Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Megpróbálok rövid lenni, nem fog sikerülni, elnézést, azért ha lehet fussátok végig.

/all: egy valamit látni kell:

A jelenlegi rendszer nem működőképes hosszú távon. Sajnos ezt az egyébként pozitív kezdeményezést is elérte az, ami ilyenkor történni szokott, a sok takony hiéna tönkretesz egy amúgy jó és nemes dolgot. Nézzétek meg a statisztikát, tarthatatlan, hogy valakinek van 120 jelentkezése, nyert 8 kib*szott játékot, és semmit nem adott bele a közösbe, és van pofája még ezek után is jelentkezni folyamatosan. És nem egy ilyen van.

Példa: nekem más elképzelésem volt a kritériumrendszerről, megnéztem mi a helyzet: rémisztő számok:

240 jelentkezőből 180 lóf@szt nem ajánlott fel eddig
a maradék 60 (!) főből, ha levonom azokat, akik egy, vagy két dolgot ajánlottak fel, de jelentkeztek közel minden sorsolásra, marad 40.

240 emberből talán 40 veszi picit is komolyan ezt az egészet, a többit én úgy kizárnám ebből az egészből, mint macskát sz*rni, mert ingyenélő, potyautas, és többet árt, mint használ.

Még addig-addig nem is volna ez nagy baj, amíg kuponok és desura bundlik forognának, mint ahogy történt az elején, de amikor már értékes, színvonalas játékok forognak, akkor álljon már meg a díszmenet, valamit tenni kell. Ennek a 200 embernek nem vagyok hajlandó egy 2 dolláros játékot sem adni, akkor inkább feldobom, és aki amerikai nindzsa,elkapja. Több esélye van, hogy megérdemelt helyre kerül.

Valamit tenni kell. Ezzel a konstrukcióval, ami meghirdetésre került, én sem értek maradéktalanul egyet, számos ponton vagyok más véleményen, ezt el is mondtam Bluerainbow-nak, de ez az ő projektje, ő vitte sikerre, az ő (és ruti) munkája van benne, ő és csakis ő dönti el, mit is akar. Éppen ezért elfogadom (fenntartva, hogy nem értek egyet ;] ).

@maross: ettől a bundlis dologtól én is félek, szerintem is gond lesz belőle, én 0 vagy 1 EUR-ban határoznám meg az értékét, az a reális, és így lehet kiküszöbölni az arbitrázst, de mint mondtam, Bulerainbow dönt. +1 a javaslatodra.

Kb. ennyi, már nem akarom húzni tovább, így is sok.

Potato

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.