Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

Ez a műanyag hátlap érdekes, végre nem üvegszendvics :C
egyébként pofás készülékek, kifejezetten tetszenek

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) ghiottone válasza roli543 (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Csak az NFC-t belerakhatták volna a Power-be.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Én egy kicsit örülök, hogy ez a márka nem tűnt el a süllyesztőben. Ha nem is bombasikereket, de mindig bele tudtak piszkolni egy picit a nagyok homokozójába. A cikkben szereplőket is én pl megvenném ennyiért. Természetesen kell a teszt is, de így olvasatra elég jól hangzanak.

(#4) akosxyz


akosxyz
senior tag

Első blikkre elég jó ajánlatnak tűnnek, és egész pofásan is néznek ki :K
5000mAh-s aksinak kiváncsi leszek a tényleges üzemidejére.
Úgy veszem észre, egyre több gyártó próbál aksiban is fejlődni, épp itt volt már az ideje.

(#5) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Alzán február 11-én érkezik a Power. Már meg lehet venni 78e Ft-ért, illetve a német Alzán 220 Euro.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#6) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Nekem legalábbis nagyon hiányzik a régi Motorola stílus a G1 kagyló formája például. Még az se érdekelne ha vastagabb lenne kisebb akksival, de ezen a ponton már tényleg csak a logóval különbözik másoktól.

A telefon maga egyáltalán nem tűnik rossznak, kicsit nekem úgy néz ki mint aminek a MI A3-nak kellett volna lennie.

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hátsó ujjlenyomatolvasó mint a kőkorszakban. Mi az, h nincs NFC? Ennyi pénzért van jobb is. Az sem baj ha egy picit többért. Szép szép (fogjuk rá :D ) csak nekem nem kéne.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) toronyhaz válasza pusszycat (#7) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

A hátsó ujjlenyomat olvasóval szerelt telefonok a legjobbak. 1000/1000 a feloldása komolyan mondom. Asszonynak lett most egy Galaxy A70. Rendesen meg kell tanulni milyen szögben,milyen erővel tedd oda az ujjad ahová kell.Ha 3mm-rel odébb érinted nem jó. Ezért nincs is használva pedig fizettünk érte :(( (biztos vannak komolyabb érzékelők pl Mate 20Pro)Nekem a Mate 10Pro tökéletes. Még a lábujjamra is felold.Sőt a 6 hónapos kisgyerekét is be lehet regelni és egyből felismeri. Tudom semmi értelme de akkor is. A két technológia közül inkább választom azt ami 1000%-ban működik mint azt ami 10%-ban... Sőt,akár még az oldalsó gombban is lehetne mint pl Sony, meg pár modell. Így kettő az egyben. Még praktikusabb is. :))

[ Szerkesztve ]

(#9) pusszycat válasza toronyhaz (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen az A szériában a samsung eltolta kicsit ez már szinte köztudott. Az a51, a71 kicsit már jobb de még mindig gyenge. A xiaomiban jobban muzsikál. Ha be van építve a power gomb-ba az úgy a leggyorsabb.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#10) Uzi74 válasza toronyhaz (#8) üzenetére


Uzi74
senior tag

Felhasználási mód kérdése, ha sokat használod autós vagy keréképáros tartóban, felejtős ez a megoldás. Ott az első a legkényelmesebb, esetleg az oldalsó is ok.

(#11) toronyhaz válasza Uzi74 (#10) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Igen nem vagyunk egyformák felhasználás terén. De hiába van a kijelzőben ha sz@r érted ;]
Nekem mindig zsebben van. Esetleg a kocsiban egy fakkban ahol nem mozog el. bicózáskor pedig a táskában. Mit nézzek rajta mikor a táj szebb bármelyik kijelzőnél ;)

(#12) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Bóvli

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#13) pusszycat válasza toronyhaz (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

fakk? jé egy szó amit nem ismerek... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) lolal


lolal
senior tag

Hát eléggé tucat kacat hatást kelt. Bár megnézném élőben, szó mi szó nem instant get kategória.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#15) Mustaros válasza toronyhaz (#8) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Ne vedd sértésnek , de miért kell A70 et venni ? Inkább egy egy akciósan egy S9 vagy S9+ , világi hulladék szerintem a legtöbb A szériás Samsung most..

(#16) Diokhan


Diokhan
addikt

Nekem Note 8 van, így első látásra ez igencsak Note copy nekem... Mármint a toll, mert a kinézet meg sem közelíti.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17) hangyász2 válasza Uzi74 (#10) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Autós vagy kerékpáros tartóban miért nem, használsz smart lockot?

(#18) toronyhaz válasza pusszycat (#13) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Pedig van ilyen.(Heves megye) Elég hasznos apró fakkokba rendezni a dolgaidat. :K

(#19) toronyhaz válasza Mustaros (#15) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Beszéld meg a feleségemmel ;]
Több tényező is közre játszott. Előfizetés, lehetőleg 100K alatt. Részletfizetés. Szín :U, legyen nagyobb akku. Nem olyan egyszerű ez a nőknél.

(#20) toronyhaz válasza Mustaros (#15) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Lejárt a szerk.
Az ár valahogy úgy lett belőve hogy tarifacsomag+készülék részlet 10K
Akkor az volt az életképes választás.

(#21) Uzi74 válasza hangyász2 (#17) üzenetére


Uzi74
senior tag

Igaz, az is opció lenne, de kevésbé tartom biztonságosnak-praktikusnak mint az ujjlenyomatleolvasót. Ha nem így lenne, minek szenvednének újlenyomat olvasóval a gyártók?
(egy példa: edzésen telefon és smart watch egy helyen az öltözőben)
Egyelőre maradok a Z2 Force, Z3 play-el - azokon számomra jó helyen van az olvasó

(#22) gzbotii


gzbotii
veterán

Mikor hagynak már fel ezzel a bazári kínai kinézettel? El sem hiszem, hogy ugyan ez a gyártó készítette a Z2 Playt, Moto G5s-t vagy G4 Plusot.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23) ghiottone válasza gzbotii (#22) üzenetére


ghiottone
nagyúr

És akkor az X1, X2-ről ne is beszéljünk. Ez egy sima kínai teló Motorola név alatt. Sajna nem az már a márka mint volt. Kiváncsi vagyok a február 23.-án bemutatásra kerülő 765-ös és 865-ös vissza tud-e majd térni a normálisabb megjelenéshez.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#24) gzbotii válasza ghiottone (#23) üzenetére


gzbotii
veterán

Motomakeres időszakot ne is említsük, ugyebár :D
Kb. Lehetne Huawei, Leagoo logó a hátán, senkinek nem tünne. Nulla egyediség, ez zavar.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25) forgonati


forgonati
őstag

Szerintem gagyi mindkettő. 2020-ban az NFC csak a legalsó kategóriából hiányozhat, és ez nem az. Vicc. A 2MP makró kamerán meg röhögtem. Ez kb az, hogy a főkamera képébe brutálmód belenagyítok és megvan a 2MP macro.

Keelah Se'lai!

(#26) Phoenixy válasza forgonati (#25) üzenetére


Phoenixy
senior tag

A Redmi Note 8 Proba is az van, és az is hasonló áron van.
Az NFC-vel sajnos egyet kell értsek.

Motorola Edge 20 Pro

(#27) Mustaros válasza toronyhaz (#20) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Így már mindent értek. Nem szoktam részletre telefont venni így nem tudom , hogy milyen ajánlatok lettek volna 10e Ft ért havonta. Max xiaomi vagy Samu s10e

(#28) asdf_ válasza Uzi74 (#10) üzenetére


asdf_
veterán

Az oldalso felejtos, mert muanyagtokban van a telefon, igy az ratakarna plusz a kovetkezok erre is vonatkoznak. A hatso ujlenyomatolvasotol pedig engem is a hideg raz. Mellettem az asztalon a telefon, jon egy ertesites, kinyitnam. Ehhez meg kulon emeljem meg a telefont, vegyem kezbe, es illesszem oda az ujjamat. Hat lof**t. Ott van elol ujjlenyomatolvaso, odanyulok es keszen vagyunk. Olyanrol nem is beszelve, amikor email jon, amit az asztali gepen olvasok el, ellenben megjon a telefonra is, emiatt viszont az elso vaku villog, mert ha email jon, az a dolga, igy van, amikor csak ketszer odanyulok, hogy feloldom es mar zarom is le, hogy a flash notification megszunjon. Es akkor az autos tartoval valo hasznalatra mar ki sem tertem.
Alairom, felhasznalasfuggo, de nalam hatso ujjlenyomatolvasos telefon soha az eletben nem johet szoba.
Az, hogy a kepernyo ala szerelt olvasoval milyen a dolog, azt nem tudom, meg nem volt dolgom vele, de mondjuk nekem a home gomb eltuntetesetol is a szor all a hatamon, nekem nem a body/screen ratiora all a cerkam, ez csak a marketingosztaly hulyesege (mikepp a notch-tol es a kameralyuktol is hanyok, igy olyanom sem lesz, hala a jo istennek meg csak egy eves a telefonom, ugyhogy par evig meg jo vagyok).

(#29) ghiottone válasza asdf_ (#28) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Normál tok nem takarhat rá az oldalsó ujjlenyomatolvasóra, vagy az nem arra való tok. Nálam volt anno Moto Z3 Play, és Galaxy S10e is, amiken jobb oldalt volt az ujjlenyomatolvasó - a hozzá rendelt tokoknál (Poetic, Spigen, kínai spigen utánzat) megfelelően kivágták az olvasó helyét - így az ok volt.

Most nálam itt van egy OP 7T - kijelző alatti ujjlenyomatolvasóval, mellette egy Moto Z2 Force - előlapi normál ujjlenyomatolvasóval és egy LG G8s - hátlapival. Számomra a 3 közül a Force a legjobb, de ha azt nézem, hogy a kijelző minél nagyobb és több a tartalom rajta és így kell használni a telefont, akkor a pontossága miatt már az LG vezet az OP beépített ujjlenyomat olvasójával szemben. De! hátul sokszor nem kényelmes - az általatok is írt szituációkban - ez tény.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.