Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) XuChi


XuChi
addikt

Úgy látom, tesztek alapján a kis RX 570 itx 4GB kártyám 40k-ért best buy volt úgy 3 hónapja. Fele annyiba került mint a legolcsóbb 5500xt és csak 15%-18% a lemaradása. Én még szerintem 2 évet simán kihúzok vele.

A mai címek 80-90%-a elfut vele fhd medium-high beállításokkal 50-70 fps-el.

Szerintem hibátlan tudás 40k-ért egy Borderlands 3 játékkal és 3 hó game pass előfizuval.

(#52) piroszil


piroszil
csendes tag

(#53) Create. válasza piroszil (#52) üzenetére


Create.
addikt

Biztos vagy benne, hogy ebbe a fos házba akarod rakni? Amúgy el kellene férnie.

[ Szerkesztve ]

(#54) piroszil válasza Create. (#53) üzenetére


piroszil
csendes tag

hát...ez van elfekvőben.Nem felel meg a célnak?

(#55) Raysen623 válasza piroszil (#52) üzenetére


Raysen623
addikt

Ehhez a GPU-hoz mindenképp javaslott egy tágasabb házat venni szerintem...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#56) Create. válasza piroszil (#54) üzenetére


Create.
addikt

De megfelelni megfelel, de nem tudom, hogy hogy tud szellőzni, ha üveg az eleje.
Felülre el kell férjen a radiátor szerintem. Egyébként a milyen házat topikot keresd fel inkább, hamarabb kapsz biztosabb választ vagy másikhoz ajánlást.

[ Szerkesztve ]

(#57) piroszil válasza Create. (#56) üzenetére


piroszil
csendes tag

Vannak drága gamer házak amiknek teljesen zárt az eleje azok hogy szellőznek?

(#58) Create. válasza piroszil (#57) üzenetére


Create.
addikt

Amiknek a szélén + alján van nagy légbeömlő kialakítva (mint pl az nzxt) az is elmegy kategória szellőzés szempontjából. Szerintem, de ez tényleg csak személyes vélemény, inkább vennék egy normális léghűtős kártyát és egy normális házat, mint ezt a vizeset. Remélem azért a tápon nem spórolsz majd.

Ja igen, az az alaplap se valami jó választás, bár nem tudom hogy tuning lesz-e vagy hogy mekkora cpu megy bele.

[ Szerkesztve ]

(#59) dsbhg válasza Komplikato (#43) üzenetére


dsbhg
csendes tag

Ez érdekes, nekem az asus 4850 kártyám egyszerű kerek/ovális az a arany színre festett bordás hűtése valami irgalmatlan jó volt

(#60) Komplikato válasza dsbhg (#59) üzenetére


Komplikato
veterán

Nem is azzal volt gáz, hanem mikor ugyan azt tették a 4870-re is. Rohadt sok megsűlt.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#61) Ciccuka válasza piroszil (#57) üzenetére


Ciccuka
veterán

Amik jól szellőznek azzal meg a probléma, hogy beeszi a port általában.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#62) Create. válasza Ciccuka (#61) üzenetére


Create.
addikt

Normális háznál van alapból porszűrő, meg úgy általánosságban azért nem árt kifújni pár havonta, a szűrőket meg lemosni.

[ Szerkesztve ]

(#63) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

ASRock vga-t egyelőre biztosan nem vennék, de talán majd pár év múlva képesek lesznek normális hűtést gyártani. Ugyanaz történik mint anno alaplapok esetén, ott is idő kellett mire "beletanultak" a dolgokba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.