Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Cs1csó válasza jeni (#7) üzenetére


Cs1csó
félisten

Van igazság amit írsz DE, ez a ház úgy jó ahogy van:
- előlapi ventilátor vezérlő hasznos de ezen a házon van elől, felül ventivezérlő tehát ezért egy külön 5.25-ös hely fölösleges
- az optikai adattárolás jelenleg halott a CD/DVD kis tárkapacitású értelmetlen a BD írás sem jó mert drága a hozzá való író és a lemez is, HA mégis akar az ember hébe-hóba valamilyen lemezt olvasni: Külső USB-s DVD író 6k-tól már kapható.

Nekem egy Fractal Desing Core 2500-as házam van és van benne DVD író/olvasó de gyakorlatilag nem használom, mivel a ház ventik manuális vezérlője hátul van - sajnos - ezért tervezek a másik szabad 5,25-ös helyre egy ventivezérlőt tenni. DE ha veszek új házat akkor tuti ilyet veszek:
- legyen beépített ventivezérlő (nekem elég hogy 1-2-3 állás közül lehet választani normál szobahőmérsékleten böngészés mellé elég az 1-es fokozat, nyáron dögmeleg lakásban 2-es ás játék alatt minden esetben 3-as)
- DVD olvasót már nem tervezek venni HA valamiért kellene akkor inkább veszek egy ilyen külsőt arra a pár alkalomra. (de az új házba tuti nem építem be ezt az írót)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.