Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) cskamacska válasza cskamacska (#3) üzenetére


cskamacska
addikt

De hogy ne menjek el kép spam nélkül

Az én egyik nagy kedvencem a Sudden Strike 2000-ből



Játékmechanikailag igazából már akkor is lelépte a Close Combat sorozat addig megjelent 3,5 része, de nekem mégis nagyon tetszett mint egy szebb és valósághűbb Red Alert. :K Pláne hogy Close Combat-ról nem is hallottam még évekig. :DDD
Grafikára amúgy teljesen toppon volt, minden le lehetett rombolni a térképeken(!), géppuskák és ágyúk külön legénységgel bírtak és el is lehetett foglalni az ellen egységeit. Sajnos életpont alapon és nem irány szerint ment a járművek sebzése, de voltak fegyver és páncél osztályok, így ha a T70 spam képes is volt egy Tigris levadászására, ahhoz egy tucat tank kellett, a Pz VI pedig 1-2 találat után célpontot váltott.
Külön tetszett hogy eszetlen mennyiségű jármű és fegyver belekerült, Red Alertben volt 4 féle tank(light med heavy és a Mammoth) Sudden Strike Foreverben meg 10-15 oldalanként(!) + szakajtó egyéb jármű, gyalogos, és vontatott ágyú típus.

Van még a Sudden Strike 1999-es alfa változatából egy rolling demo (a magát játszó bemutatókat már vagy 15 éve leváltották először a CGI bemutatók, majd a "gameplay demonstration" féle átverős videók :) )

GoG.com-on most épp 1,8 euró a SS1+Forever kiegészítő

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.