Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [BaLee:] Mi lesz a nyugdíjammal? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Lehet választani: elkúrják vagy ez. Előbb kellett volna váltani fletót. Vagy meg se kellett volna őket szavazni.

Amúgy meg nem értem, a pénzed nem veszik el, csak virtuálisan átirányítják az állami rendszerbe. Oda kell belépni.

De szerintem zárni kéne a topikot, mert előbb utóbb elszabadulnak az indulatok.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) Psychonaut válasza Иван (#1) üzenetére


Psychonaut
addikt

Aktuálpolitika tilos, blogbejegyzésben és hozzászólásban is. Úgyhogy igen, be lesz zárva, de ettől a hozzászólásos rész ettől még érvényes mindenkire.

(#3) maláj válasza Иван (#1) üzenetére


maláj
őstag

kíváncsi vagyok zárják -e :)
amit gondolok inkább nem írom le de valami olyasmi lenne a lényege, hogy lőfegyver, töltény, sokszáz politiqs halott, tömegsír :DDD

(#4) ityam


ityam
senior tag

Azt számolgattam tegnap meg ma hogy ha az MNYPm megmaradna és az tudna 5% infláció fölötti hozamot hozni minden évben akkor 40 évi befizetés után a bruttó fizumnak kb a 80% át tudnám kivenni kb 18-20 évig ha 45 évig fizetnék bele akkor kb a bruttó fizum tudnám kivenni kb 20 évig. Persze ez azt feltételezi hogy mindig inflációval növekszik a fizu és a befizetés és infláció fölött 5% ot hoz az MNYP stabilan.
Csak franc se tudja hogy hosszú távon mennyit tud hozni. Mert a válság összekavarta a dolgokat.
Mindenesetre egyenlőre maradok a magánban. Nem azért mert sok pénzem van az MNYPben hanem azért mert még sok időm van hátra.

[ Szerkesztve ]

(#5) keIdor


keIdor
titán

Kellett oket megszavazni... meg konkret programjuk sem volt, semmi, csak igergettek, pedig tudni lehetett, hogy nem fognak teljesulni. A nep meg megadta nekik a 2/3-ot. Ezt akartak es meg is kaptak. Ez es az alkotmanymodositas meg csak a kezdet es igen, le fogjak venni egyszer a szalmatokrol is a penzt ha az kell nekik. Itt mindent meg lehet csinalni, mert az emberek mindent elhisznek/elhittek. Osszetartas meg nincs...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [BaLee:] Mi lesz a nyugdíjammal? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.