Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaylac1990


kaylac1990
csendes tag

Hát, előre is elnézést, de ez ritka ronda telefon. :O
Mint egy távirányító! :DDD
Bocsi mindenkitől! :R

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#2) meridarider válasza kaylac1990 (#1) üzenetére


meridarider
tag

+1

azon a hátlapon gondolkodni kellett, hogy ilyen hitvány legyen.

régóta ki akarok próbálni egy passportot napi használatban, ebben viszont nem érzem a must have dolgot.

God hates us all.

(#3) petrson válasza kaylac1990 (#1) üzenetére


petrson
senior tag

Kinek mi jön be, nekem se tetszik, dettó úgy néz ki mint a Xiaomi Mi3, amit pont a túl sarkos és nem épp kompakt kialakítás miatt cseréltem...

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#4) Borosz


Borosz
senior tag

"még a legelvakultabb BlackBerry-felhasználók is elvárják, hogy az új készülékük erősebb legyen az előzőnél".
Na de mire-fel kell a bivalyerős HW ha nem szükséges? Egy BB-t nem játszani vesz az ember. :U A marketinget meg le kell sz@rni.

(#5) Csapoati válasza Borosz (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor meg minek dobnak ki egy új készüléket?

Amúgy meg:

;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mint egy szarúl koppintott Vibe Z2 Pro

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) tib85 válasza Borosz (#4) üzenetére


tib85
tag

Lassan 7 éve BB-zek, most egy Z10-et használok 2 éve. A rendszer nagyon jó,az androidos appok is többnyire jól futnak,de azért az erőforrásokból ki tud fogyni...És nem,nem játszom a telefonon. 4 e-mail címet szinkronizál folyamatosan+Face+linkedin és mikor igo-t elindítom jelentősen hosszabb idő mire betölt,mint a céges S3-on.

(#8) istnag válasza Borosz (#4) üzenetére


istnag
addikt

Ha rendszernek nem is, de az alkalmazásoknak kell ez erő.

(#9) hemaka válasza Borosz (#4) üzenetére


hemaka
nagyúr

Csak az a gond, hogy mostanában szinte mindent csak marketinggel lehet eladni.

(#10) Zoja™


Zoja™
őstag

Nem értem...

Miért nem akarnak egy bivaly hardvert alápakolni? Attól félnek, hogy felszállna az asztalról? Miért lenne baj az?
Ha már megoldották az alkalmazásboltjuk hiányossát azzal, hogy android alkalmazásokat képes futtatni, akkor miért ne lehessen kihasználni?

Számomra teljesen érthetetlen, hogy miért csinálják ezt, pedig régóta szeretnék már egy teljes érintőkijelzős BB-t, de még nem csinálták meg azt, amire beruháznék.

Értem én, hogy a BB inkább kommunikációs eszköz, de miért nem engedik, hogy ki lehessen használni a benne rejlő lehetőségeket?

(#11) moleculez


moleculez
veterán

Hát ez így nem tudom minek, miért, hogyan... Inkább egy használt z30 feleennyiért...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) eventus


eventus
veterán

Le-leap a bb :((( Máshol is a Z30 rokonának tekintik, azonban a Z30 igencsak jobb, minőségibb.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13) lacruise válasza tib85 (#7) üzenetére


lacruise
tag

nem kotoszkodesbol, de kb ugyan ezt csinaltam (minus face es igo (waze-t hasznalok helyette) a z10-el de soha semmi bajom nem volt az eroforrassal, hacsak nem valami sz@r androidos apppt toltottem le. a piszok gyorsan megeszik mindent.

a z10-et z30 kovette, de a problema maradt az androidos appokkal, ugyhogy le is szedtem mindet. azota nincs problema.

hogy a keszulekrol is szoljak: ez nem a BB fanoknak keszult, hanem a corporatekatonaknak. lehet huzni a szankat, de az a sok sz@r ami emberekenl kint van ceges telefonkent, egyszeruen katasztrofa. ami az androidos platformon megy device management teren, szegyen, nem veletlenul lepett a samsung kozelebb a BB-hez es probaljak a BES 12-t androidositani.

LG G5 & BB Z30

(#14) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

hmm... Maradok a Z10-nél. Pedig milyen elánnal vetettem magam az olvasásba. :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#15) lacruise válasza eventus (#12) üzenetére


lacruise
tag

ez igy van! egyszeruen imadom.

LG G5 & BB Z30

(#16) lacruise válasza istnag (#8) üzenetére


lacruise
tag

kulonosen az android appoknal sajna.

LG G5 & BB Z30

(#17) istnag válasza lacruise (#16) üzenetére


istnag
addikt

Hogy csak egy példát hozzak:
-Te nem örülnél, ha a gyári internet alkalmazás gyorsabban töltené be a lapokat, mint a több éves Z10-ed, ha már veszel egy új telefont?
tehát nem csak az android appok miatt lenne jobb a jobb hardver.

(#18) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kutya-köszönő viszonyban sincs ez a Z30-al...
Marad a Passport, Klasszik és a királyságos Arany-fekete Q10.
Amúgy jó gép... de max fele ennyiért... én nem vennék.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#19) l.sebestyen


l.sebestyen
senior tag

Én a Z30 at cseréltem le pont tegnap LEAP re, és nem értek egyett azzal hogy gagyibb mint a Z30, szerintem a kijelzője szebb, formára nekem bejön, a z30at 1 évig használtam, semmi gond nem volt vele, de kell az újdonság néha. :D

(#20) eventus válasza istnag (#17) üzenetére


eventus
veterán

Első generációnak jó volt az S4, rendszer is szépen idomul hozzá és a 10.3.1 már a maximumot kihozta belőle. Azonban már a classic sem jöhetett volna ilyen vassal, leap sem (ennyiért). Rendszernek elég, ennyi - más is van :K

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Ez egy teljesen korrekt telefon lenne, ha feleennyibe kerulne - mondom ezt ugy, hogy nagyon szeretem a BB-t, van ithon egy rakas. Ehelyett ez egy jobb uzemideju, nagyobb kijelzos, Wi-Fi directre kepes, FM-radios Z10 gyengebb felbontassal, hazilag nem cserelheto akksival, hianyzo NFC-vel, hianyzo microHDMI-vel. Az uzemidon kivul nincs mas, amiert erdemes lenne valtanom, de ugye a Z10-nel ket mozdulat az akksicsere, ha lemerulne :) (ettol fuggetlenul a Z10 uzemideje gyaszos).

(#22) Polarstar válasza lezerpiramis (#21) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Igen, és akkor lenne ez Curve - ahogy mondtad - ha megkapta volna a Samsung Champ, vagy a Nokia C6 polikarbonát :C :C Kijelzőjét.
De igy nem.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) Mercel


Mercel
senior tag

Nagyon kíváncsi voltam a mobilarena tesztjére, bár meglepetést nem okozott. Nagyon elvakult BlackBerry fannak kellene lenni egy ennél jobb véleményezéshez..
Erre nem valószínű, hogy váltanak a Z10 után, Z30-ról meg pláne.
Az ára egyébként majd beesik, én nem azt érzem gázosnak, hanem a régi és energia zabáló hardvert, és a hiányzó komponenseket.

Nem értem amúgy a BlackBerryt, épp elkerülték a csődöt és most pont ugyanazt a rugalmatlan ostoba üzletpolitikát folytatják ami miatt már egyszer durván szarba kerültek. Komolyan érthetetlen grrrr.
A Z10 egy nagyon sikeres készülék lett utólag, azt kellett volna folytatni.
Tököm nem akar kezelhetetlen 5 colos tepsit, de nem megint tojtak magasról a tényleges igényekre, hát gratulálok.
Pedig az egyik legjobb rendszer a mobilpiacon.
Ja meg mondjuk normálisan kéne kezelni a frissítéseket mert az is botrányos..

Marcel

(#24) turbulencia8 válasza Mercel (#23) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szamomra is erthetetlen koncepcio a Leap, foleg a hasonlo aru, akar kinai telok technikai specifikacioit elnezve.

(#25) Csapoati válasza l.sebestyen (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

S miben lett jobb ez, hogy megerje a valtas? Oszinten kerdem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ezt inkább backleap-nek kellet volna hívni. Adreno 225? Ez a design? Már ennyire nincs pénz és ötlet a passport miatt, hogy ezeréves technológia megy bele? Miért nem tudnak egy korszerű designal vékony kávás sima érintőkijelzős telót kiadni? Legjobb teló múltidézésre, jó drágán. Nézd meg mellette a G3-at, csak egy pár évvel késet ez a készülék. Ezt így nem érdemes megvenni.

(#27) l.sebestyen válasza Csapoati (#25) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

kijelzője szerintem szebb, jobban látható napfényben, a külső hanszóró szerintem a z30 ban jobb, akku idő kb. olyan lesz, de ezt még korai megállapítani (tegnap óta használom), ami a külsőt érinti szubjektív, de nekem tetszik, az anyaghasználata is rendben van, jó érzés kézbe venni, azt hogy ebben csak 1,5ghz processzor van, szemben a z30 1,7ghz-ével nem venném észre ha nem lenne leírva. Én egy nap után azt mondom nem bántam meg

(#28) dzsi23


dzsi23
addikt

Mi visz rá valakit, hogy BB-t vegyen? Komolyan kérdezem, nem trollkodás. :)

(#29) l.sebestyen válasza dzsi23 (#28) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

ha valaki nem használt még soha bb-t annak nehéz megmagyarázni, ezt tapasztalatból mondom, munkahelyemen is csak én vagyok akinek évek óta bb-je van, de aki már használta, annak nem kell más, legalábbis a 80%-uknak nem.

(#30) drfedayn válasza dzsi23 (#28) üzenetére


drfedayn
tag

A vérpistiség :DD :DD ;] ;]

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#31) helixP válasza lacruise (#13) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja hát, a szar android appok.
Akkor tessék telerakni a BlackBerry World-öt jól megírt appokkal. Ja, hogy arra nem fejlesztenek, mert nincs piac. Akkor maradnak a szar androidos appok.
Tessék alá HW-t tenni.

"Corporatekatonaknak készült" ebben teljesen egyetértek Veled, csak ehhez meg drága egy picit.

Amúgy nekem design-ra nagyon bejön.

[ Szerkesztve ]

(#32) icezozo válasza dzsi23 (#28) üzenetére


icezozo
addikt

probaljki egy BlackBerryt es rajossz !
ha nem ,akkor hulye kerdesre hulye valaszt kapsz :D

http://qwankido.hu/

(#33) l.sebestyen válasza icezozo (#32) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

+1 :DD

(#34) dzsi23 válasza icezozo (#32) üzenetére


dzsi23
addikt

Hát ez tényleg hülye válasz volt! :D A kérdés nem volt hülye, és valami olyan választ vártam, ami tényleg elgondolkodtat néhány embert egy BB vásárlásán. :)

[ Szerkesztve ]

(#35) eventus válasza dzsi23 (#28) üzenetére


eventus
veterán

Én droidot (többet) és szifont nem vennék! De most tényleg, nem trollkodok. Ilyen hülye lennék, hogy olyanokat nem vennék? Akkor most mi van?? :))

De miért is merül fel ilyen kérdés? Nem értem... "miért venne valaki bármit is" - lehetne mondani bármire is.
Menj ki a szabadba inkább ilyen elmélkedések helyett :K

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#36) l.sebestyen válasza dzsi23 (#34) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

neked nem való bb, ne is gondolkodj rajt :N

(#37) KYZRR


KYZRR
őstag

Elsőre az Op3n Dott telefon jutott ez eszembe, amikor megláttam ezt a készüléket.
Viszont ezt sikeresen megcáfolta a hátlap, a fekete csík még nem is lenne rossz, de ezt a sebtapasz effektet igazán elfelejthetnék már.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#38) vallas


vallas
senior tag

Szintén Tulaj már 2 napja, egy Z10-t cseréltem le, de csak azért, mert a jófej cég ahol dolgozok megvette, mert a T-nél nem találtam semmi értelmes, vagy értelmesebb telefont.

Nagyon egyben van szép a képe, úgy tűnik olyan 2 napos aksija lesz, de mégy egyenlőre kicsit nagynak érzem a Z10 után, bár nincs nagy kezem.

Ez a 4. BB 8900/9780/Z10/Leap, de volt közte egy SGSA, és egy i4s is, de eddig mindig visszajöttem BB-re.

A classicot kipróbáltam volna szívesen, de az már nem fért bele sajnos a keretbe...

A Z10 meg megy asszonynak i4s helyére....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#39) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ez a telefon jól mutatja,hogy a BB milyen k@kiban van, és azt is, hogy miért van ott.

Nincs erőforrás se a dizákn fejlesztésére, se új, modern hardverre építeni, optimalizálni a rendszert, ahogy normális választékuk sincs a mai tömegigénynek megfelelő érintőkijelzős mezőnyben. És mindezt úgy árazzák be, mintha csak ők lennének a piacon, és nem lenne más alternatíva.

Az a havi kb 5-700 ezer BB kevés lesz a túléléshez.

Nem a lényeg a fontos.

(#40) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sokkal jobb lett volna, ha Snapdragon 410-el vagy 615-el szereik, és akkor még azt mondanám, hogy az ára is elmegy, de így... :U
Illetve egy jobb kamera, és nfc sem lett volna rossz, ha belerakják.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#41) dzsi23 válasza eventus (#35) üzenetére


dzsi23
addikt

Nem elmélkedek, csak kérdeztem valamit, de ilyen válaszok alapján nincs is min elmélkedni... komolyan, feltettem egy egyszerű kérdést, de egy darab normális választ nem kaptam. Bár, ahogy nézem, drfedayn válasza a leginkább helytálló. :K

(#36) l.sebestyen:
Nem mintha bármit is tudnál rólam, de ebben most igazad van. :D

(#42) nemlehet válasza eventus (#35) üzenetére


nemlehet
őstag

Én használtam BB-t még a régebbi fajtából, mert meglepő módon 2010 környékén skóciában majdnem minden fiatalnak az volt a fizikai bill miatt így gombokért tudtam egyet venni használtam. Nem sikerült megszeretnem, úgyhogy megvettem az első droidos okostelefonomat. Aztán a Z10 megjelenése környékén volt egy ilyen akció, ha beküldtél X appot a BB-nek akkor kaptál fejlesztésre egy Q10-et. A barátom mivel fejlesztő gondolta megnézi, de nem jött be neki, maradt az iOS fejleszténél és szintén elég olcsón odaadta nekem a Q10-et. Az se jött be igazán, valahogy jó jó csak kell a fenének.

Amúgy szerintem a kolléga úgy értette, hogy miért venne valaki ilyet, hogy pl én droidot azért szeretem mert jól testreszabható, tetszik, hogy igazi svájci bicska ráadásul ha valami nem tetszik felrakok egy másik launchert. Szifont mellett mondjuk a jól kiépíthető ökoszisztéma szól meg a "prémium" érzés. BB mellett régen volt a BIS vagy BAS vagy mit tudom én mi, meg a jó kis üzleti szolgáltatások, naptár, csevegő akármi, de ez mára már jelentéktelen, mert minden platform tudja és mint kiderült a BB sem olyan biztonságos már mint volt. Az, hogy próbáld ki majd meglátod nem érv.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#43) Tomi_Ohl válasza Zoja™ (#10) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

+1 :(

Amúgy dizájnra elölről tiszta Mi3, még a magasság is egyezik, de ez a hátlap valami förmedvény.
A tegnapi Huawei tesztben sok volt az elégedetlenkedés a majdnem két éves SOC miatt, ebben meg három éves van? :W Ami akkor csúcs volt, az ma már édes kevés. Hiába gyors a rendszer, ha a third party appok nem azok.
Kár érte, de ez így ennyiért nem... :(

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#44) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Nálunk régen volt BB (9700 és társai), nem igazán sikerült megszeretni őket. Üzemidőben jók voltak, a rendszer stabil és elég jól bírták a strapát (leejtést), de ha a levelezés-naptár-címjegyzék dolgon túl mást is akartál csinálni, akkor kb elvéreztek. Most WP van, kb üzleti vonalon hozza ugyanazt mint a BB, készülékkínálatban nagyobb a választék és okostelefonként is megállja a helyét. Múltkor épp kinn voltam Németországban, amikor az egyik boltban 250€ lehetett Z30-at kapni, de nem vitt rá a lélek, hogy vegyek egyet.

Laci

(#45) eventus válasza dzsi23 (#41) üzenetére


eventus
veterán

Éppen az volt a rossz válasz, de úgysem érted meg. De miért? Miért nem lehet elfogadni, hogy valaki mást választ?

(#42) nemlehet: ez egy eszköz, de sajnos nem követte a "trendeket", hogy megmaradjon az emberek zsebében.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#46) Ceftriaxone válasza dzsi23 (#34) üzenetére


Ceftriaxone
aktív tag

Szia!

Számomra értelmezhetőnek tűnt a kérdésed, megpróbálom összefoglalni:
Magam 2 készülékkel kötöttem ismeretséget, a Z10 és a Passport.
Mindkettőnél jónak találtam az ár-érték arányt, igaz elég jó áron vettem mindkettőt.

Tetszik az üzenetkezelés, a multitaszking, meg hamar "kézre áll a rendszer" ahogy használod.
Maga a rendszer stabil és gyors (bár főleg egyes androidos appok azért néha megfeküdhetik a gyomrát , és olyankor lagolhat, kisebb fagyások lehetnek, és az újabb frissítésekkel is voltak gondok sokaknak -de nekem pl. közel semmi ilyen sem volt. )

Nagyon jó a prediktív szótár, jól lehet diktálni is.

Az egész hamar megszokható, megszerethető, és a tapasztalat szerint az androidos alkalmazások kb. 70-80 %-a is jól elfutkározik rajta. (eddig három olyan alkalmazás volt, ami nem futott, pedig elég sokat kipróbáltam.)

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#47) RazorShark


RazorShark
csendes tag

Én, amikor megláttam az előlapot: :K
Én, amikor megláttam a hátlapot: :N

-by the order of Sithis

(#48) l.sebestyen válasza dzsi23 (#41) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

az túlzás hogy semmit nem tudok, nem leszel BlackBerry vásárló ennyit azért tudok, az több mint a semmi :D

(#49) Ceftriaxone válasza dzsi23 (#28) üzenetére


Ceftriaxone
aktív tag

ja, és hozzátenném még, nem "rendszert" hanem telefont kerestem, a Z10 -ben az tetszett meg, hogy 50 k körüli áron kaphattam egy eléggé stabil, gyors, 2GB RAM-al rendelkező telefont (ráadásul a miénk 4G képes variáns volt) , ami még jól is nézett ki.

A Passportom története: eredetileg valami jó ár-érték arányú felsőbb kategóriás telefont akartam.
Először nagyon megtetszett a Lumia 1520 , de élőben szembesültem vele,-egyszerűen túl nagy számomra, nem fér a zsebeim többségébe, -bár továbbra is szuper ár/érték arányú phabletnek tartom, és akkor még olcsóbban lehetett hozzájutni európai garis új példányokhoz, mint most akár ázsiai eredetűekhez...

Akkor gondoltam a Lumia 930-ra, de többek panaszkodtak összeszerelési hibákra (elálló kijelző) hiába volt amúgy szimpatikus a jó kamera meg a folyamatos működés , offline ingyenes világra szóló navigáció miatt.

A Samsung NOTE 4-et nagyon-nagyon jónak, de igen drágának tartom, (legalábbis számomra az lett volna).
Hasonlóan az iPhone 6 az árcimkével eleve kírta magát nálam a szóba jöhetők közül (amúgy persze nagyon jó teló lehet , nem szeretnék erről vitát nyitni.)

Még az LG, vagy HTC csúcskategórás telefonjai szóba jöhettek volna (mondjuk az utóbbi szép, de szintén nem olcsó, és a kamerára csak mostanában van több gondjuk.) De az LG G2 és a drágább G3 valahogy akkor nem fogott meg, bár szimpatikusak voltak, az tény.

Aztán a Passport megtetszett, és láttam a tulajok szeretik! :)
Tényleg nagyon használható, emberbarát telefon. :K
Elég jó áron kaptam egy 3 GB RAM-mal, Snapdragon 801-el fölszerelt telefont, tűéles képernyővel, nagy aksival, és a Google Play is rárakható a meglevő 2 hivatalos alkalmazásbolt mellett (Blackberry World és Amazon Appstore ) .

[ Szerkesztve ]

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#50) gabornag válasza dzsi23 (#34) üzenetére


gabornag
csendes tag

Általában azok vesznek BB-t akiknek nem elég a többi platform által kínált produktivitás. Ez lehet, hogy elsőre nagyképűnek hangzik, de hidd el nem mindenkinek pálya a rootolás és a alternatív launcher telepítés. Egy BB-n beallitod az e-mailjeidet, BBM-et és dolgozol. Ja, hogy a design nem a legfrisseb, legtrendibb? Ki nem sz@..a le? Akkor vennék iPhone-t vagy Nexust. És mondom ezt úgy, egy BB Passportot használva, hogy korábban évekig használtam almát és droidot is.

A BB biztonságával kapcsolatban is elég nagy a homály, sokan keverik a szezont a fazonnal. A régi BlackBerry-nél (7-es verzióig bezárólag) vagy BIS-t (BlackBerry Internet Services) vagy pedig BES-t (BlackBerry Enterprise Services) kellet használnod, ha a telefonáláson kívül bármire is szeretted volna használni. Anélkül, hogy mélyen a részletekbe mennénk, a BIS esetében a mobil szolgáltató birtokában van a titkosításra használt kulcsoknak, így azt kérés/kényszerítés esetén kiadhatja másnak. A BES-nél más a helyzet, hiszen a kulcsok csak a vállalat által üzemeltetett szerveren találhatók meg, azok csak onnan adhatóak ki.

BB10-nél már nincs ilyen kötöttség, hogy BIS-t kellene használni az átlag felhasználónak, minden működik egy szimpla internet kapcsolaton is. (Ennek minden hátrányával, itt csak a standard titkosításokkal működik minden ugyanúgy, mint más platformokon.)

Fokozott biztonságról a BB10 esetében is csak akkor beszélhetünk ha BES12-vel (tehát vállalati környezetben) működik a készülék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.