Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Furcsa dolog ez a válság. Nálunk nem érezni. Igaz a cég ahol dolgozom foglalkozik reklám/grafikával, digitális nyomtatással, asztalos munkákkal, kiállításépítéssel / tervezéssel.
Szal, a digitális nyomtatás, és a grafika egy része az enyém, és ott inkább az ügyfelek küzdenek, hogy még elkészítsük a melóikat az adott héten. Annyi a meló, hogy az adott napon dél körül telefonáló ügyfelet 3 nappal későbbre kell raknom, mert előbb nem férne be...
Szal az én részlegemen azt vettem észre, hogy az elmúlt 1-2 évben csak növekedett a forgalom (persze a fizetésünk a válságra hivatkozva csökkent!!!Kevesebb lett, mint 4,5 éve, mikor odamentem : ) ).
Az asztalosüzem szintén pörög. Kollegák panaszkodtak, hogy már rendszeresen minden nap este fél 7 ig túlóráznak, hogy be tudják fejezni az épp aktuális munkát...
Szóval nálunk nincs válság. A válság csak egy jó indok volt a köcsög főnökeim számára, hogy legyen miért fizetést csökkenteniük. Mindezt úgy, hogy először bejelenti a cég 3,5 milliós kazánra ruházott be és milyen szépen felépült :U , majd elmeséli, hogy hány millióért aszfaltoztak le egy utat a cégen belül... :U aztán a végén siránkozva, válság így, meg úgy és sajnos fizetést kell csökkenteni. =/ Hogy rohadjon meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.