Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blaise


Blaise
veterán

Én régebben sokat játszottam a cod 1-el, ott is voltak érdekes dolog....miután kinyírt a csávó visszanéztem killcam-en, hogy amíg bent vagyok az épületben végig arra húzta a fegyvert amerre megyek, majd amikor kiléptem lepuffantott....és nem láthatott be mert nincs ablak :)

(#2) Balancee válasza Blaise (#1) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hát igen, de cod 1 ben én ugy emlékszem nem volt enyi cheater. Igaz ott az aim bot volt a slágér. Átlátott a falon és mindig fejen talált ha csak kidugtad a fejed a ház mögül zoom nélkül.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#4) EQMontoya


EQMontoya
veterán

sajnos rengeteg a cheater. Nem is azokat hibáztatom, akik lecsalóztak, inkább azokat, akik, kurvasokan vannak, és csalnak. Múltkor is 1ik pályán tank mögött fexem, körülöttem nagy fight, gyerek beugrik a tank mögé, érdekes módon kapásból tudja, h merre fexem... mondjuk igyis belehalt, mert lőni azt nem tudott, de rohadt idegesitő, mikor tudják, h honnan fogok kilépni.

Same rules apply!

(#5) athomi


athomi
veterán

Sajnos a klánok is előszeretettel használják a cheat-et. Nem alap cfg-vel meg rentgetegen játszanak. :(((

[Szerkesztve]

(#6) .:T.H:. válasza athomi (#5) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Bizony képesek akkor is csalni mikor warozunk velük a saját szerverünkön és már nagyon gyanus mikor aa falat lövik +atöbbi, rögtön utána meg is nézzük a pb shot-okat amin látszik hogy csalnak, sőt! ezek után nem resstellnekbarátnak felvenni x-fire-n és megkérdik hogy holnap revans?

Tőlem is megkérdik hogy nem-e küldeném el a cfg-met. Erre én gondolkozok hogy most melyik kell nekik a 4 say bind, vagy a demofelvétel bindje(F9 veszi, F10 leállitja); mert igazából ennyiből áll az extra a cfg-émben.

Megmondom őszintén hogy én nem hiszek az extra cfg-ében, 3-at kipróbáltam de abszolute nem jött be a dolog.

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#7) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nekem pontosan emiatt lett elegem az egészből.
Meg a sok vérpistiből.

Ha felmegyek játszani, nem azért megyek, hogy a 8-12 éves hülyegyerekek ikszdézését, meg lolozását kelljen olvasnom...

Ez van. 2 hónapot kihagytam, vagy 2 nappal ezelőtt elég feszült voltam (bár vasárnap óta elég feszült vagyok...), gondoltam felmászok, ölök egy kicsit, megnyugszok. A sok pöcstől cak még idegesebb lettem, leléptem...

Komolyan nem ártana korhatárhoz kötni a dolgot.

(#8) peterszky válasza (Kolombusz) (#7) üzenetére


peterszky
őstag

Egyetértek :R Én is ezért hagytam abba a MoH:AA-t.

What else you gonna do on a Saturday?

(#9) Balancee


Balancee
aktív tag

Ugy gondolom 2 vagy több klán tagjai között kialakulhat barátság. Elenük/velük pedig kikapcsolodás lehet a játék és nem stresz fokozó.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#10) .:T.H:. válasza Balancee (#9) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Ez így van, nekünk is van 2 baráti(testvér)klánunk és ezeken kívül nagyon szívesen játszunk még legalább 3-4 klánnal mert velük szórakozás a játék.

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#11) athomi válasza (Kolombusz) (#7) üzenetére


athomi
veterán

Meg kellene próbálnod olyan szervereket keresned, ahol kialakult társaság jár fel és a min. életkor 20. Én mostanában csak ilyeneken játszok.

(#12) athomi válasza .:T.H:. (#6) üzenetére


athomi
veterán

A cfg-ben a grafikát is lehet módosítani. Pl. az emberek grafikája más lesz (sokkal több poligonból áll...) és sokkal könnyebben észrevesznek, ha benéznek egy helyre (még akkor is ha elbújsz). Ez is csalás és előnyhöz juttatja a másikat. :(((

(#13) Balancee válasza athomi (#12) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hát igen, de ere már van egy jó kis pb config. Ami a mi szerverünkön is megy és a cvarokat (játékos config) nézí. Söt a max fps is 250. A configosok már nem nagyon tudják ezt csinálni:)
Igaz aki 1600x1200-on tolja az könyebben kiszed a ládák mögöl mint aki pl 1024x768-ben

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.