Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) dave0825 válasza KikkaPowa (#140) üzenetére


dave0825
őstag

Ha még aktuális a probléma, akkor próbáld meg ezt: wifi_mac_fix.zip, nekem eXistenZ-en ez segített, ott is ugyanaz lett a mac-címe szobatársamnak, mint nekem, mikor egyszerre tettük föl a romot. Csak CWM-ből tedd föl, és kész.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#152) daveee85


daveee85
csendes tag

Az utóbbi napokban telefonhívások közben rendszeresen elmegy a hang 5-10 másodpercre (se én nem hallom a másik felet, se ő nem hall engem), aztán visszajön. Tapasztalt valaki hasonlót? Volt több restart, próbáltam cache és dalvik cache wipeolást, aztán újratelepítést, de nem oldotta meg. A következő lépés full wipe lesz, de jó lenne megúszni. Esetleg van valakinek ötlete, mivel próbálkozzak még?

(#153) KikkaPowa


KikkaPowa
csendes tag

Üdv mindenkinek.Így lassan 1 hónap használat után feltűnt,hogy néha megfagy a készülék.Nagy részbe böngészőben tapasztaltam,de már volt máshol is (játék közben,Kamera alkalmazásban). Így máshogy nem lehet kikapcsolni csak reset gombal a készüléket.Édesapám is ezt a ROM-ot használja ugyan olyan telefonján mint ami nekem van és nála is feljöttek a fagyások.Esetleg valami információ erről,vagy tapasztalat?

Sony Xperia SP - 4.4.2 - SLIMKat by Bagyusz - LBL

(#154) Jonesy84 válasza KikkaPowa (#153) üzenetére


Jonesy84
tag

Már jó pár hete használom én is ezt a ROM-ot, de nálam tökéletes, nagyon gyors, nem lassul, fagyni még soha nem fagyott meg. Már régen szerettem volna, hogy ilyen legyen. Érdekes, hogy sok embernek tökéletesen működik, míg másoknál előjönnek ezek a hibák.

(#155) Barcelona95 válasza KikkaPowa (#153) üzenetére


Barcelona95
tag

Nálam is ugyanez a gond, annyi különbséggel, hogy már egy nap után elő is jött, de ha picit nyugton hagyod, akkor magához tér, mikor milyen kedve van.
Viszont ez csak az utolsó verziónál jött elő, a korábbiakkal nem volt ilyen (legalábbis nálam). :F
Telepítés előtt wipe-oltam mindent, tehát nemcsak simán a meglévő rendszerre telepítettem.
Gyári visszaállítást nem próbáltam még, lusta vagyok hozzáfogni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#156) tami92 válasza Barcelona95 (#155) üzenetére


tami92
aktív tag

én van hogy naponta nyomom a resetet. nem tudom mi okozhatja ezt, de van hogy pl egy játék de van hogy a böngészőnél.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#157) norbert1998 válasza tami92 (#156) üzenetére


norbert1998
veterán

nálam csak a reggeli ébresztéskor hal be. egy 20 mp, míg felélfed, de utána olyan, mint sutszi zsírozott villáma.
ami még furcsa, hogy ha az asphalt 8-at elíndítom, medium grafón, akkor tök jól megy ugye mint a villám, de ha high-ra rakom, meg sem indul :/

(#158) roland091


roland091
senior tag

na látom van új release már szedem is :) CM a legjobb :)

(#159) raziel01


raziel01
veterán

-új cpu ütemező hozzáadva: Wheatley
-új I/O ütemező hozzáadva: SIO

Ezekről valaki mondjon már valamit. Érdemes ezekre beállítani?

(#160) bala6120


bala6120
senior tag

Köszi. :)

(#161) Melafoto


Melafoto
senior tag

Hali!

Korábbi CM van fent a telón és szeretném feltenni a mai frissítést (04.06). A CWM nem indul, gondolom újra kellene felrakni, de sajnos nem megy. Valamiért nem indul el az install-bat ban a telepítés.
Most akkor mindent előről kell kezdenem? Tehát feltenni a 4.1 root stb....????

Köszi

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#162) bagyusz válasza Melafoto (#161) üzenetére


bagyusz
őstag

Kezd újra a rootolást a 4.1 rommal majd telepíted a cwm-t, és lehet újból neki futni, ha gondolod.

(#163) Melafoto válasza bagyusz (#162) üzenetére


Melafoto
senior tag

áúú, köszi
Gondoltam, pedig szépen belaktam a ROM-t....van TB mentésem, de gondolom nem érdemes max csak az appokat vissza rakni.

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#164) roland091


roland091
senior tag

olyat szeretnék kérdezni h a CM alap Home.apk-t simán lecserélhetem a sony-sra vagy kell külön framework ?

(#165) bagyusz válasza roland091 (#164) üzenetére


bagyusz
őstag

Trebuchet névre hallgat, és igen lecserélheted, de a manuális törlését nem tanácsolom mert szorosan kapcsolódik a beállítások menühöz.

(#166) roland091 válasza bagyusz (#165) üzenetére


roland091
senior tag

értem, akkor valahogy fel kéne flashelnem ?

(#167) bagyusz válasza roland091 (#166) üzenetére


bagyusz
őstag

Igen, de mondjuk nem értem, hogy miért ragaszkodsz a sony launcher-hez miközben vannak ennél sokkal jobb alternatívák is. :)

(#168) roland091 válasza bagyusz (#167) üzenetére


roland091
senior tag

igazából én mindig novát szoktam használni a prime verzió is meg van, csak van neki 1 grafikai bugja ami nagyon zavar

amúgy mit javasolsz ? :)

[ Szerkesztve ]

(#169) bagyusz válasza roland091 (#168) üzenetére


bagyusz
őstag

Nem mozgok launcher körökben, mert nekem a cm sajátja bőven megfelel, de ha nagyon a külcsinre utazol akkor nézd meg a Buzz Launcher-t.

(#170) roland091 válasza bagyusz (#169) üzenetére


roland091
senior tag

köszi, azt ismerem még beta teszteltem is :D

(#171) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Köszi a frissítést, ez most a végleges verzió vagy vannak még javítani valók? Mert ha már nem lesznek fixek és holnap lesz elég időm akkor felrakom és neki esek a belakásának, már vártam hogy mikor jön ki :)

Launcher ügyben: mindig is bejött a Holo UI, számomra tökéletes a jelenlegi trebuchet is. Ha mégis kéne valami extra, a CM témaválasztója is tökéletes erre a célra.

[ Szerkesztve ]

(#172) roland091 válasza roland091 (#170) üzenetére


roland091
senior tag

én felraktam a stock xperia launchert végül, szerintem picit gyorsabb meg smoothabb mint stock romon xD

viszont ez a wheatley nagyon bejön :D kb már app telepítés közben sem akad meg a telo ;]

[ Szerkesztve ]

(#173) dave0825 válasza roland091 (#168) üzenetére


dave0825
őstag

Mire gondolsz azalatt az 1 grafikai bug alatt? Én is Nova-t használok, de nem találkoztam zavaró bug-gal, hátha csak én nem vettem észre :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#174) roland091 válasza dave0825 (#173) üzenetére


roland091
senior tag

nem feltűnő 1x véletlen észre vettem azóta zavar, lehet h csak engem az van h mikor elkezdek lapozni akkor így pattan egyet az animáció, azon kívül már smooth nagyon de valahogy zavar xD

[ Szerkesztve ]

(#175) dave0825 válasza roland091 (#174) üzenetére


dave0825
őstag

Hmm, nem tudom, fél perce lapozgatok, és semmi :) Lehet hogy csak én nem veszem észre, de addig nincs baj :) Azért kösz :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#176) raziel01


raziel01
veterán

Nekem megint megfagyott reggel.
Kb 3 percig világított a kijelző és nem lehetett semmit csinálni.
Egyszerűen mikor visszajön deep sleep-ből akkor nehezen tér magához.

(#177) bagyusz válasza raziel01 (#176) üzenetére


bagyusz
őstag

Nálam még sosem fordult elő az elmúlt 1hónapban. Véletlen nem szoktál törölni a system appokból, vagy fagyasztani közülük?

(#178) raziel01 válasza bagyusz (#177) üzenetére


raziel01
veterán

CM launchert szoktam törölni meg a CM zenelejátszót. Plusz pár Live wallpapert is.
Illetve ezeket:
LatinIME.apk
Stk.apk
WhisperPush.apk

(#179) bagyusz válasza raziel01 (#178) üzenetére


bagyusz
őstag

cm launcher + a LatinIME szorosan fűződik a rendszerhez. Plusz erre rájön a cm egyedi téma motorja ami miatt megfagyhat a teló, ha nem találja az appokat, valamint ezeknek van egyedi beállítási felületük is a settings menüben.

(#180) raziel01 válasza bagyusz (#179) üzenetére


raziel01
veterán

Akkor visszamásolom őket. Meglátjuk, hátha jó lesz.

(#181) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok, kernel flasheléskor mindent fel kell tenni, vagy valahová kell pipa is?

(#182) roland091 válasza AeSDé Team (#181) üzenetére


roland091
senior tag

szia hagyd úgy ahogy van :)

(#183) AeSDé Team válasza roland091 (#182) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Köszi, már fent van és szépen megy :)

(#184) Logeeen


Logeeen
senior tag

Fentvan a 6.-i update.. Eddig minden oké, szuper. :C
Mondjuk eddig sem volt gond.. :Y

:R

#Xiaomi 13T#

(#185) hirsch4700


hirsch4700
csendes tag

Nálam most ment fel az új CM és nem hajlandó bekapcsolni a wifit. Volt factory reset is előtte.

(#186) Melafoto


Melafoto
senior tag

Hi

Lenne két kérdésem:

1: Nem lehet valahol beállítani, hogy a belső memóriára az SD kártyát használja. korábban CM11-et használtam más talón és a tárhelynél volt egy lehetőség erre, de itt nem találom.

2: A hangot nem lehetne kicsit megnövelni valami beállítással, mert mikot csörög és ha telefonálok alig hallom aki beszél.

Köszönöm

ui: még az eggyel korábbi van fent.

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#187) roland091


roland091
senior tag

vajon működik cm-en ? [
[APP][PORT]Xperia M Camera[BETTER CAM]]

[ Szerkesztve ]

(#188) daveee85


daveee85
csendes tag

Érdemes szerintetek próbálkozni factory reset nélkül, csak "wipe cache" és "wipe dalvik cache" után telepíteni ezt a frissítést? Azonos FW verzió esetén ez remekül működik, de az új FW flashelésére is van így esély? Próbálta már ezt valaki?

(#189) hirsch4700


hirsch4700
csendes tag

Eddigi bugok: 1. Nincs wifi, harmadik telepítésre sem, csináltam factory resetet, wipe cache, wipe davlik cache. 2. Ha kikapcsolom az NFC-t, mire visszalépek, már megint be van kapcsolva.3. Gyári beállítások visszaállítása sem megy. :( Bagyusz ötletek?

[ Szerkesztve ]

(#190) Logeeen válasza hirsch4700 (#189) üzenetére


Logeeen
senior tag

Csinálj tiszta telepítést 4.1-ről.

#Xiaomi 13T#

(#191) AeSDé Team válasza daveee85 (#188) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Próba szerencse, de én nem ajánlom. Szerintem itt nincs olyan akinek erről lenne tapasztalata, ha kipróbálod akkor majd lesz :D

(#192) hirsch4700 válasza Logeeen (#190) üzenetére


hirsch4700
csendes tag

Nem akar kapcsolódni a géphez, tulajdonképpen semmit sem tudok csinálni, csak újratelepítgetni a cm-et.... :((( Most már nagyon megbántam, hogy feltettem.

(#193) Logeeen válasza hirsch4700 (#192) üzenetére


Logeeen
senior tag

Driverek a gépen rendben vannak? A Flashtool sajátjai is?

#Xiaomi 13T#

(#194) hirsch4700 válasza Logeeen (#193) üzenetére


hirsch4700
csendes tag

Elvileg igen, hibát nem írt ki, most megcsináltam negyedjére, de átdugtam egy másik usb portba és megjavult... Komolyan a számítástechnika néha... De mostmár legalább jó, csak a tököm leizzadtam, mire meglett. :D

(#195) daveee85 válasza AeSDé Team (#191) üzenetére


daveee85
csendes tag

Elsőre működik ez is. Majd meglátjuk, hogy lesz-e valami nyűgje, baja. Korábban volt már többször pozitív tapasztalatom ilyen "dirty flashing" jellegű ROM update-tel, egyelőre ez is biztató. Persze mindenkinek csak saját felelősségre ajánlom, bár azért nagy bajt nem lehet vele csinálni (eddig legalábbis nekem nem sikerült :D ).

(#196) Logeeen válasza hirsch4700 (#194) üzenetére


Logeeen
senior tag

:Y :C :R

#Xiaomi 13T#

(#197) KikkaPowa


KikkaPowa
csendes tag

Nekem valamiért,szürkének jelzi a wifi állapotot. Rajta vagyok a wifin de nem tölt be semmit se.. próbáltam elfelejtetni a hálózatot,újra indítani a telefont de semmi változás. Valami ötlet?

Sony Xperia SP - 4.4.2 - SLIMKat by Bagyusz - LBL

(#198) KIZS


KIZS
aktív tag

Feltettem én is a frissítést tegnapelőtt. Eddig jónak tűnt, de tegnap a böngésző hihetetlen lassúra váltott. Sőt kétszer-háromszor már azt hittem kifagyott, de végül csak magához tért. És közben a telefon nem reagált semmire. Aztán éjjel nem tudom mi történt, de reggel a time pin alkalmazás nem a szokásos pin-t kérte, hanem a "master" jelszót, amit csak újraindítás után szokott kérni. Viszont a SIM nem kért kódot. Nem is értem...
Most meg kikapcsoltam a telefont, majd egy perc múlva megint használtam volna, de nem kapcsolódott be. Semmi. Nagy-nagy sötétség. Csak a hátlap le és reset segített rajta. Ilyen eddig még nem volt.
Illetve állandóan megy a GPS. Ha kikapcsolom akkor is. Sőt, hiába kapcsolom ki, ha újból megnézem be van kapcsolva. Ha a teljes helyhozzáférést letiltom akkor is megy.

(#199) roland091 válasza KIZS (#198) üzenetére


roland091
senior tag

mikor feltetted adatokat meg tartottad ? és csak simán ráhúztad ?

(#200) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Valami gond van az üzenetek alkalmazással. Rendszeresen beragad, eszi az akkut 80-90%-ban, és az üzeneteimet nem jeleníti meg. Van olyan hogy csak reboot-kor kapom meg őket, akkor is üres üzenetek érkeznek, csak egy furcsa folt jelenik meg a tartalomnál.
Teljes wipe-al telepítettem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.