Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Nagyon kellett ez már, csak ne b@sszák el. :K

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2) Crytek


Crytek
veterán

Most már csak a Vietcongot kéne újraéleszteni

Next PC Upgrade: 2022

(#3) oriic válasza Crytek (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom majd DLC-ként. :D

Live-Die-Respawn

(#4) sting2


sting2
addikt

..de még mindig a "huszonnyolcéves motorral - tudjátok azzal amivel a 360 premierkor is jött má kód" és
a burleszk filmekben látható karakter mozgással, animációval, pont úgy ahogy minden évben és pont úgy sorban álltok érte és megveszitek mert most II. világháborús a jelmez...

Egészségére mindenkinek!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#5) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Cod2 után mással már nem is nagyon játszottam, főleg az utolsókkal..
Azok már annyira sem tetszettek, hogy feltelepítsem őket. Nagyon el voltak rugaszkodva a valóságtól.
4. résszel még haverokkal összeültünk, és toltuk pár órát, de mikor falon át kilőttek, szitává lőttem és rohant felém, majd leszúrt akkor jött az uninstall.

(#6) #85552128


#85552128
törölt tag

Lesz e hozzá Cod2 remaster ? ;]

(#7) gabor7th


gabor7th
addikt

Csak ne már megint a partraszállást. Annak majd lehet egy kiegészítő. Legyen már egy kis Keleti front is.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#8) myckie2


myckie2
őstag

Amit a CoD 4 Remastereddel műveltek, azután már nem számítok semmi jóra. Valószínűleg továbbra sem lesz konzol (fps lock, moddolhatóság), normális dedikált szerverek stb... De valószínűleg felhasználják a cod 2-es mapokat, hogy becsábítsák a népet... vagy DLC-ben megkapjuk őket egyenként 5$-ért.

(#9) #41133696


#41133696
törölt tag

Ideje volt már észbe kapniuk.

(#10) mobal


mobal
MODERÁTOR

Remélem az MW3 után végre megint lesz egy jó CoD!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11) ProEvoFan válasza sting2 (#4) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszönjük! :D
Én is most akarom eladni az IWt, de ennek ellenére a világháborús téma miatt érdekelni fog ez is.

(#12) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Végre! :R

(#13) myckey


myckey
veterán

Csak legyen jó hosszú a szingli kampány!

Mer ha hárdkúron délelőtt végig szaladom, akkor aztán lesz ez meg az...

:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

:)) H . A . L . L . E. L . U . J . A :))

:)) PrinceHerceg will return... :))

[ Szerkesztve ]

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Ha megnézzük a szemeket, akkor néhány karakter tükröződik vissza. Valszeg lesz egy csapatunk.

Live-Die-Respawn

(#16) fRooStzzZ válasza PrinceHerceg (#14) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Várjál még azzal...
Épüljek fel, és legyen egy gépem, azt kapsz majd a pofádra :D

[ Szerkesztve ]

(#17) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

A world at war japán katonái a frászt hozták rám mikor kiugrottak a fűből és hasba szúrtak :DDD Remélem nem spórolnak majd a leszakadó végtagokkal :K

(#18) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A francba, lehetnének már jövőbe játszódó részek, elég már a világháborúból.. :U ;] #zűrhajótanépnek

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ezaaz!!! :DDD A Cod2 a kedvencem volt, multiban rengeteget játszottam vele xfiren. Miután megszűnt az xfire, már nem nagyon játszottam. Most meg már végképp, mert annyi csaló lett benne, hogy csak felcseszem magam. :(((

A Cod 4 multi nekem sem jött be annyira, ott mindig hamar meghaltam vagy a falon keresztül kilőttek.

Én azt sem bánom, ha hoznak vissza cod2-es mapokat, sőt!
Nekem ez tuti vétel lesz! :))

Amúgy remélem a killcamot meghagyják és nem BF1 szerű killcam lesz benne.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#20) ProEvoFan válasza Hopkins95 (#19) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha nem akarsz csalókat, akkor (sajnos?) kell venned egy PS4et vagy xbox onet.

(#21) oriic válasza .LnB (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hátha kapunk UFO-kat killstreaknek!!!44négy

Live-Die-Respawn

(#22) ribizly


ribizly
veterán

Na akkor lehet nyitni a pénztárcákat! Activision bácsi szedi a pénzt! :DDD
És ami a legszebb, hogy ezért sokan fogunk boldogan tejelni. ;)

Én csupán annyit kérek, hogy minimum olyan legyen, mint a BO1 vagy a BO3, és még mielőtt kapom az ívet (habár nekem ezek is bejöttek), itt elsősorban a content-re, dedikált szerverekre, mod támogatásra gondolok.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#23) Maelephant válasza J.Hetfield (#17) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Most juttattad eszembe...szent ég, hányszor kaptam üvöltő idegrohamot / heveny infarktust a blablablabla BÁNZÁJ üvöltéstől és attól, hogy már megint meghaltam :D

Egyébként én egy koreai háborús lövöldét is szívesen látnék már...bárkitől. Vagy egy olyan I. világháborúsat, ami valamelyest korhűbb ÉS single-player centrikus (vagy csak az). Öreg és fáradt vagyok a multizáshoz, erősen kopnak a reflexeim is, semmi élvezetet nem találok abban, hogy tizenévesek öt-tíz másodpercet hagynak élni a mindenféle MP FPS-ekben.

(#24) Hopkins95 válasza ProEvoFan (#20) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez valószínű Steamen lesz, ott meg nem lesznek csalók. Ha meg lesznek, akkor jelenteni kell.

(#22) ribizly Hiába, a BF1 sikerét látva már tudják, hogy mitől döglik a légy. :D

(#25) oriic De azért remélem nem annyi, mint Punkbusteres szervereken volt.

BF1-ben az Originen eddig csak talán 3 csalóval találkoztam eddig, mindjárt jelentettük is közösen és el is tűnt a játékból a tag.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#25) oriic válasza Hopkins95 (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MInden COD Steames, mindegyikben vannak csalók.

Live-Die-Respawn

(#26) Goblin12 válasza oriic (#25) üzenetére


Goblin12
őstag

És lesznek, jelen. :C

(#27) Snip3r_HUN válasza Hopkins95 (#24) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az ugye megvan hogy Modern Warfare 2 óta minden cod steam-en keresztül fut, és mégis rengeteg csaló van.

(#26) Goblin12: Csak remélni tudom hogy csak trollkodsz... :U

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#28) nepszter1


nepszter1
addikt

fele olyan jó lesz mint a cod2 akkor az instant buy !

(#29) Hopkins95 válasza Snip3r_HUN (#27) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az a baj, hogy a Steames Codokkal nem játszottam még, csak amikor anno kijött a Cod4 Steamen a havernál kipróbáltam és azt mondta, hogy a Steam azonnal kiszűri a csalókat és kidobja a szerverről. :)

Originen BF1-ben nem sok csalóval találkoztam még, ezért is feltételezem ezt.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#30) polgi803


polgi803
őstag

Nem akarom elhinni, hogy annyi lóvéból amennyiük van, nem tudnak egy valamirevaló grafikát összehozni... mindig egy balfék grafika a vége...ha azt megoldanák akkor le a kalappal...de van egy olyan félelmem, hogy ezt sem fogják bravúrosra csinálni grafika terén.

(#31) KaitouP válasza polgi803 (#30) üzenetére


KaitouP
veterán

Vagy, nézheted úgy is, hogy nem semmi, mit hoznak ki ebből a motorból. Tény hogy nem a legszebb játékok egyike, de korántsem csúnya.

A másik, hogy betonstabil 60 fps -t diktál a játék konzolokon, és mivel ez a fő platform, nem hiszem hogy épp most cserélnének motort, vagy lenne a korábbi sokkal látványosabb.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#32) ,


,
addikt

Jöhet, várjuk!
:C

(#33) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Box art. (PS4-en egy hónapos DLC exkluzivitás megint)

Live-Die-Respawn

(#34) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Kíváncsi vagyok, hova kell majd a grafikát butítani majd, hogy legyen 250 / 333 fps, már ha az számítani fog itt. :DDD
Vagy vissza dx7-re :D

(#35) batman91


batman91
őstag

Azért annyira ne szaladjatok előre. Nem kell mindjárt itt a nyálatokat csorgatni. Én is kíváncsi vagyok rá, de sok jót nem kecsegtet ez az egész. Csak nézzetek vissza az elmúlt részekre, borzalmasak voltak. Az utolsó valamire való rész az MW3 volt. Ezután vesztettem el a hitem ezekben a fejlesztőkben. Soha nem lesznek képesek már visszaadni az első részek hangulatát.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#36) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag


:R

(#37) Loresz


Loresz
tag

A Sledgehammer csinálja ami az AW-t is hozta! Mai napig ez az egyetlen FPS amivel játszom multiban, és ameikben tényleg látom h keményen reflexigényes játék! Ha ez is hozza azt a szintet tuti vétel annak ellenére h az aw után következőkben nagyot csalódtam BO III -at még szingliben sem toltam ki annyira lapos unalmas volt a MP-el együtt, az IWnél meg kapott egy esélyt a virágboltos verzió, pár óra után az iso-t is törőltem!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#38) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Jöhetne végre egy WW2-es játék nácik szemszögéből is, Amerikaiakkal meg oroszokkal már kicsit unalmas játszani.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#39) J.Hetfield válasza NandorHUN (#38) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Amerikai cégek nem fognak olyan játékot csinálni. :N

(#40) mobal válasza J.Hetfield (#39) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Német cég sem...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#41) kolopele válasza Snip3r_HUN (#1) üzenetére


kolopele
nagyúr

Már az megnyugtató hogy kilépnek az űrből végre :)

(#42) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Ha olyan jó lesz mint a WaW akkor tuti vétel. Hajrá CoD bízok benned! :D

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#43) Crytek


Crytek
veterán

Xbox 360-ra már kb a kutya se vesz semmit igazán portolhatnák pc-re a 3. részt . Ma már a portolás kb egy fagyi ára :C

Next PC Upgrade: 2022

(#44) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Utoljára a Call of Duty 4 -et vettem meg. Azt is azért mert olyan volt mind a 2 (pam mode=esport, ClanBase, ESL). Remélem ez is oylan lesz, és nem baszák el...

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#45) WestCoast92


WestCoast92
tag

Hát itt olvasom a nagy reményeket, de én már ebben a sorozatban nem látok fantáziát. Persze ne legyen igazam, de ez is az a gagyi nem moddolható Pc-n is fps lockolt, tehát egy egyszerű konzolport lesz az ezeréves motoron mint eddig is. Tele killstreakkel, sőt már akkor is kapsz jutalmat ha véletlen eltalálsz valakit, mert a vérpistikékek az a jó és ha egy normális Cod-ra vágysz akkor próbálj meg játszani a régi codokkal amik már rég nincsenek támogatva. Elhúzzák megint a mézesmadzagot, ahogy az előző résznél a cod4 remasterddel tették, most a téma a mézesmadzag.

(#46) Hopkins95 válasza WestCoast92 (#45) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nagyon remélem, hogy nem így lesz. A moddolhatóság volt az egyik legkirályabb dolog, a custom szerverek, mint a Bigjump, zom, parancsokra custom hangok, custom pályák, stb.

Ne hozzák vissza a killstreakeket meg a perkeket! :N Nálam az nagyon elrontotta az élményt az újabb Codoknál. Ezért is tetszik a BF1 most, semmi felesleges dolog meg perk, ahogy a Cod2-ben volt.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#47) Ra's al Ghul válasza Hopkins95 (#46) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Jaja, nagyon pacek lenne.
Csak sajnos én is nagyon kicsi esélyt látok arra, hogy capunk egy CoD2, 4 szinten moddolható játékot.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#48) #41133696 válasza #41133696 (#9) üzenetére


#41133696
törölt tag

Amúgy bennem a CoD iránti vágy annyira leépült, hogy ezt szerintem nem fogom megvenni. MW3 volt az utolsó CoD-om.

Érdekességképpen a Battlefield sorozat egy olyan részt tudott felmutatni, ami elmentek otthonról kategória volt (2142), CoD-nál meg annyi van, hogy utána kellene keresnem, és kilistáznom, pedig az utóbbi pár évben mindig van friss Battlefield is!

(#49) motocoder


motocoder
aktív tag

Jó játék lenne ez,csak sok probléma van a régebbkekkel is.
Az a baj ,hogy a steamen játszhatatlan lett a sok csalótól és a szerver csúszásoktól a játék.
A Vac ban és,az ahogy jelented a csalókat nem ér semmit!
Pl. egy csaló statja:

[ Szerkesztve ]

(#50) KaitouP válasza #41133696 (#48) üzenetére


KaitouP
veterán

Attól még hogy neked valami nem jön be, az még nem "elmentek otthonról" kategória.
Milliók nyomják konzolokon részekről részekre, ezen semmi nem változtat, valamiért megy ez a divat utálat, persze ha ezeken a játékokon BF plecsni lenne, mindjárt mekkora király programok lennének. Sokszor kitárgyalt téma ez...

MW3 volt talán az a CoD, amivel a legtöbbet spóroltak. 0 grafikai fejlődés az MW2 -höz képest, elcseszett sztori, vacak zenék, multi meg MW2 2.0.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.