Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolás


Zolás
addikt

Hát izé na :DDD
Villog meg hát villog na az biztos hogy uuudemegvakulsz ugy villog. :DDD Lesz kis törésmodell meg repkedő autók és ha jól hallottam akkor 20+ autó egyszerre fog versenyezni. Ennek ha lesz multi része akkor van jelentősége.
Azért örülök hogy a csillogó-villogó izémizék kora még nem járt le és valamit fejlesztenek a fiataloknak is :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2) Skizz


Skizz
addikt

úúúúúúúú ez kell :DDD

(#3) Mikiller


Mikiller
aktív tag

A Burnout Paradise után minek kiadni egy tök ugyan olyan játékot? Úgy tudom azt is ez a csapat készítette. Ez lehetne Burnout Paradise XY

(#4) athomi


athomi
veterán

Nekem a videók alapján nagyon szórakoztató játéknak tűnik, ráadásul igazi kis multi mókának ígérkezik a látottak alapján. Várom.

(#5) athomi válasza Mikiller (#3) üzenetére


athomi
veterán

Ez mitől olyan, mint a Bournout Paradise?

[ Szerkesztve ]

(#7) Viktor77 válasza athomi (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Ez is szúrjunk ki az ellenfelünkkel, törjük rommá, miközben leamortizáljuk a várost is stílusú játék. Csak plusz fegyverekkel, felvehető extrákkal mint a Mario Kartban.

Nem bejövős. Normális autós játékot akarok, ha már készítőknél maradunk, akkor mint a Metropolis Street Racer.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Prof01


Prof01
veterán

Engem nem győzött meg. Maradok a Forza 3nál. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9) Nunder


Nunder
őstag

Sosem szerettem ezt a fajta autózást, valószínűleg ezért is nem tetszett a Death Race film sem. De azért ezek is fejlődnek látszik rajtuk. Most már elég erősen bevonják a környezetet is, ami szépen meg tudja kavarni a guanót. De most akkor ez jó, vagy rossz? :F

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) mave13 válasza Prof01 (#8) üzenetére


mave13
őstag

Ha jönne PC-re, én is "maradnék". :D Meg a GT5-nél...

Kipróbálni, kicsit szórakozni nem lesz rossz. Nekem olyan Brakneck, Crashday feeling jött át, ami nem rossz. Majd meglátjuk.

Icewolf || kósza ||

(#11) HyP3b0y válasza Mikiller (#3) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Activisionnek sztem semmi köze a Criterationhöz, de te tudod...

Engem egy kicsit a flatoutra emlékeztet, csak ezekkel a "shock" és egyébbel olyan, mint mario cart

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#12) jamal king


jamal king
csendes tag

Ez valszeg csak multiba lesz jó. De ott nagyon :DDD :) itéljetek el! de amikor néztem a videót csak egy valamire tudtam gondolni. EZ MEKKORA LESZ LANON TÖKRÉSZEGEN :DDD :C

M4A785TD-V EVO, Athlon II 620, Scythe Ninja 2, OCZ Platinum 1333 , Sapphire 4850, CobaNitrox750W, 250GB Maxtor, 320Gb Samu, 9-Bay Acrylic...

(#13) csoli31 válasza jamal king (#12) üzenetére


csoli31
aktív tag

Azért én szívesen látnák a kocsikon fegyvereket! Mert így csupaszon valahogy nem az igazi. Valahogy nincsen meg a kellő fillingje így fegyverek nélkül. :( Látható fegyvereket a kocsikra!!!! :O

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#14) Skynet258 válasza HyP3b0y (#11) üzenetére


Skynet258
veterán

Criteration? Azok kik? ;]

https://geekpulse.hu

(#15) whiz


whiz
aktív tag

Kicsit túl sok a csillivilli, azon kívül a HD videó alapján sem egy nagy etvasz a gfafika. De ha a fizika faintos lesz (nem ismerem az elődöket), akkor multiba elég állat lehet majd. Én kíváncsian várom, de nem mint versenyzős játékot, hanem mint állatkodást :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#16) Hebry


Hebry
senior tag

Hát csillogósnak elég csillogós, de ettől függetlenül, nem tetszik.
Maga játékmenet nem fogott meg, már ami a videóból látszik.

(#17) Gomez86


Gomez86
őstag

Kicsit fura hogy ebben a vidiben is 4 power up-ot mutatték és over... Azért az egy kicsit karcsú lesz... De szép meg minden meg lanpartyn biztos állat, de majd meglátjuk...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#18) Ari18


Ari18
őstag

Nekem nagyon nem teszik ez a sok csillogás. Kb a Burnout Paradise jut róla eszembe. Az sem fogott meg. Nagyin gyerekes mind a két játék. Jó autós játék már nem is lesz :U

(#19) Enton válasza Gomez86 (#17) üzenetére


Enton
addikt

Hát jah, még a Lego Racers-ben is több volt a power UP. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#20) Prof01 válasza mave13 (#10) üzenetére


Prof01
veterán

Szerezz be egyet, megéri! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21) Tifosi87


Tifosi87
csendes tag

Ha hang nélkül nézitek a videót, akkor be lehet alá tenni valami hiphop szövegelést, és teljesen jó.
Ahogy ülnek és mutogatnak, közben meg néha mutatják a gameplay-ben a repkedő autókat. :)

(#22) nrgia


nrgia
őstag

Tetszik.. :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#23) mave13 válasza Prof01 (#20) üzenetére


mave13
őstag

Tudom. De, ha ilyennek nekiállok egyszer, akkor kell egy PS3, hozzá egy kormány, mert ugye a MOMO Force nem kompatibilis, meg egy TV, mert jelenleg csak monitorom van. De akkor már hegesztek egy keretet, meg teszek bele valami kiszuperált sportülést... :D
Lesz még pár évig PS3... :DDD csak nem nekem.

Icewolf || kósza ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.