Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #85552128


#85552128
törölt tag

Gyenge trailer, semmi WW2 hangulata nincs, ráadásul ez a színes túlszaturált design is eléggé gagyinak néz ki még FB grafikával is.

"többek között nem lesz Premium Pass, vagyis minden frissítés ingyen érkezik"

Aha, majd mint a Battlefront 2-nél, olcsó húsnak híg a leve... Pár újrahasznosított térkép/játékmód meg skinek amiből pénzük lesz, mert hát ezek is "contentek".

[ Szerkesztve ]

(#2) kenny123


kenny123
addikt

Nemtom, nekem bejött a trailer. Meggyőzőbb, mint a CoD wwii volt pár hónappal ezelőtt.

yo

(#3) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Oké, ezt msot másodjára megnézve sem keltette fel bennem az érdeklődést, pedig nagyon vártam, hogy VVII-s BF jön, de valahogy kicsit másra számítottam. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) Tyrel


Tyrel
őstag

Ez a Frostbite motor még mindig nagyon üt. Nem vagyok nagyon otthon ebben a témában, de kb. ez az amit szerintem a DirectX 11 tud, vagyis tudott csak kb. a BF1-ig nem használta ki rendesen egy játék sem. Ha megnézitek a modellek nem olyan nagyon részletesek (leszámítva a tesszelált arcokat), és a textúrák felbontása sem kimagasló, gyakorlatilag ugyan olyan minőségű alap elemekből építkeznek mint néhány évvel ez előtt is...
...csak épp Shader oldalon annyira szépre "szét van effektezve" minden felület, olyan ügyesen játszik a motor a felületek "utó-kezelésével", fény-árnyék hatásokkal, volumetrikus effektekkel, meg a fene tudja mikkel... végre használva van az a sok compute unit ami már évek óta ott "rohad" minden GPU-ban, nagyrészt tétlenül. :K

A WW2 hangulat nekem sem annyira jött át, de valahogy úgy éreztem hogy ez nem is volt cél. Majd a gameplay demók alatt kiderül mennyire akarják komolyra venni...

Azt viszont nehezemre esik elhinni, hogy egy EA játékot csak egyszer kell megvenni és minden további tartalom ingyen jön... vagy talán a live stream-ben emlegetett mindenféle kozmetikai kiegészítőktől várnak most plusz bevételt? (az korrekt lenne szerintem)

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#5) Hopkins95 válasza #85552128 (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én is ugyanígy gondolom. :K WW2 hangulat az nincs, olyan inkább, mintha a mai korban játszódna mai technikával, WW2-es technikával. Minden túl szép és tiszta...

Csináltak belőle egy gyors árkád játékot, holott a Battlefieldnak sosem az volt a lényege. Én nem is értem, hogy az olyan jól sikerült Battlefield 1 után miért nem azt a vonalat vitték tovább olyasmi grafikával.

Számomra talán az év csalódása. Nem baj, legalább így marad pénz más idén megjelent Playstation játékokra. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) oriic válasza Tyrel (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Direkt kihangsúlyozták hogy nem lesz pay-to-win a játék, szóval tippre csak a skinekért kell majd fizetni.

Live-Die-Respawn

(#7) callmeakos válasza Hopkins95 (#5) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Számomra talán az év csalódása.

Í, az oszt igen, leszűrni ilyesmit egy 2 perces megkoreografált CGI trailerből. :U

All→M8

(#8) laceszgamer válasza callmeakos (#7) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát akárhogy is nézzük, azért az első benyomás elég fontos tud lenni.

BF1 esetében szerintem például simán elég volt ahhoz, hogy páran ha lett volna lehetőség rá instant előrendeljék. Itt meg valahogy szerintem legtöbbünk számára nem, hogy az érdeklődést növelte, hanem inkább épp ellenkezőleg, elvette az ember kedvét.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) X2N válasza Tyrel (#4) üzenetére


X2N
senior tag

Azért nem kell elájulni. BC2 óta csak butítják a fizikát, játékmenetet. Azt a rengeteg textúrát, modellt valakinek meg kell csinálni. Az engine csak egy eszköz, ott az UE4, Cryengine ugyanezt tudja kb mind. Nem ezen múlik. Én kifejezetten utálom ezt a túlszaturált agyoneffektezett képet amit a dice produkál mostanában. Tipikus módja annak h fedjük el az elecsony felbontású nem elég részletes textúrákat...Megfejelve a hülye optikai effektjükkel és az alapból porfoltos lencse effektel.

[ Szerkesztve ]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Ennyiből aztán le lehet szűrni milyen lesz a "hús-vér" gunplay. A traileren nekem sem sok minden jött át, de amiket a srácok mondtak azok érdekesen hangzottak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Gilberto válasza laceszgamer (#8) üzenetére


Gilberto
aktív tag

[link]

Anno amikor megnéztem ezt a trailert csorgott a nyálam. A mostaninál inkább a sírás kerülget, hogy mi ez a határ sz**?

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#12) DaveHutt válasza callmeakos (#7) üzenetére


DaveHutt
őstag

Csak tudnám miért a képernyőrángatózást kell 2 percben nézni. Tegyenek le egy hangulatos, zenés montázst, az többet ér.

(#13) #78687232


#78687232
törölt tag

(#14) Tyrel válasza X2N (#9) üzenetére


Tyrel
őstag

Hát a fizikát meg a játékmenetet nem is dícsértem... :D

Az agyon effektezett kép szerintem inkább kényszer náluk mint tudatos irány. A modellek és textúrák részletességét nem növelhetik, mert több memória, nagyobb sávszélesség, és több CPU erő kellene hozzájuk, az pedig a PC piac egy jelentős részében és a konzolokban egyaránt nincs meg.
A GPU compute erőforrásai azok amik többnyire kihasználatlanok, így abból hozzák ki a maximumot, szerintem egyébként nagyon ügyesen.

Oké hogy nagy felbontású textúrákat és modelleket rajzolni nem egyszerű, de ez a szintű Shader minőség is elég sok munkát igényel. Valószínűleg a mai játékok átlagánál 2-3x több "render pass" megy végig egy képkockán mire elkészül, és nagyon könnyű ezekkel rontani a képminőségen a javítás helyett. Ügyesek ők, a túlszaturáltság meg szerintem szándékos volt.

Majd ha lesz új konzolgeneráció meg ha leesik végre a memóriák ára és nem istenverte 3GB-os kártáykból fog állni a középkategória, akkor lesznek részletesebb textúrák, addig viszont ez felejtős és nem is róható fel a fejlesztőknek...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#15) warfernom


warfernom
tag

Hát én most végeztem a bf szériával. 1 volt az utolsó amit meg vettem és sajnálom hogy meg tettem. Csomó mechanikai probléma a server kereséstol a hitboxon át a tartalomig. Kevés. Vissza is mentem 4ezni ott a hittbox normális.

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#16) Hopkins95 válasza Gilberto (#11) üzenetére


Hopkins95
addikt

Na megnéztem én is, utána pedig a Battlefield 1942 előzetest. Mindkettő sokkal jobb ennél, nyugodt kameramozgás, egyszerű de nagyszerű. És azok az előzetesek tényleg megadják a hangulatot.
Komolyan, szerintem többet értek volna el, ha megcsináljak az 1942-es trailerjét a Frostbite motorral és hozzáraknak pár dolgot. :U

(#13) SwitcX Ezt adom :DD

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#17) petison


petison
tag

Milyen igaz az a mondás, hogy : "Régen minden jobb volt".
Oké ne ragadjunk le a múltban. De azért 1-2 dologra igaz , hogy nem tudnak-akarnak jobbat a réginél.
Számomra a BF2 volt a csúcs. BC2 is nagyon tetszett. A BF3 még szódával elment. De azután semmi új, azóta nem igazán fejlődött itt semmi. Csak változott és nem feltétlen az előnyére.

Na mindegy, lehet itt siránkozni, örülni, hogy haladunk korral... csak hát volt jobb is.

[ Szerkesztve ]

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#18) Németh Péter

Amikor ott mennek a magas fűben, az annyira hasonlít a Crysis 3 elejére. A bemutató közben meg többször azt kérdeztem magamtól, akkor ez most Vietnám?!

[ Szerkesztve ]

(#19) Giovan!


Giovan!
addikt

WW2 játékok komorobbak szoktak lenni, nem véletlenül. Ez a színes szivárványos grafika nálam már megölte a hangulatot. Persze a game attól még lehet jó lesz, de első benyomásnak ez nagyon gyenge.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#20) Chrys_


Chrys_
addikt

60€ standard vagy 80€ deluxe változat. Szerintem nekem standard elég lesz.

(#21) Felhőtakaró


Felhőtakaró
tag

Evvel az V. résszel egész biztos vagyok, megszerzi a posztadoleszencia kitüntetést a BATTLEFIELD, és az online multigaming.

Több mint 10 év távlatból már ideje lenne egy gasztronóm részt legyártani.
Értem ezalatt egy elvont akció; és érzelemdús Egri csillagok féle adok kapok, vagy egy nyugisabb de nem kevésbé élvezetes Afgán hegygerinceken átívelő kirándulást.

Nem nagyon értek a marketinghez, de ezek szerint napjainkban még mindig jól el lehet adni hitlert.
(vagy csak könnyű legyártani a körítést köré, mint egy textúrát)

huhh

(#22) kolopele


kolopele
nagyúr

Hetente jöhetne ki legalább egy ilyen cím, annyi idő elég is a kampány végig játszásához. A COD Black Ops 4 - re haragszom viszont nagyon mert nincs benne single.

(#23) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Aki nem emlékszik a BF1 reveal trailerére, az frissítse fel kicsit az emlékezetét. Tarka, keszekusza csiribiri faszság volt az is a sentrykkel, a trench raiderrel, meg a Toy Story-ra emlékeztető repülőivel, és a Seven Nation Army egy prosztó feldolgozása szólt alatta. Én akkor és ott erős sugárban a lábam elé hánytam. Azóta viszont közel 600 órát játszottam vele, mert egy kiváló játék lett belőle. Nyugi emberek, várjuk meg a gameplay videókat.

[ Szerkesztve ]

(#24) #87082240 válasza kolopele (#22) üzenetére


#87082240
törölt tag

Soha nem értettem az olyan embereket akik a single miatt vesznek meg egy Battlefieldet vagy egy COD-ot.

(#25) NandorHUN


NandorHUN
addikt

WW2 a téma ok. De nő mit keres a karakterek között? Következő mi lesz, fekete náci katona?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#26) NandorHUN válasza NandorHUN (#25) üzenetére


NandorHUN
addikt

Illetve bocs, ez 2018. Szóval lehet csak egy transgender queer cyborg igazából.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#27) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Youtubeon nagyobb arányban kapja a BF a leszavazást mint az új CoD bemutatkozó trailere, ezt is megéltük. Azt hiszem az R6 Siege lesz a nevető harmadik a nagy kiadók FPSei közül.

/s

(#28) NandorHUN válasza wjbhbdux (#27) üzenetére


NandorHUN
addikt

Legtöbb rajongó megint modern BF-et akart, szóval ez inkább ennek tudható be.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#29) Manbal válasza NandorHUN (#25) üzenetére


Manbal
senior tag

;]
a "meleget" lehagytad előle :) vagy a semleges nemű fekete náci katona, az lenne igazán ütős :)

így elsőre elég komolytalannak tűnik a játék, amolyan WWII-es téma + erőteljes mese habbal

(#30) YASKATIR válasza warfernom (#15) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

"Vissza is mentem 4ezni ott a hittbox normális"

Ismeteld meg ezt a mondatot rohoges nelkul. BF4-ben szornyu a hitbox, valahol cod2 szintjen van. Az utolso "ertelmes" BF hitbox a BF2-ben volt az 1,41 utan

Egyebkent szerintem teljesen rendben van a trailer, pontosan ugyan olyan tultolt, mint az eddigi osszes BF trailer.

[ Szerkesztve ]

(#31) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Jó lesz ez.A trailer mintha egy kampány részből lenne kiollózva.

(#32) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Nekem tetszett. Kulon tetszik, hogy nem kell DLC ket venni vegre. Csak hat ennek van egy hatranya is. A sok csalo akarhol elerheto lesz. Varom az Open BETAT

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#33) negyedes


negyedes
addikt

elso BF amiert meg penzt is adnek. A szezonialis csatak tetszenek.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#34) Mik76 válasza callmeakos (#7) üzenetére


Mik76
senior tag

"CGI trailerből"

Miert lesz benne live action is? :D

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#35) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az a legeslegelső dolog, amit a trailerben látunk, amin a lánc is van, az mi a franc? Ezen gondolkozom 5 perce. :D

Amúgy az zavar leginkább, hogy ha az első BF 1 volt, mert első vh, akkor ez lehetett volna BF 2, mert második, de amúgy várós így premium pass nélkül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#36) YASKATIR válasza Bad Pritt (#35) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

BF2 nem lehetett volna, mert a nev foglalt, maximum BF II. En egyebkent remelem, hogy semmi tortenelmi alapja nem lesz a jateknak, hanem az egesz egy kitalalt dolog lesz ww2-es kontosben

(#37) kriszpontaz válasza Bad Pritt (#35) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ló szobornak a feje.

[ Szerkesztve ]

(#38) mike1334 válasza YASKATIR (#36) üzenetére


mike1334
veterán

BF II is foglalt...Battlefront II.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39) adamssss


adamssss
veterán

Ez a trailer... nem valami meggyozo a maga porgossegevel es esztelen akciojeleneteivel. Ettol meg a jatek lehet jo. Varom.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#40) mike1334


mike1334
veterán

Csak halkan merem megjegyezni, mert indul majd a szokásos duma..de pár hete mikor hasonló dolgot mondtam, akkor mindenki lehurrogott, hogy nem úgy lesz...szóval a legerősebb konzol most az Xbox One X. Erre írják mindig, hogy jó, hogy az az erősebb, de PS4-ből sokkal többet adnak el, úgyhogy a fejlesztők inkább arra fognak optimalizálni, nem törődnek annyira a "maroknyi" xboxos közösséggel. Akkor miért is van ott a videó elején olyan 2 másodpercnél az xbox logó? :P
Személyes tipp, hogy az EA lassan az MS tulajdonába kerül, csodálom, hogy nem jött még a bejelentés...lehet majd az EA Playen.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41) Zola01


Zola01
tag

Azt olvastam az egyik youtube kommentben, hogy ez a trailer csak a 4 fős co-op módról szólt, és a multi és a single is teljesen másmilyen. Remélem igaz :)

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#42) csiki_92 válasza mike1334 (#38) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Ez elég gyenge volt :O

#43: Mivel a BattleFIELD a téma, elég valószínű, hogy a kolléga BFII alatt nem a Battlefront II-re gondolt...

[ Szerkesztve ]

(#43) mike1334 válasza csiki_92 (#42) üzenetére


mike1334
veterán

?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#44) NandorHUN válasza mike1334 (#40) üzenetére


NandorHUN
addikt

Minden hírnél jössz lobogtatni az Xbox-os zászlódat csak azt nem tudom minek, mert senki nem kíváncsi rá.
(Vagy ilyenkor magadat akarod győzködni, hogy miért nem PC-t vagy PS4-et vettél? :F )

Attól, hogy az MS befizetett a reklámra az Xbox még egy szar és totál felesleges konzol fog maradni.
PS4 nem azért jobb mert jobb a grafikája, hanem mert több rajta a játék és exclusiv. Ami Xboxra meg jön az jön PC-re csak szebb grafikával, anno Xboxon halottak az excluziv címek, felesleges venni, inkább beszerzem a gamát PC-re.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#45) Def26 válasza mike1334 (#40) üzenetére


Def26
félisten

Persze, gondolom tejelt rendesen az ms. Én megvárom mit mondanak majd melyik konzolon hogy fut.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46) mike1334 válasza NandorHUN (#44) üzenetére


mike1334
veterán

Nem én lobogtatom, hanem az EA...
De az xboxos hírek alatt mindenki kíváncsi arra, hogy a PS jobb igazad van...
Az meg, hogy az X erősebb nem vélemény, hanem tény. Én amúgy örülök a "szaromnak", plusz gondolom Te is, mert hardveraprón elég sok játékot eladhattál arra a szarra, ahogy nézegettem korábban is a hirdetéseket...
Magamat nem kell győzködni, napi 1-2 óra játékra tökéletes volt az xbox, sokkal olcsóbb volt, mint egy ps vagy pc, és nekem tökéletes.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#47) Def26 válasza mike1334 (#46) üzenetére


Def26
félisten

Most komolyan miért kell flamelni? Senki nem hozta fel a témát tök jól ment a beszélgetés. :F

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48) mike1334 válasza Def26 (#45) üzenetére


mike1334
veterán

Gyakorlatilag megvette szvsz, csak a bejelentés nem volt még.
Ha jobban elolvasod a hozzászólásom, akkor láthatod, hogy az én tippem az, hogy nem azért fejleszt rá, mert erősebb a hardver, hanem, mert megvette/meg fogja venni az EA-t...

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#49) Bad Pritt válasza kriszpontaz (#37) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valóóóóban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50) csiki_92 válasza NandorHUN (#44) üzenetére


csiki_92
aktív tag

"Ami Xboxra meg jön az jön PC-re csak szebb grafikával, anno Xboxon halottak az excluziv címek, felesleges venni, inkább beszerzem a gamát PC-re." Szóval azt mondod, hogy azért vegyen az ember PS4-et, ha pl Gears of War-ozni akar, mert az megjelent PC-re is? És ha nincs gamer PC-m?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.