Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) McNamara


McNamara
Ármester

Végre! Remélem jó lesz!

(#102) geckowize válasza sz.atesz89 (#93) üzenetére


geckowize
őstag

BF1942 a II. vilaghaboru, BF1 az I. vilaghaboru, milyen visszateresrol beszelunk? Nem kevered veletlen?

Tobbieknek:
A BF1-et muszaj volt megvennem az IW helyett, mert atomra hanyok ezektol a rozsaszin vizipisztolyos robotos szar codoktol, a bo2-t, igaz, megvettuk haverokkal akciosan 3k-ert de 1 honapig tudtuk elvezni, mert nagyon fantaziatlanak a mapok es eszmeletlen sok csiter van, valamint ezek a futurisztikus dolgok komolytalanok es ocsmanyak tenyleg.

Es aki itt lehordja a BF1-et mondjon mar codhoz hasonlo FPS-t... (halkan megsugom az Overwatch nem az es a CS:GO abszolut nem az en vilagom).

Aki meg azert sir, mert cod4ben atlottek a falon :DDD ha berakott valaki deep impact perket, igen, amugy valosagban is van hogy atjut a tolteny, szerintem egy ertelmes ujitas volt, a killstreakekkel egyutt. A cod4 szvsz a cod2 melto utodja volt. MW2 es MW3 (es talan BO) tudott meg ujat hozzatenni, de valoban, a csiterek miatt jatszhatatlan volt steamen, ezert is volt jo a fourdeltaone/repz/alteriwnet, csak hat ugye ezeket kipurgalta szepen az activision.

Aki meg azt mondja h ne II. vh hanem mas haboru: az a lenyeg, hogy mi hoz penzt, szerinted egy Call of Duty: Pesti Srac Warfare-t 1956-rol hanyan akarnanak rajtunk kivul jatszani? Az amerikai verpistikekre epitenek, akik bizony "america, fuck yeah!" kialtassal akarjak irtani a nacikat. Epp ezert csodalkoztam is, hogy BF meg merte lepni az elso vilaghaborut, ami amerikai szemmel "nem egy nagy valami", amit az is bizonyit, hogy az errol az idoszakrol szolo filmek szama is csekely, mig azt tudjuk, hogy a masodikrol eleg tetemes mennyisegu keszult. Koreai haboru nem hiszem, hogy egy egesz jatekra eleg puskaporral rendelkezik, vietnami mar inkabb.

Megvmi: aki azt gondolja, hogy az Activision most azert jon ki a CoD:WWII-vel, merthogy lattak, hogy az IW vs BF1 harcban nyilvan az utobbi nyert (kritikailag biztos), annak uzenem, hogy az IW-t az infinity ward fejlesztette, es ezt meg a sledgehammer csinalja, akik utoljara az AW-val jottek ki 2014-ben, tehat ~3 eve folyik a fejlesztes valoszinusithetoen, volt is errol tavaly szo, hogy visszaternek a gyokerekhez a 2016-os codban, minden bizonnyal a WWII szivargott ki akkor.

(#104) ΞΔGLΞ válasza geckowize (#102) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerencsére eme sok frankó infó után, most már biztos nem hülyén halunk meg.

(#105) Hopkins95 válasza Dave567 (#97) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem csak a tesztekről beszélek. Elég csak megnézni a kommenteket a youtuben vagy benézni a BF1 topicba. Szerintem sok csalódott Cod-os is megvette most a Battlefield 1-et, köztük én is. :)
S nem bántam meg, mert szerintem elég jól sikerült. Tökéletes azért nem lett, de a multi szerintem nagyon élvezetes lett.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#106) motocoder


motocoder
aktív tag

Én meg úgy vagyok ezzel, hogy nem érdekel más csak az , hogy tiszta játék legyen!
Most jöttem le a Cod szerverről.
Tele van a szerver csalokkal és nem tudsz velük mit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#107) KaitouP válasza polgi803 (#53) üzenetére


KaitouP
veterán

Az Activision -t meg az nem érdekli, hogy mit duzzogsz a grafikán. A játék fogy így is, a legnépszerűbb fps játékok egyike, és semmi indokuk arra hogy időt, energiát ésaz pénzt áldozzanak új motorra. A hatalmas bevétel így is meg van.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#108) ribizly válasza KaitouP (#107) üzenetére


ribizly
veterán

Én még mindig nem értem mire ez a nagy "váltsanak engine-t" mánia... :(
Minek?
Ez egy folyamatosan fejlődő, fejlesztett engine.
Persze lehetne azt csinálni, hogy fognak egy másikat, amelyik újabb és esetleg jobb, vagy írhatnának egy teljesen új sajátot (bár kb már ott tartanak, mert kétlem, hogy túl sok az eredeti rész már benne), de nincs rá szükség. Most is szép.
"Nincs benne rombolhatóság, minden statikus". Igen, de ez nem az engine hibája. Ez egy modul, amit meg lehet hozzá írni (egyébként szerintem már rég ott van) és használni. Ez az alap engine-től tök független is lehet.
Ezek a "hibák", amiket sokan felrónak igazából semmit nem jelentenek, mert ezek csupán cserélhető, megírható modulok az engine-ben.
Amit fel lehet itt hozni az az, hogy az adott részt fejlesztő gárda nem akar / tud egy ilyen volumenű dolgot berántani az új részbe, miközben a konkurencia már ezt évekkel ezelőtt meglépte.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#109) KaitouP válasza ribizly (#108) üzenetére


KaitouP
veterán

+1, én is hasonlóan gondolom. Teljesen rendben van a grafikája, nem kell ennek is csili vilinek lenni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#110) sz.atesz89 válasza geckowize (#102) üzenetére


sz.atesz89
tag

Grafikai ugrást emeltem ki, visszatérés meg a világháborús hadszíntérre való visszatérésre gondoltam, nem mondta senki hogy mind2 2. vh-ús.

PSN: szuhi

(#111) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Ez várós lesz nagyon! Régen játszottam már az is csak konzolon,és csak single de egy jó Cod azért mégis visszaültet a gép elé :C

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#112) ProEvoFan válasza KaitouP (#109) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Grafikailag az IWvel sincs semmi baj.Sőt, a Call of Duty Modern Warfare Remastered is pofásan lett felújítva.Ok, nem Dice színvonal, de csúnyának semmiképpen nem mondható.

(#113) Newyorker


Newyorker
addikt

Remélem kellő 2017 szintű lesz a grafika!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#114) sting2 válasza #81548288 (#100) üzenetére


sting2
addikt

Most gondold el, ez nem is olyan rossz ötlet egy olyan helyen ahol még az ingyen is drága.
Ennél kevesebbért is eladási rekordok lesznek..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#115) Dilikutya válasza Newyorker (#113) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért egyik részre sem lehet ráfogni, hogy idejétmúlt lenne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116) geckowize válasza ΞΔGLΞ (#104) üzenetére


geckowize
őstag

Akkor oszd meg kérlek a nyilvánossággal, mi az a nagy bullshit amit beszélek? Olvastad az előttem lévő hozzászólásokat? Polgárháborúkat emlegetnek, hogy miért nem csinálnak azokból? Tényleg érdekelne, mi a kristálytiszta igazság szerinted, ha szántál időt arra, hogy kikeresd ezt a gifet, akkor bizonyára megkérdőjelezhetetlen tudás van a háttérben.

A többi része a hsz-emnek pedig szubjektív vélemény, vagy tény, vagy esetleg azzal is problémád van?

(#117) PiTM0N válasza ProEvoFan (#112) üzenetére


PiTM0N
tag

Az MW: R pontosan mivel is lett jobb mint az eredeti? Én csak extra zavaró effektetek láttam, és tizenéves bugok még mindig benne vannak... (pl falldamage framerate függő, ami elég nagy előny). Viszont, már nincs DS, nincs konzol, és az FPS-t is lockolták ~90-re. Ja, és nem lehet moddolni sem, pedig egy új Promod érdekes lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#118) fornettisuti válasza Newyorker (#113) üzenetére


fornettisuti
veterán

Amit láttam belőle gameplayt az inkább 2007-es grafikát idézett.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#119) Atomgeszi válasza ProEvoFan (#112) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A single még elmegy, de a multija ocsmány, tele van baszva az összes pálya szálló porral, recés élek mindenütt, nagyon távol már az ellenséget sem veszed észre, mert teljesen recés minden.A túlságosan erdős pályák meg konkrétan hányinger. Amennyire szerettem a sima cod4-et, annyira csalódtam az MW-ben. Ugyanez igaz a scifi részére is. (mindkettő konzolon)

(#120) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Gondolom megint nácik lesznek a rossz fiúk :U

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#121) Def26 válasza NandorHUN (#120) üzenetére


Def26
félisten

még kell pár év mire fordul a dolog. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#122) NandorHUN válasza Def26 (#121) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem hamarabb fogunk muszlimokkal vagy törökökkel játszani az örmények ellen, mint, kijöjjön egy AAA játék náci katonával a főszerepben.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#123) wjbhbdux válasza NandorHUN (#120) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha csak a 800 ezer magyart ölték volna meg, már feljogosítaná őket erre a szerepre.

/s

(#124) Dilikutya válasza NandorHUN (#120) üzenetére


Dilikutya
félisten

Talán mert ők voltak a valóságban is a rossz fiúk? :U Ha elvonatkoztatunk attól, hogy önként lett Magyarország német csatlós, és a leglelkesebb deportálók voltak a magyarok, akkor is megszálltak bennünket 1944-ben, igaz magyar nem kezd el azon háborogni, hogy már megint a németek a rossz fiúk. Ezért nem értem mai napig a neonácikat se itthon. És a megszállás még a legkisebb bűne volt az akkori Németországnak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#125) tDr1v3r válasza Dilikutya (#124) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A neonácikban nem kell értelmet keresni, a legtöbb még az anyanyelvét se ismeri. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#126) a2d2


a2d2
addikt

Csak legyen hozzá LAN támogatás :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#127) wjbhbdux válasza a2d2 (#126) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem lesz

/s

(#128) a2d2 válasza wjbhbdux (#127) üzenetére


a2d2
addikt

Akkor továbbra is Desert Combatozunk, csak már irtó unalmasak a pályák.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#129) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

jaj de jó, hogy lesz még egy második világháborús fps. Hurrá. Tényleg. (Nem.)

encapsulation dot1q

(#130) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Örülök neki, viszont a fejlesztő gárda közel sem alkalmas egy értelmes játék megírására ennyi idióta kiadás után.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#131) wjbhbdux válasza raskolnikoff (#130) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ez a csapat eddig csak az MW3 fejlesztésébe segített be, majd az Advanced Warfaret csinálta egyedül.

/s

(#132) Dilikutya válasza wjbhbdux (#131) üzenetére


Dilikutya
félisten

MW3 játékmenet, sztori és grafika terén is jó volt, és jól is ment egy AMD A6-3600 APU-n az IGP-vel. Igaz, ott még 1280x1024-ben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133) Chapel


Chapel
addikt

Írtam többször abszolut casual multiplayer vok, 90%-ban single player fut.
DE. Soha egy játéknál sem éltem még úgy át a háború őrületét (nyílván filmekre/könyvekre tudok hivatkozni koromból fakadóan), érzééset mint BF1-ben.
Jöhet felülem bármilyen korból Cod csak koppintsák már le azt az érzést...zseniális.

Btw én sokkal jobban vártam volna egy Vietnamot, kevésbé lerágott téma, plusz a dzsungel állat lenne.
(khm..egy normális motorral alatta)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#134) Redneck


Redneck
veterán

Örülök a bejelentésnek, már csak egy normális korszerű és korhű játékot kéne alkotniuk...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#135) fornettisuti válasza Chapel (#133) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha Vietnámosat akarsz, akkor Battlefield: Bad Company 2 Vietnam DLC az a tuti😉

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#136) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Még két nap és meg tudjuk hogy mi is lesz /lett ebből.
Számomra a grafikánál sokal fontosabb a játszhatósag.
Hogy legyen kedvem játszani vele.
Hogy lekössön hogy el varázsoljon.
Nos két nap és lesz ralatasunk!
Kitartás!😉

(#137) Dilikutya válasza fornettisuti (#135) üzenetére


Dilikutya
félisten

Multiplayer soha nem fogja azt a hangulatot visszaadni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#138) Chapel válasza fornettisuti (#135) üzenetére


Chapel
addikt

Ne félj, rongyá játszottam anno ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#139) Gyula84 válasza oriic (#15) üzenetére


Gyula84
veterán

ott piknikezik az enemy :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#140) wjbhbdux válasza Dilikutya (#137) üzenetére


wjbhbdux
veterán

/s

(#141) Newyorker


Newyorker
addikt

Az ötlet jó, márcsak megfelelő szinten meg kell valósítani! Korhű graff., ésha a régi multisélményeket visszahozzák akkor garantált a siker! Nagyon nagyon komoly multijáték volt ez régen, szval a múlt megvan!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#142) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Na, még 2 óra is minden kiderül :D

(#143) motocoder


motocoder
aktív tag

iTT AZ ELSŐ VIDEÓ
[link]

(#144) DrojDtroll válasza motocoder (#143) üzenetére


DrojDtroll
addikt

tetszik nagyon :)))

(#145) Newyorker válasza motocoder (#143) üzenetére


Newyorker
addikt

Az a baj, h ezek a videok semmitse árulnak el, max a témát amit tudtunk is!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#146) csongi válasza Newyorker (#145) üzenetére


csongi
veterán

+1
A tobbi is ilyen lesz. :)
Kivul csodaszep, belul semmi.

(#147) Newyorker válasza csongi (#146) üzenetére


Newyorker
addikt

Majd az ingame, de addig füst

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#148) Maelephant


Maelephant
aktív tag

Az előző kommentem óta kicsit elkezdtem BF1-ezni és a rengeteg meghalás ellenére is hát...addiktív :). Biztosan vannak csalók, előfordul, hogy olyan módon és helyről lőnek ki, ahonnan egyszerűen lehetetlennek tűnik, nincs is LOS, de persze az a valószínűbb, hogy rettenetesen ügyetlen vagyok. Egyébként van a YT-n számos csalós video, repülőgépesek vannak igen csúnyák (nem létező loadout, kb. instakill egy kilométerről stb.).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.