Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Eddig se éreztem hogy vágynék rá, de még néhány ilyen és teljesen kiölnek belőlem mindenféle érdeklődést

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) forgonati


forgonati
őstag

Nem gondolnám hogy pár hét alatt merőben újratervezték volna. Ezután is egy kérdéses megoldás marad, megnézném majd hogy 2 év nyitogatás után hogy fog kinézni ott középen. Persze valahol mindig el kell kezdeni, de az első fecskék mindig erősen bétásak. Én tuti nem az idén veszek hajlítható kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#3) Baggins86


Baggins86
aktív tag

De miért Jackie Chanről raktok be képet?

(#4) Lionking01


Lionking01
tag

Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy ezek után a gyár automatikusan ad-e egy átdolgozott készüléket a már meglévő tulajdonosoknak, mert ezután a nyilakozat után ez lenne a minimum.

(#5) Juhaszatti válasza Lionking01 (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Vannak tulajdonosok? Bár a cikk is úgy fogalmaz "hogy újra elérhető lesz", én úgy tudom az első verzió végül nem került hivatalos forgalmazásba.

(#6) Cultus válasza Lionking01 (#4) üzenetére


Cultus
tag

Miféle tulajdonosoknak? :D
Tesztelésre voltak kint példányok a fontosabb lapoknál, portáloknál, amiket a hibák után be is kért a Samu!
Egyetlen egy példány sem került eladásra/tulajdonba!!! :)

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#7) atiska007 válasza Cultus (#6) üzenetére


atiska007
senior tag

Tulajdonosnak tekinthető az is, aki előrendelést adott le, és befizetett bizonyos összeget, hogy az elsők között kaphassa meg.

Mittudomain!

(#8) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

"Az első tömeggyártásba került hajlítható készülék nem vett megnyugtató startot"

A FlexPai kapható már egy ideje...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#9) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Szerintem ennek az újratervezett szériának sem kell sok idő és jönnek elő a hibái. El fog nyíródni előbb utóbb a kijelző, mi másért vennék ezt ha nem a hajtogatásra...???..Marhaságnak tartom ezt az egészt, főleg amennyiért árulni akarják....

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#10) Kasya válasza atiska007 (#7) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hiába, ha nem került kozkereskedelembe.

Amugy meg orulhet a Samsung is és a piac is, hogy a bloggerek/vloggerek/ujsagirok betateszteltek es kiderultek azok a hibak, amik lathatoan eddig nem voltak azok.
A problema a negativ hir merteke, ami megint csak tulzo lett szvsz. De legalabb tobbet szerepeltek a koztudatban, mint a konkurencia (nezopont kerdese).

(#11) S e t h


S e t h
nagyúr

Most már kifog bírni 10 nyitást is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#12) myckie2 válasza Mr.Grincs (#9) üzenetére


myckie2
őstag

Erre való a jótállás, nem tudom itt a fanyalgók hallottak-e róla.

[ Szerkesztve ]

(#13) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Az a baj, hogy ha a videósok nem hívják fel a figyelmet a problémákra, képes lett volna így eladni a telefont. Inkább dolgozzanak rajta tovább, de legyen jó.

(#14) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Sztem meg hagyni kéne az ilyen ökörségeket, mint hajtogatható telefon. Volt elég idióta "innováció" az elmúlt pár évben. Elég volt belőlük! Le az összessel!

(#15) Predatorr válasza kakuk.tamas (#8) üzenetére


Predatorr
őstag

Arról nem is beszélve, hány készülékről derült már ki az elmúlt években, hogy hajlítható. :DD

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#16) Mr.Silkó válasza SkyLine3000 (#14) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

"Volt elég idióta "innováció" az elmúlt pár évben."

Nekem mind közül a kedvencem a Google féle második, szoftveres, oldalsó notch a kijelzőn. ;]

(#17) #16820480 válasza SkyLine3000 (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, nem tudom. Én megtartanám a gyorstöltőt, a szélekig kiérő kijelzőt, a több látószögű kamerát, meg ilyen apróságokat.

(#18) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kar volt kiadni újra , nyugodtan vissza rakhatták volna a fiók aljára , a 3D technika mellé.
Majd ráírni kívülre , hogy "pocsék áruk fóruma" ;]

(#19) judas13 válasza kakuk.tamas (#8) üzenetére


judas13
addikt

"Az első tömeggyártásba került hajlítható készülék nem vett megnyugtató startot"
A FlexPai kapható már egy ideje...

Erre gondoltam én is. Nem ők az elsôk. Folyamatosan kaphatô, megvehetô már tavasz óta az átdolgozott készülék.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#20) Cultus válasza atiska007 (#7) üzenetére


Cultus
tag

Kapott valaki hibás készüléket a pénzéért? SENKI! Problem? :)
Nem is értem ezt a hisztit.
Mint sikongató kislányok a babaházban. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#21) Obyboy válasza SkyLine3000 (#14) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha valóban le az összes innovációval akkor meddig menjünk vissza?
Érintő kijelzők maradhatnak vagy legyen minden újra nyomógombos? :F
Szerintem jó irány ha próbálkoznak a gyártók új dolgok kifejlesztésével, ha öt próbálkozásból egy sikeres lesz már megérte az energiát.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#22) atike válasza SkyLine3000 (#14) üzenetére


atike
nagyúr

Jaja, butafon-t a népnek! :DDD

Mondjuk ebben a hajtogatós vergődésben én sem érzem a potenciált. :U

(#23) Kokzor válasza Obyboy (#21) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Én is úgy gondolom, hogy nincs a fejlesztésekkel semmi gond. Nekem csak az a problémám, hogy a félkész fejlesztésekből is már pénzt akarnak csinálni. Én már azt várom, hogy a többi gyártó is dobja piacra a saját megoldását és kiderül, hogy ki végzett jobb munkát.
Egyébként régen is ment a gúnyolódás a Note szérián, hogy mekkora tepsi. Azóta meg sok minden változott és akik akkor gúnyolódtak, most valószínűleg még nagyobb telefont használnak.

(#24) bitblueduck válasza forgonati (#2) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Flip tokos "szimuláció" alapján így :D :

Én nem vagyok nagy rajongója ennek az iránynak. Végre alig volt mozgó alkatrész a telókon, erre jön a mechanikusan előbújó kamera, hajlítható készülék. csak plusz hibalehetőség.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#25) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Várom, jöjjenek csak a hajtogatós telefonok. Pár kiadás, és talán megfizethető áron is fogják adni. :)

(#26) ORCA58 válasza Kokzor (#23) üzenetére


ORCA58
addikt

Az "előbújó" kamerával nincs bajom, mert eddig csak próbaképpen használtam az első kamerát. A szelfi nem az én világom, így nálam a kamera sohasem bújna ki.
Az ilyen kihajtogatós viszont nem kellene. Puha műanyag képernyő. Ilyenek voltak az első nyomásra érzékeny érintős telefonok, karcolódtak is rendesen. Még védeni sem lehet rendesen, kivéve ha nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#27) Kokzor válasza ORCA58 (#26) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Már dolgoznak a hajlítható Gorilla Glasson, szóval nem lesz probléma.

(#28) SkyLine3000 válasza Obyboy (#21) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én pl a noccsra, lyukakra, idióta képarányokra, lekerekített kijelzőkre, beépített akksira, jack elhagyására, egyre csak növekvő méretekre gondoltam. Ezekre (nekem) semmi szükség. Ezek nélkül nagyon jól ellennék. Egyik sem hiányzik.
Én sem azt mondom, h ne legyen fejlődés, de ne izzadságszagú legyen a nagyrésze. Lerí az ilyen hülyeségekről, h kínjukban azt sem tudják soxor, mit találjanak ki, csak h el lehessen velük adni az új telefonokat...
Egyébként az érintőkijelző maradhat. :D

(#22) atike: Amíg ezek az okos innovációk nem voltak, butafónnal telefonáltunk? Konkrétan nem érzem, h a G3-am butafón lenne (akármilyen öreg is), pedig az általam felsoroltak közül szerencsére egyik sincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#29) Kasya válasza SkyLine3000 (#28) üzenetére


Kasya
nagyúr

De szerettem anno en azt a telefont...

(#30) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Azért megnézném annak a kollégának a nyúló képét, aki fellengzősen jótállásra hivatkozik akkor, amikor megveszi 600 ezerért a telefont, ami bekrepál 1 hónap után és garanciában javítják hetekig, miközben egy S6-ost kap cserekészüléknek...

Amúgy egyszerűen szánalmas a Note botrány után, hogy a Samsung megengedi magának, hogy ismét úgy adjon ki egy készúléket - még ha teszetelőknek is - hogy nincs megfelelően letesztelve.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#31) Friczy válasza Mr.Silkó (#16) üzenetére


Friczy
senior tag

Én még várok a felugró notchra :D

(#32) myckie2 válasza WinstonWolf (#30) üzenetére


myckie2
őstag

Ezt úgy mondod, mintha egy drága készülék nem romolhatna el. Sajnos ártól függetlenül bármi elromolhat. Itt csak az elromlási arány a kérdéses. Ha nagy számról beszélünk, mint az első Fold-nál, akkor az széria hiba és mehet vissza a feladónak (kivéve ha Apple-ről van szó, náluk ez a kifejezés nem létezik).

[ Szerkesztve ]

(#33) Lt.Glove


Lt.Glove
csendes tag

Van a dologban perspektíva, mert ahogy erősödik a telók hardvere, úgy jutunk el arra a pontra (már eljutottunk), hogy erősebbek lesznek, mint egy PC, viszont a felhasználói felület kis mérete miatt, még mindig nem elég produktív. Azért van a létjogosultsága a lényegesen nagyobb kijelzőnek, melyet csak akkor veszünk igénybe, ha épp szükség van rá.
Amíg viszont 3-4 csúcstelefon árába kerül, addig nem lesz nagy durranás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.