Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Ez az........... láttatlanban egy nagy KÖSZÖNÖM...........

Mikor megláttam, hogy Bánki......... már tudtam...... :)

(#2) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Hogy mi az a guga?

Nemrég olvastam.... :)

amiatt hatalmas guga nőtt volna rajta

(#3) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Remélem nem baj ezt ideszúrom....

Az utolsó sorok ezt juttatták eszembe........

Hobo

"Ezt a széket odább tolni,
vonat elé leguggolni,
óvatosan hegyre mászni,
zsákomat a völgybe rázni,
vén pókomnak méhet adni,
öregasszonyt cirógatni,
jóízû bablevest enni,
sár van, lábujjhegyen menni,
kalapom a sínre tenni,
a tavat csak megkerülni,
fenekén ruhástul ülni,
csengõ habok közt pirulni,
napraforgók közt virulni -
vagy csak szépet sóhajtani,
csak egy legyet elhajtani,
poros könyvem letörülni, -
tükröm közepébe köpni,
elleneimmel békülni,
hosszú késsel mind megölni,
vizsgálni, a vér hogy csordul,
nézni, hogy egy kislány fordul -
vagy csak így megülni veszteg -
fölgyujtani Budapestet,
morzsámra madarat várni,
rossz kenyerem földhöz vágni,
jó szeretõm megríkatni,
kicsi hugát ölbe kapni
s ha világ a számadásom,
úgy itt hagyni, hogy ne lásson,
s ha világ a számadásom,
úgy itt hagyni, hogy ne lásson"

(#4) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Hát ez nem igaz már megint én vagyok.....

Szal a klipp betétdalának ki az előadója?

[link]

Szép lett.......Megindító...

(#5) Killing


Killing
addikt

Nagyon irigylem a gyerekkorod,habár bevallom én nem vagyok ennyire kétkezű. :R

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Isten az ölébe ültetett."

Nem irigyellek, ahogy nem irigylek senkit. Onassis bármit megtehetett, bármit megvehetett, hiszen mágnás volt. Dúskált a vagyonban, aztán jól meghalta magát.

A sors kimért. It's written...
Meg vagyon írva.

Valamit mégis szeretnék, amit nem irigylek el Tőled. A lelki békét.
Kinek mit mér a sors. It's written...

Kéne nekem is egy Bánk, ahova haza tudnék térni. Nincs.
Ez nem helyfüggő. Lehetne az én Bánkom egy világcsúfja nő is, aki tiszta szívvel szeret, én pedig elfogadom szeretetét, és persze viszonzom...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) guga


guga
Közösségépítő

Bejutottunk a középdöntőbe :DDD :K :K :K

Legközelebb kedden reggel jövök, bocs, de húzok aludni, mert reggel 4h ébresztő.

Addig is: [23mb megtölt, lenéz.]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) guga válasza Gézengúz (#4) üzenetére


guga
Közösségépítő

http://www.youtube.com/watch?v=JysW6eI5_TU

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#9) guga válasza Vakegérke (#6) üzenetére


guga
Közösségépítő

"Lehetne az én Bánkom egy világcsúfja nő is, aki tiszta szívvel szeret, én pedig elfogadom szeretetét, és persze viszonzom..."

A kérésed, vágyad vesd össze az utolsó privátod szövegével, mindjárt megvan a dolog nyitja, s egyben a megoldás :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#10) Killing válasza guga (#7) üzenetére


Killing
addikt

23mb letöltöttem megnéztem.Komoly volt.Hogy csinálta az a fickó?És az a szalagos-kalapos ember te vagy?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#11) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Vidék rulz.

A fenébe is! Kihoztad belőlem a "hazaakarokmennni!" (egyébként gyerekesnek tartott) fílinget :C

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#12) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Nagyon jó és szép írás, bár mindennap ilyeneket olvashatna itt az ember. Na sebaj, tudok várni. : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#13) Vakegérke válasza guga (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Komolyan mondod, hogy ez ilyen egyszerű?

Soha ne kerüljön életedben erre sor...
A gyerekek kirepültek, saját életüket élik. Feleségem "úgy döntött", hogy meghal. Naponta baktatok melózni, onnan meg haza az üres lakásba, közben zakatol az agyam, hogy ugyan minek? Mire ez az egész mizéria?

Neked megadatott Bánk. Nekem nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) TheDragon007 válasza Vakegérke (#13) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Brutálisan OFF:
Neked megadatott Bánk. Nekem nem.
A feleséged ezt szívesen hallaná tőled? Valószínűleg: :N

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#15) guga válasza Vakegérke (#13) üzenetére


guga
Közösségépítő

Priviben invitáltalak, majd arra válaszoltál. A tartalma, hangulata nem kifejezetten párkereső.
Csak ma a sátornál legalább 5-8 45 fölötti hölgy kérdezett rá, hogy egy ilyen szép helyen, ahol lakok vajon vannak e független, korban hozzá illő férfiak:D

A csajok, hölgyek, lányok, nők a magabiztos, sugárzó, életvidám férfiakat kedvelik, de arra aztán úgy ragadnak, mint légy a papírra. Tudom, mert ha elkezdek vigyorogni ilyen tömegrendezvényeken, a nejem mindjárt szigorú szemmel néz az elaléló hölgyekre :DDD

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16) Gézengúz válasza guga (#8) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szóval a Renaissance.......

Köszönöm...

(#17) Lenry


Lenry
félisten

teljesen átérzem az írásod :R

én is megtaláltam a magam Bánkját... csak a Dél-Alföldön, Csólyospáloson...
bár én még csak a pálosiasodás (nem mindegy!) első lépcsőfokán állok, ami úgy néz ki, hogy 2 és fél éve halálosan beleszerettem egy pálosi leányzóba, és mivel Ő szeret ott élni, így én is :)

a megnyugvás és boldogság szigete Szeged / Kiskőrös után. Szegedet imádom mert olyan kisvárosias nagyváros. Csólyospálos pedig az az igazi szép, barátságos, mezőgazdaságos, dolgos, gyerekekazutcánjátszós, mindenkimindenkitismerős falu, ami ha kell a semmi közepén van, ha kell akkor meg ott van egy köpésre Szeged, és ahol az elkövetkezendő évszázadaimat szeretném tölteni :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) KillHates válasza guga (#15) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Tudom, mert ha elkezdek vigyorogni ilyen tömegrendezvényeken, a nejem mindjárt szigorú szemmel néz az elaléló hölgyekre :DDD"

Jesszus, bázz! Nem csak a lelki békéd van meg, hanem az önbizalmad is! :D
Mikor lehet megint levizelni a kerted hátulját?
Lehet, hogy majd elviszem bogyófejt is:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19) Omega81


Omega81
senior tag

Sziaszia! :)

Köszi az írást, már hiányoztál. Puszi a Családodnak, Neked meg nagy pacsi, és örülök. :K

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#20) Killing válasza TheDragon007 (#11) üzenetére


Killing
addikt

Várunk! :C
Nyáron meg én megyek a 'közeledbe',de nem annyira,csak Londonba. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#21) Omega81 válasza Killing (#10) üzenetére


Omega81
senior tag

Guga a jobb oldali :D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#22) Killing válasza Omega81 (#21) üzenetére


Killing
addikt

Ismered?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23) Lenry válasza Killing (#22) üzenetére


Lenry
félisten

az írásaiban elég sok kép van róla, szerintem én is megismerném :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) KillHates válasza Lenry (#23) üzenetére


KillHates
nagyúr

ÁÁÁáááá..... nehogy azt hidd! Élőben nagyon ijesztő! Hatalmas hegyomlás, csak a hegy az elejére nőtt! :

Ugye? Höhnye! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#25) Omega81 válasza Killing (#22) üzenetére


Omega81
senior tag

Az tulzás, de már találkoztam vele és régebben nagyon sokat lógtunk együtt a neten erre-arra. :K

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#26) Omega81 válasza KillHates (#24) üzenetére


Omega81
senior tag

Jahm, élőben kicsit más, amúgy nagy hústorony magasabb mint én és haláli jó fej, élőben is úgy nyomja mint írásban csak még jobban! :D n/a kanyarbanisnyaljafalja :DDD

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#27) Andie


Andie
őstag

Jó írás, tetszett, mint minden guga :) Köszönettel.

Egy dologgal nem értek egyet, nemtudom van-e itt helye vele vitatkozni. De guga biztos nem haraxik meg, ha beugatok: a gyerekneveléssel kapcsolatban.

Gyereket verve nevelni nem utal épp normális, türelmes, jó szülőre. A "jólirányzott, jó időben adott pofon" egy uninteligens szülő válasza egy általa megoldhatatlan problémára, amolyan végső érv, az erőfölény zászlaja alatt.
És hiába idézzük a Könyvet:

Péld 23,13 ,14.
Ne vond el a gyermektől a fenyítéket; ha megvered őt vesszővel, meg nem hal. Te vesszővel vered meg őt: és az ő lelkét a pokolból ragadod ki.

ez akkoris hüjeség. Bár nem ez az egyetlen hüjeség a Bibliában, de ez már más téma.
Érdekes módon, engem sikerült úgy nevelni Anyámnak és Apámnak, hogy soha egy pofon el nem csattant, a seggemet el nem verték, meg nem fenyitettek, nem volt térdeplés meg eltiltás. Volt viszont józan ész, érvek, magyarázat, mesélés, beszélgetés. Ez azért van igy, mert. Az azért mert úgy. Ha ezt megvesszük, ez lesz, ez nem lesz. Tegnap kaptál kisautót, ma nincs. És megértettem. Lehet, hogy rosszul esett, lehet, hogy sirtam is kicsit, de nem vagdostam földhöz magam, nem hisztériáztam, és nem kaptam soha pofont.
A gyerek is ember, egy leendő felnőtt. Sokan el nem tudják képzelni, mennyire értelmes és inteligens egy gyerek (mán amelyiket eleve úgy kezelik). sokkal több mindent megért, mint amit hiszünk.
Tessék a gyereket türelemmel és kicsit "felnőttként" nevelni, kezelni, a kritikus szituációkban is.
Ja, és attól mert a nagy könyvben meg van irva, még nem biztos, hogy jó.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#28) guga válasza Lenry (#17) üzenetére


guga
Közösségépítő

gratula matula hozzá :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#29) guga válasza KillHates (#18) üzenetére


guga
Közösségépítő

Fúúú, te képes vagy a szaporodásra :DDD
Jó cucc, aranyas baba, addig jó, amíg nem tud járni :DDD s ezt komolyan mondom, miután lábra áll lesz mit sasolni, hogy hova lép, mibe nyúl, mi van a szájában :D

Na legyen belőle még vagy nyolc, had zsizsegjenek körülötted :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#30) guga válasza Omega81 (#26) üzenetére


guga
Közösségépítő

Na elmész a picsába, ez nem társkereső fórum :DDD különben is elkeltem. :kma:

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#31) guga válasza Andie (#27) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Azt hiszem a szüleid más nézetet vallottak volna, ha pl. munkából arra mennek haza, hogy ég a tanya :DDD mert az egyedül hagyott 6 éves kisfiú felgyújtotta.

Vagy állatorvososdit játszva leöltem anyám 40db tyúkját, beinjekcióztam őket gázolajjal.
De arra is volt példa, hogy csúzlival kilőttem egy lada ablakait messziről. A sofőr megállt, megkeresett, nem bántott, csak közölte, hogy a hátsó ülésen ott ül a felesége, az ölében a 4 hónapos kisbaba, majdnem halántékon lőttem az anyát.
De ha már itt tartok, akkor azt is megemlíteném, hogy én voltam a család fekete báránya. Szüleim elváltak, apám sem nagyon vakaródzott utánam, anyám sem, meg amúgy senki.
Elég sokat csavarogtam, bandákba verődve fosztogattunk, és a szüleim többet voltak a rendőrségen, mint szülői értekezleten.

Szóval nem egy tipikus ma nincs kisaútós gyerek voltam :DDD
Engem muszáj volt elverni, de nem is nagyon volt olyan ismerősöm, akit ne tángáltak volna el. Tanyán nőttem fel, ott teljesen természetes volt, hogy elverték a gyereket. Sőt, minden apa azt mondta, hogy apám engem is elvert, de rám fért :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#32) Omega81 válasza guga (#30) üzenetére


Omega81
senior tag

Elkeltél? Na bazz, ha tudtam volna akkor leveszem a kertibudiból a fényképeidet :O :DDD :kma: :bzui: :D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#33) Omega81 válasza guga (#31) üzenetére


Omega81
senior tag

Minek írsz ilyen hosszúkat N/A? :Y :W :P :DDD

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#34) Omega81 válasza guga (#30) üzenetére


Omega81
senior tag

Mikor lesz kész a könyved Gugánszky Zvolán? :F

Szerk.: mert az olyan trendy :) Hétvégén építettünk új zenét a kocsiba, igen nagyot szól! :K

[ Szerkesztve ]

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#35) Omega81


Omega81
senior tag

Ne egy friss videó rólam meg az új hobbimról [link] :U :D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#36) #06658560


#06658560
törölt tag

"Te vesszővel vered meg őt: és az ő lelkét a pokolból ragadod ki." Hogy van helyesen?
Nem neked adtam, hanem az ördögnek.
:DDD

Az elejét kicsit zavarosnak érzem. Bánk, alsó, nemzeti vágta? meg emellett család? Mint békési gyerek nem tévedtél el kissé? :)

(#37) KillHates válasza guga (#31) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem is el kell picsázni egy gyereket ha rossz. Emléxem én is kis féreg voltam, és mindig az utolsó lehetőségig feszítettünk minden szálat. Kaptunk is a pofánkra. A feleségemet nem verték otthon, sajnos. Így néha hiába kérem szép szóval... Azért kezet nem emelek rá, de olyankor nagyon viszket a tenyerem.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#38) concret_hp


concret_hp
addikt

ismét egy nagyon jó írás :R

én már 3-4 hónapja számolom, hogy mikor diszidálok (legalább ideiglenesen) bp-ről, max 1 hét :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#39) Andie válasza guga (#31) üzenetére


Andie
őstag

Nemcsak más nézetet, más szisztémát is használtak, a kezdetektől fogva. Nekem pl eszembe nem jutott volna csúzlival lövöldözni autóra. Egyszerüen mert mire csúzli került a kezembe, tisztában voltam vele, hogy milyen kárt okozhatok. Tudtam, hogy a tetteimnek mi a következménye. Nem öldöstem le a tyúkokat orvososdiból, mert úgy vigyáztam rájuk, mint a szemem fényére :) Rosszul is esett, mikor levágták őket. Nyulaim is voltak sokan.
Nyilván, ha kevésbé rendezett körülmények között növök fel (pl olyan zilált családban, mint te), akkor máshogy is alakulhatott volna. Node egy szülő nem csak attól szülő, mert megszüli/megcsinálja a gyerekét, hanem attól, hogy felelősségteljesen felneveli. És ebbe beletartozik a fenti pár dolog is :)

Nyilván megvan a varázsa egy ilyen lógós, csavargós, huligánkodós gyerekkornak is, csak nembiztos, hogy egészséges az emberre és a társadalomra nézve :)

Remélem azért a gyermekeid már kevesebb fenyítéssel és több neveléssel fognak felnőni! ;)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#40) dabadab válasza KillHates (#37) üzenetére


dabadab
titán

Mas olvasatban: mivel gyerekkorodban nem lattal jo peldat arra, hogyan kell egy kapcsolatban eroszak nelkul boldogulni, ezert most is problemaid vannak ezen a teren.

"A feleségemet nem verték otthon, sajnos."

Vazze, hogy vagy kepes ilyeneket leirni?...

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#41) shaft72 válasza dabadab (#40) üzenetére


shaft72
tag

Visszavehetnél a bicskanyitogató stílusodból...

Ez kb. annyira értelmes, mintha azt írnám neked: nem vagy képes venni egy ékezetes billentyűzetet? :)

(#42) dabadab válasza shaft72 (#41) üzenetére


dabadab
titán

Bicskanyitogato?... Mivel? Hogy ramutatok nagyon egyszeru mechanizmusokra? Hat, ha most bicskat akarnek nyitogatni, akkor csinalnek rolad egy cinikus gyorselemzest ;)

DRM is theft

(#43) guga


guga
Közösségépítő

De már túl késő. Sir Launcelot nem tud leállni. Kíméletlen harciassággal beleveti
magát a tömegbe és kaszabol. Majdnem mindenki levág, mire az apa vissza tudja
húzni őt a lépcsőre. Újra sírás és nyöszörgés.

Apa (ordít) Állj le, kérlek.

Launcelot (némi szemrehányással maga iránt) Bocsánat. Látod, csak újra
felizgatom magam. Inkább megyek. Sajnálom. (a tömeghez) Nagyon
sajnálom.

Az emberek újra a sebesültek köré gyűlne. Ordítás stb.
Vendég Megölte a legjobb embert a világon.
2. vendég (egy halott nőt tart a kezében) Megölte a nénikémet.
Apa Ne, kérem! Ez egy vidám rendezvénynek indult. Ne foglalkozzunk
vele, hogy ki ölt meg kit.
Azért vagyunk ma itt, hogy tanui legyünk
két fiatal szövetségre lépésének a házasság szent kötelékében.
Sajnálatos módon egyikük, az én drága Herbert fiam éppen az előbb
zúzta halálra magát.
Zajong a tömeg, a menyasszony megkönnybbüléssel mosolyog, majd köhög.
Apa De nem akarok most elvesztett fiamra... olyan sokat, mint hasznot
hozó lányomra. Az apja tragikus halála óta...
Hang (hátulról) Még nem egészen halott!
Apa Apja rettentő sérülése óta...
Hang Azt hiszem, már jobban van.
Az apa diszkréten biccent az egyik őrnek. Az elindul arra, amerről a hang hallatszott.
Az apa a szemével követi.
Apa Azóta, hogy apja már úgy tűnt, hogy felépül, de mégis a halál jeges
markába zuhant.
Hátul dulakodás.
Hang Ó, meghalt.

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#44) guga válasza Andie (#39) üzenetére


guga
Közösségépítő

A családi helyzeted, a múltad, stb átlagon felüli, mármint Magyarország egészét tekintve.

Engem egyszer mostohafaterom úgy megvert, hogy kórházba szállítottak, nyílt seb keletkezett a koponyámon.

Mivel láttam fura dolgokat az életben, így én nem emelek kezet nem, hogy a gyerekeimre, de másra sem. Pedig a nejem szerint néha nem ártott volna odacsapni a gyereknek, mert lassan 14 éves lesz, de úgy pörög a nyelve, ha visszaugatni kell, mint a nyári zápor :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#45) guga válasza concret_hp (#38) üzenetére


guga
Közösségépítő

Gyere ide Bánkra :DDD elviszlek egy fasza pataktúrára. A közelben van a Kemence patak. Úgy szoktuk, hogy cipő, rövidnadrág, és belegázolunk, megyünk benne kilómétereket, közben fogunk pisztrángokat.
Na de arról majd írok külön, és rakok fel kisfilmet is.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#46) guga válasza KillHates (#37) üzenetére


guga
Közösségépítő

Emléxem én is kis féreg voltam

:F
Mi ez a múlt idő :DDD ;] :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#47) guga válasza Omega81 (#34) üzenetére


guga
Közösségépítő

anyádkor :DDD
Már mondtam, hogy nem érek rá írni, és különben is ne hívogassál, mert a hangod legalább olyan ronda, mint te vagy :DDD

Jó kis tütü, aztán ésszel a gázpedállal, nehogy felkenődj a szélvédőre pipamocsok :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#48) guga válasza #06658560 (#36) üzenetére


guga
Közösségépítő

Dehogy tévedtem el, van az úgy, hogy az ember hazatalál :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#49) Gézengúz válasza guga (#45) üzenetére


Gézengúz
addikt

:C Pisztrángos kisfilmet !!! :C

(#50) guga válasza Gézengúz (#49) üzenetére


guga
Közösségépítő

[10mb megtölt, lenéz] :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.