Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Ha a 1050Ti helyett egy RX570-et vásárolsz szintén 40 gurigáért (használtan garival), sokkal, de sokkal jobban jársz.

GTX950 komolyan 20 körül megy? Van egy GTX960 kártyám (MSI Gaming), viheted 25ért. Az R9 380 nem rossz, de borzasztóan sokat eszik, és fűteni lehet vele.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kedves BerserkGuts!
A tartalmat válasszuk le most a csomagolásról. Előbbivel nem foglalkoznék mert nincs mit hozzátennem. Az utóbbi... nos: kis híján szemrákot kaptam mire elolvastam. Helyenként magyartalan (ki szimulálni :O ), néhol a kötőszavak torlódnak ( "és" ) míg néhol hiányoznak. Előfordul hogy szavakat írsz egybe, pedig nem kellene.
A Ph- lapcsaládon vannak Korrektor rangú emberek - ez a feladatuk és eddigi tapasztalatom szerint nagyon szívesen adnak tanácsot (vagy netán-tán segítenek) ha megkeresed egyiküket.
Kérlek ne bántódj meg azon amit írtam, csak a segíteni akarás vezet :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3) Csapoati válasza bitpork (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meg konkrétan egy darab vessző sincs az amúgy nem rövid szövegben.
A tartalommal semmi baj nincs. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) TM. válasza Csapoati (#3) üzenetére


TM.
kezdő

Hazucc! Ott vannak a vesszők: "vagy R9 380 változó áron 22, 23, 29e ft-tól."

(#5) Samus


Samus
addikt

Őszintén, nekem fel sem tűntek a hibák. Már lassan immunis leszek ezekre, hála a sok Hülyétkapokazapróktól topiknak :D Így olvasva a hozzászólásokat, eszembe jut a legelső blogbejegyzésem...fiatal voltam és kellett a pénz naív ;]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

1050-nél azért lehet jobb alternatívákat találni. De a hasonló gépek mindig jó mókák.Persze nem egyszerű manapság egy játékra alkalmas gépet "olcsón" összedobni.

(#7) UnA válasza bitpork (#2) üzenetére


UnA
Korrektor

Mint korrektor :) gondoltam szólok, hogy a blog rovatban nem tudunk javítani a cikkekben, az teljesen a szerző magánügye.

(#8) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Még nincs elkészülve a metro tesztet is most csináltam természetesen át lesz szerkesztve de azon kívül hogy nem szép azért tartalmas lesz ígérhetem.
És köszönöm hogy már most ilyen sokan elolvasták :DDD Nem gondoltam volna amúgy :/

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#9) BerserkGuts válasza Samus (#1) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Mivel a tesztben 1050 szintet írtam ezért csak inkább ahhoz hasonló teljesítményt ajánlottam volna de átírom nem ez a bust buy.
Fps teljesítmény lenne a lényeg ami most még elég és jó a játékokhoz erre céloztam meg ugye ezzel teszteltem.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#10) bitpork válasza UnA (#7) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én meg mint blog író tudom, hogy pl Macilaci nagyon rendes volt velem mindig és ha privátban kerestem, akkor segített :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11) UnA válasza bitpork (#10) üzenetére


UnA
Korrektor

Persze, úgy lehet, de nincs más megoldás. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.