Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Na ez azért nem semmi :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) MBazsee


MBazsee
tag

Ez nagyon tetszik...!

Hol és mikor lehet beszerezni, mert vevő lennék rá :)

(#3) Béka86


Béka86
csendes tag

Ez nagyon komoly cucc. Remélem a telkom. cégek is látnak benne fantáziát, jó lenne ha 5-10 éven belül elterjedne a technológia. Egyébként van info arról, hogy mennyi az üzemideje?

(#4) gyga


gyga
senior tag

nem semmi, de remélem nem kell majd hozzá hátizsákot cipelni....

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#5) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Hát ilyen felszereléssel azé egyelőre elég hülyén néznék ki. :U

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#6) 7


7
addikt

Kifejezetten innovatív. Úgy tűnik, van benne annyi ötletesség és kreativitás, hogy nagyobb cégek rácsapjanak, és elkezdjék fejlesztgetni, csiszolgatni, hogy aztán pár év múlva egy kényelmesen hordozható alternatívát gyártsanak. :K

(#7) mirtex


mirtex
csendes tag

Ügyes eszköz, sok mindenre lehet majd használni biztos, főleg a második videó a jó, ahol a falon bíbelődik vele.
Egy dolgot nem értek csak: Amikor fotóz, akkor nem kéne, hogy látszódjon a képeken az emberke keze? A kezével formázott négyzetben biztos nem fotózhat, mert ha megnézitek a fotót a Lincoln emlékműről(lehet nem pont az) akkor látszik, hogy a résen sokkal kisebb látószöggel kellene hogy látszódjon az épület.
Szerintem megbuherálták a képeket...
Amúgy tényleg tetszik, meg ötletes, csak ez szúrta a szemem :)

Siemens M35 -> Siemens ST60 -> Sony Ericsson W810 -> Sony Ericsson Aino -> Nokia 3110 -> Sony Ericsson Arc S -> Nexus 4 -> Nexus 5x -> HTC U11+ -> Pixel 6 || Nokia 6220 Classic -> Nokia E52

(#8) Noddy válasza Inv1sus (#5) üzenetére


Noddy
senior tag

Akár már a jelenlegi technikával meg lehetne csinálni, hogy egy szemüvegbe beleaplikálják, csak gondolm nem adták még el egy nagy cégnek sem.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#9) marcias


marcias
őstag

Úgy tűnik, ez a jövő zenéje, de nem is bánom, mert ehhez képest még egy netbook is kőkorszaki eszköz. :D

Steam: marcias88

(#10) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ez nagyon jó, marhára tetszik. Azért még kell hozzá mankó, pl. szigszalagok a hüvelykujjakon. :)

(#11) modern


modern
aktív tag

Nagyon állat :)

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#12) Lirion


Lirion
addikt

Az első videon az újságolvasós csávó nézi a videot, az egy rohadt nagy kamu. Amikor ellapozza az újságot, a video tovább megy a lapon úgy, hogy közben a kivetítő már az újság ellenkező oldalára vetít..
Amúgy tetszik nagyon, feelinges ez a "különvéleményes" technológia, a második video nem tűnt kamunak.

(#13) marcias válasza WonderCSabo (#10) üzenetére


marcias
őstag

Minden nagy dolog bénán kezdte. :D Nézz meg egy ma 20 éves mobilt, aktatáska méretű akksi, meg félméteres antenna kellett hozzá, ma meg csak azért nem lesznek még ennél is kisebbek, mert nem lehetne megfogni. Vagy adattárolásban ugyanez. Tíz évvel ezelőtt még egy 650MB-os CD jelentette a csúcsot hordozható adattárolóban, most pedig egy körömnyi méretű, fél mm vastag lapocskára fér 8GB adat, vagy nem tudom mekkora a legnagyobb most microSD-ből.
Sztem 5 év múlva ez a technológia is nagyon sokat fog fejlődni. Pont ma kaptam e-mailben egy anyagot, amin tollba épített számítógépet mutattak be. Első rénézésre egy sima tollnak tűnik, de az egyik végéből kihúzhatsz két lábat, fel tudod állítani egy asztalon, a másik végéből pedig két projektort. Az egyiket lefordítod az asztal lapjára, oda kivetít egy billentyűzetet, a másik projektort pedig a fal felé fordítod, és az a monitor. :) (sajnos elég kevés infóm van erről, szóval nem tudom mi az alapja, de még koncepció-szinten is ötletes)

Lirion: azt énis néztem, nem kamu, csak ragasztottak egy fehér lapot az újságra, hogy jobban lehessen látni a képet, mint írott szövegen. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#14) WonderCSabo válasza marcias (#13) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egyetértek, de ettől függetlenül vicces. :) És ettől függetlenül lenyűgöző technológia.

(#15) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jeee, ez kemény cucc :) MIndig bajom van azzal hogy kiüljek valahova laptopozni, bután érzem magam.

PDA mondjuk kényelmes, de hát ez az igazán laza :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#16) copass


copass
veterán

hát ez kész, hatalmas 5let!

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#17) Majstor


Majstor
senior tag

Yeap, great stuff.

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#18) hcl válasza WonderCSabo (#14) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jut eszembe, nehogy hülyének nézzék az embert hogy össze-vissza mutogat :D

Mint a BT headsetekkel amikor magadban beszélsz :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#19) Alchemist


Alchemist
addikt

Lenyügöző... nyilván a jövőből nézve ez lesz a "primitív, múzeumi deszkamodell"
:)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#20) Tomate


Tomate
veterán

Elég pöpec kis cumó... :Y

(#21) grabber


grabber
addikt

Ez már eléggé futurisztikus :Y

(#22) mongi_


mongi_
aktív tag

Amikor már a rendőrök is így fognak mérni a sztráda mellett civil ruhában, hogy felteszik a kezüket és a négy ujjuk között bámulnak a mellettük elszáguldó autónkra. Na azt szúrja majd ki valaki. :D

booty time booty time across the USA

(#23) ALI_G válasza MBazsee (#2) üzenetére


ALI_G
veterán

Csak egy csöppet manupulatív. Bemész boltba és burkoltan mondhatja, hogy vedd meg ezt a terméket...a konkurensét meg ne.

(#24) marcias válasza ALI_G (#23) üzenetére


marcias
őstag

Sztem az a könyezetbarát szintet mutatja a terméken.

Steam: marcias88

(#25) .tnm


.tnm
addikt

nem tudom, hogy mi a mai fillér árfolyam, de azért 300 dollár összköltségű hardver-t nem nevezném filléres-nek. eleve nem neveznék még valamit filléresnek, amihez egy projektor alapkövetelmény.

amúgy az egészben a szoftver az újdonság szerintem, nem a ketyerék, mert igen látványos, hasonló próbálkozások már régóta vannak.
pl. ez nagy kedvencem

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#26) domi007


domi007
őstag

Az első videó vége nagyon állat!
Amikor ránéz a repülőjegyre, és kiírja, hogy 20 percet késik a gép!
Aztán meg kört rajzol a kezére, és ott terem egy "karóra" majd áthúzza, és eltűnik.

Nagyon király!

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#27) tomio


tomio
tag

Hűha!!!!

Na ez a jövő. :C

Az üzemidő viszont lényeges kérdés, hiszen folyamatosan pásztáz a készülék van-e kézmozdulat ami neki szól. Pontosabban figyel mindent és ami gesture számára értelmezhető ahhoz végrehajtja a műveletet. Na most így aztán nincs holt idő, meg akku kímélés. Eszik mint állat. Meg még a projektor amiben a „fénycső” szintén kíván egy Paksi atomerőművet... Még egy sima projektorhoz is be kell húzni a függönyt hogy láss is valamit, ez meg nappali fény mellett vetít egy előcsarnokban :N :Y

Szóval szerintem itt némi akár-ez-is-lehet-majd-belőle-idővel promó videót láthatunk. szvsz

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#28) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Vicces elképzelni, hogy a tömegközlekedési eszközökön nem bambán ülnek majd az emberek egymás mellett, hanem hadonásznak :D
Jó cucc ez, innováció a javából!
Már csak az akksi érdekelne, mert a projektoros megoldások nem valami erőforrás-takarékosok.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.