Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoja™


Zoja™
őstag

Brutál cucc lesz ez is, de még mindig horror áron... :(

(#2) BoC1ka válasza Zoja™ (#1) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Miért? a Telelefon ára rossz?..

A "kabát" ára max egy tizessel lehetne olcsóbb..de ennyi. Ezen gondolkodtam én is, hogy nem drága ez egy kicsit? de belegondolva...

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#3) tomistarkapi válasza BoC1ka (#2) üzenetére


tomistarkapi
tag

Sajnos drága

(#4) haxxika


haxxika
senior tag

*Infinity.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#5) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem teljesen korrekt kezdő árnak.

(#6) Nigér


Nigér
őstag

Szerintem nem vészes az ára, csak viszonylag ritkán van az az élethelyzet hogy az embernek egyszerre van szüksége egy új telóra és táblára.

(#7) Csapoati válasza b4zsi- (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Korrekt lenne, de az itthoni sarcokkal nem ennyi lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) pengwin válasza BoC1ka (#2) üzenetére


pengwin
addikt

Az itthoni árért be lehet majd szerezni két külön is működő kütyüt...
Akinek tetszik a koncepció, az meg fogja venni, de szerintem nagyon gáz, hogy 4.1-es rendszerrel adnak ki egy 2014-ben megjelenő felsőkategóriás gépet. Főleg, hogy láttam itt a fórumon nem egy, a frissítések hiánya miatt siránkozó Padfone tulajt. ezeknek az árkategóriájában valamilyen supportot illene nyújtani. :U

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#9) halkow


halkow
őstag

ez egy jó ár kezdő árnak nem rossz

Alcatel onetouch idol2s the king

(#10) nemlehet


nemlehet
őstag

Nekem nagyon bejön ez a koncepció, mert a nagyobb kijelző hasznos dolog, ráadásul tényleg jól oldották meg ezt az Asus mérnökei. Mondjuk én a telefonba max HD-t raktam volna, akkor SOKKAL jobban bírná az aksi és az elévülés is kitolódna, mert tovább elég alá a vas (nem mintha a S600 gyenge lenne). Nekem volt egyszerre telóm és tabletem, igazából két külön eszközként feleslegesnek látom. De pl órákon jegyzetelni, meg utazás közben filmezni jó volt a nagyobb kijelző, ahogy nap közben netezéskor vagy akármi csináláskor is hasznos. De azért nem árt, ha ott a zsebedben a teló, este mész bulizni akkor a táblát nyílván nem fogod magaddal vinni, vagy ha olyan helyre mész ahova nem tudsz/nem akarsz táskát vinni. Az hogy soha nem kell szinkronizálni a kettőt mert mindig mindened megvan külön jó dolog. A pótaksi is meg van oldva a telónak, tehát valószínűleg nem nagyon fogsz lemerülni nap közben sem.

Amúgy ott egy kicsit hibáznak az Asuséknál, hogy a telefon túl nagy. Szerintem a telónak max 4,3"-nak kéne lennie, hogy tényleg kompakt legyen, lévén úgy is ott a nagyobb kijelző ha kell. Ok, hogy van a a másik Lite, de ahhoz 7" kabát jár ami nem ugyan az...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#11) Márki20


Márki20
csendes tag

Asus Zenfone6 jöjjön !! :)

Just BMW

(#12) BenHans


BenHans
addikt

Nem értem mi a baj. Ezért a specért és az asus minőségért ha itthon +20ezerrel drágább is lesz a full csomag mondjuk 180k akkor is jó ár ez kezdőárnak.
Közel azonos specifikációval mennyiről indultak tavaly a telefonok? 180+-ról, és ehhez annyiért már nem csak a telefont hanem egy táblagépet is kap az ember.
Xperia z1 Compact is 160-170körül nyitott, igaz abban snapdragon800 van de az nem ér ennyi felárat pláne úgy nem hogy ez fHD az meg "csak" HD.

Már az Asus-nál is kialakult a kényszeres "túlárazott" szindróma, mintha a konkurens termékek ingyen lennének.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#13) Nigér válasza BenHans (#12) üzenetére


Nigér
őstag

Z1 Compact a Telenornál 125 prepaid motyóval.

(#14) nemlehet válasza Nigér (#13) üzenetére


nemlehet
őstag

De az nem független ár. Független árat függetlenhez hasonlítunk. A T-nél lévő padfone infinity is kb 50k-val olcsóbb mint a független (vagy legalábbis vígy volt amikor utoljára néztem). A német T-nél meg 250 euroért el lehet hozni előfizuval (20 eurós ami azért nem éppen luxus kategória)

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) Nigér válasza Nigér (#13) üzenetére


Nigér
őstag

Az rendben, de 7,5 ezerért hivatalosan függetlenítik.
És van egy abszolút megbízható garis telód, mélyen a Sony márkabolt ára alatt.
Mindegy, ez itt off, csak úgy eszembe jutott és megemlítettem.
Amúgy nekem tetszik ez a teló+tábla kombó

(#16) micimacko válasza BenHans (#12) üzenetére


micimacko
aktív tag

Az a baj ezzel, hogy ennyi pénzért kapsz egy Nexus5-öt, valamint egy Nexus7 táblát. Mindezt függetlenül, legfrissebb Androiddal és biztos jövőbeni frissítésekkel.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#17) assemble


assemble
addikt

"Infitiy"

wut? :)

(#18) Semm1 válasza pengwin (#8) üzenetére


Semm1
tag

Nekem is csak az a bajom vele, hogy legalább 4.3-al kellett volna jönnie. Nekem tetszik az egész koncepció, ennyit még áldoznék is rá ha most váltanák telefont és tabletet, utóbbit úgyis csak itthon használom és jó lenne ha egy lenne mindkét gép.

(#19) Smithy87 válasza nemlehet (#10) üzenetére


Smithy87
senior tag

Milyen másik lite? El kerülte volna a figyelmem a padfone 7" ra bővíthető lite variánsa?

(#20) Simi87


Simi87
senior tag

tetszik.
kíváncsi vagyok az itthoni árra.

(#21) gerii


gerii
addikt

Komoly, hogy ezt Lite-nak hívják :Y :Y simán megvenném nem Lite verzióban is (vagy csak az árára vonatkozik ;] )

(#22) sanyijedi


sanyijedi
őstag

"5 hüvelykes Full HD kijelzot, 13 megapixeles fő és 2 megapixeles előlapi kamerát, 1,7 GHz-es négymagos Snapdragon 600 processzort, 2 GB RAM-ot, 32 GB belső memóriát és 2400 mAh kapacitású akkumulátort kapott,"

ez a visszafogott verzió?! azért ez nem rossz. eredeti infinity tulajdonságai..
infinity 2-nél picit gyengébb, de akkor is ez elég erős lite.

ára tetszik, de az elnevezés érdekes

(#19) Smithy87

Asus PadFone mini-re gondolt szerintem

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#23) BenHans válasza micimacko (#16) üzenetére


BenHans
addikt

A Nexus5 + Nexus7 kombó is ~190-re jön ki bolti garival. Kártyafüggetlenül, gyári garival ~220k, ami azért nem az a többlet amit nem érez meg a pénztárca.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#24) C$abi


C$abi
aktív tag

Ez nagyon tetszik. Ahhoz képest, hogy ez egy "Lite" utótaggal illetett telefon-táblagép kombó, ahhoz képest brutális a hardver, a kijelző. A szoftvernél látszik egy kicsit a gyengítés, mert csak 4.1-.es Android van rajta. Ettől függetlenül biztos, hogy lesz rá KitKat, mert az ASUS oda szokott figyelni a szoftverfrissítésekre. :C
Bár az ára még mindig kicsit magas, de nem fog rossz vásárt csinálni az, aki ezt veszi meg. :)

(#25) gubacsino válasza C$abi (#24) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Akkor röpke frissítési körkép mint PF2 tulaj.

2012 nov.
PF2 megjelnés 4.0.1

2012 dec.
4.1.1 megjelent.

2013 - feb már.
Svéd Facebook ASUS support oldalon felröppen a hír [link] hogy 4.2 nem lesz. Azt az ASUS kihagyja. Ezért majd valamikor később, "kapunk" egy 4.3at

2103 dec.
Távólkeleti órszág ASUS FB bejegyzés (a linkjét most nem találom) hogy ne is számítson senki új FP2 FW re

2013 első ígéret 4.3ra 2013Q3 ra
2013 második ígéret 4.3 2014Q1 re

Az utolsó 4.1.1 javítás tavaly Augusztusában történt. Azóta semmi... Ezért nem mondanám hogy az ASUS odafigyel a frissítésekre. Android OS-nél biztos hogy nem.

(#26) #18567168


#18567168
törölt tag

A speckó teljesen rendben van, de miért 4.1??

(#27) dokibacsi84 válasza pengwin (#8) üzenetére


dokibacsi84
csendes tag

Nekem napra kesz a frissites minf fonepadon es padfonon is hibatlan.Kitkat ugy sem lesz meg mindenre ugy sem.

Fone pad,pad fone,asus x550 i7.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.