Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Phülöp


Phülöp
addikt

pfff...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2) plus44


plus44
veterán

Álom, de: 2 magos procira optimalizált(!!) QNX rendszerű, a BB 9900 Bold Touch házában megjelenő kis szörnyegeteget, minden BIS és BES szolgáltatással úgy megfogdosnék. /ÁlomOff

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) Ricardo válasza plus44 (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem lenne rossz, de a mostani árképzésükből kiindulva annyi pénze se apámnak, se anyámnak, de talán még a királynak sincsen... :)

(#4) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Valaki lenne szíves elmagyarázni nekem mit jelent a QNX mobil kifejezés?

(#5) tomistarkapi válasza Lajdzsi (#4) üzenetére


tomistarkapi
tag

A QNX a playbook operációs rendszere , durván jól van optimalizálva...

Lehet csak én gondolom úgyhogy az enterprise szegmensben nincs is értelme a QNXes bbnek ... Van egy durva vàllalati os7es berryje meg egy playbookja ha éppen angry birds-el akar jàtszani

(#6) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

Egyszerűen nem értem BB-éket. BES támogatás nélkül kiadni egy telefont?
Pfff. Nem csoda, hogy zuhannak lefele. Miért nem vesznek már fel végre valami értelmes menedzsert, aki rendet tesz náluk?

(#7) Lajdzsi válasza tomistarkapi (#5) üzenetére


Lajdzsi
tag

Szóval ez a játékosítottabb vonal, ami már nem annyira komoly, üzleties - inkább multimédiára kihegyezett.
Értem, köszönöm.

(#8) plus44 válasza Ricardo (#3) üzenetére


plus44
veterán

200k-s "3dviccHTCrókabőr" után erre még érdemes is lenne áldozni.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) imisomogyi válasza plus44 (#8) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Na pont ez amit akartam én is! A BB nekem mindig egy titkos álom marad. Valahogy eddig nem tartoztam a célcsoportba de tisztelem azokat a telefonokat. Mind külsőre, mind kezelhetőségre tud újat hozni.
Remélem mihamarabb megtudunk erről a telóról még többet!

(#10) plus44 válasza imisomogyi (#9) üzenetére


plus44
veterán

"2012 eleje" + "a BGR értesülései szerint" ez nyilván várat még magára, ráadásul amit én vázoltam, az csak egy álom, amit pedig a cikk említ, az egy erősen megnyirbált BB, szóval nem tudom, hogy s mint lesz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) imisomogyi válasza plus44 (#10) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Na igen. Bár most is vannak nagyon jó készülékei.
Remélem megmaradnak ennél a ,,szolidan,, multimédiás irányvonalnál. Nekem ez sokkal komolyabb hatást kelt mint egy Android vagy iOS. Mondjuk a Playbook már más tészta!

(#12) Phülöp válasza plus44 (#10) üzenetére


Phülöp
addikt

Egyszer - csak egyetlen egyszer jutnánk el oda, hogy amikor valamely gyártó bejelent egy új készüléket (addigra már letesztelve keresztbe-hosszába, app-ok garmadája mögötte), hozzáteszi: itt van az új cuccunk, 2 hét múlva boltokban lesz, vegyétek, hogy nőjön a bevételünk.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#13) lmisi


lmisi
senior tag

Sajnos a fejlesztés elég idő és pénzigényes dolog, különösképp a saját platform fejlesztés.
Megvan a maga tehetetlenségi nyomatéka, azaz ha rossz irányba történik szinte lehetetlen hipp hopp átálni. Az erőforrásokat (programozókat) lekötheti a rendszer alapfunkcióinak illesztése, tesztelése így nem marad erő a kész user alkalmazások portolására.
Azért RIM jóval szerényebb fejlesztői gárdával dolgozik mint a Gugli. Gugli ráadásul nem is foglalkozik HW értékesítéssel, bár a nexus-ok tesztelése frissítése a nyakukon van.
Most a Gugli fejlesztési ütemben köröket ver a konkurenciára pl alma, a RIMnek sajna már távcsővet kell használnia követésre...

(#14) bAtt001


bAtt001
addikt

szeretem a blackberry-t, de kicsit kétkedek ebben a jövő év elejében. a mostani széria is elég későn jött ki, szinte biztos vagyok benne hogy ezek is csúszni fognak. de ne legyen igazam. amúgy meg bis árcsökkentést akarunk! :DDD

(#15) Phülöp válasza bAtt001 (#14) üzenetére


Phülöp
addikt

bis árcsökkentést akarunk!

Hallod, Vodafone!?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#16) bAtt001 válasza Phülöp (#15) üzenetére


bAtt001
addikt

igen ismerem az árakat :DDD szerencsére trénél vagyok de amikor hallom külföldön mennyiért adják elkap az inger :)

(#17) Probber


Probber
őstag

Jól sejtem, hogy itt kizárólag a trackballal lehet majd navigálni és nincs érintőkijelző!?

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#18) plus44 válasza Probber (#17) üzenetére


plus44
veterán

Trackball évek óta nincs, ez pedig egy BB 9900 Bold Touch képe, amire ps-eltek egy BB OS7et kombinálva némi QNX rendszerrel. tehát HA ezt vesszük alapul akkor érintőkijelző lesz (a BB távlati tervei között egyértelműen ott az érintőkijelző, ráadásul ez a trend), valamint trackpad/érintőpad.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) bAtt001 válasza Probber (#17) üzenetére


bAtt001
addikt

ha a képen lévőre gondolsz, akkor az egy nemsokára megjelenő 9900-ás darab amiben már van érintőkijelző és trackpad-nak hívják :) már nincs egyikben se golyó :)

(#20) Probber


Probber
őstag

(#18) plus44 és (#19) bAtt001
Erre gondoltam igen, az pedig csak jó ha kombinált lesz. :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.