Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KYZRR


KYZRR
őstag

13-15000FT-ért jó vétel lenne. :K

Tudom sosem lesz annyi.

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#2) Bopez


Bopez
tag

Na nálam ez a "must have" kategória...
Lassan tényleg miniITX re kell váltsak, nagyon pofás kis házak jöttek ki..
De ez...ez most iszonyatosan az én világom!!

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#3) Máté94


Máté94
addikt

Ha ezeket a talpakat el lehetne távolítani... :U

(#4) Radványi


Radványi
aktív tag

Nagyon tetszik.

(#5) waithEard válasza Radványi (#4) üzenetére


waithEard
őstag

Á nem is MacPro koppintás! De azért jól néz ki!

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#6) franc0


franc0
őstag

Respect, ezen a híroldalon legalább kikerült a pontos méret is.
Ami egyébként nagyobb, mint a microATX-es Gigabyte GZ-M1-em, ami anno 6 ezerbe fájt....

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#7) Ringman


Ringman
nagyúr

jól látom, hogy leszerelhetőek a fülek?
ha igen, akkor kellene.

ja és nem dtx szabványú (2slot)?

(#8) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem nagyon bejön!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#9) Radványi válasza waithEard (#5) üzenetére


Radványi
aktív tag

Igazad van de legalabb nincs rajta az alma :) De a koppintas ellenere is ilyet vennek ha epitenek HTPC mert a hasznalhatosag a fo szempont nalam.

(#10) F34R


F34R
nagyúr

Ez nekem überfaszán bejön :R

(#11) waithEard válasza Radványi (#9) üzenetére


waithEard
őstag

Jótól koppintani nem(mindig) szégyen, én is bevállalnám, még full atx méretben is!

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#12) engusz válasza KYZRR (#1) üzenetére


engusz
veterán

Nálatok mennyi az euró, hogy ez jött ki? :D Amúgy előrendelhető a ház, nem vészes az ára, de csak július elejétől indul a kereskedelmi forgalmazás.

A BitFenix is azt alkalmazza a termékeinél, amit mostanában elég sok gyártó: a hírverés megindul a tényleges forgalmazás előtt 1-2 hónappal. Ez egyfelől biztosan jó, mert ennyi idő alatt kb. fel tudják mérni az igényeket. Viszont számolni kell a "türelmetlen" vásárlókkal, akik lehet az "időhúzás" miatt választanak másik termék. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy ha van egy kellően gyors és szemfüles gyártó, akkor ezen várakozás idő alatt előrukkol a saját jobbnak vélt vagy olcsóbbnak titulált megoldásával.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13) #56573440


#56573440
törölt tag

nah végre. igen igen és igen. engusz készítsd az áfástömböt ;]

itx, rakat vinyó, normál táp, vízhűtésnek hely, számomra etalon formatervezés, más nem is kell. köszönöm bitfenix tényleg köszönöm :C

(#14) aAron_


aAron_
őstag

Bitfenix egyre jobb házakat hoz ki, ez is nagyon jól néz ki, ára is jó (nem forintban). Következő házam biztos tőlük lesz :C

+Semelyik másik gyártó nem árul még ennyi + kiegészítőt a házaihoz, könnyen személyre szabhatók.

What is your ikigai?

(#15) fattyu


fattyu
veterán

Zsíír. Ha valaha ujra akarnék diszrét vgat a gépembe akkor ez lenne a házcsere.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#16) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jól néz ki. Elég jó árban van.

[ Szerkesztve ]

(#17) Kov1024 válasza engusz (#12) üzenetére


Kov1024
tag

Beírtam a hír végébe a pontos hazai vételárat és a megjelenésének dátumot!

(#18) lujó55 válasza Máté94 (#3) üzenetére


lujó55
őstag

Akkor szenvedne a táp alul.
Pont úgy jó ahogy van! Ennyi pénzért ilyet még nem láttam :C

(#19) eight


eight
senior tag

Szép lett. Januárban mutatták be a CES-en, azóta figyeltem mikor jön már ki. P8Z77-I Deluxe, vagy valami hasonló dukál bele :)

(#20) engusz válasza eight (#19) üzenetére


engusz
veterán

Mi is akörül láttuk meg először. Akkor még azt csiripelték a madarak, hogy drágább lesz. Az ára és a minősége is eddig kellemes meglepetés. :K

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#21) XtremLor


XtremLor
őstag

Koppintas vagy sem nekem tetszik, es ez a lenyeg :U

"Legen...Wait for it...Dary"

(#22) blackydan


blackydan
senior tag

Nagyon pofásra sikerült, az ára kicsit borsos de megéri szerintem

(#23) eight válasza engusz (#20) üzenetére


eight
senior tag

Csak azt sajnálom hogy nem tettek az elejére infrát (pl. logo-nál elduga), pedig írtam is nekik hogy jó lenne.

(#24) engusz válasza eight (#23) üzenetére


engusz
veterán

Még pletyka szinten se létezik a projekt, de várd ki a végét! Ha lenne pénzem, fogadnék abba, hogy lassan letámadják a HTPC vonalat is. A Prodigy félig-meddig már kacsintás ebbe az irányba.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#25) sagesz93


sagesz93
addikt

kéne. Vagyishát majd akkor ha kevés lesz az 5670.
Bár egy kicsit nagy házikó.. lehet nem férne fel az asztalra :(
De az ára nem rossz, sokat tud ez ennyiért.
a jobb oldalra tett usb-nek meg ilyeneknek mi értelme van...? :(

engusz: hát akkor már fehér szerintem, jobban észreveszi az ember. Bár a forma miatt amúgy is..

[ Szerkesztve ]

(#26) engusz válasza sagesz93 (#25) üzenetére


engusz
veterán

Biztosan rendelünk egyet, hogy legyen a boltban nézelődni. Csak még azt nem tudom, hogy fehér vagy fekete legyen.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#27) #56573440 válasza engusz (#26) üzenetére


#56573440
törölt tag

nekem száz hogy fehér lesz :))

(#28) eight válasza engusz (#24) üzenetére


eight
senior tag

Ha lett volna pénzem csinálni egy ilyen itx-HTPC céget 3-4 éve, most már kő gazdag lennék :D
Persze "ha" kezdetű mondatokka utólag könnyű okosnak lenni, de tényleg, kb azóta a mániáim ezek a teljes értékű kis gépek.Meg lehet csinálni őket úgy hogy csendesek, kevés áram kell nekik de mégis erősek... Most meg már kezdenek a szép házak is jönni hozzá szerencsénkre.

Nem is tudom melyik szebb a kettő közül, képen talán a világos jobban bejön, persze lehet hogy élőben a másik a nyerő. Viszont valahol csak kell majd egy lyukat ráfúrni, vagy létezik olyan kombinált 5.25-ös kütyü amiben van egy slim optikai és tettek alája valami infra fogadót (meg esetleg egyéb finomságokat, pl egy szolíd LCD kijelzőt)?

(#29) korion


korion
senior tag

normál tápot tehetsz bele! :C :C
nagyon ötletes,és ahhoz képest,h htpc-ről beszélünk nem drága! (nekem :K )

20év múlva az egyik zsebedben lesz egy vga méretű doboz(az lesz a géped)
a másik zsebedben egy gyufaskatulya méretű doboz, ami a projektor!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#30) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Jól nyomja a Bitfenix. Prodidzsáj? :DDD

<< Heimdal >>

(#31) arn


arn
félisten

[link] [link]

inkabb optikailag tunik kicsinek...

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#32) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Pofás kis házikó nagyon tesztik,de én mindig bajba vagyok a vásárláskor. A kicsi takaros, de nem fér bele semmi.

(#33) engusz válasza Silentfrog (#32) üzenetére


engusz
veterán

Mi nem fér el benne? :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#34) Menthirist


Menthirist
veterán

A G5 háza volt eddig az általam látott egyik legszebb ház, ez pedig kicsit szélesebb (összhatásilag), és így még jobban bejön. Ha lenne jó áron normál gépház méretben, lehet be is szereznék egyet...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#35) capulet75


capulet75
addikt

Oszt ke' monnyam hogy teccik! :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#36) Bogyó bá' válasza arn (#31) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Piszok rossz a látásom, segítsetek!
Ha kiszedem a felső HDD-tartót (VGA miatt), akkor 2 vagy 3 db vinyót / SSD-t tudok bele tenni?

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#37) Silentfrog válasza engusz (#33) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nagyméretű procihűtő,4 merevlemez,előlapi venti szabáylyzó,optikai meghajtó és a hd 5830 vga-m együtt max raros,vagy winzippes tömöritéssel fél el ebbe az tuti! :DDD

(#38) arn válasza Bogyó bá' (#36) üzenetére


arn
félisten

en ket kritikus pontot latok benne - az egyik, hogyha akarok egy videokartyat belerakni (amugy nagy haz...), akkor a felso racket ki kell szedni. alul viszont a tapkabelek mellett nemtom hogy fernek el a vinyok.

a masik, hogy egy itxes lapon nagyon kozel van a procifoglalat a slothoz, igy egy kicsit szelesebb huto melle valszeg nem fer be kartya, hiaba van magas hutonek hely.

erdemes lesz a bepakolos teszeket megvarni :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#39) fordfairlane


fordfairlane
veterán

A dupla bővítőhely pozitív, így egy passzív hűtésű VGA kártya is beférhet, de a bővítőhely rész szellőzése nem tűnik erősnek.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#40) banhammer


banhammer
veterán

Csinos kis házikó.
Akár még hurcolászni is lehet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#41) Georg17


Georg17
tag

Tessék, lehet nézegetni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#42) TomiLi


TomiLi
addikt

Lehet, mini ITX-re váltok? :U :DDD

Nagyon tetszik!

Bogyóka

(#43) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Egy ilyet veszek, jól passzol a Llanomhoz remélem nem 30k-ért fogják árulni.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#44) engusz válasza Georg17 (#41) üzenetére


engusz
veterán

Végignéztem ezt és a BitFenix sajátját is. Ötleteltek a belsőn, az tuti! Még az alsó HDD keretet is arra fordítod, amerre csak szeretnéd. De ha kiszeded mindegyiket, akkor is tudsz a padlón, a táp dobozán és az egyik odallapon is rögzíteni néhány 2,5"-ost.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#45) Mr President


Mr President
senior tag

Nagyon fasza kis ház. Le kellene cserélni a mostani gépet egy HTPC-re.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#46) Pantok


Pantok
aktív tag

Eszméletlen pofás. Ha nem most néhány hete vettem volna egy szép nagy corsair házikót most elgondolkodnék hogy kissebre váltunk.

Persze ki tudja mit hoz a jövő, fogok még intelre váltani és akkor megint ránézek egy ilyenre.
Egy dolognak nem örültem az pedig a rács a baloldalon, venti ugyse megy oda, légmozgás nem számottevő a hátsó/elülső/fölső dolgokhoz képest, de hangot kienged, nem egészem értem minek tették oda.

[ Szerkesztve ]

(#47) SQX_Barto válasza Pantok (#46) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Oda megy a VGA, és ha egy dual ventis modellt tesznek oda, lesz ott két venti is, de a ref kártyáknál is egy venti odamegy. Szóval az a nagy szellőző rács pontosan jó helyen van szerintem.
Nekem tetszik ez a ház, főleg hogy erősen hajaz egy Mac Pro mini változatára. Csak annak teljesen rácsos az eleje
Kicsit nagy ez a ház mini ITX-nek cserébe itt tényleg nem sok komprommisszum van. (Bár kíváncsi lennék milyen hosszú táp megy bele max)
Majd később fórumokon megnézem a tulajok tapasztalatait.
Jól látom, hogy míg a fekete modell eleje rácsos, addig a fehéré nem? :U

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#48) lujó55 válasza SQX_Barto (#47) üzenetére


lujó55
őstag

wazze nekem fel se tűnt, pedig még a linkelt videokat is végignéztem. akkor fehér kilőve...

(#49) Talma válasza SQX_Barto (#47) üzenetére


Talma
tag

Vicces ez moddingolt G4 cube amit linkeltél. Egy pillanatra azt hittem lemaradtam egy Apple termékről :D

(#50) atti_2010 válasza lujó55 (#48) üzenetére


atti_2010
nagyúr

A fehér az olyan csajos amúgy is, nekem a fekete jobban tetszik a rácsal az elején.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.