Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _flamer


_flamer
aktív tag

Elég jó az ára bár gondolom hozzánk ennél jóval magasabb áron kerül majd forgalomba.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#2) mongoose66


mongoose66
tag

A Snapdragon 765 eddig még nem sok telefonban jelent meg ami nálunk beszerezhető. Eddig a oneplus nord és a xiaomi mi 10 lite.
Jó alternatíva lett volna, de ez a 720-as...
Na mind1.
Okosabb döntés lett volna a 730g

I have spooken!

(#3) rigoberto


rigoberto
őstag

:F

(#4) Graphics válasza mongoose66 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A 720G és a 730G szinte közel azonos teljesítményt tud.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Lesz idén még olyan oppo, realme vagy valami telefon ami 865, vagy 865+-t kap és a csúcsban versenyez? :)

(#6) mbotnd


mbotnd
tag

Visszasírom amikor tavaly ennyiért vettem a Mi 9-em, snapdragon 855-tel...

(#7) joey04


joey04
titán

teszt

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tetszik,h ilyen vékony, ilyen könnyű 160 gramm nem is érzed a zsebedben, mint egy 200+ grammos telefont. Azért így is belefért egy 4000 akku. És van 5G. Not Bad.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) gproject


gproject
aktív tag

A rendszerchip sajnos nem lett ugyanaz, mint a kínai változatban, 765G helyett ezúttal egy egyszerűbb Snapdragon 720G-ről beszélhetünk

Van sima reno 4 pro, es van reno 4 pro 5g. Az utobbiban van 765g, viszont elobbibe kerult csak micro sd bovithetoseg, es fulhallgato ajzat

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#11) Viper26


Viper26
nagyúr

Sikerült 1db használható kamerát tenni a hátára, a többi csak a darabszám miatt kellett, well done. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#12) manokaki


manokaki
őstag

A 3 nekem nagyon bejött , már 3 napja...Gyönyörü kijelző ,gyors , jó aksi , Samu S20+-ról váltottam.

(#13) Cassi válasza pusszycat (#9) üzenetére


Cassi
senior tag

Ebben a globális verzióban nincs 5G.

Engem bosszant ez a downgrade, a kínai 5G verzió pont megfelelt volna, de ez így már nem optimális, kár érte. A külseje kifejezetten tetszik. Rövidesen rengeteg 765G-s telefon lesz a piacon, nem tudom, miért gondolja az Oppo, hogy ez így versenyképes lesz.

(#14) pusszycat válasza Cassi (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam ezzel el is vágta magát. Pedig kinézetre,súlyra,méretre bejönne nekem. :(((

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) Peczka válasza mbotnd (#6) üzenetére


Peczka
újonc

Van, Realme X50 pro, Oppo find x2 pro

(#16) Cassi


Cassi
senior tag

A 240 eurós K7-be valahogy be tudott férni a 765-ös, ebből meg kispórolták. Sőt még az ax-es Wi-Fi-t sem felejtették ki. Elképesztő, milyen össze-vissza termékskálája van ezeknek a cégeknek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.