Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor7th


gabor7th
addikt

Úgy hallottam, hogy aggódnak, mert alig van előrendelő és ezért még ki is rúgtak embereket. Ugyanis sokaknak nem tetszik például, hogy egy olyan játékot ami realitásra kéne emlékeztetnie megváltoztatnak egy olyanra, aho, egy cyberkarú furcsán smikelt nő a főszereplő aki kint van a front kellős közepén. Erre az egyik vezető azt mondta, hogy akkor ne vegyék meg az emberek, meg amúgyis tanulatlan aki ilyennel jön elő. És az emberek úgy döntöttek, hogy akkor nem veszik meg.

https://www.youtube.com/watch?v=9o6r6ZKZrvk

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) tuki2200 válasza gabor7th (#1) üzenetére


tuki2200
senior tag

Igen, abban a jatekban ahol, miutan felrobban a labad alatt egy granat oda sprintelsz a halott tarsadhoz es egy injekcioval ujraeleszted tenyleg az a legnagyobb irrealitas, hogy van benne kéz protezis, noi katona meg fekete wermacht skin (egyebkent mind a 3ra van tobb pelda a haborubol) tehat megint csak az ostobak hisztiznek egy sort.. :D
szerintem elonyere lesz majd a jateknak, ha a rengeteg agyhalott aki BF1-ben volt, nem dont a vasarlas mellett...

(#3) gabor7th válasza tuki2200 (#2) üzenetére


gabor7th
addikt

Azért akkor is van egy határ amit ha átlép egy játék akkor elveszti az identitását. Ezzel a lépéssel az alkotók egy másik nagyon sikeres játékra hasonlóvá akarták tenni ezt a játékot aminek nagyon más az alapja. És nemcsak egy-két százalékról van szó, hanem olyan rossz az előrendelési szám, hogy hoznak fel példákat amik bukásnak számítanak és nem is ebbe a AAA kategóriába vannak; még ezeknél is sokkal rosszabbak a számok.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4) Bennyboy


Bennyboy
őstag

azt lehet tudni meddig tart majd az open beta?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#5) Xaels válasza gabor7th (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Arra nem gondoltál, hogy ott az Access Premier amivel játszhat majd a játékkal bárki előrendelés nélkül? Sőt azok az előfizetők talán még hamarabb is játszhatnak vele pont azért, hogy az EA rávezesse a vásárlókat erre a modellre.

Egyébként meg mende-mondákra nem kell adni. Majd a tényleges játékosszám lesz a mérvadó. A játékboltok, használtjáték kereskedők nem fognak tapsikolni az EA modelljére, nekik az az érdekük hogy megbukjon és ezért biztos meg fognak tenni mindent. Akár rossz híreket is keltenek.

Ott lesz az OpenBeta minden platformon majd utána érdemes esetleg visszatérni a témához.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) gabor7th válasza tuki2200 (#2) üzenetére


gabor7th
addikt

Az már nem lenne Battlfield, ha mindenki mondjuk Vérnyuszi skinnekben nyomulna.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) gabor7th válasza Xaels (#5) üzenetére


gabor7th
addikt

Nem gondoltam. Nyilván majd meglátjuk mi lesz, lehet igazad van és ezért van.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#8) wjbhbdux válasza gabor7th (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A politikai rinyalas csak egy kifogas, inkabb a jatekkal vannak gondok.

Ez a jatek ugyanugy nez ki mint a BF1, es a BF1-el mar nem jatszanak tul sokan, miert fizetne valaki meg egyszer erte ha arra is ez a sors var? Ezt a ketszer adjuk ki ugyanazt dolgot eljatszottak mar a BF3/4 eseteben, ugy fest hogy a 60 eves ocska fegyokra hamarabb rauntak az emberek.

A BF4-hez kepest visszalepes volt a BF1 megjelenes utani tamogatasa, idoben es mennyisegben is. Kepesek voltak kiadni a "game of the year" kiadast amikor meg ki se jott minden DLC azoknak akik megjeleneskor Premiumot vettek :(((

+ a Battlefront 2 koruli problemak utan sokan bizalmatlanok lehetnek az EA/Dice parossal szemben.

En csak azert varom hogy jojjon ki a BFV, mert utana talan vegre a BC3 kovetkezik, ha igazak a pletykak.

/s

(#9) gabor7th válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


gabor7th
addikt

Engem például annyira nem érdekel a Battlefield 1 első világháborús témája, hogy még Youtube-on se nézegettem szinte semmit se, nemhogy megvettem volna. Igen, azt is hallottam, hogy nagyon sikeres volt, de aztán hirtelen nagyon visszaeset, talán mert abban is lettek microtranzakciók, nem tudom.

Én nagyon vártam ezt a WW2 témát, hogy visszatérjen, de valahogy eddig nem hozott lázba, de még alig láttunk belőle valamit, úgyhogy még nagyon jó is lehet.

Gondolom, hogy ők úgy gondolják, ha nem fejlesztenek minden évben a grafikán akkor talán többen játszanak majd vele, mert nem mindenki tud megengedni magának csúcs gamer gépet; a Call of Duty vigan elvolt azzal, hogy alig fejlődött.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#10) k-adi válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


k-adi
nagyúr

rókabőr rókabőr hátán.... aztán csodálkoznak mikor megbuknak vele... :D LOL

(#11) kwzatz válasza Xaels (#5) üzenetére


kwzatz
őstag

"A játékboltok, használtjáték kereskedők nem fognak tapsikolni az EA modelljére, nekik az az érdekük hogy megbukjon és ezért biztos meg fognak tenni mindent. Akár rossz híreket is keltenek."

Kb. az összes nagyobb játékokkal foglalkozó oldal lehozott egy "BFV pre-order sales are weak" cikket néhány napja. Adja magát, hogy sokkal alacsonyabbak lesznek az eladások, mint a BF1 esetén. Én a legjobban azon röhögtem, hogy az egyik vezető, Patrick Söderlund, akitől a "Ha nem tetszik, ne vedd meg a játékot" mondat származik, elhagyja a céget. Minden bizonnyal véletlen és az óriási BF V "siker" előtt döntött így. :D

wjbhbdux: Azért játszanak még elegen vele, soha nincs gond azzal, hogy csatlakozz egy game-be. Hogy őszinte legyek, szerintem most az is nagy hiba volt, hogy ilyen olcsón szórták a BF1-et, mert ahogy írod is, nem úgy tűnik, hogy olyan óriási a különbség a BFV-höz képest. 5€-ért (1600 Ft) be tudtam szerezni az összes DLC-jével együtt. Emellett elég kellemetlen periódusban jelenik meg a BFV, egy héttel előtte jön az új CoD, egy héttel utána a Red Dead Redemption 2. Ahogy olvastam, nem fut túl jól az alpha, ha a béta idejére nem lesz megfelelően optimalizálva, az további potenciális vevőket riaszthat el.

Valójában amúgy egyáltalán nem sajnálom őket, emlékszem a bunkó viselkedésükre a Battlefield 1 trailer idején a CoD-os csapattal szemben, a reakciójukra a BFV bemutató trailerének kedvezőtlen fogadtatása után (kommenteket töröltek a videó alatt, leidiótázták a vásárlók felét, well played :D ), ott van a Battlefront II-es lehúzás is, most jön a pofon.

(#12) Xaels válasza kwzatz (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Nézd, gondolom te is tisztában vagy vele, hogy az internet, hogy működik. Lehoz valaki valamit és azt általában átveszi a többi oldal is, esetleg hozzákölt valamit.

Söderlund nem tudom miért távozik de az emberek szoktak más melóhelyet keresni ebben az iparban. Olyan stúdiókból is elvándorolnak fontos pozíciókból emberek ahol sikert sikerre halmoznak. Magam részéről például meg tudom érteni azt, hogyha már nagyon unja a 20. BF játékot(meg a communityt) és szeretne más vizekre evezni függetlenül attól, hogy milyen az aktuális termék fogadtatása. Én is szívesen csinálnék mást a jelenlegi helyett, de nincs olyan hátterem hogy válogathassak. Neki biztos van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) kwzatz válasza Xaels (#12) üzenetére


kwzatz
őstag

"Nézd, gondolom te is tisztában vagy vele, hogy az internet, hogy működik. Lehoz valaki valamit és azt általában átveszi a többi oldal is, esetleg hozzákölt valamit."

Láttam már rá példát, de ha elolvasol pár cikket ezek közül, azért érezhető, hogy most nem ez a helyzet, nem is cáfolja senki. Példa:
BFV pre-order
85%-kal az új CoD alatt, miközben a BF1 az Infinite Warfare előtt volt. Elég kellemetlen adatok ezek.

A távozásról: A játék kiadása előtt 2 hónappal lelépni, azért nem túl gyakori vezetőként.

[ Szerkesztve ]

(#14) mcwolf79 válasza Xaels (#12) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen, minden bizonnyal a prognosztizált (neeeem) kassza siker előtt vált munkahelyet... Valószínű (neeem).
Évek óta Ez Az első BF ami egyáltalán Nem mozgat meg. És Nem a robotzsaru női katona miatt. Valahogy a játék menet Nem gyerebe Az eddig látottak alapján. A grafika gyönyörű, De csak Az engem már Nem tud elbűvölni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Remélem nagyot fog bukni a játék, főleg az ilyen kijelentések után, hogy "Ha nem tetszik, akkor ne vedd meg." Pedig nagyon kedvelem a sorozatot, a Battlefield 1 még mindig ez egyik kedvenc multiplayer játékom, de amit ezzel a szériával csinálnak és amilyen kijelentéseket tesz a kiadó, megérdemelnék a pofára esést.

(#2) tuki2200 Azért az előbbi az egy játékmechanikai elem, az utóbbi viszont a setting. Nem ugyanaz. Nyilván kell valami kompromisszumot kötni a játékmenetben, hogy élvezhető legyen.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) gyuribácsi88 válasza k-adi (#10) üzenetére

Ilyen alapon a COD szériának már régen buknia kellett volna. A BO3 után kiadták kiadják most ezt a BO3 1.1, BOIIII borzalmat, az előrendelések meg az eget verik. Ennyit a játékosok igényeiről.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#17) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Kiváncsian várom, én nem látom ennyire rossznak ezt a játékot (sőt), szerintem ugyan olyan szórakoztató lesz, mint az elődei.

(#18) lolal


lolal
senior tag

A Bad Company 2 nél volt a legszimpatikusabb a DICE. Az még remekül sikerült, nagyon szerette mindenki. A BF 3 -4 re sem lehetett úgy isten igazából panasz, habár a 4 félkész volt az elején, de rengeteg ideig támogatták, ami becsületre méltó. Az 1 et én is megvettem még, de a nagy varázs leült kb 1-2 hónap után. Valahogy nem éreztem magam jól a játékban. Az V ről láttam videókat, talán megér egy misét mert nagyon szerettem anno az 1942-t. Mindezek mellett, az utóbbi időben eléggé csalódás a DICE felhasználók felé való kommunikációja és hozzá állása.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#19) Xaels válasza mcwolf79 (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet pont így járt le a szerződése. Emlékeim szerint pont augusztus volt anno amikor a Dice-ot bekebelezte az EA.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) wjbhbdux válasza gabor7th (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

fake news a keves elorendelo. [link]

/s

(#21) k-adi válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


k-adi
nagyúr

fake news a fake news... annyira unalmas már... októberig már ki lehet bírni

(#22) kwzatz válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


kwzatz
őstag

Ez nem fake news, mert még a megadott linken is lényegében megerősíti a fickó, hogy a Cowen ilyen előrejelzést készített, ahogy megtette ezt az előző években is. A kérdés az, hogy mennyire pontos az előrejelzésük.
Ha valóban igaz, amit ír, hogy most is az Amazon adatai alapján dolgoztak, ahol nem lehet BFV-t előrerendelni, akkor hogy sikerült a Cowennek abból bármilyen előrejelzést készíteni a BFV-re vonatkozólag (honnan jött nekik az a "CoD előrendeléseinek 15%-a" dolog)?

[ Szerkesztve ]

(#23) csongi


csongi
veterán

A vizfelulet nagyon szep, de a tobbi szerintem tultolt lett.Muanyag.
Az auto kifejezetten csunya, nem illik egy haborus ovezetbe ahol tankok vannak es minden mas kiegett koszos mocskos.
Tobb videon is szemlelteik az RTX-et. Jo lehet, de a tavoli texturak meg olyan mosottak, hogy az faj, a kozeli csillogas meg.... mintha leontottek volna az egeszet lakka.
Egy viz asztatta jarmu nem igy nez ki, rettenetesen tul van tolva. A fegyverek femalkatreszei meg kromozottak lettek, mikozben a loszer huvelye bele esik a betonba.
Csillogas villogas sokadjara. Kell a fejlodes csak ezek az efekteket pont nem ezzel a jatekkal kellene demozni.
Mondjuk BF3-4, 1 ben a feny efektek mar sokszor elvettek a kedvem. Leginkabb a napfeny ami borzasztoan idegesitore sikeredett. :).
Az valahogy a legtobb mapon alacsonyan es mindig szembe vilagitos lett. Mert ervenyesiteni kellett.
Itt az uj VGA sorozat, kell neki a hirveres. Valami elkepeszto VPS kell mutatni, hogy legyen eladas. Hatha elkezdi letolni az 1-es szeria arat :).

A jatek kiderul milyen lesz. Eros az idei felhozatal, sok jatszhato jatek lesz kb egyidoben, ez megosztja a tarsasagot.
A konzolos storimodokrol nem is beszelve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.