Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AGE-T


AGE-T
senior tag

Egy raklappal már rendeltem is. NEM!

Nem értem miért venne bárki is fejhallgatót ennyiért, ha már ebben az ársávban komoly hangfalakat is vehet.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#2) shteer válasza AGE-T (#1) üzenetére


shteer
titán

és a hangfalakat is felkötheti a fejére ;]

..szerintem jónak tűnik

(#3) Kasya válasza AGE-T (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert a ketto nem ugyanaz. Ahogy a bicikli arak is sokszor elerik az autok arat...

Szep csomag, a limitalt darabszam mellett biztos meglesz ra a kereslet ennyiert is. Ugyanakkor igy "ismeretlenben" az arkpezesen és ceg hirneven kivul mas bizalmat nem tudnek a termekbe helyezni, hogy ennyit valoban koltsek is ra.

(#4) komi77 válasza AGE-T (#1) üzenetére


komi77
senior tag

Ez jó kérdés. Mint, ahogy miért venne valaki 1,5 milliárdért egy Bugatti Veyron-t? Talán ha egyszer lesz ennyi pénzünk, akkor megtudjuk. Addig meg örülünk, hogy vannak ilyen prémium motyók és használják egészséggel a tulajok :D

Szegény ember kézzel nőz.

(#5) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Majd ha valaki hallotta is. Addig az exoskeletont, mikeoldfieldet, na, exofield tekket és a mellékelt erősítőt haggyukmá. A vízbesüllyesztett, 160 éves fáról nem is beszélve. Miért kell a parasztot vakítani?
Ebben az ársávban már nem bíccel járkálnak az emberek; aki megveszi, az többnyire megfontolás alapján és tudatosan. Persze a 300db erősen hájpgyanússá teszi az egészet és itt el is múlik az esetleg még meglevő bizalom maradéka :N

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6) berVi válasza AGE-T (#1) üzenetére


berVi
senior tag

Fogalom nélkül...

(#7) #16939776


#16939776
törölt tag

Ezzel a "pontos térérzékeléssel" mindig gondja van/lesz a fülesnek, panoráma beállításához, hangszerek pontos térbeli elhelyezéséhez alkalmatlan.

Az hogy erősítőt is adnak hozzá, a usernek "csak" jó forrásról kell gondoskodnia, az dicséretes. Máskülönben nem is lehetne komolyan venni a terméket. :U

[ Szerkesztve ]

(#8) tailor74


tailor74
őstag

Azt a k@rva! :Y Elhiszem hogy brutális, de ez akkor is sok...

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#9) .DLL


.DLL
veterán

Őőő, nem, a Victor márkát nem most indították útjára, már évekkel ezelőtt létezett JVC fejes ezen brand alatt is.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#10) #06658560 válasza AGE-T (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mert a hangfalakat és a komplett láncot tudja magával vinni az üzleti útjára. Oh, wait...

(#11) AGE-T


AGE-T
senior tag

Ezzel biztos nem fog senki az utcán flangálni. Mi hajtaná meg tisztességesen? Cipelheti az erősítőt is magával? :) Egy fejhallgató sosem fog olyan élményt produkálni, mint hangfalak, ahol konkrétan érzed az egész testeddel a zenét. Egy ponton túl biztos vagyok benne, hogy nem érdemes fejhallgatóra költeni. Nálam ez az LCD2-nél ki is akadt, sőt utólag visszagondolva, már túl is lőttem a célon.

[ Szerkesztve ]

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#12) KillHates


KillHates
nagyúr

Oszt mikrofon és RGB LED miért nincsen rajta? :D :DDD
Így nem fog elkelni a 300-ból egy sem! :K :K

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#13) trufa12


trufa12
addikt

Hosszú fejlesztési ideje volt 160 év alatt biztos átgondolták mit hogy csináljanak.. :DDD

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#14) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Ennyiert mar inkabb egy Audeze LCD4. Persze amelle kell meg erosito is, de legalabb nem parasztvakitas. Aki meg sok penzzel csapatja vegye meg az uj Orpheust.

(#15) Lacok válasza [CsuCsu] (#14) üzenetére


Lacok
őstag

Ugyanerre gondoltam, hogy akkor inkább már egy Sennheiser Orpheus.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#16) Tulku


Tulku
veterán

Gondolom a 159 neadjisten 158 éves vízbe süllyesztett fa alapanyagot hajigálják Victoréknál kifelé az ablakon...mer az selejt...az nem elég öreg :D

Na ez mondjuk tényleg vicc kategória, attól lehet jó a hangja, de az ár erősen befolyásoló tényező, gyanítom itthon nem fogjuk tudni meghallgatni...akkor már inkább az LCD4 szerintem is...vagy egy Abyss...

Lacok: Azért az Orpeus nem ennyi...az 18 miller körül már kapható...

[ Szerkesztve ]

(#17) papi77


papi77
addikt

Aztaaaa.Kicsit vastagon fogott az a cerka,nem? :Y

Az első: NOKIA 1611

(#18) persil


persil
nagyúr

"Tehát ha például valaki egy koncertfelvételt hallgat, akkor elméletileg tökéletesen be tudja lőni majd, hogy hol állt, esetleg hova szaladgált a gitáros stb. stb."

Sracok, en ezt nem teljesen ertettem soha a fuleseknel/fejhallgatoknal a tesztekben. En zenelek, most penteken is volt koncertunk, de akarhova "szaladgalok a gitarral" a hang ugyanonnan jon.(fej+lada, meg hangositas)
De az, hogy en a wc-ben allok a gitarral, vagy a szinpadon, semmit nem szamit.

Oke, akusztikus hangszereknel onnan jon a hang, de minden mas esetben nem.

Szrk.: felre ne ertsen senki, nem kotoszkodok, tenyleg nem ertem, hogy egy ful/fejhallgatonal ezt pontosan, hogy kell erteni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#19) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fejhallgató.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Azt hittem a JVC eltűn már a sűllyesztőben.

(#21) #06658560 válasza persil (#18) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az első hegedűsök rohangálnak, stage divingolnak a Carnegie Hallban. Na! E!

(#22) Tulku válasza persil (#18) üzenetére


Tulku
veterán

Mondjuk Young ugrál a gitárral a kezében féllábon...balról jobbra a színpadon...közben elhalad egy pár mikrofon előtt, így - ha jó a keverés - azt fogod hallani, hogy gitározás közben átment (kezében a gitárral) a színpadon balról jobbra...

Persze nem csak ezzel a fülessel...szinte minden sztereó fülessel ezt hallod..tehát ez is egy bullshit...

(#23) speedyx86


speedyx86
tag

A darabszámból ítélve én inkább azt mondanám, hogy nem én, hanem Hetfield, Pavarotti és Vanessa Mae fog ilyet venni.

(#24) dabadab válasza Tulku (#22) üzenetére


dabadab
titán

"Mondjuk Young ugrál a gitárral a kezében féllábon...balról jobbra a színpadon...közben elhalad egy pár mikrofon előtt"

Nem, ez nem így működik.
Egy AC/DC koncerten van nagyjából dobmikrofon meg énekmikrofon. Ezek mind direkt olyanok, hogy csak a nekik szánt hangot hallják, nem szednek fel környezeti zajokat, ráadásul a gitár önmagában meglehetősen halk és a hangját is a mindenféle pedálok meg erősítők adják, szóval eleve nincs is olyan hang, amit fel tudnának venni a mikrofonok, amik amúgy se vennék fel a hangot és amik amúgy sincsenek feltétlenül térhűen keverve (értsd: ha Johnson arréb rakta a koncerten a mikrofonját, akkor nem biztos (biztos, hogy nem), hogy a hangmérnök is ezt pontosan lekövette és pont annyival rakta odébb pont abban az időben a mikrofon hangját).

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#25) Tulku válasza dabadab (#24) üzenetére


Tulku
veterán

Akkor ez akusztikusra vonatkozik...amit sokmikrofonos vagy kétmikrofonos rendszerrel vesznek fel...

És persze: akkor ezzel ne hallgassunk Young-ot :D

(#26) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ezt a marketing bullshitet! :DDD
ha például valaki egy koncertfelvételt hallgat, akkor elméletileg tökéletesen be tudja lőni majd, hogy hol állt, esetleg hova szaladgált a gitáros - koncerteken az akusztikus gitár nemigen szokott szerepet kapni, inkább elektromos gitárokat pengetnek, aminél pont mindegy a gitár helye... ;]

160 éves, vízbe süllyedt és különleges kezelésen átesett fából - ez belső építészetben kap szerepet, padló, látszó gerendák, stb, de ilyen helyekre mennyiség is kell. Most felújítanak egy ősöreg kikötői mólót, egy cölöpből ki is jöhet a 300 példány.

AGE-T: nem tudom, a JVC milyen értékesítési csatornákat használ? Az is értékesítés a gyár szempontjából, ha a 300 példány egy részét mintaboltok vitrinjeibe kirakják, vagy csak bizományba kerülnek ki?
De nyugodtan felteheted úgy is a kérdést, hogy miért vesz valaki ennyiért karórát? :U

Az árára nem is reagálok.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27) Kasya válasza KillHates (#12) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azért a marketing osztály egy gamer előtagot is odabökhetett volna. Gyorsabban elkelne ;]

(#28) dabadab válasza Tulku (#25) üzenetére


dabadab
titán

"Akkor ez akusztikusra vonatkozik...amit sokmikrofonos vagy kétmikrofonos rendszerrel vesznek fel..."

Azok meg nem rohangálnak.

DRM is theft

(#29) persil


persil
nagyúr

Na ugy latszik mindenkinek ez a velemenye... :)
Total baromsag ez a mashonnan halljuk a gitar hangjat :D
Persze, aki eleteben nem latott meg hangszert, az beveszi ezt is.

Ettol fuggetlen elhiszem, hogy baromi jo a hangja a cuccnak, csak nem kene a tesztekben ezt a hulyeseget eroltetni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#30) henrik1 válasza AGE-T (#1) üzenetére


henrik1
tag

én ezért nem értem azokat sem, akik Bentleyt vesznek, miközben annyiért már buszt is lehet kapni.

(#31) Kasya válasza henrik1 (#30) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én meg a buszosokat nem ertem, mikor ott a Claas Jaguar, vagy John Deer is. :P

(#32) XZoli


XZoli
aktív tag

hol lehet kapni rohanok, nehogy elfogyjon :DD az mp3 biztos jól szól majd rajta :DDD

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#33) moleculez


moleculez
veterán

Az az igazán durva, hogy szerencsésebb történelmű országokban nem elérhetetlen. Londoni mosogatónak 6 havi bére. Mondom mosogatónak.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34) Kasya válasza moleculez (#33) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tehat minimum egy evig sporolnia kell ra...

(#35) dabadab válasza Kasya (#34) üzenetére


dabadab
titán

Nagyon boldog lenne az a mosogató, akinek kaja meg lakás után még megmaradna a fele fizetése.

DRM is theft

(#36) Kasya válasza dabadab (#35) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert is irtam, hogy minimum, mert:
- lehet a munkaado ad neki szallast (ingyen)
- lehet a kajara se kell nagyon koltenie, mert az etteremben kap
- lehet heti 5-6 napot, 8-14 orat dolgozik.

Persze nagy a valoszinusege, hogy aki mosogat, az nem erre akar gyujteni.

[ Szerkesztve ]

(#37) Duree


Duree
veterán

Ha április elseje lenne akkor azt mondom jó tréfa , de így eléggé lesújtó ez az ár.Annyira nem lehet jó , hogy megérjen ennyit.

duree54

(#38) moleculez válasza Kasya (#36) üzenetére


moleculez
veterán

Ismerek olyan mosogatót aki havi 400£-t rak félre, és hangcuccra költi.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#39) moleculez válasza Kasya (#36) üzenetére


moleculez
veterán

Ismerek olyan mosogatót aki havi 400£-t rak félre, és hangcuccra költi.
Szóval elméletileg belátható időn belül vehetne egy ilyet is. Ha akarna. De okos, és nem akar.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#40) .DLL válasza .DLL (#9) üzenetére


.DLL
veterán

Több pontosságot kérünk a cikkírótól, még mindig nincs javítva! :U :R

# victor dx700 dx1000

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#41) krx21 válasza Tulku (#16) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem lesz nálad egy ilyen a következő fejes talin??? :DDD

(#42) kromatika


kromatika
veterán

Vízbe süllyesztett, 160 éves fa-Ez mekkora vakítás már emberek. :C -Arról nem is beszélve hogy semmi értelme akusztikai szempontból a vízbe süllyesztésnek.Ehhez az árhoz meg 160 év tudatában is DD csak gratulálni tudok.Figyelem felkeltésnek jó. :K

(#43) komi77 válasza kromatika (#42) üzenetére


komi77
senior tag

Ááá nem értitek. 160 évvel ezelőtt egy idős Japán bácsi - legyen a neve Akashi - gondolt egyet, hogy később ha lesz majd egy prémium audio gyártó cég, az tudjon majd használni a termékeihez vízbe áztatott fát. Valószínű, hogy májzsugorban halt meg az öreg a sok szakétól, és biztosan hülyének nézték, az akkor még ismeretlennek számító technológia emlegetése miatt. Na szóval ez a bácsi szaké ittasan beáztatott egy akkora mennyiségű fát, ami kb. pár száz darab füleshez elég. Közben az üveghegyen túl a csillámfasz lámák megtámadták a jedi templomot... ja bocs az egy másik történet. Nos a Victor kámpeni megtalálta ezeket az ázott fákat. Nem akarták kidobni mert - fasz tudja miért. Aztán jött egy mérnök/marketinges/valaki és kitalálta, hogy minek dobnák ki az ázott cuccot mikó tök drága füleseket lehet csinálni belőle. No meg legalább nem lesz víz-hangos a cucc, sőt nem kristály, hanem víz tiszta hangja lesz. Röviden ennyi. Egyébként meg szeretem a prémium cuccokat. A japcsiknak meg valamiért szimpi a beáztatós dolog. Pár éve szakéban érlelt fából csináltak hangszórókat - lehet, hogy sokan megkóstolták :D Szóval aki szeretne ilyet venni és pénze is van az nyugodtan tegye meg. Előtte azért érdemes meggyőződni, hogy nem csöpög-e a fülesből a víz. :C

Bocsi ez nem trollkodás csak ezt a vizes fás témát nem bírom ki röhögés nélkül.

Szegény ember kézzel nőz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.