Hazánkba is jut belőle pár darab, amihez 409 900 forintos bruttó ajánlott végfelhasználói áron juthat hozzá az a pár szerencsés, akinek sikerül lecsapnia rá."

Húh ba**ki, csak nehogy elkapkodják mielőtt leadom a rendelést... Kár, hogy ezeket nem lehet SLI-be kötni? Vagy igen? :D Mármint azért mert 3 helyet foglalnak, SLI-ben az már 6 hely...
Csak azért, mert akkor mindjárt kettőt rendelek, úgy azért mégis csak menőbb.

Amúgy az a venti turbó gomb tényleg a kártyán van? Csak mert kinek jutna eszébe a gépben gombokat nyomogatni amikor mondjuk hirtelen szükség van a 100% venti-re? De gondolom ezt szoftveresen is meg lehet oldani ilyen gyorsan.

@huskydog17:

És vajon mi ösztönöz arra egy embert, hogy kiadjon mondjuk 100 milliót egy autóért? Vagy épp egy 70 éves autóért? :) Vagy épp 1 milliárdot egy házra...

Ez egyértelműen a felső tízezer gazdag vérpisti szerűségeinek készült. Nem átlagembernek.
És hidd el, az USA-ban is, de még itthon is rengeteg olyan ember van, aki zsebből kitudná fizetni rá azt a ~ 410k forintot.
Az már más kérdés, hogy ezen emberek közül hány olyan van, aki nemcsak hogy gazdag, de érdekli is az informatika, a számtech világ és a játékok annyira, hogy vegyen egy ilyet.
Nyilván nem véletlenül készül belőle csak 1000 db. Nem direktbe azért, hogy rámondhassák "Limited Edition", hanem azért, mert v.színűleg a gyártó is jól tudja, hogy ennél több nem nagyon adható el belőle.

[ Szerkesztve ]

(#38) Fücsök007 válasza huskydog17 (#34) üzenetére


Fücsök007
őstag

Na én ezt cáfolnám, pont itt PH-n is van/volt Asus Mars tulaj. Itt ;) ;]

(#39) Silentfrog válasza KisTopi95 (#33) üzenetére


Silentfrog
veterán

Azért nem annyira erős ez a kártya,hogy ne legyen mellé megfelelő processzor.

(#40) netpeti98


netpeti98
addikt

Szép az ára :D
Lesz phs teszt ;]

(#41) --ka válasza Speed® (#27) üzenetére


--ka
senior tag

Abban teljes mértékben igazad van, hogy ez egy túlárazott presztízs termék és nem erre kell költeni az adófizetők pénzét. Valójában azon ironizáltam, hogy milyen feleslegesen pazarolják az erőforrásokat csak azért, mert megtehetik. Ilyen világ, nincs mit tenni - vagy alig mit tudunk.

Ha fentiektől eltekintünk, akkor viszont szívesen megnézném egy arra alkalmas helyen (pl. egy audiofil bemutató teremhez hasonló helyet tudnék elképzelni), hogy mit is tud ez a szörnyeteg; összehasonlítva egy két másik ilyen csúcsragadozóval, SLi, Crossfire rendszerrel, milyen élményt ad több méteres "full hd plusz" projektorral vagy 3D-ben, ..stb.

Nem tudom magamról elképzelni, hogy nekem ez otthonra kellene, ahhoz én túl "egyszerű" vagyok.

...mellesleg meg úgyis feltehetjük a kérdést, hogy vennél-e VGA-t bő félhavi fizetésért?! Nos?! Akik a számítástechnika hobbiként való űzését feszegették megadták a választ.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#42) Daywalker válasza Dany007 (#37) üzenetére


Daywalker
addikt

Lehet SLI-be kötni :K

netpeti98: ha ez kérdés volt, akkor azt kell mondanom, hogy talán. Ez attól függ, tesztelői csatornába jut-e belőle.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#43) dízelracer válasza Fücsök007 (#2) üzenetére


dízelracer
senior tag

Vagy két darab MSI N590GTX-P3D3GD5-t kb 328.000-ért és marad még fagyira is. :D

(#44) mpierre válasza Dany007 (#37) üzenetére


mpierre
veterán

De lehet, csak kell hozzá egy komolyabb lap is. (giga x58 ud9, vagy evga, vagy asus ws...)

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#45) fagy53


fagy53
nagyúr

Normális játékot amelyik a DX11 API-t is ki tudja használni nem adnak mellé, mert a jelenleg használatosak nem igazán így működnek, böngészésre megteszi az olcsóbb is...
Befektetésnek meg nem hinném, hogy megérné megvenni, bár az 1k pldsz. vonzó ebből a szempontból, de kérdés 5-10 év múlva lesz-e kereslet ezért a kuriózumért?

(#46) Sanya válasza mghltm (#32) üzenetére


Sanya
nagyúr

hideg téli éjszakákon spórolhatsz a gázzal, meg a fával, ha használod ezt a kártyát. :D

a milkyway@home projekthez első osztályú :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#47) yakuza.tora válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Tök igazad van! A horgász haverom idén 250ezret költött orsóra, damilra és Japánból rendelt kovácsolt horgokra! :U Mondjuk a felesége előtt mesélte, úgyhogy lehet, hogy volt az több is... ;]

(#12) CPT.Pirk: "Nem veszem meg, mert nincs rajta a Fatal1ty logó! ;]" Már gyártják hozzá a matricát. Limitált lesz, 150ezerért.... :D

A VGA-nak meg nagy respect! Értelmetlen, drága, zabálja az áramot, de én a magam részéről mindig is kedveltem az ilyen agyatlan dolgokat. :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#48) Lacika112 válasza --ka (#41) üzenetére


Lacika112
aktív tag

mikortól lehet kapni? muter netezős gépébe pont jó lenne :DD

van akinek megéri megvenni de az szerintem nem munkából él
brutális a kártya de ha ingyen adnák se használnám olyan fogyasztása van hogy megőrülnék ahogy ránézek a villanyórára :Y
csak a kártya annyit fogyaszt 1 hónap alatt mint az egész gépem éves viszonylatba
azért az nem semmi

jó tudom hogy nem a csórónak van kitalálva de "elvileg" a környezet barát megoldások felé tolódik az ipar és amikor meglátok 1 ilyet eszembe jut hogy amit a többi kártya megspórol áramot ez az 1000 darab simán elpirítja kis túlzással :Y

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#49) M3Ny3'T válasza KisTopi95 (#33) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Ha FullHD-ban, 8x-os AA-val játszol Crysis 2-t DX11 Patchel fullon, akkor szinte minden! ;]

Inkább egy Macbook ehelyett a csicsás tégla helyett. :U

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#50) Z86


Z86
őstag

Ehhez már a legdurvább vérpistike státus megléte sem elegendő, ezt tényleg csak az abszolút elszállt agyú fanatikusok fogják megvenni, akik lényegében az ilyen cuccokért élnek.
Műszaki oldalról nézve tényleg elképesztő ez a kártya, minden tiszteletet megérdemel. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.