Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) California1 válasza Polarstar (#146) üzenetére


California1
őstag

Leap-re írtam, olyanod nem volt.Ezert írtam olyanról ne írj véleményt amit nem használtál.
A Z30 kijelző szubjektív, sajna én beneztem.....es nem jött be.
Amúgy tedd fel az iPhone hárfa csengohangot és hallani fogod hogy torzit,de lényegtelen. Amúgy egy igen jó teló

(#152) Zoja™ válasza Kolondrum (#149) üzenetére


Zoja™
őstag

Milyen utunkat? Nem kell ezt túlfilozofálni. :)

(#153) aquamist válasza Polarstar (#150) üzenetére


aquamist
tag

Emirátusok: azért mert forgalmazzák hivatalosan a Porsche telefonokat még nincs kolbászból a kerítés. Látsz belőle, de nem kiemelkedő a számuk.

Nem a repülés a veszélyes. A zuhanás. Az kellemetlen.

(#154) akosxyz válasza HarleyCustom (#144) üzenetére


akosxyz
senior tag

Na igen, van akinek ez a hw nem elég és az kénytelen váltani BlackBerry-ről.
Én azt nem szeretem, hogy az Apple ha szarik is az is innovatív meg forradalmi...
Innovatív a PP is. Én komolyan azt szeretném, hogy az alma is csináljon egy qwerty-s telefont. Kíváncsi lennék az hogy fogyna. :DD

Akárhogy fejtegetjük, ez az irány nem menti meg a kanadaiakat, szóval sürgősen ki kell találniuk valamit. Remélem sikerül nekik, mert nem szeretném, hogy felvásárolják őket. :)

[ Szerkesztve ]

(#155) Polarstar válasza California1 (#151) üzenetére


Polarstar
nagyúr

ifon csengőhangot nem használtam még. :D
Leap meg nem lesz. :N

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#156) Tomi_Ohl válasza Zoja™ (#148) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Arra talán még én is beneveznék, ha oldalra csúszkás lenne. Előző telefonom olyan volt, mai napig jó érzés kézbe venni és azon írni. :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#157) malor válasza akosxyz (#154) üzenetére


malor
aktív tag

Az "alma" lényege a billentyűzet nélküli telefon (ők ebben az úttörők), amíg a "szeder" meg pont a billentyűzetre épült fel. Sokan azt sem tudják, hogy van billentyűzet nélküli BB, mert ez is egy fajta prekoncepció. A BB nem is nagyon tesz ellene, hogy ne így legyen.

[ Szerkesztve ]

(#158) akosxyz válasza malor (#157) üzenetére


akosxyz
senior tag

Mondjuk ebben igazad van. Csak kíváncsi lennék, hogy azt hogy kapkodnák, ha szeder helyett egy alma lenne a hátulján :)

(#159) malor válasza akosxyz (#158) üzenetére


malor
aktív tag

Ők nem mennek szembe a piaccal és a BB-nek sem kellene.

Ugye van ez a "slider" koncepció. Az ötlet jó, ha oldalra csúszkás lenne, de minden jel arra mutat, hogy nem az lesz. Még így is szembe akarnak menni a piaccal, a saját piacukon. Ez a Leap is ilyen érzést kelt. Néha elgondolkodtató, hogy direkt teszi-e tönkre a management a céget, mert ennyire ostobák nem lehetnek.

Van egy jó OS (már évek óta!), de nem akarnak hozzá eladható termék(eke)t gyártani. Pedig szerintem az az egyszerűbb. Ki érti ezt!

[ Szerkesztve ]

(#160) kbyte1024 válasza malor (#159) üzenetére


kbyte1024
veterán

Tökéletes megfogalmazás.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#161) akosxyz válasza malor (#159) üzenetére


akosxyz
senior tag

Érdekes lesz ez a slider. Az emberek többsége az oldalra csúszkát preferálná. Hogy aztán erre mit lép a BlackBerry az már kérdéses.

Értem én, hogy egyediek és innovatívak akarnak lenni, de azért eladni is el kéne tudni a készülékeket. Az OS baromi jó, már csak fel kéne ébredni és csinálni egy olyan telefont is amit sokan megvesznek. És ha ez megvan akkor mellette lehet kiadni olyanokat mint a PP.

(#162) Tomi_Ohl válasza akosxyz (#161) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

+1

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#163) HarleyCustom válasza akosxyz (#154) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Vannak vérfanok,akik odáig meg vissza vannak az adott készüléküktől.Engem nem érdekel egyik sem.Nem állok-ülök-fekszem Apple megjelenés előtt a bolt előtt,de más márka sem hoz lázba.Teszek rá,hogy melyik a jobb mások szerint.
Nekem a forma és használhatóság fontos és a BB Z10 pont az volt.Rengeteg WP,ios,android után a BB nagyon megfogott.Nem értem miért nem fejlesztenek?Kiadták a passportot erős hardverrel,szuper telefon,de nekem nem tetszik a forma és a méret.Ugyanezt egy full érintősbe miért nem csinálják meg?Biztosan kell a fizikai billentyűzet is,de a másik hétköznapi vonalon is kellene fejleszteniük.A piac ezt diktálja.
Engem is elveszített,mint vásárlót,használót és rajtam kívül még nagyon sok embert.
Reménykedek azért,hogy előrukkolnak valamivel,ami visszacsábít hozzájuk.

Az Apple,a Samsung,meg jól csinálja,amit csinál,mégha ez sokaknak nem tetszik.Ővék a piac és ezt el kell fogadni és baromira nem érdekel,hogy mindenki lesz@rozza a másét.Jókat röhögök,amikor ölre mennek a fanok,hogy az enyém jobb,mint a tiéd. :) :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#171) akosxyz válasza HarleyCustom (#163) üzenetére


akosxyz
senior tag

Mindegyik telefon jó valakinek. Nekem pl a BB fekszik a legjobban, van akinek az IOS, és van akinek a WP.
Azok meg akik képesek egy Apple bolt előtt aludni,azoknak meg csak gratulálni tudok :) :R Na nekik ha oda szarna az Apple a küszöbre azt is megennék. Szóval az ilyeneknek a véleményét jobb nem meghallgatni.

Sajnos ezt a frissítést elrontotta a BB,de remélem most már észbe kapnak, mert azt nem engedhetik meg maguknak, hogy még több vásárlót veszítsenek.

Igen, a Passporttal együtt ki kellett volna adni egy teljes érintőpaneles zászlóshajót is. Majd remélem ennek is eljön az ideje. :)

(#172) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Uraim, fel ev Android utan ujra vissza tertem a BB-re egy leap tarsasagaban. Lehet hogy negyed annyira eros a Leap hardverileg mint az LG G3-as telom, de masodik napja hasznalom a BB-et es egy megvaltas az Android utan. Vaj sima, nincs akadas, semmi. Minden tokeletes, mint ahogy mar megszoktam a BB-nel.

Droid elott Z10-em volt, csak a mobil szolgaltato megdobott ingyen egy LG G3-al, de eletem egyik hibaja BB-rol BUGDroidra valtani.

Tehat, ujra BB-s vagyok!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#173) l.sebestyen válasza MiklosSaS (#172) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

ennyi :D gratulálok hozzá!

(#174) HarleyCustom válasza akosxyz (#171) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Teljesen egyetértek! :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#175) Polllen válasza MiklosSaS (#172) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amilyen jól sikerült a G3, így van. Egy régi nexusszal is többre mentél volna. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#176) KisDre


KisDre
senior tag

Ha engem kérdeztek, még mindig inkább áll a realitás talaján mint a 4K-s 200MPixel kamerás Samsung izék. Az ár az amivel mellélőttek de nagyon. Kár érte. Egyébként ennyire alacsony a költségvetés hogy csak 3-4 mobillal tudnak jelen lenni a piacon?

KisDre.artstation.com

(#177) zolion01


zolion01
tag

Számomra az az érdekes, hogy a droid fikázása mellé mindig valamilyen gyártó neve is társul. Pl LG, Sony stb.
Miért nem rendes Nexus készülékkel hasonlítja mindenki? Azon fut a hivatalos piszkálás mentes OS.
Kíváncsi lennék, ha WP-be is bele tudna nyúlni a külsős gyártó, ha iOS-et vagy BB10-et más gyártó is használna, illetve személyre "szabhatná" akkor ezekből mi lenne?

Sokkal egyszerűbb optimalizálni egy rendszert, ha 2 féle hardverre fog csak rákerülni...

(#178) MiklosSaS válasza zolion01 (#177) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Heheh, volt Nexus 4-em. Egy ipari hulladek volt a szamomra. Kolyok korom ota szerettem volna pilota lenni, de nem a google teszt pilotaja. Az en penzemen ne teszteljek a hulladek Droidjukat.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#179) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Anglia - Berryshop.
Az itthon 43ezerbe kerülő Q5 kint 235font
Az itthon 78ezerbe kerülő Leap kint 199 font.
Ezek szerint van ahol ez jól van árazva és valóban "Curve" árban van.
Csak itthon került valami kis fekália a palacsintába.
Szerintem 35-öt simán megér! :D

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#180) MiklosSaS válasza Polarstar (#179) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

169.99 angol fontot fizettem ki a Leap-ert egy telefonos boltban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#181) Duree


Duree
veterán

Nem fognak érte sorba állni az emberek az biztos.

duree54

(#182) Polarstar válasza MiklosSaS (#180) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Alakul ez! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#183) MiklosSaS válasza Polarstar (#182) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egyenlore nekem nagyon bejovos.....a Passportott szerettem volna igazabol...de nem tetszik a formaja...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#184) Kolondrum válasza MiklosSaS (#183) üzenetére

Nekem is volt félsz, de mai szemmel nevetséges volt a félelem ettől. Szolidan mondom, lehet szeretni.

(#185) MiklosSaS válasza Kolondrum (#184) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

BlackBerry Z10-em volt elotte, azt imadtam.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#186) helixP válasza MiklosSaS (#183) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem gyönyörű :)

Kár, hogy nem Dual sim-es :)

(#187) Kolondrum válasza MiklosSaS (#185) üzenetére

Én is szerettem, de pp után suzuki marutinak tűnt a porsche mellett.

(#188) Tomi_Ohl válasza MiklosSaS (#172) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Hát a G3-ról elég cifra dolgokat lehet hallani, szóval nem csodálom. :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#189) Polarstar válasza Kolondrum (#187) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az indiai 800 köbcentis? :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#190) Kékes525


Kékes525
félisten

Csúnya és drága! Persze biztos lesz aki megveszi.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#191) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

"a kijelző fölött és alatt elterülő káva itt is elég nagy, ami egy picit retro-érzést kelthet az emberben, ez a méretarány a letisztult formavilágtól függetlenül sem feltétlenül egy 2015-ös, modern dolog"

Pont annyi az előlap–képernyő arány mint az iPhone 6-nak :DD

(#192) Kolondrum válasza Sebhelyes (#191) üzenetére

Ez de mekkora és mennyire elmond vmit. ;] gyaaaa bukta van! Ki hova húz!

(#193) Polarstar válasza Kolondrum (#192) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Rosszul fogod! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#194) Crafter32 válasza Sebhelyes (#191) üzenetére


Crafter32
őstag

:))

Ez jó volt. Bár nem láttam a két telefont egymás mellett, de elhiszem, hogy így van.
Magyarul kiadott a BlackBerry megint egy tökéletes telefont, de hát nem trendi ha nem kötünk bele.

(#195) MiklosSaS válasza Crafter32 (#194) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

1 hete van meg a telefon. Tokeletes, nem hianyzik belole semmi, gyors, 2 napig birja az aksi, olcso volt.....mi kell ennel tobb?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#196) Crafter32 válasza MiklosSaS (#195) üzenetére


Crafter32
őstag

Én elhiszem, hogy jó. BBM -en is azt írják rendben van nagyon.
Ha 300.000 árulnák lehet kapna egy ajánlott plecsnit :), mint az Iphone. (bár lehet csak tetszett plecsnivel van, nemtom)

[ Szerkesztve ]

(#197) California1 válasza Crafter32 (#196) üzenetére


California1
őstag

Három hete használom. Nekem nagyon de nagyon bejon. :-) sokan fikázzák azért is mert úgy néz ki ahogy.De iszonyú jó a fogása, és igen jó ez a gumis borítás, bla bla bla sebesség ok,nincs docogés etc etc..

(#198) olahdave


olahdave
tag

A képek alapján tetszetős számomra a telefon, de van olyan hely ahol meg is lehet fogni és kipróbálni?

(#199) l.sebestyen válasza olahdave (#198) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

kirakva szerintem sehol nem találsz, :(

(#200) Crafter32


Crafter32
őstag

Esetleg Visegrádi úton meg kellene próbálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.