Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tibor92


Tibor92
tag

Hát szerintem nem lesz egy nagy szám a játék, de ki tudja. Ha lesz DEMO kipróbálom.

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#2) GegeWarrior válasza Tibor92 (#1) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

ÚRISTEN, csak ezt ne mondta volna :P Év játéka már most odaadnám neki :D

Enyhén Fűrész beütése van a videónak:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#3) keIdor válasza GegeWarrior (#2) üzenetére


keIdor
titán

Azért van pár kemény ellenfele, legalábbis nálam (pl. AC: Revelations, BF3, TES V: Skyrim, Rage) de a TOP5-ben benne lesz az hót ziher.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) creed13 válasza Tibor92 (#1) üzenetére


creed13
tag

Őőő, szerintem Te nem játszottál az első résszel.... :U

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#5) Normi™


Normi™
őstag

Egyre jobban várom,pedig én sem játszottam még egy batman-es játékkal sem,azt hiszem lesz mit pótolnom.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#6) petya1992


petya1992
tag

Nagyon nagy lessz :C

(#7) Chapel


Chapel
addikt

Azon kevés játékok között tartom számon ahol az első rész annyira frankó volt h a másodikat látatlanban megvenném( na és akkor jön az ellen példa TDU2 :( )

Hihetetlen jó volt az első, a graf és az optimalizálás meg a hangulat HIBÁTLAN volt! :C

Tegyük hozzá hogy iszonyatosan jól eltaláltak a szétgyúrt "arctalan" Batman karaktert és hát ugye bár az eredeti szinkron Joker szerepében.... :D

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#8) ProEvoFan válasza Tibor92 (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt gondold át még1x...istenkirálycsászár első rész után ez lesz az új etalon!

(#9) GegeWarrior válasza keIdor (#3) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Oké, igazad van, az AC és a BF 3 szintén jöhetnek :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#10) nemethati


nemethati
senior tag

Na most már elő kell vennem az AA-ot :)
Mellesleg egy hasonlóan kivitelezett Superman játéknak örülnék igazán :DD

(#11) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Azért ez a játék meg a bf3 nem egy kategória.
Szerintem egyértelmű hogy idén a két nagyágyú az MW3 és a Bf3 lesz.

Én a BF3 mellett tettem le a voksom , de ez a játék is várós , mert az első része tetszett.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) keIdor válasza Gergosz2 (#11) üzenetére


keIdor
titán

Az MW3 annyira nem érdekes szerintem már. Persze, megveszem én is meg játszani fogok azzal is, de sok újat az nem mutat majd. Szokásos évi CoD, semmi más.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) Kassadin


Kassadin
addikt

Ebből a videóból aztán sok új dolgot tudtunk meg. :))

Keldor papa: Irigyellek hogy ennyi fölösleges pénzed van. Tényleg.

(#14) noisia válasza Chapel (#7) üzenetére


noisia
aktív tag

pont ezt akartam írni én is ... talán még az új carmageddon lesz ilyen.
A legjobban eltalált szuperhősös játékadaptáció. :R Tűkön ülök, annyira várom a folytatást!!!

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#15) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

semmitmondó vidi, de a játékot nagyon várom. :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) Sub-ZeRo válasza Kassadin (#13) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért is nem? Az első részben elkapták, ha összeszedted az összes riddle-t. Szóval azért lesz benne újítás olyan szempontból, hogy ismét szabadon van, és lehet meg is kell vele küzdeni. :U :DDD

Amúgy hatalmas volt az első rész, steamen meg is vettem 7 euróért. :D
És kipörgettem hetedszerre is. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17) GegeWarrior válasza Sub-ZeRo (#16) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Tegnap én is végigvittem harmadjára:D Nagyoooon nagy volt!! (ismét)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#18) TazLeacher válasza Kassadin (#13) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Miért is "fölösleges" az a pénz, amit magára, pontosabban a szórakozására költ? :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#19) imibogyo válasza Sub-ZeRo (#16) üzenetére


imibogyo
veterán

Így van!

Az első résznek hihetetlen hangulata volt. Remélem nem rontanak rajta és akkor ismét egy nagyszerű játékkal gazdagodunk.

Igazából, ha semmihez nem nyúlnak, csak egy új (és színvonalas) sztorit raknak a régi motor alá, már akkor nagyon jó lesz. :K

(#20) julius666 válasza Gergosz2 (#11) üzenetére


julius666
addikt

Azért ez a játék meg a bf3 nem egy kategória.
Szerintem egyértelmű hogy idén a két nagyágyú az MW3 és a Bf3 lesz.

LOL. FPS-matyiknak lehet nem, én személy szerint sokkal többre tartok egy olyan játékot, ami megpróbál valami olyasmit csinálni amit így eddig még nem igazán láttunk (nem mellesleg hangulatban, karakterekben, játékmenetben, látványban ki merem jelenteni, tényleg szinte hibátlan), mint egy újabb tucatefpéest max csinibb csomagolásban. Aztán persze lehet ahogy már elmúltam 18 úgy a gyerekkorommal együtt elveszett a hajnalokon át 12 éves csíterekkel kurva anyázva meccsezés szépsége ;) .

Az hogy a CoD-ok vannak mindig az eladási listák élén elég jól jellemzi a játékostársadalom összetételét.

-----

A videóhoz: remélem a többi trailer is ilyen lesz, ez a "madness style" nekem bejön. Valahogy így jobban illik az eredeti AA képregényhez, az AA-ból - Scarecrow-os részeken kívül - igazából ezt hiányoltam. Nem a játék hibája, csak kicsit mást vártam, kicsit hűebb lehetett volna a képregényhez.

Piszok jó játék lesz ez, a nagy területtől kicsit félek is, mert így nagyon időrabló lesz minden szirszart összegyűjteni. :)

(#21) Chapel


Chapel
addikt

Annyit beszéltünk róla h tolom is újra az egyet :C
(a játékon kívüli legnehezebb bunyós részek amúgy is kifogtam rajtam anno)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#22) Sub-ZeRo válasza imibogyo (#19) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Na téged is látni? :Y
Beszélhetnénk valamikor. :DDD

Amúgy a vidik alapján, nagyon nagy lesz, remélem a köpeny upgradet raknak bele, meg a sztori mód után lehetne szabadon repkedni és egy kis banda mindíg megtalálhatna egy védtelen hölgyet, hogy az a szerencsétlen sötét lovag ne aludjon. ;] :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23) Kassadin válasza TazLeacher (#18) üzenetére


Kassadin
addikt

"Az MW3 annyira nem érdekes szerintem már. Persze, megveszem én is meg játszani fogok azzal is, de sok újat az nem mutat majd. Szokásos évi CoD, semmi más."

A cod-ra értetten, nem a szórakozására.Forintot nem érnek a legújabb codok(cod6-tól fölfele), de nyilván egyedül fogok maradni a véleményemmel. :DDD
Erre írtam hogy jó hogy ennyi fölösleges pénze van, hogy megveszi a sz*rt.

[ Szerkesztve ]

(#24) imibogyo válasza Sub-ZeRo (#22) üzenetére


imibogyo
veterán

Néha még feltévedek PH-ra!

Amúgy nem tudja valaki, most is only Physix lesz a fizikai motor? Gondolok itt a ruhára és a környezetre. :F

(#25) Chapel


Chapel
addikt

Az első részt múlthéten vettem meg 1390.-ért EA Legjobb Választás sorozatban!! :C

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.