Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #54072192 válasza sasNAXO (#44) üzenetére


#54072192
törölt tag

A BioWare az EA tulajdona, saját játék, szóval érthető lépés volt. Viszont nem akarták erőszakkal áthúzni a többi kiadó játékát és a felhasználókat azzal, hogy megtiltják a többi helyen való értékesítést.
Amúgy van tapasztalatom a supporttal náluk, leveleztem, chateltem már velük, nagyon hamar reagáltak, és mindig segítettek. Volt olyan, hogy visszakértem egy játék árát, és automatikusan visszakaptam azonnal egy kis üzenettel, hogy sajnálják, hogy nem nyerte el a tetszésemet, meg ilyesmi. Ez egy funkció amúgy, ami az Epicnél egyelőre olyan távoli jövő, hogy az idejét sem tudják. Bár abból kiindulva, hogy néha a vásárlás sem problémamentes náluk, szerintem az automatikus rendszer sem lesz jobb a jelenleginél, az is elutasítja majd. :)

(#52) .LnB válasza vg (#50) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem aztán k***ára mindegy, hogy honnan indul az a játék, vagy hol van meg. A játék maga, a lényeg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#53) DeFranco válasza vg (#46) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én lehet hogy hülye vagyok de mitha halucináltam volna egy "nem steames játék hozzáadása" opciót a kliensbe.

sőt, valószínűleg az eszem is elment, mert tutira emlékszem hogy a minden kliensből is az összes játék oda van nekem drótozva a steames librarymba (putty putty finish) sztakkor annyi a dolgom hogy big picture kontroller, kanapén hátradől és ain't no rest for the wicked whatever kliensben van a játék nem tudom nem is érdekel ott van egy polcon minden.

az már csak hab a tortán hogy a steam meg be van rakva a kodi alá szentimentálisan igényesen [link]

[ Szerkesztve ]

(#54) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ez semmivel nem tűnik jobbnak, mint a B2...
Gyakorlatilag semmit nem fejlesztettek rajta, ahogy nézem. Ugyanaz a recept, ugyanaz a mecha és graf.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#55) Wesder válasza NandorHUN (#54) üzenetére


Wesder
félisten

Mit szerettél volna? A Story-t kell tovàbbvinni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56) gbors válasza NandorHUN (#54) üzenetére


gbors
nagyúr

Ezt oriic postolta a játék topikjába. Már ebből is látszik, hogy egy csomó újdonság van benne.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#57) NandorHUN válasza Wesder (#55) üzenetére


NandorHUN
addikt

Számomra story fontos, de Borderlandsban sose találtam annyira fontosnak.

B2 7 éves játék, azért új résznek szerintem illett volna jobban kinéznie, ha ennyi idő eltelt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#58) Wesder válasza NandorHUN (#57) üzenetére


Wesder
félisten

És ezt a cellshade-et hogy oldod meg hogy jobban nézzen ki? Nem érdekelt a story? Hàt úgy aztàn rohadt sok értelme lehetett végigvinni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#59) NandorHUN válasza Wesder (#58) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem azt mondom, hogy nem érdekelt. De nem egy erős pontja a játéknak.
Azért nem egy MGS, FF vagy ME -ről van szó. Legtöbb nyugati játék zene, karakter meg történet szintjén egy Zs kategóriás akciófilm szintjén van. Borderlands ennél egy picivel jobb, de azért nem mondanám a történetet jónak, csak van mert lennie kell és kész.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#60) szupermacs válasza gbors (#37) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha valakit nem csak maga a játék érdekel, akkor igen, van ilyen lehetőség is.

(#61) C4mp3r


C4mp3r
addikt

lehet a sok konzol vereb, mar megszokta az exkluzivitast, sot igy merik kinek mekkora, hogy melyik platformon mennyi az exkluziv cim, de attol ez meg anti consumer amit az epic muvel a fortnite dollarokkal, en biztos fol nem telepitem a kinai spyware cuccukat, megvarom steamen, addig meg lehuzom a "demot" kiprobalni.

(#62) Yutani válasza C4mp3r (#61) üzenetére


Yutani
nagyúr

Különben is, 60 euró az alap játék, annyiért kenjék a hajukra. Mire jön Steamen, olcsóbb is lesz. Meg telepítsen a f@5zom egy negyedik store klienst.

#tarcsad

(#63) Wesder válasza Yutani (#62) üzenetére


Wesder
félisten

A Steam-en is 60€-ról indul, amúgy meg màr csak 38€ az a 60€

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#64) Yutani válasza Wesder (#63) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hol €38?

Mindegy is, szeptember még messze van.

#tarcsad

(#65) Wesder válasza Yutani (#64) üzenetére


Wesder
félisten

CDKeys.com

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66) kwzatz


kwzatz
őstag

Akinek esetleg még kérdése lenne, mi a baj az Epic Store-ral, az nézzen már át a "Best buy" topicba és olvassa el az utolsó 10-15 hsz-t, aztán jókedvűen rendelje már elő a Borderlands 3-at 60€-ért náluk. ;]

(#67) #04430080 válasza kwzatz (#66) üzenetére


#04430080
törölt tag

Én már ott elengedtem, hogy résztulajdonos a Tencent :DDD

(#68) NandorHUN válasza Yutani (#64) üzenetére


NandorHUN
addikt

Emlékszem 6-7 éve amikor még minden játék 12 ezer volt megjelenés napján.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#69) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Red Dead Redemption 2 is Epic exkluzív lesz! Már most kezdhetitek megemészteni :DD

Life, Uh, Finds A Way

(#70) Wesder válasza hombre[EU] (#69) üzenetére


Wesder
félisten

Meg a God of War is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#71) hombre[EU] válasza Wesder (#70) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az biztos ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#72) kwzatz válasza Wesder (#70) üzenetére


kwzatz
őstag

És a Half-Life 3.

(#73) Yutani válasza kwzatz (#72) üzenetére


Yutani
nagyúr

LOL, viccnek is rossz! :D De mire az megjelenne, az Epic store is kiforrná magát! :))

#tarcsad

(#74) gbors válasza kwzatz (#72) üzenetére


gbors
nagyúr

Az igazából előrelépés lenne a mostani helyzethez képest :D

Megjegyzem, ahhoz, hogy a HL3-ból valami értelmes süljön ki, valami brutális írói csúcsteljesítményre lenne szükség. Kicsit túltolták a cliffhangert a HL2-EP2 végén, nem csoda, hogy nem mernek hozzányúlni.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#75) hombre[EU] válasza gbors (#74) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Majd a Disney megvásárolja a HL jogokat, a BioWare pedig készít belōle egy "játékot" ;] hát nem lenne csodás?!

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#76) Hebehebe


Hebehebe
tag

véégre :D mekkora jó volt az első 2 rész :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.