Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

Robin nem ír faszsagokat, mert tudja mi a difi cukor és szénhidrát között. Legyél te is inkább Robin. ;]

(#2) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"illatos lizs: pohár lizs olajon üvegesre megpirít, aztán kicsit kevesebb, mint 2 pohár vízzel felönt. keverget míg főzelékes, akkor fedő és balra elrak."

Na ez a leggyengébb pont az írásban.
Az még hagyján, hogy a lizsát nem kevergetjük. A pirítás után forró vízzel löttyintjük fel, oszt mehet a takaréklángra párolódni. Szép kövérre hízik, csak ne égesd le. Ha mégis, öntsd fel vízzel oszt kész a grillezte rizs.
Az a baj, hogy lizsa CH bajnok. Puhára párolva azonnal cukorrá alakul a testben, ami a-bomba vérbe és a Langerhans-szigetek meg beleszakadnak a munkába.
Helyette a félig puhított potato kívánatosabb a test számára.

A füstpontot meg kerülni kell mint a leprást. Akkor indul be a méreg készítés, gőzerővel.
Használj magasabb füstpontú olajat, ha érdekes a magas sütési hőm. Pölö avokádó öl. Vagy wok olaj.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

A lizs az rizs lenne?
No offense, biztos van akinek ez a stílus bejön, de nekem csak a türelmemet tette plóbála.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

merguezed itt a zembereket...

[ Szerkesztve ]

(#5) #33253120 válasza Hieronymus (#2) üzenetére


#33253120
törölt tag

Van a főtt rizs, meg van a párolt rizs. A végeredmény ugyanúgy fehér, csak az egyikből pálcikázós/darabos a másikból meg pergős rizs lesz.

(#6) Hieronymus válasza #33253120 (#5) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem szeretem azt a kevergetett főtt rizst. Mondjuk azt a pároltat sem amit a kínaiak szoktak adni az ételhez. Egyet gigantikus monolittá főnek össze a rizsszemek és csak törni lehet belőle egy darabot.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#7) 8th válasza D1Rect (#3) üzenetére


8th
addikt

[link] :D

"Minden háború csak halált hoz, sok-sok ember halálát, akinek dolgozni kellett volna és nem meghalni. És szegénységet hoz, csapást nyomorúságot. Akár megnyerik akár elvesztik, a háborúban csak veszíteni lehet." Wass Albert

(#8) #33253120 válasza Hieronymus (#6) üzenetére


#33253120
törölt tag

A kínai az a főtt. Azt lehet pálcikával enni. Amit te írtál visszább az a párolt.

Szerk.: Az a baj, hogy kinézet miatt is könnyű összekeverni, illetve sokan nem tudják mit is csinálnak, mert rosszul van berögződve... "Főztem hozzá rizset" de közben meg párolta...

[ Szerkesztve ]

(#9) Hieronymus válasza #33253120 (#8) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az ázsiai kifőzdéknek van rizsfőző gépük. Az párol és össze állítja a kész rizst egy hatalmas egységgé.
Íztelen. A keletiak nem is az ize miatt eszik, a kalória mennyiséget biztosítja ez a rizs.
Nekem viszont nincs szükségem a rizsből származó kalóriákra. Keveset eszek, de az legyen zamatos.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#10) batmanéhes válasza Hieronymus (#2) üzenetére


batmanéhes
tag

amiket írsz alapvetően jogosak, de kivételeket lehet tenni. al dentére főzöd a rizst és valamivel jobb-lassabb, mellette meg ott a többi cucc, kisebb a sokk. összességében ez nem olyan vészes, hogy néha ne lehetne.

a füstpont az füstpont, onnan hűl. ne szervezd túl ezt a dolgot, ennyire nem kell.

keményítlenített klumplival amúgy kiegészítem, de nyilván egyiket se kéne sokat.

(#11) bambano


bambano
titán

tehát no ch, a ch rossz, meg izé, de konyak meg disznózsír az van.
lol.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) bambano


bambano
titán

ami egyébként nagyon hiányzik a posztból az az, hogy mire jutottál ezzel a diétával?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) batmanéhes válasza bambano (#12) üzenetére


batmanéhes
tag

megnevettelek, nekem már ezért megérte.

ha még nem érzed elég hülyének magad, hogy először kiröhögöd a dolgot, utána meg érdeklődsz az eredményekről, maradhatsz. úgyis huncut hangulatban vagyok.

egyébként nem tudom objektíven megítélni, mert pont akkortájt, mikor ezt elkezdtem, nővé operáltattam magam. a hormonháztartásom totál felborult, meg ciciben sokat híztam.

mindent összetéve nem itt fog számodra kiderülni, hogy mit akarsz. ezt azoknak tettem ide, akik lol miatt ilyenre adták a fejüket, és szembetalálkoznak a gyakorlati kihívásokkal.

(#14) bambano válasza batmanéhes (#13) üzenetére


bambano
titán

nem, nem érzem magam hülyének egy poszttól, ami láthatóan tudománytalan, csak felült az aktuális divatirányzatokra.

"mindent összetéve nem itt fog számodra kiderülni, hogy mit akarsz.": ez tény, már akkor igaz volt, amikor hozzáláttál a poszt megírásához. ennél komolyabb, tudományosan alátámasztott tényekre szoktam a döntéseimet alapozni. egyébként is a fő kérdés: van-e élet a halál előtt.

"mikor ezt elkezdtem, nővé operáltattam magam.": te szegény, és pont azzal kezdted a női létedet, hogy rögtön a legrosszabb hülyeségeiket átveszed? :P :P :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15) Hieronymus válasza bambano (#11) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"... de konyak meg disznózsír az van. ..."
Ezzel meg mi a baj?
Valamivel kell annyi kalóriát bevinni az étellel, ami a létfenntartáshoz szükséges. Ha már szénhidrátot csak korlátozott mértékben fogyaszt.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#16) bambano válasza Hieronymus (#15) üzenetére


bambano
titán

idézek magamtól: "én szeretem a vega kaját, ha elég nagy szelet hússal van letakarva".

ez a ch ellenes diéta pont akkora marhaság, mint az e-szám ellenes diéta. aki e-szám ellenes, az nyugodtan kerüljön el mindent, ami e-szám. életének hátralevő részében, ami kb. 5-6 perc lesz, majd elgondolkodhat azon, hogy olyan jó ötlet-e lemondani az e-941 és az e-948 megfelelő arányú keverékéről.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17) #56573440 válasza bambano (#16) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ketogén diétát találták ki neked :)

(#18) Argos


Argos
őstag

Hmmm.. Egész összefutott a röhögcse a számban.
Köszi a recipéket, ki fingom próbálni mindegyiket is! :K

De, most megyek inkább sütök egy kis hurkát - denevéreset!

...elmúlik...

(#19) batmanéhes válasza Argos (#18) üzenetére


batmanéhes
tag

csak köpködd ki a lizsát. én is most toltam amúgy, kaptunk kis kóstolót.

[ Szerkesztve ]

(#20) batmanéhes válasza bambano (#16) üzenetére


batmanéhes
tag

figyelj bambano, elmondom mit érzek. sacc per egy évtizede tűröm emberek százaihoz hasonlóan a céltalan magamutogatásod, ami órák százait lopja el mindenkitől, bármiféle kimutatható érték nélkül. nem tolerállak tovább, legalábbis a saját szemétdombomon nem. menj innen. köszi.

(#21) batmanéhes


batmanéhes
tag

nah, lett egy lázadó kínai kumplisalát a végére, de alapvetően nem szabadna, hogy a standard része legyen.

[ Szerkesztve ]

(#22) Argos válasza batmanéhes (#19) üzenetére


Argos
őstag

A Hulk a jó!
A lizsa a nem jó.
Az egy lila stráfos asgardi zőccség és az a 7upper képessége, hogy.
És emiatt a legnagyobb rajongótábora is ferde szemmel tekint rá.
Egyébiránt a kósto lóhal állában is szok lenni néha, de ő is ki szoki pöködni.

...elmúlik...

(#23) batmanéhes


batmanéhes
tag

na, nem felhozni akarom a témát, csak mostanra rászántam magam, hogy mégis berakjam a referenciákat. nyilván egyik-másik messziről jön és messzire megy, de ezek az arcok mind nagyon ott vannak.

(#24) batmanéhes válasza batmanéhes (#23) üzenetére


batmanéhes
tag

nah, most mi a tököm lett, eldobta a szar, amit csináltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.