Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Örülök a Garden Warfare bejelentésnek, a 2. rész nagyon tetszett anno a trailerek alapján, csak aztán valahogy mégis kimaradt.. Lehet a 3. résszel bekerülök én is a játékos bázisba.

Az viszont kevésbé tetszik, hogy az alap széria ennyire a mobil irányba ment el. Jöjjön mobilra, ezzel semmi gond nincs, de azért PC-n kezdődött az egész... :(

(#2) Wesder válasza mg1992mg (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Mobilon sokkal több értelme van ennek a mikrotranzakciòs TD-nek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) laceszgamer válasza mg1992mg (#1) üzenetére


laceszgamer
addikt

PC-n és XO-n próbáltam, igazából funnak nagyon jó, nálam amolyan Team Fortress 2 helyettesítőnek jött, mert már eléggé ráuntam. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

A PvZ2-t még megértettem az EA-nél, hogy egy újabb címből csináljanak lehúzást, de ez a 3. rész kicsit fölöslegesnek tűnik. Vagy ennyire nem bíznak az új SW játék eladásaiban?

(#5) oriic válasza szupermacs (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

FAQ-nak van amúgy egy nevetséges része. :D

[link]

"Is the Plants vs. Zombies 3 Pre-Alpha free-to-play?

Yes! The PvZ 3 Pre-Alpha is free-to-play.

Will there be microtransactions?

There are no microtransactions during Pre-Alpha."

Szóval a végső kiadás vagy fizetős lesz és/vagy tele lesz pakolva P2W elemekkel. :DDD (Jó nyilván ez túlzás, de vicces hogy már pre-alfához is ilyet kell kiírniuk. Szerintem)

Live-Die-Respawn

(#6) Samus


Samus
addikt

Így kép alapján hasonlít a PvZ2 kínai kiadásához, ami egyébként komplexebb, mint a normál. A kettővel is az volt a bajom, hogy ha nem fizettél, irdatlanul nehéz volt bizonyos pontokon. Az első részből megismert erősebb növények mind fizetősök (Chomper, Kaktusz, Körte, stb.), ha pedig végeztél, nem érzel késztetést, hogy újra elkezd. Bár a sztori legalább vicces volt. Kíváncsi vagyok ide virítanak-e sztorit.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Rigormortiis válasza szupermacs (#4) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Amennyi tartalom volt a pvzgw2-ben, azt bármelyik kompetitív jaték megirigyelhetné.

Fasza volt az első rész is, de a 2 minden tekintetben előrelépes volt.

A mikrotranzakciók pedig totál jelentéktelenek voltak mindkét rész esetében.

Tök jó lenne, ha csak olyanok írnának lehúzó kommenteket, akik jatszottak is az adott játékokkal...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8) szupermacs válasza Rigormortiis (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Ne haragudj, hogy ismerem az EA üzletpolitikáját. :U

(#9) Wesder válasza szupermacs (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy merészeled ismerni az EA üzletpolitikàjàt?;]
Egyébként meg elbeszéltek egymàs mellett, mert te a TD jàtékokat említetted, ő meg a TPS shootert.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) szupermacs válasza Wesder (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor értem már a felháborodást, csak én nem a TPS-ről beszéltem.

(#11) Puma K


Puma K
veterán

Na mizú EA? Végre süllyed a hajó? :))

Ha az Anthem-et megcsinálták volna normálisan mint ahogy nem jött össze... és csak baromi nagy butítások árán köhögték ki azt a alfa-félkész valamit... akkor most lehet ezt nem jelentették volna be. Mobilra. :C :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#12) Wesder válasza Puma K (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Még mindig a 2D-s TD-ről van szò, ami mobilra jön:U
A PVZGW3 konzol és PC lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

Az elso reszt imadtam, a ketto valahogy kimaradt. Varom a harmast, kozben potolom a kettest. 1-2 ezer forintot siman adok erte, ha tartalmas, akkor harmat is, es akkor nem kell reklam es iap.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) sixpak válasza Rigormortiis (#7) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez így van, múltkor (néhány hete) megint jött egy 4 gigás frissítés, pedig a játék már jócskán elmúlt 3 éves, ez példaértékű....ja és a világ legjobb játéka. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15) szupermacs válasza Wesder (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

Azt nem értem, hogy a vacak mobilos helyett miért nem csinálják meg a GW szériát androidra és iOS-re.

(#16) Rigormortiis válasza sixpak (#14) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Jó lenne, ha át lehetne vinni a megszerzett karaktereket, ahogy az 1-ből is át lehetett a 2-be egy darabig. Sok munkám van bennük.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#17) Tomi444 válasza szupermacs (#15) üzenetére


Tomi444
újonc

Milyen vacak mobilos??Az tök jó attól mert te nem szereted az nem vacak.

(#18) szupermacs válasza Tomi444 (#17) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez annyira aranyos, amennyire naiv is. :))

(#19) Wesder válasza szupermacs (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig mobilra a TD valò. Majd Xcloud-dal jàtszhatsz a GW1-2-3-mal mobilon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) Tomi444 válasza szupermacs (#18) üzenetére


Tomi444
újonc

Miért lenne az??

(#21) sixpak válasza Rigormortiis (#16) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ne is mondd!
Majd' 500 óra nálam is.
Szerintem úgyanígy lesz most is, áthozhatóak lesznek....csak jönne már. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22) szupermacs válasza Tomi444 (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Ajánlok pár Jimquisition videót a Youtubeon.

(#23) Tomi444 válasza szupermacs (#22) üzenetére


Tomi444
újonc

Mond már el mit mondasz!Ne terelj a kérdésre válaszolj és ne hülyeségeket írj ide...Vagy akkor ne is válaszolj...

(#24) szupermacs válasza Tomi444 (#23) üzenetére


szupermacs
veterán

A mobiljátékok a fejlesztőcégeknek csak a profit miatt vannak. Ami ingyenes (freemium) mocsok mód tele van mikrotranzakciókkal. Nem a te szórakoztatásodra lettek kitalálva, mert akkor pay 2 play lenne. Vannak ilyen címek, mint anno volt a Heroes 3 Remaster, jelenleg is a Baldur's Gate és egyéb régi szerepjátékok. Egy tower defense játék nem ezek közé tartozik. Főleg nem egy AAA kiadótól. Persze biztos van akit ez is boldoggá tesz, de a harmadik ilyen játék után már nem tudnak újat mutatni. Itt már 3 címből húzzák le az embereket. Persze talán te nem költesz egy forintot sem boosterekre meg skinekre meg egyéb marhaságokra, de sokan igen. És ebből kell kiindulni. Elkurvul a játékipar az ilyen üzletpolitikától. Ja, hogy profitorientált a cég ami kiadja. Értem, de akkor csináljanak minőségi címet ami nem lehúzás (Witcher 3 konzolokon és PC-n, telefonokon a fentebb említett játékok).

(#25) Tomi444 válasza szupermacs (#24) üzenetére


Tomi444
újonc

Igen de az EA felvásárolta a Popcap-et.Nem, én se örülök neki hogy lehúzzák,nem is lenne vele problémám ilhogy a GW átkerülhessen mobilra.Csak nekem tetszik Pvz3 első látásra azzal meg mit kezdjek hogy mikrotranzakciók vannak a játékba.Egyéblént én már költöttem a Pvz2-ben.

(#26) szupermacs válasza Tomi444 (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Örülök neki. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.