Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68) sz3lim válasza Coq (#65) üzenetére


sz3lim
tag

Én (többek között) 9900-át használtam több mint 1 évig.

Az a BlackBerry jóval nagyobb előrelépést jelentett az OS5/OS6-hoz képest, viszont ezért be kellett áldozni az üzemidőt, ami nagyjából a felére csökkent. Emellett a kamera sem lőtt különösebben jó képeket.

Azután váltottam Z10-re, ami nagyon tetszett. Két kivetnivalóm viszont volt vele. Az egyik, hogy hiányzott a jól bevált és megszokott fizikai billentyűzet, amit ott nem kaptam meg. A másik pedig az anyaghasználat. Az üzemidőt és a kamerát is sokkal jobbnak éreztem a Boldhoz képest.

Kb. 5 hónapra rá megrendeltem a Q10-et, ami megtestesítette mindazt, amire szükségem van. QWERTY-billentyűzet és számomra kiemelkedő anyaghasználat, ráadásul a Super AMOLED kijelzőnek köszönhetően az üzemidő is 25-30%-al nőtt.

Megjegyezted a hangminőséget. Nem tudom milyen hálózaton vagy, de nekem (Telekom) már a Z10 váltásnál is aktiválódott a HD hang, ami szintén jobb volt az amúgy is nagyon jó Bold hangminőségénél.

Összességében ha valakinek egy megbízható és gyors telefon kell, akkor bátran ajánlom a váltást BB10-re.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.