Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Ne mondjátok már, hogy mindenki rámozdul a "távirányító" stílusra... :(((
Kérjük vissza a 16:9-es képarányt!

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#2) tixem


tixem
addikt

Ugyan továbbra is parasztvakítás és semmi haszna, de a másodlagos kamera kimaradt a cikkből

5 MP, f/2.2, depth sensor

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3) WaG_Gaming


WaG_Gaming
tag

A Motorola eredeti tulajai a Google és Lenovo előtti időkből: "Look how they massacred my boy."

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#4) roli543


roli543
őstag

Műanyag keret :W

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Pff, ronda az a nagy lyuk + kár az ips kijzőért, de amoleddel és kisebb lyukkal valószínűleg drágább is lenne. Ez most kimarad, majd következő hónapban a Z4

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6) #16820480 válasza ghiottone (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt én sem értem, hogy minek ilyen széles lyuk, amikor a kamera rész sokkal kisebb amúgy. Meg amit a másik topikban mondtam, hogy ha fent van az a kis alsó káva inkább (Sony módra), akkor lyuk sem kellett volna :U

Nekem amúgy az akksi méretéhez képest gyenge üzemidő szúrt még szemet, 67h elég gyenge.

A Z4 akkor csak júniusban jön? Valamiért úgy emlékeztem, hogy mostanában kellene már bemutassák azt is.

(#7) ghiottone válasza #16820480 (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A G7 Plusnál se acélos az üzemidő és valamit itt se optimalizáltak rendesen, vagy a kijelző sokat fogyaszt.
A Z4-et mondták mostanra is, de úgy néz ki marad a szokásos júniusi bemutatás.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#8) Depression válasza #16820480 (#6) üzenetére


Depression
veterán

Az hagyján, hogy óriási a lyuk, de konkrétan semmi értelme, mert a furat és a keret között szószerint semmi, de semmi nem fér el.
A 21:9-nek meg aztán végképp hála. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem szoktam végigolvasni egy állított oldalt, már kb. a felénél görgetek.
De legalább a reklámfotókon mutattak volna valamit! Helyette óriási űrök vannak még azokon is.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ha marad ez a trend, nem összecsukható kijelező lesz a menő, hanem a hosszában felcsavarható. Mint a szilveszteri síp.

Mert lakni, muszáj.

(#10) #16820480 válasza ghiottone (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet az AoD miatt ilyen gyenge, IPS-en nem lehet túl takarékos, az biztos.

Depression: Nekem igazából tetszik a 21:9, mert így keskenyebb lesz a telefon, könnyebb írni a billentyűzeten (ha swipe/flow gesztusokat használ az ember legalább is). Illetve több dolog kifér a billentyűzet felett, meg ilyesmik.

(#11) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nem is tudtam, hogy ez a márka még gyárt "telefonokat". :DDD

(#12) erahurka


erahurka
félisten

Akkora alsó kávára miért nem fért el a kamera?

Kár érte, meg a hosszú képarányért. Pedig a kamera is egész jó a GSM Arena tesztje szerint.

(#13) HarleyCustom válasza Hallosz (#9) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:C +1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#14) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Ez egy tök jó ajánlat lenne 200€ nyitóárral.
Átszámítva 100k, azért már van majdnem Mi9 is, nem sokat kell hozzárakni...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#15) ghiottone válasza *Mukeey* (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem 450 eurós Mi 9 ár rémlik, hivatalos 2 év garival, az már a felével több, mint 300 euró.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#16) janeszgol


janeszgol
félisten

Igaz nagy, de határozottan tetszik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) *Mukeey* válasza ghiottone (#15) üzenetére


*Mukeey*
addikt

[130k alatt] jelenleg. És azért nem egy kategóriával van felette.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#18) joey04


joey04
titán

értelmetlen fejlesztés volt ez is sajnos.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) ghiottone válasza *Mukeey* (#17) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hmm, nem rossz. Mondjuk én inkább az amazonról veszem a telókat 2 év teljes garival. A Vision 3-4 hónap múlva fog beesni 249 euróra majd 1 év múlva már 150 lesz kb. Általában ezt az árcsökkenést produkálják a Motorola készülék 300 eurós kezdés után.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#20) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ezt a kameralyukas megoldást nem értem. A káva és a kamera közti fél milliméteres sávban semmi használható infó nem fér el. Miért jobb ez annál, mintha beleolvasztanák a kávába azt a kamerát?

Minden szavam magánvélemény!

(#21) androgay válasza #16820480 (#6) üzenetére


androgay
kezdő

A káva csak az iph x/xs módon tűntethető el (hurkot vet, J alakú csak a "hurok" rész szoftveresen nincs használva), hiszen az egyik végén a kijelzőnek is van aljzata, viszont hajlított panelt csak amoled-ből tudnak csinálni. A sony fejreállítva szereli a kijelzőt be (már z3c-nél így tettek). Szerintem továbbra is az az út a legjárhatóbb, ahogy pl a huawei alul minél kisebb kávával de nem hurkolt vagy fejenálló kijelzőt szerel be, felül mini kávában a hangszóróval, szenzorokkal, á lá mate20/p30, de az s10 is hasonló.
Amúgy erről a telóról ordít, hogy egy lóhalálában összecsapott, aktuális trendek után kapkodó, átgondolatlan, műanyag (he? - előszőr azt hittem, viccelnek) keretes förmedvény, persze, "vegytiszta" droiddal. Aha, akkor még a szoftverrel sem kell bajlódni, gondolom úgy van optimalizálva is mint a nokia-k (sehogy).

(#22) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Csak nekem tűnik túl nagynak az a 1/2" szenzor? Nem szokott ekkora kerülni ilyne középkat mobilba szvsz...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#23) csobi1


csobi1
tag

Csak a 21:9-ig olvastam. Nem távirányítót keresek.

(#24) Duree


Duree
veterán

Nem tűnik rossznak, igaz ebben a kategóriában erős a konkurencia.

duree54

(#25) #16820480 válasza androgay (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, de egyrészt mi a probléma az AMOLED kijelzővel? AoD csak azon értelmes megoldás (ráadásul a Moto-féle AoD talán a legjobb a piacon, mert interaktív is). Illetve a fejjel lefelé beszerelt kijelző miét baj? Bár amúgy nem fejjel lefelé kellene beszerelni, hanem egy olyan kijelzőt csinálni, aminek a tetején van az elektronika, és akkor mehetne ez a fajta kialakítás simán.

(#26) ghiottone válasza MittuDomain_ (#22) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, ez a szenzor megoldás eléggé elterjedt, de eggyel feljebb (honor View 20, MI9, OP7) Egy jó gcamport kell még, bár elnézve a képeket, így se lett rossz a cucc. A "night vision" mód is tűrhető. Ha ezt adják középben akkor a felső kategóriás Motok remélem rendbe lesznek. A Z2 Force óta jó az irány náluk.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#27) Draun01


Draun01
tag

Az OIS-nek senki sem orul? Mindig azon sír a nép hogy nincsen. Szerintem kész csoda hogy ebben az árkategóriában van.

Pixel 6a

(#28) Narancskoma válasza csobi1 (#23) üzenetére


Narancskoma
tag

+1

(#29) Jeanne d'Arc

Kíváncsi leszek milyen lesz, egy One járt már nálunk és nagyon kellemes kis telo.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#30) batai15


batai15
félisten

Tetszik a telefon ,a képarány különösen,így egy kézzel könnyebb át érni és fogni .

(#31) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A német amazonon rendelve 2019.06.02-ig egy 90 eurós fehér Motorola vervebuds 500 is jár ajándékba. Alzan nincs semmi pluszba.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#32) erahurka válasza ghiottone (#26) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem kifejezetten jó képeket lőttek vele a GSM Arena tesztben. És az éjszakai mód is meglepően jó, simán az egyik ha nem a legjobb kamera középkategóriában.

(#33) batai15 válasza erahurka (#32) üzenetére


batai15
félisten

Ha már tesztek ,minek köszönhető a GSM aréna szerinti ennyire gyenge akku ?és miért nem egy snapdragon soc került bele ?

(#34) #16820480 válasza batai15 (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

Tippre az AoD be volt kapcsolva, ami IPS panellel kombinálva azért fogyaszt rendesen.

(#35) ghiottone válasza #16820480 (#34) üzenetére


ghiottone
nagyúr

X4-en nem éreztem annyira a plusz fogyasztását az ips-es megoldásnak. - bár ott a 7.1-es rendszer kevesebbet fogyasztott, mint az Oreo. O-n mindig beakadt valami a háttérben - ezért is passzoltam el.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#36) #16820480 válasza ghiottone (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekemg csak LG G6-on volt IPS és AoD, és azért érződött. Bár ott mondjuk QHD panel volt és az tényleg mindig világított (kivéve zsebben), nem csak ha mozgattad vagy legyeztél felette.

(#37) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Egy dolog még kimaradt - UFS tárhelyt kapott, nem emmc-t. :Y

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#38) batai15 válasza ghiottone (#37) üzenetére


batai15
félisten

Ezt most jó vagy rosz ?
Akkor jó ,nem voltam benne biztos ,de úgy emlékeztem hogy ufs a jobb .

[ Szerkesztve ]

(#39) erahurka válasza batai15 (#38) üzenetére


erahurka
félisten

Jó!

Fene se tudja amúgy a fenti kérdéseidre a választ, csak a fotós részt olvasom a GSMA tesztekből :D Mondjuk az MA! tesztekből is :D

(#40) twollah1976


twollah1976
őstag

Mi a fene jack csatlakozo is van benne!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#41) #16820480 válasza ghiottone (#37) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ennyi. A Pixel 3a mondjon le...

(#42) kerjani


kerjani
aktív tag

Vett már valaki ilyet? Mik a tapasztalatok?
Pixel 3a helyett inkább valószínűleg ezt választom majd. Kb pont ugyanazt tudja, sőt az UFS miatt még jobb is hosszú távon. Csak az Alza garancia elrettentő kicsit.

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#43) ghiottone válasza kerjani (#42) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elrettentő? miért? Nekem eddig csak jó tapasztalatom volt velük 14 napos elállásnál és garanciális javításnál is. - Moto G5 elszállt az alaplap 1 év után - jeleztem, kértek 1-2 adatot, képet, hogy nem-e fizikailag sérült, vagy beázott, majd leokézták, futár vitte, cseh Motorola szervizben megcsinálták, futár hozta.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#44) sesshou


sesshou
senior tag

Sziasztok
Árkategória A keretem 140000 esetleg +10000e belefér.

Használt vagy új /hol venném meg: Magyar boltból vásároltnak kell lennie. Nem kínai verzió és nem huawei. Minden kínai gyártó vagy oda gyártott telefon kivan zárva.
Mindenképpen független

Hosszú vagy rövid távon: pontosan 2 évre

Mire használnád: neha filmezek rajta. Céges kommunikáció mint telefon és email. Navigáció.
Idehaza is ezt használom pc helyett ha tehetem.
Emiatt az elsődleges hogy az oprendszer szépen összerakott legyen. Fényképezni nem preferencia. Pillanat fotokat csinalok max a nagyiknak a fiamrol de semmi komoly.

Ragaszkodsz oprendszerhez: az android a preferencia. Azon belül is minnel közelebb a stock androidhoz, de mostanában egyre szimpibb az oxigén os.

Mekkra készülék : nagyabol mindegy

Mit tudtok ajánlani nekem.?

A oneplus 6t-t néztem egyenlőre.
A xiaomi telefonoktol a hideg ráz igy azt sem választanám szívesen. Volt velük rengeteg negatív tapasztalatom a multban. Mind telefonnal mind egyéb hardverrel

(#45) sesshou válasza sesshou (#44) üzenetére


sesshou
senior tag

bocsi ezt nem ide akartam.

(#46) ghiottone válasza sesshou (#45) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Oneplus 6t turbadorol 8/256-os uk verzió. Tegnap vettem 1 év Moto Z2 Force után. Aksi jó, rendszer rendben van, támogatás 2 évig tuti 2 főverzió és 3 év biztonsági frissítés. Xiaomi felejtős - Redmi Note 3, Mi5s és Mi8 után mondom.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#47) kerjani


kerjani
aktív tag

Végül beszereztem egy ilyet.
Egy kis GPS issue-tól eltekintve tökéletesen működik. Nagyon elégedett vagyok.

Gcam egyáltalán nem hiányzik, a prociból meg nem lehet észrevenni semmit...

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#48) ghiottone válasza kerjani (#47) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hozzám ma érkezik egy átmenetileg. Azóta a gps rendbe van?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#49) kerjani válasza ghiottone (#48) üzenetére


kerjani
aktív tag

Igen, a GPS-t megjavították a legutóbbi frissítések.

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#50) ghiottone válasza kerjani (#49) üzenetére


ghiottone
nagyúr

kb. 4 napja van meg, de kellemes csalódás a telefon. Az ips mondjuk alul picit bevilágít és a kameralyuk se kicsi, de amennyiért vettem azért nem rossz. A kamerát és rendszert valahogy jobban egyben érzem, mint a Zoom esetében - bár ez már 5 hónapja kint van a piacon és rendbe rakták akkor a kezdeti hibákat. Előtte több, mint 1 évig Z2 Force, majd próbaként Motorola One Zoom, Xiaomi Mi 9t és S10e volt nálam. Ez szerintem marad egy ideig, amíg nem lesz rendbe a Force pie rendszere, vagy nem adnak ki 24.-én valami erősebbet: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.