Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

"40dB-s zajkioltásra is képes"
Zaj csökkentésre képes és nem kioltásra.

(#2) gliskard


gliskard
senior tag

ha a beszéd közbeni zajszűrés is jó lesz (legalább olyan mint az apple-nél), akkor nem rossz ajánlat.

(#3) Predatorr


Predatorr
őstag

A lényeg valahogy sosem kerül oda e méregdrága fülesekre és hangszarókra, hogy mekkora tartományban és milyen minőségben képesek zenét megszólaltatni. Ahányat próbáltam, mind gagyi volt egy vezetékeshez képest, még a "20-20000Hz-es" kamu is. A bt alapzajt egyébként szűrik, vagy csak a környezeti hangokat? Mert azt egyik általam próbált sem tette.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) Somatom


Somatom
veterán

Nincs ilyen cucc hasonló áron nyakpántosban? Félek, hogy elhagyom az ilyen fülest. Most egy Sony WI-C400 -at használok. Ugyanilyet szeretnék aktívban, 5.x kékfoggal.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5) windhover


windhover
friss újonc

Én ezt használom több, mint egy éve és bevált:
https://www.arukereso.hu/headset-c3740/sony/wic310-p477695775/

[ Szerkesztve ]

(#6) gliskard válasza Somatom (#4) üzenetére


gliskard
senior tag

OnePlus Bullets Wireless Z – BT 5.0, elég jól szól és két korábban csatlakoztatott eszköz között dedikált gombbal vált. Beszéd közbeni zajcsillapítás csak átlagos.
Nekem bevált...

(#7) lorinser válasza Predatorr (#3) üzenetére


lorinser
senior tag

Tudom, nem ez az árkategória, de pl. az AKG [odaírja].

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#8) Predatorr válasza lorinser (#7) üzenetére


Predatorr
őstag

Nekem megmaradt az AKG füles, amikor eladtam az S8-at, na, az szépen szól. Mondjuk nem bt. hála az égnek.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#9) Somatom válasza gliskard (#6) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#10) pusszycat válasza Somatom (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Felejtsd is el. Te megengedhetsz magadnak egy minőségi darabot is [link] Laci is szó szerint elalélt tőle. De csak jókat olvasok róla. Meg fogom rendelni én is. Majd úgy teszek, h nem nézzem az árát. :D Nem lehet elhagyni ha közben szól a zene a füledben. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#11) Somatom válasza pusszycat (#10) üzenetére


Somatom
veterán

Attól, hogy szól a zene, még símán kieshet a fülemből. Ha ez bringázás közben, mondjuk az erdőben történik, akkor kb. esélytelen, hogy megtaláljam. Meg, olyan is van, hogy egy rövid időre kikapom a fülemből. Szorongassam a kezemben, vagy minden ilyennél pakolásszam a dobozába, amit pluszban hurcolnom kell? Amire kitalálták, azt tudja, de az nem az én használati módom. De, ez a Huawei -nek is eszébe jutott, ezért megcsinálták a nyakas verzióját, a Freelace Pro -t. Már akkor kinéztem, amikor megjelent. Ezt fogom venni, ha nem találok olcsóbb alternatívát.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) pusszycat válasza Somatom (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van huawei freelace fülesem is, csak nem a pro verzió. Egyébként ez a kiesik és eltörik nekem is eszembe jutott, ez tartott el eddig, h beszerezzek egyet.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#13) johnny500 válasza Somatom (#11) üzenetére


johnny500
tag

Rakd zsebre amíg nem kell. Dobozba csak otthon szoktam rakni a bluetooth fülest.

(#14) Somatom válasza pusszycat (#12) üzenetére


Somatom
veterán

Imádok úgy bringázni, hogy szól a zene a fülemben és én olyan rosszalkodós bringás vagyok. Egy ugratásnál, vagy taknyolásnál símán elhagyhatom a fülest. Ha berepül a bozótba, sosem találom meg. Ez a nyakas Sony nagyon bevált, ennél a megoldásnál maradok, csak aktív kéne. Közben körülnéztem és a Freelace pro 30 alá van akciózva a 220V -nál. Már rendelem is. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15) danielrevesz


danielrevesz
kezdő

Kiváncsi leszek ezt épkézláb hangminőséget tesz-e le az asztalra, mert az olcsó tws fülesek (értsd 50 ezer alatt) eddig nem nagyon győztek meg, igaz túl sokat nem is próbáltam.
Mai napokban küldtem vissza 2 nap használat után egy huawei freebuds 4i-t, mert botrányosan rossz volt a hangminősége ( egy 10 ezres mezei jbl füleshez épest is), pedig mindenhol azt olvastam, hogy milyen tisztán szól, meghazuttolja az árát stb. Hát nekem nem így jött le, pedig az ember azt gondolná, hogy a szétkomprimált elektronikus zenék élvezhető szinten való hallgatásához nem kell egy kifinomult műszer...
(ugyanitt, ha valaki javasol egy tényleg élvezhető tws fülest 50 ezerig akkor azt megköszönöm :'))

(#16) pusszycat válasza danielrevesz (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Éppen ott javaslom a #10 hsz.-ben. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#17) lorinser válasza Predatorr (#8) üzenetére


lorinser
senior tag

Az AKG-kat én is nagyon szeretem, számomra nagyon kellemes hangszínben szólnak.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.