Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) reload. válasza Huma (#39) üzenetére


reload.
csendes tag

szamomra ezekkel a "dobogos" meg "verseny" kifejezessel valsz komolytalanna. milyen versenyen? persze kerdesem koltoi.
en mar vagy 2 eve lealltam mindenfele jatekkal, elotte viszont rengeteget jatszottam, volt, hogy 2 het alatt megvolt a 80 ora. pro persze sose voltam, sot. azt sem mondom, hogy hasznalhatatlan az x7, mert 2 evig azt hasznaltam. viszont azt mar nem tudom elfogadni, hogy egy 3k-s egy egy 15k-s eger kozott semmi kulonbseg nincs, mert te nem tudod kihasznalni. sot, igy rajtad kivul senki se tudja, aki nem szponzoralt jatekos. komolyan rohejes. es bar a forumozassal is reg lealltam (sokak oromere:D) neha-neha beleolvasok egy-egy topicba, es gyakran veszem eszre, hogy azt allitod be tenykent, amit te tapasztalsz es a tobbiek velemenye placebo es/vagy hulyeseg. ezaltal teljesen komolytalanna valik a velemenyed, az tisztan latszik, hogy szakmailag nem ertesz az egerekhez, mint ahogy en se, de hozzaerto forumtarsunk meg hiaba gyozkod, te makacsul allitod, hogy hulyeseg, mert te igy is "dobogos" voltal tesoddal egyutt egy "versenyen". :N

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.