Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Jöhet,várjuk szeretettel. Azt hiszem idén sok játékom lesz az Epic storeban,számomra +1 kliens.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) saelin válasza Televan74 (#1) üzenetére


saelin
veterán

Előtte én le akarom nyomni a 2. részt és a pre-sequelt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Deck válasza saelin (#2) üzenetére


Deck
titán

Te is csak most állsz neki? Meglepő :D

PS5

(#4) saelin válasza Deck (#3) üzenetére


saelin
veterán

Játszottam én vele, de a végére sosem értem. Millió dlc, side quest-ek, farmolás, coop ökörködés... Rengeteg content van benne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) Deck válasza saelin (#4) üzenetére


Deck
titán

3k-ért ennyi tartalom? Lopás.. Bár én 2x-er is megvettem unokaöcsémnek is, így tudunk co-op-ozni. :P

PS5

(#6) Deck


Deck
titán

Előrendelhető a Borderlands 3 a PS Store-ba. Szeptember 13.án jelenik meg.

PS5

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért van a yt videónál ilyen nagy arányú dislike vajon?

Szerk. : ja megvan, beleolvastam a kommentekbe. Az Epic Store miatt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Badlof2k válasza saelin (#2) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Megvan ps4en a handsome collect?😁mert nekem is akar coopba lehetne csapatni :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#9) james001 válasza .LnB (#7) üzenetére


james001
veterán

A PC tábor fel van most háborodva rendesen.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) Deck válasza james001 (#9) üzenetére


Deck
titán

Ahelyett, hogy örülnének a játéknak, hogy jön..

PS5

(#11) Wesder válasza james001 (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Mondanàm hogy sajnàlom őket, de nem akarok hazudni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) gbors válasza .LnB (#7) üzenetére


gbors
nagyúr

Nyilván az EPIC store miatt, de tőlem a minősége miatt is kapna egyet.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13) .LnB válasza james001 (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ekkora hisztit basszus. Mint ha az Origin, Uplay és a többi ne lenne ugyan olyan szar.
Steam is egy fertő, a megvehető hátterekkel, kártyákkal, marketplace-szel együtt.

Egy ilyen store-ba lehessen letölteni, legyen egy fapad chat, és invite lehetőség a multi játékoknál. Ennyi. Igen tudom, ebből az Epic store még nem rendelkezik mindegyikkel, de előbb utóbb lesz. A steamet asszem beta óta használtam. Az se volt jó az elején. Most meg már túl van tolva.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Deck válasza .LnB (#13) üzenetére


Deck
titán

Egyetértek. Mit számít már az a +1 kliens akkor.. Így amúgy kapnak önigazolást sokan, "megvettem volna de nem a steam-re jön így csak letöltöm". Vicces ahogy emiatt sírnak :D

PS5

(#15) orion1025


orion1025
őstag

Végre valami normális játék is jön az évben, bár a GTA 6 is jöhetne ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#16) csako


csako
veterán

Majd ha lesz Steamen, akciósan megveszem :P Ráér.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17) Kokzor válasza csako (#16) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Én is inkább majd valami akcióban veszem meg. Van egy sejtésem, hogy a Super Deluxe sem fog majd minden jövőbeni DLC-t tartalmazni. :DDD

(#18) #04430080 válasza csako (#16) üzenetére


#04430080
törölt tag

Az biztos. DLC : The game.

(#19) hhenry


hhenry
őstag

Jó lesz ez :C

(#20) szupermacs válasza .LnB (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

A Steamnél hányásabb kliens jelenleg nem létezik. Engem nem zavarna az Epic Store exkluzivitás ha PC-s gamer lennék.

(#21) hhenry válasza szupermacs (#20) üzenetére


hhenry
őstag

Hát az lenne a legjobb ha nem minden második játékhoz kellene eltérő kliens

(#22) kwzatz válasza .LnB (#13) üzenetére


kwzatz
őstag

"Egy ilyen store-ba lehessen letölteni"
Az Epic már dolgozik rajta. ;]

(#23) k-adi válasza .LnB (#13) üzenetére


k-adi
nagyúr

Olyan jó, hogy jössz és rögtön idefingasz :D de akkor én is:

A probléma elsődlegesen nem az, hogy jön EPIC-re (bár az is) hanem hogy Epic Games Store exkluzivitást kapott. Igaz csak X ideig, de akkoris.

(#24) szupermacs válasza hhenry (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Miért? Sose értettem mi ez a hiszti az eltérő kliensekkel. Aki nem akar ilyennel bohóckodni, az konzolon fog játszani.

(#23) k-adi: Ezzel mi a baj?

[ Szerkesztve ]

(#25) D4v3 válasza k-adi (#23) üzenetére


D4v3
őstag

De akkor miért nem megy a rinya, amikor steamre jön ki exklúzívan ezer meg egy játék? Rohadt nagy álszent sirás megy az epic store miatt.

(#26) Raysen623


Raysen623
addikt

Vagy 4x kezdtem bele a 2. részbe is, de soha nem jutottam a végére mert a haverok belekezdtek valami másba aztán persze azt is félbehagyták. :W

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#27) Wesder válasza Raysen623 (#26) üzenetére


Wesder
félisten

4x vittem végig egyedül, meg többször co-opban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A trailer tetszett, jó móka lesz. :)

Nekem az egyetlen ellenvetésem az, hogy sem funkcionalitásában, sem szolgáltatások tekintetében nem áll úgy az Epic store mint egy Steam és alapvetően egy rosszabb minőségű szolgáltatáson belülre kényszerítenek, egy n+1 klienssel, ha metrózni vagy határvidékek hármazni szeretnék, amely a komoly címek ellenére nem szimpatikus üzleti modell.

Szerencsére mindkét cím elődje Steam-en is megtalálható, így a magam részéről kivárom a folytatásokat Steam-re, addig úgyis jönnek még hozzájuk plusz tartalmak és bugfixek.

[ Szerkesztve ]

(#29) #04430080 válasza szupermacs (#24) üzenetére


#04430080
törölt tag

Mert feleslegesek.

(#30) errorcode06 válasza D4v3 (#25) üzenetére


errorcode06
őstag

Miért megy a sírás amikor valami csak ps4-re jön?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#31) hhenry válasza szupermacs (#24) üzenetére


hhenry
őstag

Minek 5-6 kliens és ráadásul egyik se működik rendesen

(#32) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Minden egyes EpicStore-os hír alatt ez megy
Be lehet fejezni,nevetséges

Life, Uh, Finds A Way

(#33) saelin válasza Badlof2k (#8) üzenetére


saelin
veterán

Megvan persze. Ha gondolod majd írj rám és valahogy a Path of Exile mellé beteszem mint coop mókát. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#34) #78687232 válasza hombre[EU] (#32) üzenetére


#78687232
törölt tag

Az szánalmas még, mikor az ilyen bejelentés után a játékosok steamen lepontozzák a régebbi részeket. Ez a steam mánia már szinte beteges hülyeség.

(#35) szupermacs válasza hhenry (#31) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor marad a konzol, ott nem kell nem működő kliensekkel bohóckodni. Ha pedig ragaszkodunk a PC-hez, fogadjuk el a kliensek átkait.

(#36) Vektast


Vektast
aktív tag

Rage 2: CellShade DLC

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#37) gbors válasza szupermacs (#35) üzenetére


gbors
nagyúr

Harmadik lehetőség: akkor játszunk a játékkal, amikor megjelenik a számunkra megfelelő formában.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#38) james001


james001
veterán

Csak laikusként és kíváncsiságból kérdezem amúgy (mivel nem vagyok PC gamer),hogy mi konkrétan a gond az Epic Store-al? Nem úgy van hogy megveszed a játékot a kliensen belül,letöltöd a gépre és játszol? Vagy ilyenkor kell hogy a háttérben fusson az Epic Store is?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#39) #54072192 válasza james001 (#38) üzenetére


#54072192
törölt tag

Nem. Először be kell regisztrálnod, elfogadva a feltételeket. Az sem árt, ha előtte olvasol véleményeket is, meg tapasztalatokat, például hogy mennyire macerás törölnöd a fiókodat, ha meggondolod magad. Utána telepíted a klienst, ami körül mindig van valami, legutóbb például a Steames profilok adatait másolta ki a kliensből, engedély nélkül (a kívánságlistás és a játszott játékaid alapján tudják, hogy mit érdemes exkluzívvá tenni, mert arra nagy a kereslet). Mindemellett nagyon kevés szolgáltatást nyújtanak (pl. a kosár megjelenésére még legalább fél évet kell várni), azt is gyengén, mellette ott vannak az adatvédelmi aggályok, gyenge védelem és az állandó belépési kísérletek a profilokba. A support nagyon gyatra, nem segítőkész, többször is megtagadják a refundot akkor is, ha érvényes lenne még az adott játékra, stb.
Van még egy rakás játék, ami nincs Steamen, mert vagy másik store-ban van (Uplay, Origin, GOG, Battle.net), vagy konzolos, azoknál nincs masszív dislike-olás meg balhé. De sokan ebből még mindig csak annyit tudnak leszűrni, hogy "sír a steames bagázs", mert nyilván csak nekik lehet bármi problémájuk ezzel.
Dióhéjban ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#40) james001 válasza #54072192 (#39) üzenetére


james001
veterán

Értem. :R

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41) sasNAXO válasza #54072192 (#39) üzenetére


sasNAXO
aktív tag

Ennek most picit utánaolvastam és aúcs. Na nem baj, a játék idővel úgyis jön steamre és addigra lesz rá mindenféle patch és bugfix. A kliens meg idővel kikupálódik majd, Origin is már majdnem használható lett ennyi év után.
Amúgy az Origin klienssel is volt valami, asszem az összes feltelepített programról csinált listát amivel hazatelefonált.

A játék maga város, store-tól függetlenül. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#42) #54072192 válasza sasNAXO (#41) üzenetére


#54072192
törölt tag

Az Origin engem sosem zavart. Az EA a saját játékait átrakta oda, amihez minden joga megvan, a többi meg elérhető más helyeken is, mindenki választhat.

Telemetria az összes kliensben van, meg a játékokban, meg a Geforce Experience-ben, meg mindenben. A telepített programok listáját mindegyik összegyűjti, a Steam is (a GOG kivétel, mert a kliens is opcionális, sőt, bizonyos funkciók kikapcsolhatók, például a játékidő követése).
A probléma azzal volt az Epic esetében, hogy a másik kliensből másolt ki olyan adatokat, amelyek alapesetben mindenképpen privát adatnak minősülnek, erre nem kértek engedélyt, és nem használták az API-t, ami ezt (részben) lehetővé tette volna. Nem csak a telepített programokat figyelik, hanem a Steamen lévő minden játékodat, és hogy mennyit játszottál velük, mennyire vagy aktív.

(#43) #78687232 válasza #54072192 (#42) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ez nem igaz, már a másolás előtt is ment a panaszkodás, ez csak egy újabb okot adott a hisztizőknek.
Egyébként az origin sosem volt egy nagy szám, teljesen fapad erőlködés. Ennyi erővel bárki nyithat store-t, max buknak ha nem sikerül hozni a szintet.

[ Szerkesztve ]

(#44) sasNAXO válasza #54072192 (#42) üzenetére


sasNAXO
aktív tag

Az Origin engem a legelején nagyon zavart, akkor még csak a Steam volt és ugye a Dragon Age 2-t kihúzták a Steamről az új Origin miatt. Akkoriban ez elég érzékenyen érintett. :B Azóta persze már megbékéltem vele, egyetértek azzal amit írsz.

Úgy tudom a Steam csak a hardware survey alkalmával küld egy teljes listát a telepített programokról és azt is ugye megmutatja nekem előtte (ja és az egész survey opcionális). GOG az valóban jó, ők kimondottan szimpatikusak.
Igen, láttam az egyik reddites listát a fiddler-es nézegetéssel. És talán a leggázabb, hogy szerintem meg fogják úszni az egészet...

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#45) Xaels válasza Vektast (#36) üzenetére


Xaels
félisten

Nagy tévedés... a Borderlands széria a kezdetektől fogva ilyen agyament és 1 évvel a Rage első része előtt piacon volt. A Rage egyébként is komolyan vette magát az első részben és nem is volt igazán nagy siker. Azóta a Borderlands-hoz kijött a 2. rész, a Pre-Sequel meg a Tales From The Borderlands. A Rage 2. részre lett ilyen elborult, de például ott nem kapsz coop lehetőséget sem. Tehát nem, a B3 nem egy cell shaded Rage 2 DLC...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46) vg


vg
addikt

Utálom ezt az epic store-t. Van egy csomó játékom steam-en, én szeretem. Kedvenc játékaim is ott vannak, mint mondjuk az első három telltale walking dead, aminek viszont ugye az utolsó évadja viszont csak epic store. Én a nem tetszésem úgy nyilvánítom ki, hogy nem veszem meg, hanem kivárom amit lesz steam-en, úgyis úgy fáj nekik a legjobban. Ha nem lesz steam-en, akkor megoldom máshogy.

(#47) .LnB válasza vg (#46) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az általad leírtak alapján, neked nem kedvenc játékaid vannak. Hanem kedvenc tartalomtovábbító rendszered. Ami biztos szórakoztatóbb, mint játszani egy jó játékkal. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48) Deck válasza .LnB (#47) üzenetére


Deck
titán

+1 :C

PS5

(#49) kwzatz válasza .LnB (#47) üzenetére


kwzatz
őstag

Igen, valószínűleg Steamen nincs lehetősége játszani egy szórakoztató játékkal sem addig, míg kivárja az exkluzivitás lejártát ennél a néhány játéknál.
Értem én, néhányan kicsit túlreagálják az exkluzív témát, de náluk még szórakoztatóbb a másik csapat, a "hülye vagy, hogy nem veszed egyből bugosan, teljes áron az ezer sebből vérző szarabb kliensben az xy game-et, amiről amúgy még azt sem tudjuk, hogy egyáltalán jó lesz-e" bagázs. :D

[ Szerkesztve ]

(#50) vg válasza .LnB (#47) üzenetére


vg
addikt

Látom nem fogod fel, hogy a sorozatnak az egyik fele ott van, a vége meg amott. Te talán nem szereted, ha egy helyen vannak a játékaid? Gondlom a ps4 gépeden is sok profil van, mindegyiken más más játék... Vásárolj te az epic store-ban, nincs ezzel baj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.