Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

80mm-es slim ventivel? :N
Legalább legyen olcsó...

[ Szerkesztve ]

(#2) Zotya84 válasza #16939776 (#1) üzenetére


Zotya84
őstag

Azért a max 60W-nyi hő kizavarásához még az is könnyen lehet, hogy bőven elég. Bár szerintem ritkán fog egy ilyen táp magas terhelésen menni... ;)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3) #16939776 válasza Zotya84 (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Az élettartam miatt aggódom, amit be lehet szerezni helyette - ha le kellene cserélni - az egy kalap fosch, még kikapcsolva is tönkre megy. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) pomorski


pomorski
őstag

Szépnek szépek. De vajon jók is? Mit mondanak a tápegységes emberek?

[ Szerkesztve ]

(#5) rudi válasza pomorski (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Olyan a bele mint a Silverstone SX600-G-nek, amit az Enhance gyárt. Ezen egyesek finnyoghatnak, hogy nem Seasonic vagy csúcs FSP szint, de azok véleménye alapján, akik tesztelték, eléggé rendben van.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) Lacok válasza pomorski (#4) üzenetére


Lacok
őstag

Annyira nem lehet rossz, ha 7 év garanciát vállalnak rá.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#7) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Na végre egy értelmes teljesítményű táp, ahol nem a minél nagyobb kW-ok után loholnak, ilyenekből kéne minél több (450 W)! :C
Az ár nagy valószínűséggel a 7 év gari és magas hatásfok miatt csillagászati lesz ha egyáltalán lesz itthoni forgalmazó.
A 7 év gariért hatalmas piros pont a gyártónak, több ilyet szeretnénk látni!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#8) shteer válasza huskydog17 (#7) üzenetére


shteer
titán

SFX méretben a 600W eléggé loholás-szerű pedig :)

..szerintem jónak tűnik

(#9) Male válasza huskydog17 (#7) üzenetére


Male
nagyúr

Pedig még ez is nagy... én örülnék 150W körüli verzióknak is... (Még korábban kellett, nem volt könnyű találni jó hatásfokkal ilyet.. szerencsére rendelésre hoztak egy FSP200-50GSV -t, ami azóta is tökéletesen teszi a dolgát, csak a kis 6 centis ventijét cseréltem le egy Noctuara, hogy hangtalan is legyen.... a gép amit visz, konnektorban mérve, úgy hogy a switchet is ez hajtja 27W-ot eszik alaphelyzetben, terhelve meg talán 40W-ot.)

(#10) Zotya84 válasza #16939776 (#3) üzenetére


Zotya84
őstag

Na jó, így adom. :)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#11) kromatika


kromatika
veterán

7 év gari up. :K

(#12) #25954560


#25954560
törölt tag

az sff.net $90 es $120-as arrol tud.

(#13) tailor74


tailor74
őstag

7 év gari rendben van. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) Gyuri27 válasza tailor74 (#13) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak hát a magyar viszonyok.
Ha külföldre kell postázgatni :N csomag küldeni az meg nem olcsó. Ha van hazai képviselet vagy szervíz esetleg szerviz partner akkor más a baba fekvése.

Amd - Radeon - Ryzen

(#15) mghltm válasza #25954560 (#12) üzenetére


mghltm
addikt

ezek eleg jo arak, mert a 3 ev garos ss klonja szinten 90 ( ~33000ft ) illetve 135 usd ( ~43000ft ). a 7 ev biztato, majd a kibelezos tesztekbol derul ki mi lett esetlegesen modositva a tt keresere az enhance megoldasan.

ST45SF-G @ hardwaresecrets

ST45SF-G @ jonny

ST45SF-G @ techpowerup

SX600-G @ jonny

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#16) AxBattler válasza #25954560 (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Az úgy már fincsi. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) pomorski válasza Lacok (#6) üzenetére


pomorski
őstag

Mondjuk az nekem is szimpi benne.

(#18) zsolti1debre válasza AxBattler (#16) üzenetére


zsolti1debre
tag

+1

(#19) shteer válasza mghltm (#15) üzenetére


shteer
titán

viszont ahova befér az SFX-L méret, oda a sirtec beles félpasszív 500-asok jobb választásnak tűnnek

..szerintem jónak tűnik

(#20) mghltm válasza shteer (#19) üzenetére


mghltm
addikt

az SX500-LG sem rossz valasztas, de a tt szinten felpassziv ( a 450-es 15%-ig, a 600-as 10%-ig ) es 7 evet ad 3 helyett

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#21) Chp


Chp
őstag

Nem is tudom, elég vérszegény! Hol az 1000 és az 1500W-os példány??? ... Vadbarmok, csináltatok volna inkább egy 300W-os modellt is!

(#22) GreatL


GreatL
őstag

Inkább hamarabb mint később bepattintok egy 600W SFX-et a Bitfenix Prodigybe... válthatja a 850-es TT-t, elég lesz már az.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#23) demagóg


demagóg
aktív tag

Cikk második képen baloldalon azok az átkötések! Hihetetlenül gagyi, igénytelen és nem veszélytelen (zárlatveszély a panel felé, a zöld lakknak-lötstop nem funkciója az ilyen szigetelés). Az átkötéssel önmagában semmi gond ha profin van megcsinálva, de ez a kivitelezés jól definiálja a minőséget.

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#24) #16939776 válasza demagóg (#23) üzenetére


#16939776
törölt tag

Az hogy vele együtt kiesett egy szűrő-fokozat már nem is zavar?! ;)

(#25) shteer válasza mghltm (#20) üzenetére


shteer
titán

a ST45SF-G-vel van csak tapasztalatom, az ócska 8cm-es ventijével 10 percig volt a konfigomban. azzal a zajjal nem tudom ki tud együttélni :F

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#26) #25954560 válasza shteer (#25) üzenetére


#25954560
törölt tag

ne is mondd.
mondjuk ez inkabb tapos tema, de nekem pont a 450-esem van (nem emlexem melyik rev)

de ez bizalomgerjeszto volt, csak figyelmen kivul hagytam, hogy ez is 25 fokos kornyezeti homersekletre vonatkozik. lehet, hogy a hazbol kiszerelve neha halkan menne, viszont az i5-2500k-val nagyon nem volt csendes meg idle-ben sem, szoval inkabb atkoltoztem a pc-q07-bol egy picoPSU-s hazba es jo lett nekem. arra szamitottam, hogy majd ha lecsereltem az i5-ot valami kisebb fogyasztasura, akkor csend lesz.
nem lett :) a mostani e3-1230v2 ugyan kevesebbet fogyaszt, de kellett melle tennem egy videokartyat, szoval ez a kis genya tovabbra is hangos veluk -> picoPSU.
eladni nem akarom, valoszinuleg lecserelem a ventit mint sokan masok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.