Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) gondoni


gondoni
csendes tag

Én ezekkel a jobbra-balra dőlő ékezetekkel SMS íráskor szoktam játszani: a most kifogásolt "helytelen" irányba dőlő ékezetes betűk az SMS-ben használt alap karakterkészlet részei, míg a "helyes" irányba dőlő, különlegesnek számító karakterek használata miatt kb. megfeleződött az 1 SMS-ben elküldhető karakterek száma.

Mivel az SMS masszívan pénzes dolog, nem lepődnék meg azon, ha sokan használnának olyan billentyűzet alkalmazást, ami serényen az alap karakterek gépelését (netán akár ki is cseréli rá a helyeset) támogatja, még ha éppen nem is SMS-t, hanem fórum hozzászólást ír valaki.

(#22) extasymajom


extasymajom
tag

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát, melyin serenrodbn vnanak a bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és az ultosó bteuk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteut mgaát, hneam cska a szót eszgébéen.

Akokr pnot az éezekt lnene fnotos?

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#23) Damage


Damage
senior tag

"És akkor varűzsütésre, egyből ott lesz a helyes ékezet a betű mellett."
:U

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#24) potyautas válasza extasymajom (#22) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

"Értem én a beszéggyit! Nem talján." :D

(#25) petipetya


petipetya
nagyúr

Csak a kifogások, mintha mindenkinek 10 évvel ezelőtti butatelefonja lenne. A billentyűzet tartalmazza a magyar nyelvű predektív szótárt mindhárom platformon. Az sms alkalmazásban pedig van egy beállítás az ékezetek átalakítására (a gyári Google általi Messenger app esetén).

"nincs rá lezsóidő"

(#26) sztanozs válasza petipetya (#25) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem a billentyűzettel van a gond ( a fejekben), hanem az SMS szabvánnyal: [link], [link]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#27) Cthulhu Dawn válasza Blindmouse (#19) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ajj, pedig mar pont beszoltam volna en is :D.

(#25) petipetya: Probald ki mennyi ido utan hulyulsz meg ha nem magyar kiosztasrol gepelsz, mas nyelven is kommunikalsz az eszkozodrol es percenkent valtasz a kiosztasok, helyesiras javitok kozott.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.