Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sqpp


sqpp
őstag

Nekem ugyan ez volt anno Steamen, azóta figyelek, hogy mit töltök le, stb..

Szerencsére ott is csak kértek egy széria számot, adtam egy CS 1.6-ot és kész is volt :)

(#2) Ellia


Ellia
addikt

Nekem a Guild Wars 2-es felhasználómba próbáltak belépni valahonnan Kína közepéről. csak néztem az emailt amit kaptam, hogy nem ismerős az ip cím nekik, Én vagyok? Persze nem Én voltam, így gond nem történt (email címemnek teljesen ás a jelszava mint a játéknak). Azóta megtoldottam egy mobil authenticator-al is, azt hiszem így már rendbe lesz a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#3) 7


7
addikt

Miért kapsz te angol mobilszámról cirillbetűs SMS-t? :F

(#4) banhammer válasza 7 (#3) üzenetére


banhammer
veterán

Az Origin kettős beléptetése.
A jó ember bepróbálkozott, hogy megpróbálja átvenni az irányítást újra a fiók felett.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) rover45


rover45
senior tag

Nekem durván 1-1,5 hónapja jött egyik hajnalban 2 emailem a face-től... csak néztem.
Lehet vagy 60 ismerősöm, mi az franc kellhet nekik tőlem? :D

(#6) varga.tamas


varga.tamas
tag

"Egyre keményebb vagy Frisco"

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#7) banhammer válasza varga.tamas (#6) üzenetére


banhammer
veterán

?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) Penguin95


Penguin95
senior tag

Gyönyörű. De legalább megúsztad kár nélkül.

Azt hiszem hiába gyűlölöm a két lépcsős megoldást, muszáj leszek lassan megszokni.

(#9) kmisi99 válasza Penguin95 (#8) üzenetére


kmisi99
addikt

Én is utálom, ki is kapcsoltam mert soha nem akart megjönni az SMS.

(#10) banhammer válasza Penguin95 (#8) üzenetére


banhammer
veterán

Azt még nem tudom, hogy megúsztam kár nélkül, mert az Originben a játékoknál láthatóak a szériaszámok, semmi plusz védelem nincs rajtuk, ami szerintem elég nagy hülyeség, mert pár perc kérdése és az összes játék szériaszámáról képernyőmentést lehet csinálni amit aztán valahol tovább lehet értékesíteni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) banhammer válasza sqpp (#1) üzenetére


banhammer
veterán

Évek óta nem warezolok, már nem tud megmozgatni, hogy a megjelenés után azonnal játszak a legujabb játékkal.
Ami érdekel azt idővel, olcsóbban, akciósan megveszem.
A mobilomon, tabletemen az összes alkalmazást megvettem, röfögős, fingós, meztelenre vetkőztetős alkalmazások meg már nem érdekelnek, amikor megvettem az első tabletem kipróbáltam őket, kb. 5 perc után elmúlt a varázsuk.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) #56573440


#56573440
törölt tag

ilyenkor mindig ez jut eszembe :D aki nem ismeri a srácot érdemes megnézni másik videóját is :D

(#13) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Lefordítottad mit jelent az sms?

(#14) banhammer válasza pulyka jocó (#13) üzenetére


banhammer
veterán

Ugyan azt, mint magyarul belepesi jelszo az Origin accountba.

"Origin ellenőrzókódod: xxxxxxx."

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) h3lios


h3lios
addikt

Nem semmi egyébként mennyi adathalász van a neten. Steam-em van csak, ahol azért vannak értékeim (cs:go skinek). Viszont belegondolni is rossz, milyen ha valakinek a több 100 játékot tartalmazó profilját lopják el. Az ilyen embereknek addig ugrálnék a nyakán ameddig a feje el nem válik a testétől. Azt egyébként hozzáteszem, hogy ez 1 elég expert megoldás volt. Sajnos sokan az emberi jóhiszeműségre építenek és így lopnak el komoly értékeket. Hálistennek annó sokat MMO-ztam, ahol sokszor átdobtak a palánkon, így megtanultam, hogy senkiben nem szabad megbízni.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#16) banhammer válasza h3lios (#15) üzenetére


banhammer
veterán

Szerintem semmi haladó megoldás nem volt benne.

Kronológia sorrendben kb. így folytatódott le a dolog:
- anno regisztráltam a NFS World-be egy új jelszóval.
- később ezt a jelszót a viszonylagos egyszerűsége miatt (10 karakterből álló szó) elkezdtem máshol is használni, néha megvariáltam 2-3 számmal az elején.
- közben teltek múltak az évek, a jelszót viszonylag sok helyen kezdtem használni, nevesincs fórumoktól, oldalaktól kezdve itt, ott. Tegye fel a kezét az aki egy idő után nem kezd el itt, ott, amott ugyan olyan vagy hasonló jelszót használni pici módosításokkal.
- az elmúlt időszakban valahol volt egy adatszivárgás, email címek, jelszavak kerültek ki (ezt a supportos ember is megerősítette, mert az ő adatai is kikerültek a netre).
- kiváncsi, rosszindulatú emberek átnézték a listás és szépen bepróbálkoztak a nagyobb fogással kecsegtető oldalakon.
User error, aláírom.

Hála az égnek a Gmail fiókomhoz más jelszó tartozik, de most azt is megváltoztattam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) h3lios válasza banhammer (#16) üzenetére


h3lios
addikt

Nem feltétlen nevezném User errornak, ha az adataid akármilyen hiba folytán kiszivárognak az internetre. Persze ezeken az oldalakon érdemes más PW-t használni, E-mail-re telefonos hitelesítést használni stb. stb. De normál esetben ezeknek a kezükbe sem kerülhetett volna az adat.

B-tag: H3lios#2825

(#18) sqpp válasza banhammer (#11) üzenetére


sqpp
őstag

Deamon toolsrol volt szó :) Van több verziója és nem vágtam, hogy ugyan a másikban mi lehet jobb vagy több, szal kiakartam próbálni. Abban volt egy valami úgy sikerült bekapni egy keyloggert.

(#19) nemlehet


nemlehet
őstag

Nekem GW2-ben volt egy account lopásom. De hogy ott rohadna meg a büdös gyökere, mert még a mobil authenticatort is bekapcsolta, hogy véletlenül se tudjak semmit csinálni. Szerencsére dobozos verzióm volt így könnyen vissza tudtam szerezni. De amúgy tuti valami belső munka volt, vagy szivárgás, mert külön, generált jelszóm volt GW2-höz, random szám és karaktersorozat spéci karakterekkel. Szóval esélytelen, hogy feltörjék próbálgatással és mint írtam csak ide használtam.

Amúgy tényleg a 2 lépcsős azonosítás a megoldás. Az SMS-es nekem se jött be, gyakran 5-10 percet is késett. Ami támogatja a google authenticatort ott azt használom.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#20) banhammer


banhammer
veterán

Felhívtam a supportot és megkértem őket, hogy csak magyar nyelvű segítség kérés és nyújtást adjanak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.