Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Jöhet,várjuk szeretettel. Azt hiszem idén sok játékom lesz az Epic storeban,számomra +1 kliens.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) saelin válasza Televan74 (#1) üzenetére


saelin
veterán

Előtte én le akarom nyomni a 2. részt és a pre-sequelt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Deck válasza saelin (#2) üzenetére


Deck
titán

Te is csak most állsz neki? Meglepő :D

PS5

(#4) saelin válasza Deck (#3) üzenetére


saelin
veterán

Játszottam én vele, de a végére sosem értem. Millió dlc, side quest-ek, farmolás, coop ökörködés... Rengeteg content van benne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) Deck válasza saelin (#4) üzenetére


Deck
titán

3k-ért ennyi tartalom? Lopás.. Bár én 2x-er is megvettem unokaöcsémnek is, így tudunk co-op-ozni. :P

PS5

(#6) Deck


Deck
titán

Előrendelhető a Borderlands 3 a PS Store-ba. Szeptember 13.án jelenik meg.

PS5

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért van a yt videónál ilyen nagy arányú dislike vajon?

Szerk. : ja megvan, beleolvastam a kommentekbe. Az Epic Store miatt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Badlof2k válasza saelin (#2) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Megvan ps4en a handsome collect?😁mert nekem is akar coopba lehetne csapatni :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#9) james001 válasza .LnB (#7) üzenetére


james001
veterán

A PC tábor fel van most háborodva rendesen.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) Deck válasza james001 (#9) üzenetére


Deck
titán

Ahelyett, hogy örülnének a játéknak, hogy jön..

PS5

(#11) Wesder válasza james001 (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Mondanàm hogy sajnàlom őket, de nem akarok hazudni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) gbors válasza .LnB (#7) üzenetére


gbors
nagyúr

Nyilván az EPIC store miatt, de tőlem a minősége miatt is kapna egyet.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13) .LnB válasza james001 (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ekkora hisztit basszus. Mint ha az Origin, Uplay és a többi ne lenne ugyan olyan szar.
Steam is egy fertő, a megvehető hátterekkel, kártyákkal, marketplace-szel együtt.

Egy ilyen store-ba lehessen letölteni, legyen egy fapad chat, és invite lehetőség a multi játékoknál. Ennyi. Igen tudom, ebből az Epic store még nem rendelkezik mindegyikkel, de előbb utóbb lesz. A steamet asszem beta óta használtam. Az se volt jó az elején. Most meg már túl van tolva.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Deck válasza .LnB (#13) üzenetére


Deck
titán

Egyetértek. Mit számít már az a +1 kliens akkor.. Így amúgy kapnak önigazolást sokan, "megvettem volna de nem a steam-re jön így csak letöltöm". Vicces ahogy emiatt sírnak :D

PS5

(#15) orion1025


orion1025
őstag

Végre valami normális játék is jön az évben, bár a GTA 6 is jöhetne ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#16) csako


csako
veterán

Majd ha lesz Steamen, akciósan megveszem :P Ráér.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17) Kokzor válasza csako (#16) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Én is inkább majd valami akcióban veszem meg. Van egy sejtésem, hogy a Super Deluxe sem fog majd minden jövőbeni DLC-t tartalmazni. :DDD

(#18) #04430080 válasza csako (#16) üzenetére


#04430080
törölt tag

Az biztos. DLC : The game.

(#19) hhenry


hhenry
őstag

Jó lesz ez :C

(#20) szupermacs válasza .LnB (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

A Steamnél hányásabb kliens jelenleg nem létezik. Engem nem zavarna az Epic Store exkluzivitás ha PC-s gamer lennék.

(#21) hhenry válasza szupermacs (#20) üzenetére


hhenry
őstag

Hát az lenne a legjobb ha nem minden második játékhoz kellene eltérő kliens

(#22) kwzatz válasza .LnB (#13) üzenetére


kwzatz
őstag

"Egy ilyen store-ba lehessen letölteni"
Az Epic már dolgozik rajta. ;]

(#23) k-adi válasza .LnB (#13) üzenetére


k-adi
nagyúr

Olyan jó, hogy jössz és rögtön idefingasz :D de akkor én is:

A probléma elsődlegesen nem az, hogy jön EPIC-re (bár az is) hanem hogy Epic Games Store exkluzivitást kapott. Igaz csak X ideig, de akkoris.

(#24) szupermacs válasza hhenry (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Miért? Sose értettem mi ez a hiszti az eltérő kliensekkel. Aki nem akar ilyennel bohóckodni, az konzolon fog játszani.

(#23) k-adi: Ezzel mi a baj?

[ Szerkesztve ]

(#25) D4v3 válasza k-adi (#23) üzenetére


D4v3
őstag

De akkor miért nem megy a rinya, amikor steamre jön ki exklúzívan ezer meg egy játék? Rohadt nagy álszent sirás megy az epic store miatt.

(#26) Raysen623


Raysen623
addikt

Vagy 4x kezdtem bele a 2. részbe is, de soha nem jutottam a végére mert a haverok belekezdtek valami másba aztán persze azt is félbehagyták. :W

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#27) Wesder válasza Raysen623 (#26) üzenetére


Wesder
félisten

4x vittem végig egyedül, meg többször co-opban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A trailer tetszett, jó móka lesz. :)

Nekem az egyetlen ellenvetésem az, hogy sem funkcionalitásában, sem szolgáltatások tekintetében nem áll úgy az Epic store mint egy Steam és alapvetően egy rosszabb minőségű szolgáltatáson belülre kényszerítenek, egy n+1 klienssel, ha metrózni vagy határvidékek hármazni szeretnék, amely a komoly címek ellenére nem szimpatikus üzleti modell.

Szerencsére mindkét cím elődje Steam-en is megtalálható, így a magam részéről kivárom a folytatásokat Steam-re, addig úgyis jönnek még hozzájuk plusz tartalmak és bugfixek.

[ Szerkesztve ]

(#29) #04430080 válasza szupermacs (#24) üzenetére


#04430080
törölt tag

Mert feleslegesek.

(#30) errorcode06 válasza D4v3 (#25) üzenetére


errorcode06
őstag

Miért megy a sírás amikor valami csak ps4-re jön?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#31) hhenry válasza szupermacs (#24) üzenetére


hhenry
őstag

Minek 5-6 kliens és ráadásul egyik se működik rendesen

(#32) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Minden egyes EpicStore-os hír alatt ez megy
Be lehet fejezni,nevetséges

Life, Uh, Finds A Way

(#33) saelin válasza Badlof2k (#8) üzenetére


saelin
veterán

Megvan persze. Ha gondolod majd írj rám és valahogy a Path of Exile mellé beteszem mint coop mókát. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#34) #78687232 válasza hombre[EU] (#32) üzenetére


#78687232
törölt tag

Az szánalmas még, mikor az ilyen bejelentés után a játékosok steamen lepontozzák a régebbi részeket. Ez a steam mánia már szinte beteges hülyeség.

(#35) szupermacs válasza hhenry (#31) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor marad a konzol, ott nem kell nem működő kliensekkel bohóckodni. Ha pedig ragaszkodunk a PC-hez, fogadjuk el a kliensek átkait.

(#36) Vektast


Vektast
aktív tag

Rage 2: CellShade DLC

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#37) gbors válasza szupermacs (#35) üzenetére


gbors
nagyúr

Harmadik lehetőség: akkor játszunk a játékkal, amikor megjelenik a számunkra megfelelő formában.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#38) james001


james001
veterán

Csak laikusként és kíváncsiságból kérdezem amúgy (mivel nem vagyok PC gamer),hogy mi konkrétan a gond az Epic Store-al? Nem úgy van hogy megveszed a játékot a kliensen belül,letöltöd a gépre és játszol? Vagy ilyenkor kell hogy a háttérben fusson az Epic Store is?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#39) #54072192 válasza james001 (#38) üzenetére


#54072192
törölt tag

Nem. Először be kell regisztrálnod, elfogadva a feltételeket. Az sem árt, ha előtte olvasol véleményeket is, meg tapasztalatokat, például hogy mennyire macerás törölnöd a fiókodat, ha meggondolod magad. Utána telepíted a klienst, ami körül mindig van valami, legutóbb például a Steames profilok adatait másolta ki a kliensből, engedély nélkül (a kívánságlistás és a játszott játékaid alapján tudják, hogy mit érdemes exkluzívvá tenni, mert arra nagy a kereslet). Mindemellett nagyon kevés szolgáltatást nyújtanak (pl. a kosár megjelenésére még legalább fél évet kell várni), azt is gyengén, mellette ott vannak az adatvédelmi aggályok, gyenge védelem és az állandó belépési kísérletek a profilokba. A support nagyon gyatra, nem segítőkész, többször is megtagadják a refundot akkor is, ha érvényes lenne még az adott játékra, stb.
Van még egy rakás játék, ami nincs Steamen, mert vagy másik store-ban van (Uplay, Origin, GOG, Battle.net), vagy konzolos, azoknál nincs masszív dislike-olás meg balhé. De sokan ebből még mindig csak annyit tudnak leszűrni, hogy "sír a steames bagázs", mert nyilván csak nekik lehet bármi problémájuk ezzel.
Dióhéjban ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#40) james001 válasza #54072192 (#39) üzenetére


james001
veterán

Értem. :R

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41) sasNAXO válasza #54072192 (#39) üzenetére


sasNAXO
aktív tag

Ennek most picit utánaolvastam és aúcs. Na nem baj, a játék idővel úgyis jön steamre és addigra lesz rá mindenféle patch és bugfix. A kliens meg idővel kikupálódik majd, Origin is már majdnem használható lett ennyi év után.
Amúgy az Origin klienssel is volt valami, asszem az összes feltelepített programról csinált listát amivel hazatelefonált.

A játék maga város, store-tól függetlenül. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#42) #54072192 válasza sasNAXO (#41) üzenetére


#54072192
törölt tag

Az Origin engem sosem zavart. Az EA a saját játékait átrakta oda, amihez minden joga megvan, a többi meg elérhető más helyeken is, mindenki választhat.

Telemetria az összes kliensben van, meg a játékokban, meg a Geforce Experience-ben, meg mindenben. A telepített programok listáját mindegyik összegyűjti, a Steam is (a GOG kivétel, mert a kliens is opcionális, sőt, bizonyos funkciók kikapcsolhatók, például a játékidő követése).
A probléma azzal volt az Epic esetében, hogy a másik kliensből másolt ki olyan adatokat, amelyek alapesetben mindenképpen privát adatnak minősülnek, erre nem kértek engedélyt, és nem használták az API-t, ami ezt (részben) lehetővé tette volna. Nem csak a telepített programokat figyelik, hanem a Steamen lévő minden játékodat, és hogy mennyit játszottál velük, mennyire vagy aktív.

(#43) #78687232 válasza #54072192 (#42) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ez nem igaz, már a másolás előtt is ment a panaszkodás, ez csak egy újabb okot adott a hisztizőknek.
Egyébként az origin sosem volt egy nagy szám, teljesen fapad erőlködés. Ennyi erővel bárki nyithat store-t, max buknak ha nem sikerül hozni a szintet.

[ Szerkesztve ]

(#44) sasNAXO válasza #54072192 (#42) üzenetére


sasNAXO
aktív tag

Az Origin engem a legelején nagyon zavart, akkor még csak a Steam volt és ugye a Dragon Age 2-t kihúzták a Steamről az új Origin miatt. Akkoriban ez elég érzékenyen érintett. :B Azóta persze már megbékéltem vele, egyetértek azzal amit írsz.

Úgy tudom a Steam csak a hardware survey alkalmával küld egy teljes listát a telepített programokról és azt is ugye megmutatja nekem előtte (ja és az egész survey opcionális). GOG az valóban jó, ők kimondottan szimpatikusak.
Igen, láttam az egyik reddites listát a fiddler-es nézegetéssel. És talán a leggázabb, hogy szerintem meg fogják úszni az egészet...

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#45) Xaels válasza Vektast (#36) üzenetére


Xaels
félisten

Nagy tévedés... a Borderlands széria a kezdetektől fogva ilyen agyament és 1 évvel a Rage első része előtt piacon volt. A Rage egyébként is komolyan vette magát az első részben és nem is volt igazán nagy siker. Azóta a Borderlands-hoz kijött a 2. rész, a Pre-Sequel meg a Tales From The Borderlands. A Rage 2. részre lett ilyen elborult, de például ott nem kapsz coop lehetőséget sem. Tehát nem, a B3 nem egy cell shaded Rage 2 DLC...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46) vg


vg
addikt

Utálom ezt az epic store-t. Van egy csomó játékom steam-en, én szeretem. Kedvenc játékaim is ott vannak, mint mondjuk az első három telltale walking dead, aminek viszont ugye az utolsó évadja viszont csak epic store. Én a nem tetszésem úgy nyilvánítom ki, hogy nem veszem meg, hanem kivárom amit lesz steam-en, úgyis úgy fáj nekik a legjobban. Ha nem lesz steam-en, akkor megoldom máshogy.

(#47) .LnB válasza vg (#46) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az általad leírtak alapján, neked nem kedvenc játékaid vannak. Hanem kedvenc tartalomtovábbító rendszered. Ami biztos szórakoztatóbb, mint játszani egy jó játékkal. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48) Deck válasza .LnB (#47) üzenetére


Deck
titán

+1 :C

PS5

(#49) kwzatz válasza .LnB (#47) üzenetére


kwzatz
őstag

Igen, valószínűleg Steamen nincs lehetősége játszani egy szórakoztató játékkal sem addig, míg kivárja az exkluzivitás lejártát ennél a néhány játéknál.
Értem én, néhányan kicsit túlreagálják az exkluzív témát, de náluk még szórakoztatóbb a másik csapat, a "hülye vagy, hogy nem veszed egyből bugosan, teljes áron az ezer sebből vérző szarabb kliensben az xy game-et, amiről amúgy még azt sem tudjuk, hogy egyáltalán jó lesz-e" bagázs. :D

[ Szerkesztve ]

(#50) vg válasza .LnB (#47) üzenetére


vg
addikt

Látom nem fogod fel, hogy a sorozatnak az egyik fele ott van, a vége meg amott. Te talán nem szereted, ha egy helyen vannak a játékaid? Gondlom a ps4 gépeden is sok profil van, mindegyiken más más játék... Vásárolj te az epic store-ban, nincs ezzel baj.

(#51) #54072192 válasza sasNAXO (#44) üzenetére


#54072192
törölt tag

A BioWare az EA tulajdona, saját játék, szóval érthető lépés volt. Viszont nem akarták erőszakkal áthúzni a többi kiadó játékát és a felhasználókat azzal, hogy megtiltják a többi helyen való értékesítést.
Amúgy van tapasztalatom a supporttal náluk, leveleztem, chateltem már velük, nagyon hamar reagáltak, és mindig segítettek. Volt olyan, hogy visszakértem egy játék árát, és automatikusan visszakaptam azonnal egy kis üzenettel, hogy sajnálják, hogy nem nyerte el a tetszésemet, meg ilyesmi. Ez egy funkció amúgy, ami az Epicnél egyelőre olyan távoli jövő, hogy az idejét sem tudják. Bár abból kiindulva, hogy néha a vásárlás sem problémamentes náluk, szerintem az automatikus rendszer sem lesz jobb a jelenleginél, az is elutasítja majd. :)

(#52) .LnB válasza vg (#50) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem aztán k***ára mindegy, hogy honnan indul az a játék, vagy hol van meg. A játék maga, a lényeg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#53) DeFranco válasza vg (#46) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én lehet hogy hülye vagyok de mitha halucináltam volna egy "nem steames játék hozzáadása" opciót a kliensbe.

sőt, valószínűleg az eszem is elment, mert tutira emlékszem hogy a minden kliensből is az összes játék oda van nekem drótozva a steames librarymba (putty putty finish) sztakkor annyi a dolgom hogy big picture kontroller, kanapén hátradől és ain't no rest for the wicked whatever kliensben van a játék nem tudom nem is érdekel ott van egy polcon minden.

az már csak hab a tortán hogy a steam meg be van rakva a kodi alá szentimentálisan igényesen [link]

[ Szerkesztve ]

(#54) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ez semmivel nem tűnik jobbnak, mint a B2...
Gyakorlatilag semmit nem fejlesztettek rajta, ahogy nézem. Ugyanaz a recept, ugyanaz a mecha és graf.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#55) Wesder válasza NandorHUN (#54) üzenetére


Wesder
félisten

Mit szerettél volna? A Story-t kell tovàbbvinni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56) gbors válasza NandorHUN (#54) üzenetére


gbors
nagyúr

Ezt oriic postolta a játék topikjába. Már ebből is látszik, hogy egy csomó újdonság van benne.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#57) NandorHUN válasza Wesder (#55) üzenetére


NandorHUN
addikt

Számomra story fontos, de Borderlandsban sose találtam annyira fontosnak.

B2 7 éves játék, azért új résznek szerintem illett volna jobban kinéznie, ha ennyi idő eltelt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#58) Wesder válasza NandorHUN (#57) üzenetére


Wesder
félisten

És ezt a cellshade-et hogy oldod meg hogy jobban nézzen ki? Nem érdekelt a story? Hàt úgy aztàn rohadt sok értelme lehetett végigvinni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#59) NandorHUN válasza Wesder (#58) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem azt mondom, hogy nem érdekelt. De nem egy erős pontja a játéknak.
Azért nem egy MGS, FF vagy ME -ről van szó. Legtöbb nyugati játék zene, karakter meg történet szintjén egy Zs kategóriás akciófilm szintjén van. Borderlands ennél egy picivel jobb, de azért nem mondanám a történetet jónak, csak van mert lennie kell és kész.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#60) szupermacs válasza gbors (#37) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha valakit nem csak maga a játék érdekel, akkor igen, van ilyen lehetőség is.

(#61) C4mp3r


C4mp3r
addikt

lehet a sok konzol vereb, mar megszokta az exkluzivitast, sot igy merik kinek mekkora, hogy melyik platformon mennyi az exkluziv cim, de attol ez meg anti consumer amit az epic muvel a fortnite dollarokkal, en biztos fol nem telepitem a kinai spyware cuccukat, megvarom steamen, addig meg lehuzom a "demot" kiprobalni.

(#62) Yutani válasza C4mp3r (#61) üzenetére


Yutani
nagyúr

Különben is, 60 euró az alap játék, annyiért kenjék a hajukra. Mire jön Steamen, olcsóbb is lesz. Meg telepítsen a f@5zom egy negyedik store klienst.

#tarcsad

(#63) Wesder válasza Yutani (#62) üzenetére


Wesder
félisten

A Steam-en is 60€-ról indul, amúgy meg màr csak 38€ az a 60€

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#64) Yutani válasza Wesder (#63) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hol €38?

Mindegy is, szeptember még messze van.

#tarcsad

(#65) Wesder válasza Yutani (#64) üzenetére


Wesder
félisten

CDKeys.com

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66) kwzatz


kwzatz
őstag

Akinek esetleg még kérdése lenne, mi a baj az Epic Store-ral, az nézzen már át a "Best buy" topicba és olvassa el az utolsó 10-15 hsz-t, aztán jókedvűen rendelje már elő a Borderlands 3-at 60€-ért náluk. ;]

(#67) #04430080 válasza kwzatz (#66) üzenetére


#04430080
törölt tag

Én már ott elengedtem, hogy résztulajdonos a Tencent :DDD

(#68) NandorHUN válasza Yutani (#64) üzenetére


NandorHUN
addikt

Emlékszem 6-7 éve amikor még minden játék 12 ezer volt megjelenés napján.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#69) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Red Dead Redemption 2 is Epic exkluzív lesz! Már most kezdhetitek megemészteni :DD

Life, Uh, Finds A Way

(#70) Wesder válasza hombre[EU] (#69) üzenetére


Wesder
félisten

Meg a God of War is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#71) hombre[EU] válasza Wesder (#70) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az biztos ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#72) kwzatz válasza Wesder (#70) üzenetére


kwzatz
őstag

És a Half-Life 3.

(#73) Yutani válasza kwzatz (#72) üzenetére


Yutani
nagyúr

LOL, viccnek is rossz! :D De mire az megjelenne, az Epic store is kiforrná magát! :))

#tarcsad

(#74) gbors válasza kwzatz (#72) üzenetére


gbors
nagyúr

Az igazából előrelépés lenne a mostani helyzethez képest :D

Megjegyzem, ahhoz, hogy a HL3-ból valami értelmes süljön ki, valami brutális írói csúcsteljesítményre lenne szükség. Kicsit túltolták a cliffhangert a HL2-EP2 végén, nem csoda, hogy nem mernek hozzányúlni.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#75) hombre[EU] válasza gbors (#74) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Majd a Disney megvásárolja a HL jogokat, a BioWare pedig készít belōle egy "játékot" ;] hát nem lenne csodás?!

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#76) Hebehebe


Hebehebe
tag

véégre :D mekkora jó volt az első 2 rész :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.